PDA

View Full Version : χαριζονται κτλ...



fotiswr
10/09/2008, 09:49
γιατι δεν φτιαχνει ο administrator ena sticky με θεμα χαριζονται πραγματα,οχι μονο στο χωματινα τερεν,αλλα στην αρχικη σελιδα η υποκατηγορια του Αγγελιες....?????ολοι μπορουμε να συνυσφερουμε,για ολες τις μοτοσυκλετες,,αυτη την στιγμη δεν εχω κατι να postaro για να χαρισω αλλα αμα βρω κατι θα το βαλω με χαρα ισως καποιος το χρειαζεται ////Αυτα ελπιζω να μην σας κουρασα ,ειμαι νεος μςλος.....

castor
10/09/2008, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από fotiswr
γιατι δεν φτιαχνει ο administrator ena sticky με θεμα χαριζονται πραγματα,οχι μονο στο χωματινα τερεν,αλλα στην αρχικη σελιδα η υποκατηγορια του Αγγελιες....?????ολοι μπορουμε να συνυσφερουμε,για ολες τις μοτοσυκλετες,,αυτη την στιγμη δεν εχω κατι να postaro για να χαρισω αλλα αμα βρω κατι θα το βαλω με χαρα ισως καποιος το χρειαζεται ////Αυτα ελπιζω να μην σας κουρασα ,ειμαι νεος μςλος.....


Συμφωνο και προσθετο, εκτος απο το να χαριζουμε, να πουλαμε κιολας και αλλα αντικειμενα, οπως υπαρχουν και σε αλλα site,ετσι ωστε να μην λογοκρινομαστε ουτε να τρεχουμε σα αλλα site για να δωσουμε κατι που δεν θελουμε!!!!!!ΥΜΑΡΤΩΝ

notakos600
10/09/2008, 11:42
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
......................................................ΥΜΑΡΤΩΝ................................ ..........





Πως, πως, πως;;; :hypnotize

castor
10/09/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
......................................................ΥΜΑΡΤΩΝ................................ ..........





Πως, πως, πως;;; :hypnotize



ΓΕΩΡΓΙΟΥ σπικινκ!!!!!!!!!
:lol: :lol:


141109

OzZzZzY
11/09/2008, 01:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
ΓΕΩΡΓΙΟΥ σπικινκ!!!!!!!!!
:lol: :lol:


τουλαχιστον αυτος μιλαει και μας κουφαινει
εσυ γραφεις και μας τυφλωνεις :lol: :lol: