PDA

View Full Version : Ποιοσ;;;;;;;;;;;;



kong
14/02/2005, 16:56
ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΤΙ
VALENTINES DAY SUCKS :mad: :mad: :mad:
:mad: :mad: :mad: :mad:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

crs-k
14/02/2005, 17:23
Ρε Κινγκ Κονγκ αυτο ειναι το 3ο ποστ σημερα ... :sick:

Ριχνε και καμμια ματια πριν ... :wacko:

Αγιος Π@π@ρας 1 (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=84112#post84112)

Αγιος Π@π@ρας 2 (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=6601)



Ωραιαααα ....

Αναγουλιασαμε και σημερα ... :yuck: :dizzy: :p

periklisk
14/02/2005, 19:10
εις τριπλούν

Μου τη σπάει γιατί είναι εντελώς εμπορική γιορτή.... μα ΕΝΤΕΛΩΣ!

PQC
14/02/2005, 19:53
Ναι ναι εντελώς εμπορική η γιορτούλα και όλοι την περιφιφρονούμε.Οταν όμως πας σπίτι και σου λέι η γυναίκα τι μου πήρες σήμερα της εξηγείς την άποψη σου περί εμπορικής γιορτής φιάσκου κτλ.Αρχίζει και αυτή λοιπόν την γκρίνια και την επόμενη χρονιά τέτοια μέρα το παίζεις και εσύ ερωτευμένος για να μην σου σκοτίζει τα π@π@ρι@.:uplate:
κάνω λάθος?:beer:

ZazouKaravaki
14/02/2005, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από PQC
Ναι ναι εντελώς εμπορική η γιορτούλα και όλοι την περιφιφρονούμε.Οταν όμως πας σπίτι και σου λέι η γυναίκα τι μου πήρες σήμερα της εξηγείς την άποψη σου περί εμπορικής γιορτής φιάσκου κτλ.Αρχίζει και αυτή λοιπόν την γκρίνια και την επόμενη χρονιά τέτοια μέρα το παίζεις και εσύ ερωτευμένος για να μην σου σκοτίζει τα π@π@ρι@.:uplate:
κάνω λάθος?:beer:

ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣσωστοοοοςςςςς!

:beer: :beer: :beer:

periklisk
15/02/2005, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από PQC
Ναι ναι εντελώς εμπορική η γιορτούλα και όλοι την περιφιφρονούμε.Οταν όμως πας σπίτι και σου λέι η γυναίκα τι μου πήρες σήμερα της εξηγείς την άποψη σου περί εμπορικής γιορτής φιάσκου κτλ.Αρχίζει και αυτή λοιπόν την γκρίνια και την επόμενη χρονιά τέτοια μέρα το παίζεις και εσύ ερωτευμένος για να μην σου σκοτίζει τα π@π@ρι@.:uplate:
κάνω λάθος?:beer:

Όχι δεν κάνεις λάθος! Δεν παύει όμως να μου τη σπάει.... χεχεχε

Boxer
15/02/2005, 15:35
Ενταξει ρε Περι.
Που ειναι το κακο να βγαλουν και τα μαγαζια κανενα φραγκο λογω του Αγιου;
Φυτοζωουν ολο τον αλλο καιρο.

Βεβαια καλυτερα θα ηταν ο κοσμος να ψαχνεται ολο τον χρονο με τα ερωτικα του αλλα ......νταξει να ουμ.....οκ.........ολα καλα.

Αντε να βγαλουμε και μεις κανενα φραγκο:lol: :lol: :lol:

sas
15/02/2005, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από PQC
Ναι ναι εντελώς εμπορική η γιορτούλα και όλοι την περιφιφρονούμε.Οταν όμως πας σπίτι και σου λέι η γυναίκα τι μου πήρες σήμερα της εξηγείς την άποψη σου περί εμπορικής γιορτής φιάσκου κτλ.Αρχίζει και αυτή λοιπόν την γκρίνια και την επόμενη χρονιά τέτοια μέρα το παίζεις και εσύ ερωτευμένος για να μην σου σκοτίζει τα π@π@ρι@.:uplate:
κάνω λάθος?:beer:

Κάνεις λάθος!
Γιατί αν κάποιες από τις άλλες μέρες του χρόνου της δείχνεις τον έρωτα σου-αγάπη σου, τότε δεν έχει λόγω να στο ζητάει την συγκεκριμέμνη μέρα.

periklisk
15/02/2005, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Ενταξει ρε Περι.
Που ειναι το κακο να βγαλουν και τα μαγαζια κανενα φραγκο λογω του Αγιου;
Φυτοζωουν ολο τον αλλο καιρο.

Βεβαια καλυτερα θα ηταν ο κοσμος να ψαχνεται ολο τον χρονο με τα ερωτικα του αλλα ......νταξει να ουμ.....οκ.........ολα καλα.

Αντε να βγαλουμε και μεις κανενα φραγκο:lol: :lol: :lol:

Φίλε Γιάννη κανένα κακό! Τη γνώμη μου λέω:smilea:

Όπως λες και συ καλύτερα θα ήταν ο κόσμος να ψάχνεται όλο τον χρόνο με τα ερωτικά του.....

PQC
15/02/2005, 19:51
Μα και εγώ αυτό της λέω:Αφού ρε μωρό μου στο δείχνω κάθε ημέρα πόσο σε αγαπάω.Συνήθως όμως δεν ολοκληρώνω την φράση γιατί κάποιο αντικείμενο άγνωστης ταυτότητας έχει μια παράξενη τροχιά προς το κεφάλι μου.:bawl:
Εντάξει μωρέ πλάκα κάνω.Απλά θέλω να πω οτι κανείς δεν την γουστάρει την γιορτούλα αλλά τελικά οι περισσότεροι υποκύπτουμε άσε που τα μαγαζιά περιμένουν πως και πως την μέρα μπας και δουν να γεμίζει το αναιμικό ταμείο τους.:beer:

free rider
16/02/2005, 08:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από PQC
Μα και εγώ αυτό της λέω:Αφού ρε μωρό μου στο δείχνω κάθε ημέρα πόσο σε αγαπάω.Συνήθως όμως δεν ολοκληρώνω την φράση γιατί κάποιο αντικείμενο άγνωστης ταυτότητας έχει μια παράξενη τροχιά προς το κεφάλι μου.:bawl:
Εντάξει μωρέ πλάκα κάνω.Απλά θέλω να πω οτι κανείς δεν την γουστάρει την γιορτούλα αλλά τελικά οι περισσότεροι υποκύπτουμε άσε που τα μαγαζιά περιμένουν πως και πως την μέρα μπας και δουν να γεμίζει το αναιμικό ταμείο τους.:beer:

xxaxaxaaxaxaxaa

kalos hrthes file kai poli sosta ta les...

tora ot eida to post...

os sinithos..
gia na mhn gkriniazoyn merikoi...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
16/02/2005, 16:50
Λοιπόν, το παραχέσαμε...

εγώ είμαι ρομαντικός τύπος....


Την γιορτή την πέρασα με την αγαπημένη μου...


Της έκανα ένα δίπνο με κεριά....
ήταν πολύ ρομαντικά....


Να και μια φώτο...

adam_tsouk
16/02/2005, 16:51
:smokin: :smokin:


8910

free rider
16/02/2005, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:smokin: :smokin:

ΑΡΦ ΑΡΦ ΑΡΦ....


ΓΚΡΡΡΡ ΓΑΒ..
ΓΑΒ ΓΑΒ...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nefeli
18/02/2005, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:smokin: :smokin:

Και δε μου λες μετά ανέβηκε λίγο παραπάνω με γεύση από σκυλοτροφή???????????

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

adam_tsouk
18/02/2005, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ilia
Και δε μου λες μετά ανέβηκε λίγο παραπάνω με γεύση από σκυλοτροφή???????????

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:



όοοοοοοχι σκυλοτροφή...... Τι το περάσαμε;
:rotflmao: :rotflmao: