PDA

View Full Version : Χρονια πολλα στην ireneepi!!!!!



petridist
13/12/2003, 12:11
Χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς κάτω απο τα πόδια σου να το βρεις


αχεεμμμ (κοριτσακι είναι βρε ζώον!!).. ε ενταξει μοτο εννοω βέβαια.. χμμμ (το σωσα?)!!

να συνεχίσεις να κουβαλάς την ηλεκτρονική τουλάχιστον (εφοσον δε σε ξερω απο κοντά) τρέλα που κουβαλας!!!

Αντε και πολύχρωμη!!!

wizard
13/12/2003, 12:46
Χρόνια Πολλά βρεεεεε... και ΠΑΝΤΑ καβάλα!! (..με τον ένα τρόπο η τον άλλο..) :eek: (..ο νους σας στο πονηρό.. :mad: ΕΝΝΟΩ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ Η ΑΛΟΓΑ! ..πάλι στο πονηρό πάει.. :p τεσπα..)

Να χαίρεσαι και να σε χαιρόμαστε - έχουμε πολύύύ καιρό να τα πούμε, αλλά ξέρουμε πως δεν θα χαθούμε (προσωρινό είναι.. :) )



Νάσαι πάντα καλά..

KAS77
13/12/2003, 13:11
Χρόνια πολλά Ειρηνάκι!!!! Να τα 1000άσης!!!!! Οτι ποθείς στην αγκαλιά σου να το βρείς!!!

:) :)
Να περνας καλα....

SeNNinhA
13/12/2003, 13:57
ΧΡΟΝΙΑ

ΠΟΛΛΑ


ΜΙΚΡΟ ΑΝΟΗΤΟ STREETάκι !!!!!

Wizard13
13/12/2003, 14:57
Ειρηνούλι να τα εκατοστήσεις (τα χρόνια) να τα τρακοσαρήσεις (τα χιλιόμετρα) και να τα χιλιάσεις (τα κυβικά)!!!

Να είσαι πάντα καλά και να μας γράφεις πιό συχνά αυτά τα ατέλειωτα και εσώψυχα κείμενα που γράφεις :)

Υ.Γ.: Τώρα που ανέβηκε και ο Θ. Αθήνα, περιμένω call για γκαϊφέ! Αν με ξεχάσετε την Δευτέρα στο Yard θα μαστιγωθείς, πρίν την πυρά φυσικά, στη πλατεία! :p :D

flavor
13/12/2003, 15:02
χρόνια πολλά ειρηνούλα να σαι πάντα καλά.

σου εύχομαι σύντομα να πραγματοποιηθεί το όνειρο σου και να βολτάρεις με μία πράσινη (όχι μπύρα βρε κουτό):D :p kawasaki

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

superfour
13/12/2003, 15:24
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ

ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑI ΦΙΛΟΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΙΣΤΙΚΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ 'ΡΘΕΙ Η ΝΕΑ ΑΓΑΠΗ! ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ...ΣΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΟΜΩΣ.......:p


Happy Birthday και στα υπόλοιπα παιδιά που έχουν γεννέθλια σήμερα!!!!!!

kosdros
13/12/2003, 15:33
πράσινα χρόνια πολλά και καλά και υγιή!

ireneepi
14/12/2003, 21:32
Σας ευχαριστω ολους μεσα απο την καρδια μου!!!!!


Δεν σας κρυβω οτι λογω Σαββατου φοβομουν μην με ξεχασετε κ θα στεναχωριομουν :( αλλα με μεγαλη μου χαρα το απογευμα του Σαββατου αποφασισα να σερφαρω για λιγο αντικρυσα τα ποστ σας κ ενα δακρυ χαρας κυλησε.:)

Ειλικρινα ητανε τα πρωτα μου γενεθλια που με ξεχασαν ατομα που δεν περιμενα με τπτ κ με θυμηθηκαν αλλα παλι που δεν περιμενα ,αλλα δεν σας κρυβω οτι με χαροποιησε αυτο το γεγονος.Ειδα ατομα που γνωριζω λιγο μολις καιρο ,ανεφερομαι κ σε εσας,να μου στελνουν τις ευχες τους με τον οποιοδηποτε τροπο κ ατομα που γνωριζω χρονιαααααααααααααα να με γραφουν εκει που δεν πιανει μελανι.Δεν με ενοχλει ομως τοσο, ισα ισα που καταλαβα περισσοτερο ποιοι ειναι οι φιλοι μου κ ποιοι νοιαζονται για μενα.
Επισης ενας απο τους κυριοτερους λογους που περασα υπεροχα ητανε οτι διπλα μου βρισκονταν ενας ανθρωπος που χαρις αυτον τον τελευταιο καιρο εχω ξαναβρει τον εαυτο μου.Χαρις αυτον μερα με την μερα ξαναγεννιεμαι κ ανασυγκροτουμαι κ ειναι παντα εκει ,διπλα μου,στο πλευρο μου,μαζι μου.
Καποιον που λατρευω οσο τπτ...

Σας ευχαριστω ολους μεσα απο την καρδια μου,ευχομαι ο,τι καλυτερο σε εσας κ τις οικογενειες σας κ ειθε παντα υγεια να περιτριγυριζει εσας κ οσους αγαπατε κ νοιαζεστε.Κ να εχουμε ολοι μας παντα καλα χλμ......



ΥΓ Αστο καλο μου δακρυσα κ σημερις.....Κ παλι ενα μεγαλο ευχαριστω ,να ειστε καλα...!
ΥΓ2
Η ΚΑΒΑΣΑ ΕΡΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

johnpan
14/12/2003, 22:32
Ειρηνούλα και σου εύχομαι να τα τρακοσιαρίσεις!!! (καλά δεν είναι? και από τελική μια χαρά!!!!)

Σου εύχομαι από καρδιάς να είσαι πάντα γελαστή και ευτυχισμένη γιατί σου αξίζει τόσο τόσο πολύ...

Και επίσης σου εύχομαι να καταλάβουν εγκαίρως όσοι επιθυμείς, τι μεγάλος θησαυρός που είσαι!

Πολλά φιλάκια και πολλές ευχές...

bikersonly
15/12/2003, 08:36
Χρόνια πολλά!!! Να τα χιλιάσεις τα χρόνια σου και να κατοσταρήσεις τα κυβικά σου...........καλά ντε 100 άρισε τα άλογα ώχου!

Και με ένα HONDA σύντομα!

Traveller
15/12/2003, 09:49
Χρονια πολλα και ευτυχισμένα.... αντε και με μια μεγαλη..μηχανή βρεεεεεεεεεεεεε.... Με προσοχή και πολλα χλμ για πολλά χρονια

kalgeorge
15/12/2003, 09:55
να εισαι καλα, οτι επιθυμεις, να εισαι παντα ορθια και γερη.

BICILINDRICO
15/12/2003, 10:16
...και ευτυχισμένα!

CyBeRseXX
15/12/2003, 10:44
MONO KALA KAI
PANTA EUTIXISMENA ME

OOOOOOLA OOOOOSA EPITHIMEIS

Loudovikos
15/12/2003, 10:53
ευτυχισμένα και σύντομα με
ένα γιαπωνέζικο άλογο!!!!!!

code
15/12/2003, 12:52
irenaki!!!!!!!!!!!!!


εύχομαι η νέα χρονιά στη ζωή σου να σε βρει γρήγορα αγκαλιά με την αγαπημένη σου και να σου χαρίσει εμπειρίες πρωτόγνωρες και μαγευτικές!!!!!!!!


Να 'σαι πάντα καλά, χαρούμενη και υγιής!!!

:) :)

Capo_Di_Capi
15/12/2003, 13:50
Ωχχχχχχ Εγώ τώρα τι να πώ?

Χρόνια ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


αν και καθυστερυμένα κάπως.

Λες και δεν το ήξερα ο βλάκας.

DIT
15/12/2003, 16:11
να είσαι πάντα καλά και να πάρεις την μοτοσυκλέτα που ονειρεύεσαι.....HONDA δεν είπαμε οτι είναι???

illuminatios
15/12/2003, 16:15
χρονια πολλα!!!

hornet
15/12/2003, 16:57
Χρονια πολλα και ευτυχισμενα ειρηνη

wolfman13
15/12/2003, 19:08
koritsaki mou xronia polla kai 1000xroni kai me to kawa dil elefantaki kato apo ta podia sou!!!!

TManiac
16/12/2003, 14:04
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ Streetόβιο πλάσμα!

Ό,τι επιθυμείς!:D

ireneepi
18/12/2003, 21:31
Σας ευχαριστω ολους πολυ.....


ειλικρινα...!



Και που ειστε....ΚΑΒΑΣΑΚΙ.................. θα ειναι...!

BIKENEST
19/12/2003, 08:59
ΧΧΧΧΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :) :)
Αντε και με ενα aprilia!!!!!!!!!!