PDA

View Full Version : Nexus 300



STOYBI
11/09/2008, 15:03
Το εχει παρει η δοκιμασει καποιος παιδια να μας πει εντυπωσεις..??? :confused:


:wave2:


141175

Gi_4ce
11/09/2008, 15:08
Είχα και έχω (και θα έχω) το 500...

Ειλικρινά, μηχανάκι σαν αυτό δεν πρόκειται να ξαναφχαριστηθω (και εχω οδηγησει αρκετα)...

Το 250 ήταν λίγο "απάτη" μιας και ηταν αρκετα βαρυ!

Το 300 έχει διαφορές, αλλα πάλι, αν το θές για λίγο πιο μακρύνές βόλτες, την βελτίωση του (θεματα μεταδοσης, υπολογιζε κανα 200 αρι Ευρω) θα την χρειαστει...

Απο αξιοπιστία και αντιπροσωπεία, τουλάχιστον εγω δεν ειχα ποτε προβλημα!

GIXXERAKIAS
11/09/2008, 15:09
To εχω παρει για τεστ ride 4 ωρες και με αφησε πολυ ικανοποιημενο γενικα αλλα ειδα αδυναμια στα φρενα του και δεν μιλαω σε σχεση με την μηχανη μου αλλα σε σχεση με το Runner 125 που εχω,πολυ βαρυ για ενα δισκο μονο μπροστα.:winka:

Γενικα μου αφησε πολυ καλη εντυπωση γιατι εχει ζωηρο μοτερ και ειναι πολυ ευκολοδηγητο,πολυ καλη προστασια απο την ζελατινα και ανεση γενικα,ειδα 160χλμ στο κοντερ σχετικα ευκολα και παιζει να πηγαινε και παραπανω.:D :D

STOYBI
11/09/2008, 15:37
Σας ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια.... :beer: :beer: :beer:


:wave2:

Julius
12/09/2008, 08:46
:-D


File kai ego skeftome gia nexus 300 new h' 500 metaxeirismeno


na kanonisoume na ta paroume diaforetiko xroma gia na mhn ta mperdevoume





:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :beer:

Julius
12/09/2008, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
To εχω παρει για τεστ ride 4 ωρες και με αφησε πολυ ικανοποιημενο γενικα αλλα ειδα αδυναμια στα φρενα του και δεν μιλαω σε σχεση με την μηχανη μου αλλα σε σχεση με το Runner 125 που εχω,πολυ βαρυ για ενα δισκο μονο μπροστα.:winka:

Γενικα μου αφησε πολυ καλη εντυπωση γιατι εχει ζωηρο μοτερ και ειναι πολυ ευκολοδηγητο,πολυ καλη προστασια απο την ζελατινα και ανεση γενικα,ειδα 160χλμ στο κοντερ σχετικα ευκολα και παιζει να πηγαινε και παραπανω.:D :D


poios to dinei test drive re man?

GIXXERAKIAS
12/09/2008, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
poios to dinei test drive re man? Inmoto λεγεταιο το μαγαζι στην θηβων στο επομενο φαναρι μετα την κεννεντυ.Βασικα ειχα παει το σκουτερ για σερβις 48.000χλμ και μου δινουν παντα μηχανακι για να παω στην δουλεια μου.Αυτην την φορα μου εδωσαν το Nexus 300.:winka:

KaTaNaS
12/09/2008, 13:57
o giagia arkouda eixe to 500 :wave2:

Julius
19/09/2008, 10:42
telika.......


to xtypisa to 300ari (exo kai mia adinamia sta sygkekrimena kivika)


kaliakouda black :lol: :lol:



se kana 10hmero tha to exo..... eos tote as einai kala to attiko metro :sick:

CIRUS
19/09/2008, 10:51
εγώ έχω το 250 από το οποίο είμαι πολύ ευχαριστημένος για μέσα στην πόλη είναι τέλειο, το μόνο μείον είναι οι σχετικά μικρές ρόδες που κοπανάνε στις λακούβες, κατα τα άλλα είναι πολύ καλό, το 300 είναι το ίδιο μοτέρ με το 250 μόνο λόγω περισσότερων πλέον κυβικών φαντάζομαι θα τραβάει καλύτερα. καλορίζικο και καλοτάξιδο julius :beer:

Julius
19/09/2008, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
εγώ έχω το 250 από το οποίο είμαι πολύ ευχαριστημένος για μέσα στην πόλη είναι τέλειο, το μόνο μείον είναι οι σχετικά μικρές ρόδες που κοπανάνε στις λακούβες, κατα τα άλλα είναι πολύ καλό, το 300 είναι το ίδιο μοτέρ με το 250 μόνο λόγω περισσότερων πλέον κυβικών φαντάζομαι θα τραβάει καλύτερα. καλορίζικο και καλοτάξιδο julius :beer:

eyxaristo man


gia xrisi polis to thelo kai ego, gia enduro exo ena exc300 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: (plaka kano den einai eironiko sxolio)

to neo 300 exei kai 16" troxo mprosta :beer:

dirtbird
19/09/2008, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
telika.......


to xtypisa to 300ari (exo kai mia adinamia sta sygkekrimena kivika)


kaliakouda black :lol: :lol:



se kana 10hmero tha to exo..... eos tote as einai kala to attiko metro :sick:


axaxaxaxaxaxaxa.......


diladi tora exeis 300ari automato KAI me miza?



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :beer:

CIRUS
19/09/2008, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
eyxaristo man


gia xrisi polis to thelo kai ego, gia enduro exo ena exc300 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: (plaka kano den einai eironiko sxolio)

to neo 300 exei kai 16" troxo mprosta :beer:

να ξέρεις μόνο ότι το κόκκινο είναι πιο γρήγορο χρώμα οπότε σε πατάω :lol: :lol: :lol:

άλλαξαν και οι διαστάσεις και του πίσω τροχού ή μόνο του μπροστά?

edit: ξέχασα να αναφέρω ότι τα μαμά φώτα είναι ελεινά και δεν φωτίζουν καθόλου καλά λόγω και του μεγέθους τους (μικρά μάτια) γιατό σου συστίνω ανεπιφύλακτα αργότερα να βάλεις τουλάχιστον στην μεσαία σκάλα ένα xenon kit.

Julius
19/09/2008, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
να ξέρεις μόνο ότι το κόκκινο είναι πιο γρήγορο χρώμα οπότε σε πατάω :lol: :lol: :lol:

άλλαξαν και οι διαστάσεις και του πίσω τροχού ή μόνο του μπροστά?

edit: ξέχασα να αναφέρω ότι τα μαμά φώτα είναι ελεινά και δεν φωτίζουν καθόλου καλά λόγω και του μεγέθους τους (μικρά μάτια) γιατό σου συστίνω ανεπιφύλακτα αργότερα να βάλεις τουλάχιστον στην μεσαία σκάλα ένα xenon kit.


xmmm den nomizo, mono ton mprosta ap'oso thimame

oi alages ektos apo ta kivika, einai ston anemothoraka, ston mrpostino troxo a! kai to 300 exei to skeleto toy 500 oxi toy 250


gia ta fota.... katse na to paroume se kana dekahmero kai vlepoume

CIRUS
19/09/2008, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
xmmm den nomizo, mono ton mprosta ap'oso thimame

oi alages ektos apo ta kivika, einai ston anemothoraka, ston mrpostino troxo a! kai to 300 exei to skeleto toy 500 oxi toy 250


gia ta fota.... katse na to paroume se kana dekahmero kai vlepoume

σίγουρα πάρτο πρώτα να το δεις να το χαρείς και βλέπεις, απλά στο είπα για να το έχεις υπόψιν σου και να το κοιτάξεις καθότι σαν κάτοχος δεν είχα μείνει ευχαριστημένος εσένα πχ μπορεί να σου φανούν μια χαρά:beer:

STOYBI
19/09/2008, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
telika.......


to xtypisa to 300ari (exo kai mia adinamia sta sygkekrimena kivika)


kaliakouda black :lol: :lol:



se kana 10hmero tha to exo..... eos tote as einai kala to attiko metro :sick:

Καλοριζικο ρεεεε................ :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

KaTaNaS
19/09/2008, 13:57
orthios sth polythronara re enduraaaaaa :lol: :wave2: :beer:

taksidiotis25
25/09/2008, 01:12
καλοριζικο,ειχα το 250,ωραιο κι ανετο,προσοχη στα πλαγιασματα,δεν ειναι σαν το 500.

dim40
10/02/2009, 18:24
to phres to nexus? 8elw kai egw na to parw. entupwseis kai sxolia apo th sumbiwsh mazi tou?