PDA

View Full Version : Καλοριζικο Το Θηριο....



free rider
12/02/2005, 08:21
ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΛΟΓΟ...

ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΝΑ ΦΑΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗ ΛΑΣΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΡΕΘΕΙΣ....

ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΡΕΕΕ....

:bawl: :bawl: :bawl:

ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ...

ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΣΕ Η ΚΑΚΙΑ ΜΑΓΙΣΑ CRS-KOYKOY...




ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ...


ΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΤΜ??
640 ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...

ΜΑΛΙΣΤΑ...

:rotflmao: :rotflmao:




:beer: :beer: :beer: :beer:

DoctorS
12/02/2005, 08:35
άααααααααααντε κι από μένα καλορίζικο..........αλλά χθες τελικά έφυγες χωρίς σούζα!!!!!!!!!!

60 μετάνιες και 40 σούζες και άντε συγχωρήσε!!!!!!

:D :D :D

:beer: :beer:

καλημέρα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

GST
12/02/2005, 12:08
καλοριζικο και καλοταξιδο...το adventure......πιστευω σε on-off...εκανες την καλυτερη επιλογη....να την χαιρεσε...κουκλα ειναι.....α και pleaze ....να τον περιμενεις τον χρηστακι στις βολτες ...εχει και μια ηληκια....μη σου βαζει τα κλαματα......:lol: :lol: .............:cool: :wave2:

ireneepi
12/02/2005, 13:58
Α ρε αποκαλυψεις που εχουμε.......



καλοριζικο ρε συ.....!

crs-k
12/02/2005, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
καλοριζικο και καλοταξιδο...το adventure......πιστευω σε on-off...εκανες την καλυτερη επιλογη....να την χαιρεσε...κουκλα ειναι.....α και pleaze ....να τον περιμενεις τον χρηστακι στις βολτες ...εχει και μια ηληκια....μη σου βαζει τα κλαματα......:lol: :lol: .............:cool: :wave2:


Ποιος να περιμενει ποιον ρε τρακτερατζη ??? :p

Τι τον περασες τον "Χρηστακη" ??? :winka:


Αλλα επειδη το λυπαμε (το εργαλειο), να πεφτει απο 'δω κι απο 'κει, θα τον πηγαινω προσεκτικα! :smokin:


Το υποσχομαι ! :lol:



Δεν παλαμιζω κι ευαγγελιο βεβαια ...

:lol: :rotflmao: :lol:

crs-k
12/02/2005, 15:59
Ααααα ...

Και το σημαντικοτερο !!!


Καλοταξιδη κι απο 'δω μεσα ρε Σταυρακη!

Θα της πιουμε το αιμα !
Εεεεε ... το λαδι ηθελα να πω!

:lol: :rotflmao: :lol:

Alexander
12/02/2005, 16:18
Αν και τα είπαμε στην πίτα, καλορίζικη και καλοτάξιδη !!! :winka:

Πολύ μάχιμο χρώμα το πορτοκαλί ρε παιδί μου !!! :cool:

tai
12/02/2005, 16:58
Είναι κούκλα. Ψηλή ντροπαλή (ρόδιζαν τα μαγουλάκια) λυγερή ψυχομένη. Λίγη λάσπη της έλειπε, και θα είναι τέλεια.
Καλοτάξιδη Σταύρακα.
:wave2: :wave2: :wave2:

life_dab
13/02/2005, 00:20
Καζλοριζικο Σταυρο....κουκλι το ατιμο. Ελπιζο να περασετε καλα....κρανος ON-OFF εχεις?????:rotflmao: :rotflmao:


στην υγεια σου φιλαρακι!!!!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Συγνωμη αν φανηκε το στριγκακι σου σημερα στην βολτα που σε πηγα με το νεο μου Harley V Road...!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KaTaNaS
13/02/2005, 01:55
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!


να είσαστε καλά όλοι σας, να σας λασπώνω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



xrhsto - free έλα έεεεέέέέελα μην αντιστέκεσαι :p ξέρειςε πόσο σου πήγαινε όταν την καβάλησες;:winka:

σας ευχαριστώ παιδιά για τις ευχές σας, δε το ,εχω πιστέψει ακόμα. νομίζω είναι κάποιου άλλου και το έχω δανειστεί!

Το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό όταν την καβάλησα και είδα πως πάει, ήταν πως , πάμε για νέες κατακτήσεις.


μιλάμε καμμία σχέση με την οδήγηση στρητ μηχανής.

χεχεχε δε ξέρω πως στρίβουμε, πώς φρενάρουμε, πώς κάνουμε σούζα.σε τι στροφές να τη δουλέυω.

μαθητούδι!!!:D

μπάρμπα crsk , μπάρμπα dirty,μπάρμπα dodok edessa, μπάρμπα tai θα μου πείτε κανά μυστικό;



:winka:



ανεβαίνεις πάνω και είναι σαν να είσαι στον πρώτο όροφο, στο φρενάρισμα γονατίζει και υποκλίνεται, στα φανάρια δονείται ολόκληρη, ανυπομονεί γίνει πράσινο και ταταταταταταττατα



νάμαστε πάλι να υποκλινόμαστε στους πεζούς που έχουν σταματήσει σαστησμένοι
πάνω στη διάβαση και κοιτούν!:eyepop:


τώρα θέλω χώμα και αυτιά ανοιχτά να ακούω τους γεροντότερους :D


νικηφώρε εξοπλισμό σιγά σιγά, προς το παρόν enduro με τα δερμάτινα


:hypnotize

όσο για τη χάρλευ ρε θηρίο, όπως κρεμόμουν κυριολεκτικά απο πάνω σου για να μη φυγω πίσω κοιτώντας τα χέρια σου να τεντώνουν έλεγα ,..τώρα θα του φύγουν τώρα θα του φύγουν :rotflmao:

adam_tsouk
13/02/2005, 19:30
Καλορίζικο ρε συ!
Καλά δεν π΄γρα χαμπάρι στη πίτα!
Πίτα θα ήμουν! :rotflmao: :rotflmao:




Πάντα όρθιος !!!!:beer: :beer: :beer:

sas
14/02/2005, 08:24
Τα 'παμε και την Παρασκευή ρε Σταύρακα.

Πολλά και βρώμικα χουλουμου ρεεεεεεεεεε

RapidShade
14/02/2005, 10:32
ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΛΕΜΕ!!!!

:D

idi
14/02/2005, 10:34
παντα ορθιος και γεματος χωματα!!!!! :beer: :beer: :beer:

OldMan
14/02/2005, 11:48
:wave2: :wave2: :wave2:

Καλά χιλιόμετρα !!!!

Και πρόσεχε, γιατί το χώμα είναι ΑΣΧΗΜΟ κουσούρι (άμα το κολήσεις μια φορά - τελείωσες)....:lol: :lol: :lol:

Υ.Γ.

Και ΜΗΝ ακούς τους (χωματερούς) παππούδες του forum, γιατί φέρνουν λίγο σε κυνηγούς και ψαράδες ( "το μονοπάτι δεν ανέβαινε με τίποτε και το πήρα με μια γεμάτη 2α και απάνω στο καπάκι βγήκε η αρκούδα και την πέρασα με άλμα και διόρθωσα στον αέρα γιατί θα έσκαζα πάνω στην αλεπού με τα αλεπουδάκια και ή κόβεις κάτι ή τα γ@μ@ω όλα κ.λ.π.....)



:wave2: :beer: :wave2:

periklisk
14/02/2005, 12:35
καλορίζικο και καλοτάξιδο το Αργαλείο!

fire
14/02/2005, 13:56
καλωριζικο και παλι σταυρο..πολλα και ασφαλη χλμ....αν και δεν ειμαι φιλος αυτου του ειδους μηχανων μπορω να πω οτι μου αρεσε πολυ...και μετα στην βολτα πηγαινε μια χαρα...να΄σαι παντα καλα και να την χαιρεσαι!!!

Xlitos
14/02/2005, 14:05
Καλοτάξιδο και καλοφάγωτο!;) ;)




Υ.Γ.Την γρια την έδωσες;

wolfman13
14/02/2005, 19:20
καλοριζικο σταυρο!!!!!!!

SaraMaritis
15/02/2005, 12:25
...θρεντ: Να τη χαιρεσαι φιλε Σταυρο !!! :wave2:
:beer:
:smokin:

free rider
18/02/2005, 19:21
απο το μοτο τρίτη...

αντε για σενα μιλάνε ρε...

To KTM Adventure πιο racing
To Αdventure της ΚΤΜ με τον δικύλινδρο κινητήρα των 100 ίππων σημείωσε αρκετά μεγάλη εμπορική επιτυχία ακόμη και στη χώρα μας ήδη από την πρώτη χρονιά της παρουσίασής του και μάλιστα, παρά την υψηλότερη τιμή του σε σχέση με τον ανταγωνισμό του. Για το 2004 η αυστριακή εταιρεία έχει ετοιμάσει μικρής κλίμακας διαφορές.
Μια καλή μοτοσικλέτα με τρανταχτό όνομα και αγωνιστικές προδιαγραφές και επιτυχίες που φέρνει κάτι το καινούργιο στην κατηγορία της, είναι ένα σίγουρο best seller. Το ΚΤΜ Adventure έχει όλα τα παραπάνω χαρακτηριστικά και παρά το γεγονός ότι έχει την υψηλότερη τιμή από όλο τον ανταγωνισμό του (1000άρια τουριστικά on-off) έχει πουλήσει στη χώρα μας πάνω από 100 μονάδες με έναρξη πωλήσεων στα τέλη της άνοιξης. Πολύ καλές βέβαια είναι οι πωλήσεις στις ευρωπαϊκές χώρες και κυρίως στις γερμανόφωνες, επομένως οι αυστριακοί δεν είχαν και πολλούς λόγους να αλλάξουν μια πολύ καλή μοτοσικλέτα. Βέβαια αλλαγές για το 2004 έγιναν και δεν είναι καθόλου αμελητέες, δεν εστιάζονται όμως στα τεχνικά χαρακτηριστικά ούτε έχει ανακοινωθεί αύξηση της τιμής. Το πιο εντυπωσιακό καινούργιο στοιχείο για το 2004 είναι το καινούργιο μπλε χρώμα της έκδοσης Adventure S που παραπέμπει κατευθείαν στα εργοστασιακά αγωνιστικά της ΚΤΜ στο Παρίσι Ντακάρ, όπου δύο ομάδες της εταιρείας τρέχουν με τα χρώματα της Gauloises. H σέλα απέκτησε πορτοκαλί ταπετσαρία αντί για μαύρη, ενώ πορτοκαλί είναι επίσης το άνω μέρος του ρεζερβουάρ και οι χούφτες. Αλλο νέο χρώμα για το 2004 είναι το μαύρο, ενώ παραμένουν στην παλέτα των χρωμάτων το πορτοκαλί και το ασημί. Η απλή έκδοση του Adventure απέκτησε κι αυτή μαύρα στεφάνια στις ζάντες, κάτι που ως τώρα είχε μόνο η έκδοση S. Με τα νέα χρώματα η ΚΤΜ ικανοποιεί ένα μεγάλο μέρος του αγοραστικού της κοινού που ως τώρα είχε μόνο μία επιλογή χρώματος, το πορτοκαλί για την έκδοση S και το ασημί για την απλή, κάτι που σήκωσε ένα μικρό κύμα διαμαρτυρίας. Πάντως τώρα που οι υπεύθυνοι στο Ματιγκχόφεν ξέρουν ότι η μοτοσικλέτα τους "πουλάει" δεν έχουν λόγο να μην προσφέρουν κι άλλα χρώματα, σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πολυάριθμων οπαδών της εταιρείας.

free rider
18/02/2005, 19:23
κάτσε ρε Σταυρο αυτό πήρες ή κάποιο άλλο....???

φαντάσου πόσο πολύ άσχετος είμαι με τα χωματερά ...

χάλια μαύρα λέμε...

ουτε απ έξω δεν θέλω να τα βλέπω,....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

anco
18/02/2005, 19:27
Χρησταρα τηλ κινητο στειλε με μυνημα