PDA

View Full Version : Προς Σινεφίλ (και όχι μόνο...)



OldMan
04/09/2008, 13:01
Καλέ ...

Ξέρει κανείς κάποιο site που μπορώ να βρώ Προγράμματα Προβολών παλιότερων χρόνων (π.χ. Νοέμβριος 2006 ) στην Θεσ/νίκη ??? :winka:




Υ.Γ.
Συμβουλές του τύπου "μπες στο Γκούγκλη και δώσε λέξεις "κλειδιά" ΔΕΝ είναι ευπρόσδεκτες !! :wave2:

sniper
04/09/2008, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Καλέ ...

Ξέρει κανείς κάποιο site που μπορώ να βρώ Προγράμματα Προβολών παλιότερων χρόνων (π.χ. Νοέμβριος 2006 ) στην Θεσ/νίκη ??? :winka:




Υ.Γ.
Συμβουλές του τύπου "μπες στο Γκούγκλη και δώσε λέξεις "κλειδιά" ΔΕΝ είνβαι ευπρόσδεκτες !! :wave2:


Δοκίμασες συλλογή με πεταλούδες; :confused:

TROOPER
04/09/2008, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Καλέ ...

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

MikeG
04/09/2008, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Καλέ ...

Ξέρει κανείς κάποιο site που μπορώ να βρώ Προγράμματα Προβολών παλιότερων χρόνων (π.χ. Νοέμβριος 2006 ) στην Θεσ/νίκη ??? :winka:




Υ.Γ.
Συμβουλές του τύπου "μπες στο Γκούγκλη και δώσε λέξεις "κλειδιά" ΔΕΝ είνβαι ευπρόσδεκτες !! :wave2:

& τι ακριβώς σε ενδιαφέρει το πρόγραμμα των παλιοτέρων ετών?
Γράφεις άρθρο στη σχολική εφημερίδα? :lol: :lol: :wave2:

Μικρή Λουλού
04/09/2008, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Υ.Γ.
Συμβουλές του τύπου "μπες στο Γκούγκλη και δώσε λέξεις "κλειδιά" ΔΕΝ είναι ευπρόσδεκτες !! :wave2: [/B]










σιγα μην σε αφηνανε με τοσο "ευκολες" συμβουλες...:smokin:

OldMan
04/09/2008, 13:09
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Προς άπαντα ανωτέρω αιδοιοκάλυπτρα ...


Θα μΕ πείτε ή θα σας προτείνω σύσσωμους για Banάρισμα ??? :smokin: :D

MikeG
04/09/2008, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Προς άπαντα ανωτέρω αιδοιοκάλυπτρα ...


Θα μΕ πείτε ή θα σας προτείνω σύσσωμους για Banάρισμα ??? :smokin: :D

Πολύ χλωμό να βρεις κάτι... Το έψαξα λίγο αλλά προς το παρόν δεν...:wave2:

sniper
04/09/2008, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Προς άπαντα ανωτέρω αιδοιοκάλυπτρα ...


Θα μΕ πείτε ή θα σας προτείνω σύσσωμους για Banάρισμα ??? :smokin: :D


Τα είχα εγώ αλλά τα χρησιμοποίησα πέρσι στο κάμπινγκ για την προσωπική μας καθαριότητα.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

sniper
04/09/2008, 13:15
Τα ειχα βρει μέσα σε κάτι Darr βαλλίτσες....


:smokin:

OldMan
04/09/2008, 13:15
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ρε άει !@#$ !!!




(πάω για ροϊκή εξέλιξη στην εισαγωγή του πλυντηρίου πιάτων ...!!!) :D

gcrook
04/09/2008, 13:15
Ομορφε νεε μου,προγραμμα προβολων δεν νομιζω να βρεις,εκτος και αν καλεσεις το συγκεκριμενο σινεμα (που τωρα ολα εχουν αυτοματο τηλεφωνητη) και ρωτησεις ποια ταινια παιζοταν την συγκεκριμενη περιοδο.Αμα πετυχεις κανα μερακλη μπαρμπα σε κανα παρακμιακο σινεμα (που μαλλον σε τετοια πηγαινες) .
Στο cine.gr αμα κανεις αναζητηση σε ταινια απλα θα βρεις την ημερομηνια προβολης της στην Ελλαδα.Κατι ειναι και αυτο.

Υ.Γ Αμα προκειται για κανα ψηλοτακουνο γκομενακι μπορεις να στειλεις κειμενο σε καμια Aθενς Βοις."Ηταν καλοκαιρι του 93.Η σκοτεινη αιθουσα ειχε ολονυκτια προβολη τις καλυτερες ταινιες του Ron Jeremy.Καθοσουνα 2 σειρες πιο μπροστα και σε κοιτουσα ολο τα βραδυ ετσι που το φως του προτζεκτορα εκανε κατι προστυχα με τις ξανθιες πυκνες μπουκλες σου.Πηγα να σου μιλησω αλλα ο μαλακας ο επιστατης ανοιξε ξαφνικα τα φωτα και αναγκαστηκα να κουμπωθω.Αν εχεις ακομα απορια γιατι δεν μπορουσες να χτενισεις τα μαλλια σου εκεινο το βραδυ θα χαρω να σου απαντησω."

sniper
04/09/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ομορφε νεε μου,προγραμμα προβολων δεν νομιζω να βρεις,εκτος και αν καλεσεις το συγκεκριμενο σινεμα (που τωρα ολα εχουν αυτοματο τηλεφωνητη) και ρωτησεις ποια ταινια παιζοταν την συγκεκριμενη περιοδο.Αμα πετυχεις κανα μερακλη μπαρμπα σε κανα παρακμιακο σινεμα (που μαλλον σε τετοια πηγαινες) .
Στο cine.gr αμα κανεις αναζητηση σε ταινια απλα θα βρεις την ημερομηνια προβολης της στην Ελλαδα.Κατι ειναι και αυτο.

Υ.Γ Αμα προκειται για κανα ψηλοτακουνο γκομενακι μπορεις να στειλεις κειμενο σε καμια Aθενς Βοις."Ηταν καλοκαιρι του 93.Η σκοτεινη αιθουσα ειχε ολονυκτια προβολη τις καλυτερες ταινιες του Ron Jeremy.Καθοσουνα 2 σειρες πιο μπροστα και σε κοιτουσα ολο τα βραδυ ετσι που το φως του προτζεκτορα εκανε κατι προστυχα με τις ξανθιες πυκνες μπουκλες σου.Πηγα να σου μιλησω αλλα ο μαλακας ο επιστατης ανοιξε ξαφνικα τα φωτα και αναγκαστηκα να κουμπωθω.Αν εχεις ακομα απορια γιατι δεν μπορουσες να χτενισεις τα μαλλια σου εκεινο το βραδυ θα χαρω να σου απαντησω."


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Λεωνίδας
04/09/2008, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ομορφε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
νεε μου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl:




Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Υ.Γ ... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

catmaster
04/09/2008, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



(πάω για ροϊκή εξέλιξη στην εισαγωγή του πλυντηρίου πιάτων ...!!!) :D


κράτα μου καβάτζα τη σωλήνα αποβολής υδάτων για να τη συνδέσω με το ανεμιστηράκι πάνω στον ανορθωτή που λέγαμε τις προάλλες ...

:smokin:

sniper
04/09/2008, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl:



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


Είχε ξανθιές μπούκλες παλιότερα ο κρούκης ρε Λεωνίδα.....

Λεωνίδας
04/09/2008, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είχε ξανθιές μπούκλες παλιότερα ο κρούκης ρε Λεωνίδα..... δεν το πρόλαβα γμτ αυτό :sad: :sad: :sad:

slacker
04/09/2008, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Καλέ ...

Ξέρει κανείς κάποιο site που μπορώ να βρώ Προγράμματα Προβολών παλιότερων χρόνων (π.χ. Νοέμβριος 2006 ) στην Θεσ/νίκη ??? :winka:




Υ.Γ.
Συμβουλές του τύπου "μπες στο Γκούγκλη και δώσε λέξεις "κλειδιά" ΔΕΝ είναι ευπρόσδεκτες !! :wave2:

Βάλε στο "Πρεμιέρα στην Ελλάδα" την ημερομηνία που θέλεις (π.χ. 01-30 Σεπτεμβρίου). --> http://cine.gr/search.asp

TROOPER
04/09/2008, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ομορφε νεε μου,προγραμμα προβολων δεν νομιζω να βρεις,εκτος και αν καλεσεις το συγκεκριμενο σινεμα (που τωρα ολα εχουν αυτοματο τηλεφωνητη) και ρωτησεις ποια ταινια παιζοταν την συγκεκριμενη περιοδο.Αμα πετυχεις κανα μερακλη μπαρμπα σε κανα παρακμιακο σινεμα (που μαλλον σε τετοια πηγαινες) .
Στο cine.gr αμα κανεις αναζητηση σε ταινια απλα θα βρεις την ημερομηνια προβολης της στην Ελλαδα.Κατι ειναι και αυτο.

Υ.Γ Αμα προκειται για κανα ψηλοτακουνο γκομενακι μπορεις να στειλεις κειμενο σε καμια Aθενς Βοις."Ηταν καλοκαιρι του 93.Η σκοτεινη αιθουσα ειχε ολονυκτια προβολη τις καλυτερες ταινιες του Ron Jeremy.Καθοσουνα 2 σειρες πιο μπροστα και σε κοιτουσα ολο τα βραδυ ετσι που το φως του προτζεκτορα εκανε κατι προστυχα με τις ξανθιες πυκνες μπουκλες σου.Πηγα να σου μιλησω αλλα ο μαλακας ο επιστατης ανοιξε ξαφνικα τα φωτα και αναγκαστηκα να κουμπωθω.Αν εχεις ακομα απορια γιατι δεν μπορουσες να χτενισεις τα μαλλια σου εκεινο το βραδυ θα χαρω να σου απαντησω."

επεσα απο τη καρεκλα ρε !!!!!!!!!!!!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hercul
04/09/2008, 13:23
Kάτι τέτοιο πήγαν να κάνουν μάλλον εδώ (http://new.pcw.gr/blogs/index.php?blog=183&disp=arcdir) αλλά μόνο για το μισό 2006.Μετά το εγκατέλειψαν!

gcrook
04/09/2008, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από slacker
Βάλε στο "Πρεμιέρα στην Ελλάδα" την ημερομηνία που θέλεις (π.χ. 01-30 Σεπτεμβρίου). --> http://cine.gr/search.asp

Εγω τι ειπα πριν;
Πατε ολες να μου φατε το γκομενο.:sick: :rolleyes:

slacker
04/09/2008, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εγω τι ειπα πριν;
Πατε ολες να μου φατε το γκομενο.:sick: :rolleyes:

Εσύ καλή μου του είπες να ψάξει τις ταινίες μία-μία, εγώ το διευκρίνησα :p

devil's animal
04/09/2008, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ομορφε νεε μου,προγραμμα προβολων δεν νομιζω να βρεις,εκτος και αν καλεσεις το συγκεκριμενο σινεμα (που τωρα ολα εχουν αυτοματο τηλεφωνητη) και ρωτησεις ποια ταινια παιζοταν την συγκεκριμενη περιοδο.Αμα πετυχεις κανα μερακλη μπαρμπα σε κανα παρακμιακο σινεμα (που μαλλον σε τετοια πηγαινες) .
Στο cine.gr αμα κανεις αναζητηση σε ταινια απλα θα βρεις την ημερομηνια προβολης της στην Ελλαδα.Κατι ειναι και αυτο.

Υ.Γ Αμα προκειται για κανα ψηλοτακουνο γκομενακι μπορεις να στειλεις κειμενο σε καμια Aθενς Βοις."Ηταν καλοκαιρι του 93.Η σκοτεινη αιθουσα ειχε ολονυκτια προβολη τις καλυτερες ταινιες του Ron Jeremy.Καθοσουνα 2 σειρες πιο μπροστα και σε κοιτουσα ολο τα βραδυ ετσι που το φως του προτζεκτορα εκανε κατι προστυχα με τις ξανθιες πυκνες μπουκλες σου.Πηγα να σου μιλησω αλλα ο μαλακας ο επιστατης ανοιξε ξαφνικα τα φωτα και αναγκαστηκα να κουμπωθω.Αν εχεις ακομα απορια γιατι δεν μπορουσες να χτενισεις τα μαλλια σου εκεινο το βραδυ θα χαρω να σου απαντησω."


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
δεν παιζεσαι ρε μλκ....
:lol: :lol: :lol:

postman
04/09/2008, 15:35
Δεν εχεις παρα να ψαξεις στα αρχεια τοπικων εφημεριδων που να δημοσιευουν προγραμμα κινηματογραφων !

postman
04/09/2008, 15:40
Επισης οι περισσοτερες αθηναικες εφημεριδες δημοσιευουν προγραμμα θεσ/κης και εχουν οργανομενο αρχειο . Δοκιμασε ελευθεροτυπια !

Ταξιδευτής
04/09/2008, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
......................

Oχι ρε πστ μου!!!!! :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:
Μλκ κρουκηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :bigcry: :bigcry: :bigcry:

DimChios
05/09/2008, 01:46
φιλαρακι... γιατι δεν ασχολεισαι ξανα με το εντουρο...?

Οι φοιτητριες κοστιζουν περισσοτερο, να ξερεις!


:wave2:

GreenBill
05/09/2008, 20:34
Μπορεις να ψαξεις παλια τευχη οδηγων πολης,οπως City,Εξωστη,Παραλλαξη κ.α. στο δικτυο.Μπορει να εχουν αρχειο.