PDA

View Full Version : Τιμη V-strom



ssokinn
15/09/2008, 11:18
καλημέρα σε όλους,

Αληθεύει νεα μείωση τιμής στην παραπάνω μηχανή? καπου μου είπαν για 6885€:rolleyes:
επίσης κατι άλλο...τα δώρα που προσφέρουν Βύνιος και άλλοι έμποροι ισχύουν ακόμα και αν η μηχανή αγορασθεί μετρητοίς?
Ποιά είναι η πιο συμφέρουσα προσφορά που γνωρίζεται?

:wave2:

tazakos
15/09/2008, 12:16
σου είπαν τιμή για μηχανή παραισαγωγής και όχι επίσημης εισαγωγής από τον επίσημο αντιπρόσωπο Σφακιανάκη ο οποίος την έχει στα 7195...τιμές για παρα-εισαγωγής δηλαδή όχι από Σφακιανάκη θα βρεις και πιο χαμηλες και τα δώρα εννοείται ότι τα παίρνεις όταν πληρώνεις μετρητά..σε ανταλλαγές και δόσεις άτοκες είναι που χάνεις πιθανώς τα δώρα...εγώ την πήρα από επίσημο αντιπρόπωπο Θεσσαλονίκης μετρητοις και πήρα 1000ευρώ δωροεπιταγή σε εξοπλισμό. Αθήνα είναι λίγο μικρότερες οι προσφορές στο επίσημο δίκτυο αλλά πολύ καλύτερες σε εκείνο της παραεισαγωγής. καλη αγορά

siokatas
15/09/2008, 12:39
ασε φιλε στην σαλονικα ειναι οτι ναναι.βρηκα το vstrom μεχρι και 6300:eek: παραεισαγωγης ετσι?..το πηρα ααπο μεγαλο καταστημα πολυ γνωστο που δεν ειναι επισημος μονο και μονο γιατι μου εκανε καλη ανταλαγη και τελικα το μοτο ειναι αγορασμενο απο αλλον επισημο και εχω και εγγυηση κανονικα.το εψαξα και το βρηκα μεσω του σφακιανακη με τα νουμερα πλαισιου και εδω και λιγες μερες μου εστειλαν και την εγγυηση απο αθηνα...οτι ναναι...μπορουσε να μου το πει τουλαχιστον για να το ξερω....

tazakos
15/09/2008, 14:16
πολύ ενδιαφέρον...

aardvark
15/09/2008, 17:20
Στην θεσσαλονικη 6300 :eyepop:
με abs??
που???
για πες:a014:

ssokinn
15/09/2008, 18:53
ευχαριστώ πολυ για την απαντηση,
να ρωτήσω κατι άλλο τώρα... DL650 v-strom μεταχειρισμένο με 12000χλμ με ABS και τα κλασικά extra όπως καγκελα βαλίτσα και πλαινες βαλίτσες μου το πουλάνε προς 5500 €...τι λέτε?
και αν είναι να προχωρήσω..τι να κοιτάξω περισσότερο στην συγκεκριμένη μηχανή?
να συμπληρώσω αγορά του 02/2007.
:wave2:

siokatas
15/09/2008, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από aardvark
Στην θεσσαλονικη 6300 :eyepop:
με abs??
που???
για πες:a014:


ναι με abs αφου ειναι το κ8 το μαγαζι ειναι στην τουμπα

nikos1709
15/09/2008, 23:35
kai to k7 exei abs

tazakos
16/09/2008, 00:24
φίλε πρέπει να σκεφτείς ότι με το που πάρεις την μηχανή και την ερωτευτείς θα αρχίσεις να θέλεις το ένα και το άλλο αξεσουάρ και αυτά έχουν μεγάλο κόστος...ζύγισε πια θα αποφασίσεις να βάλεις στον πρώτο χρόνο και πρόσθεσέ τα στο 6300... αν το νούμερο πλησιάσει πολύ τα 7000 ,που αν είσαι σαν τους περισσότερούς μας θα το περάσει για πολύ, ίσως πρέπει να ψάξεις να βρεις μια επιλογή με δωράκια μαζί...εγώ όπως σου έγραψα και πιο πανω πληρώνοντας 7195 πήρα κάγκελα, συναγερμό, βαλίτσα, μπάγκστερ,μαξιλαράκι πλάτης,κλειδαριά δισκόφρενου,χούφτες. Πάνω σε όλα αυτά έχω βάλει ακόμη ένα χιλιάρικο σε βαλίτσες κάγκελα,φώτα κτλ....αυτό που θέλω να σου πω με λίγα λόγια είναι να σκεφτείς το τελικό κόστος ώστε να είσαι χαρούμενος με την μηχανή και όχι το αρχικό έξοδο μόνο.:beer: