PDA

View Full Version : The Spirit of Adventure by Yamaha 1992-93



ggs
16/09/2008, 13:07
ΠΡΟΣΟΧΗ – ΠΡΟΣΟΧΗ

ΠΡΟΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΑΙ ΝΕΟΥΣ ΤΕΝΕΡΟΠΛΗΚΤΟΥΣ

Μετά από αρχαιολογικές ανασκαφές που έκανα στα ντουλάπια μου ,ανακάλυψα κάτι που το είχα χαμένο εδώ και 10 χρόνια …με χαρά μου σας το παρουσιάζω….

Υπάρχει (συλλεκτικό πλέον) DVD , εποχής 1992-3 (αντιγραφή από VHS) με τον διακριτικό τίτλο … « THE SPIRIT OF ADVENTURE by YAMAHA»
Με λίγα λόγια , είναι τρελές εντουρο καταστάσεις στις έρημους και στα βουνά της Βόρειας και νότιας Αμερικής από κάτι «κουλούς» οδηγούς (όπως ο Stephan Peterhansel κ.α.) με μηχανές ΤΕΝΕΡΕ….MONO!!! (Απλές και Super)

Έψαξα στο youtube μήπως βρω κανένα στιγμιότυπο για να σας το δείξω ,αλλά τίποτα…

Οποίος θέλει καμία copyia ή ξέρει κάποιο εύκολο τρόπο να το μοιράσω , ας μου το πει….

XJR_Billy
16/09/2008, 13:15
:blush: :smokin: :beer: :wave2:

peskandritsos
16/09/2008, 15:51
Σε μουα σιλβουπλε..:beer: :beer: :beer:

Anty12
16/09/2008, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
ή ξέρει κάποιο εύκολο τρόπο να το μοιράσω , ας μου το πει….

Ραπιντσεαρ...:D

ggs
16/09/2008, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Σε μουα σιλβουπλε..:beer: :beer: :beer:

ΟΚ ...απο Ν.Σμυρνη που μένω ή απο Σύνταγμα που δουλευω , μπορειτε να περασετε να το παρετε ...εχεις π.μ. με τηλ.

ggs
16/09/2008, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Ραπιντσεαρ...:D


xeri-share μπικοουζ φρομ μαι γουορκ ι καντ γιουζ ραπιντσεαρ...εντ ι ντοντ χαβ ιντερνετ αξεσ φρομ μαι χομ....μπατ ι καν γκιβ γιου δε ντι - βι - ντι του ραπιντσεαρ ιτ (ιφ γιου γουοντ του ντου δε τζομπ)...:wave2:

XJR_Billy
16/09/2008, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
xeri-share μπικοουζ φρομ μαι γουορκ ι καντ γιουζ ραπιντσεαρ...εντ ι ντοντ χαβ ιντερνετ αξεσ φρομ μαι χομ....μπατ ι καν γκιβ γιου δε ντι - βι - ντι του ραπιντσεαρ ιτ (ιφ γιου γουοντ του ντου δε τζομπ)...:wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Κάουντ μι ιν !!!
Αι γουόντ ιτ μπάντλυ!!!:beer:

p@nos
16/09/2008, 16:56
γκραφτε αντρωπινα

μπγαζουμε τα ματια μας τσαμπα...

ομπερ εντ αουτ...

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Anty12
16/09/2008, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
xeri-share μπικοουζ φρομ μαι γουορκ ι καντ γιουζ ραπιντσεαρ...εντ ι ντοντ χαβ ιντερνετ αξεσ φρομ μαι χομ....μπατ ι καν γκιβ γιου δε ντι - βι - ντι του ραπιντσεαρ ιτ (ιφ γιου γουοντ του ντου δε τζομπ)...:wave2:

Sorry, no can do.....:D
Can not rip DVD's ...no adequate sofware :sad:

ggs
16/09/2008, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Κάουντ μι ιν !!!
Αι γουόντ ιτ μπάντλυ!!!:beer:

ΓΙΟΥ ΓΚΟΤ ΠΙ ΕΜ ...:wave2:

peskandritsos
16/09/2008, 17:41
gia na sas dieykolynw an exete μου σου νου nomizw oti ginete ke apo kei

XJR_Billy
16/09/2008, 17:44
Γουαί αρ γουι στιλ τοκιν λαικ ασχολς?

Μέρσι!!! Αι κεντ τέικ ιτ νόου μόρ!!!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl:

peskandritsos
16/09/2008, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Γουαί αρ γουι στιλ τοκιν λαικ ασχολς?

Μέρσι!!! Αι κεντ τέικ ιτ νόου μόρ!!!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: astadiala re που θα μας πεις και ασχολς παλιοασχολ. :bigcry: :bigcry: :cry: :cry: :sun: :beer:

peskandritsos
16/09/2008, 21:49
Θελω να ευχαριστησω δημοσια τον ggs για την αμεση ανταποκριση του στο να μου δωσει το dvd.
Συναντηθηκαμε σημερα το βραδακι.
Ωραιος τυπος, οχι σαν μερικους μερικους (βλ. XTBilly) και εχει και ωραια μηχανη (οχι πιο ωραια απο την δικια μου βεβαιως βεβαιως.)
Νασαι καλα φιλε και να συναντηθουμε οπως ειπαμε για καμια καλη βολτιτσα με τα εργαλεια μας.:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Pardalotzatziki
16/09/2008, 23:54
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΕΣ....

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ....

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΠΡΟΣ ΒΟΛΟ ΜΕΡΙΑ???:D :D

XJR_Billy
17/09/2008, 09:18
Προτείνω ο "αγαπητός" ταμίας του κλαμπ Τενερέ να εγκρίνει κονδύλιο για να σταλθεί το DVD σε όποιο μέλος το ζητήσει και σε όποιο νέο κορόιδ.. ΕΕΕΕΕΕΕ,,,, μέλος ήθελα να πω αποφασίσει να συνδράμει (οικονομικά) στο κλαμπ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer:

ggs
17/09/2008, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Θελω να ευχαριστησω δημοσια τον ggs για την αμεση ανταποκριση του στο να μου δωσει το dvd.
Συναντηθηκαμε σημερα το βραδακι.
Ωραιος τυπος, οχι σαν μερικους μερικους (βλ. XTBilly) και εχει και ωραια μηχανη (οχι πιο ωραια απο την δικια μου βεβαιως βεβαιως.)
Νασαι καλα φιλε και να συναντηθουμε οπως ειπαμε για καμια καλη βολτιτσα με τα εργαλεια μας.:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


Ευχαριστώ και ανταποδίδω …:beer:
Έτσι κι αλλιώς , όσοι έχουν ΤΕΝΕΡΕ είναι …καλά παιδία…:winka:
Πρέπει να βρούμε ένα τρόπο να το ανεβάσουμε στο WWW για να μπορούν να το δουν όλοι..
Κάθε βοήθεια θα είναι καλοδεχούμενη …(moderators ????)

peskandritsos
17/09/2008, 22:33
Γιωργο με τον Billy συμφωνησαμε τελικα να του το πουλησω 17 ευρω ειναι καλα η με πιανει κοροιδο??:D

peskandritsos
18/09/2008, 08:48
Λοιπον εκατσα εχθες το βραδυ και ειδα το <εργο>..
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!!!!
Οποιος χωματερος δεν το δει χανει.
Αφου τελειωσε τρωγομουνα με τα ρουχα μου να κατεβω και να καβαλησω το εργαλειο και να παρω τα βουνα στις 1 το βραδυ.
Σκετη πορωση.
Ευγε ggs..:a18: :a19: :a23: :a23: :a23:

XJR_Billy
18/09/2008, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Γιωργο με τον Billy συμφωνησαμε τελικα να του το πουλησω 17 ευρω ειναι καλα η με πιανει κοροιδο??:D

:alien: :alien: :alien: :alien: :alien: :alien: :mad: :mad: :mad: :D

XJR_Billy
18/09/2008, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Λοιπον εκατσα εχθες το βραδυ και ειδα το <εργο>..
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!!!!
Οποιος χωματερος δεν το δει χανει.
Αφου τελειωσε τρωγομουνα με τα ρουχα μου να κατεβω και να καβαλησω το εργαλειο και να παρω τα βουνα στις 1 το βραδυ.
Σκετη πορωση.
Ευγε ggs..:a18: :a19: :a23: :a23: :a23:

θΈΛΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!!

ΠΣΤΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!

Να κανονίσουμε καμιά βιντεοπροβολή...:D

:beer: :beer: :beer: :beer:

peskandritsos
18/09/2008, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
θΈΛΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!!

ΠΣΤΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!

Να κανονίσουμε καμιά βιντεοπροβολή...:D

:beer: :beer: :beer: :beer: Δηλαδη θες να μας πεις οτι εισαι χωματερος???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!:lol: :lol: :lol:

XJR_Billy
18/09/2008, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Δηλαδη θες να μας πεις οτι εισαι χωματερος???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!:lol: :lol: :lol:

Να δω το "έργο" θέλω βρε αχαίρευτε!!!:mad: :D :D

ggs
18/09/2008, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Γιωργο με τον Billy συμφωνησαμε τελικα να του το πουλησω 17 ευρω ειναι καλα η με πιανει κοροιδο??:D


Αυτή είναι τιμή μέλους…:smokin:

peskandritsos
18/09/2008, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Να δω το "έργο" θέλω βρε αχαίρευτε!!!:mad: :D :D Δηλαδη αν καταλαβα καλα θα βαλεις το κουστουμακι σου τα σκαρπινακια σου θα καβαλησεις το καλογυαλισμενο ΧΤακι σου θα το παρκαρεις σε μια καφετερια και μολις μαζευτειτε ολοι θα δειτε τι κανουν οι χωματεροι με τα τενερε???:smilea: :smilea: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

ggs
18/09/2008, 10:49
ΦΕΡ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ....

αυτή την στιγμή υπάρχουν τρεις κόπιες του «πακέτου» που μου εμπιστεύθηκε ο γέροντας Στέφανος Πετερανσέλιος ,στο σακίδιο μου .

Η εντουροβόλτα διεξάγεται στην «κήλη γη» ….οι οδηγοί των 660 είναι Ελοχιμ και των souper tenere ,Νεφελιμ .
Ο οδηγός με την κόκκινη tenere είναι ο ΠΟΥΤΙΝ στα νιατα του !!!!!

Σηκωθείτε ΤΩΡΑ από κρεβάτια , καρέκλες , ντιβάνια , πολυθρόνες , γραφεία , καφετέριες και καλέστε τώρα στο γνωστό τηλ.

Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC….

Anty12
18/09/2008, 11:15
Αφιερωμένο (http://www.youtube.com/watch?v=h1h-4WRhpGg) σε όλους εμάς , που τα λάστιχα μας έχουν ακόμη "μπλιμπλίκια", και φοράμε τον "Άσσο του Dakar" στην πλάτη, πριν πάμε για ύπνο το βράδυ.........:mad: :( :D ;)

ΖωΑρα...... κάνετε ρε κι@ρατάδες.......:beer: :beer: :beer:

ggs
18/09/2008, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Αφιερωμένο (http://www.youtube.com/watch?v=h1h-4WRhpGg) σε όλους εμάς , που τα λάστιχα μας έχουν ακόμη "μπλιμπλίκια", και φοράμε τον "Άσσο του Dakar" στην πλάτη, πριν πάμε για ύπνο το βράδυ.........:mad: :( :D ;)

ΖωΑρα...... κάνετε ρε κι@ρατάδες.......:beer: :beer: :beer:


Εντάξει …τι να λέμε….οι άνθρωποι αυτοί είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ με ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ …
Με χιλιάδες ώρες προπόνηση , με συμβόλαια , με χορηγούς και, ,φυσικά , με ταλέντο…
Μεγαλώσανε σε χώρες που ο μηχανοκίνητος αθλητισμός είναι ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ και τον υποστηρίζει το κράτος και η οικογένεια εδώ και πολλές δεκαετίες …

Εδώ , ακόμη υπάρχει η νοοτροπία του «καμικάζι –τσαντάκια» προς τους μοτοσικλετιστές…

Πάντως , άμα θέλουμε να ξύσουμε τα «μπιμπίκια» από τα λάστιχα , δεν χρειάζεται να πάμε στην έρημο της Σενεγάλης ….μπορούμε να το κάνουμε και σε μια ώρα από το σπίτι μας (σίγουρα όχι τόσο εντυπωσιακά και γρήγορα όπως αυτοί ,αλλά θα γεμίζουμε με πολλές όμορφες εικόνες και εμπειρίες… )

peskandritsos
18/09/2008, 12:58
Ξερω καποιον που τα μπιμπικια τα βγαζει απο το μπλε ΧΤ του με νυχοκοπτη αλλα μην με πιεζετε να σας πω ποιος ειναι.
Δεν μπορω του το εχω υποσχεθει...:D :D :eyepop: :eyepop:

XJR_Billy
18/09/2008, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
ΦΕΡ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ....

αυτή την στιγμή υπάρχουν τρεις κόπιες του «πακέτου» που μου εμπιστεύθηκε ο γέροντας Στέφανος Πετερανσέλιος ,στο σακίδιο μου .

Η εντουροβόλτα διεξάγεται στην «κήλη γη» ….οι οδηγοί των 660 είναι Ελοχιμ και των souper tenere ,Νεφελιμ .
Ο οδηγός με την κόκκινη tenere είναι ο ΠΟΥΤΙΝ στα νιατα του !!!!!

Σηκωθείτε ΤΩΡΑ από κρεβάτια , καρέκλες , ντιβάνια , πολυθρόνες , γραφεία , καφετέριες και καλέστε τώρα στο γνωστό τηλ.

Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC….

+660 !!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χα χα χαχα :bigcry: :bigcry: :bigcry: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

MikeG
18/09/2008, 15:20
Ας το σηκώσει ένας σε torrent ή σε κάποιο ftp. :wave2:

kachius
18/09/2008, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
ΦΕΡ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ....

αυτή την στιγμή υπάρχουν τρεις κόπιες του «πακέτου» που μου εμπιστεύθηκε ο γέροντας Στέφανος Πετερανσέλιος ,στο σακίδιο μου .

Η εντουροβόλτα διεξάγεται στην «κήλη γη» ….οι οδηγοί των 660 είναι Ελοχιμ και των souper tenere ,Νεφελιμ .
Ο οδηγός με την κόκκινη tenere είναι ο ΠΟΥΤΙΝ στα νιατα του !!!!!

Σηκωθείτε ΤΩΡΑ από κρεβάτια , καρέκλες , ντιβάνια , πολυθρόνες , γραφεία , καφετέριες και καλέστε τώρα στο γνωστό τηλ.

Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC….

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
άψογος
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

peskandritsos
18/09/2008, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ας το σηκώσει ένας σε torrent ή σε κάποιο ftp. :wave2: Επειδης ειμαι λιγο της παλιας σχολης και εχω αγνοια σε πολλα κομπιουτεριστικα πραγματα αν μπορει καποιος να με καθοδηγησει η αλλιως υπομονη μεχρι να βρω το ρεμαλι τον ανηψιο μου να το σιαξει...:beer:

Anty12
18/09/2008, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Εντάξει …τι να λέμε….οι άνθρωποι αυτοί είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ με ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ …
Με χιλιάδες ώρες προπόνηση , με συμβόλαια , με χορηγούς και, ,φυσικά , με ταλέντο…
Μεγαλώσανε σε χώρες που ο μηχανοκίνητος αθλητισμός είναι ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ και τον υποστηρίζει το κράτος και η οικογένεια εδώ και πολλές δεκαετίες …

Εδώ , ακόμη υπάρχει η νοοτροπία του «καμικάζι –τσαντάκια» προς τους μοτοσικλετιστές…

Πάντως , άμα θέλουμε να ξύσουμε τα «μπιμπίκια» από τα λάστιχα , δεν χρειάζεται να πάμε στην έρημο της Σενεγάλης ….μπορούμε να το κάνουμε και σε μια ώρα από το σπίτι μας (σίγουρα όχι τόσο εντυπωσιακά και γρήγορα όπως αυτοί ,αλλά θα γεμίζουμε με πολλές όμορφες εικόνες και εμπειρίες… )

Μην τα "παίρνεις" ρε μάστορα......:D

Για την κουλαμάρα μου μιλούσα.....:beer:

ggs
18/09/2008, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Μην τα "παίρνεις" ρε μάστορα......:D

Για την κουλαμάρα μου μιλούσα.....:beer:

Όχι …λάθος κατάλαβες ….δεν τα παίρνω…
Κι εγώ κάθομαι και τους χαζεύω και τους γουστάρω αφάνταστα…
Έτσι κι αλλιώς ,βλέποντας αυτούς , συνειδητοποιείς ότι ΟΛΟΙ είμαστε ΚΟΥΛΟΙ….
Απλώς λέω , ότι παρ όλη την κουλαμάρα μας , μπορούμε να πηγαίνουμε ΧΑΛΑΡΕΣ και ΑΣΦΑΛΕΙΣ (ΟΝ ή ΟΦΦ) βολτουλες σε πολλά πανέμορφα μέρη που υπάρχουν στον τόπο μας και πολλές φορές και δίπλα μας .
:wave2:

peskandritsos
18/09/2008, 22:27
Το ρεμαλι ο ανηψιος ειπε οτι μεχρι το Σ/Κ θα το φτιαξει να το δει ο λαος...:D :beer:

XJR_Billy
19/09/2008, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Δηλαδη αν καταλαβα καλα θα βαλεις το κουστουμακι σου τα σκαρπινακια σου θα καβαλησεις το καλογυαλισμενο ΧΤακι σου θα το παρκαρεις σε μια καφετερια και μολις μαζευτειτε ολοι θα δειτε τι κανουν οι χωματεροι με τα τενερε???:smilea: :smilea: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Κι εγώ σ'αγαπάω φίλε!!:)

Είσαι πολύ τυχερός. Κάθε φορά που αποφασίζω να στα χώσω, πέφτει το Ίντερνετ:mad:

Άντε να δούμε καμιά έρημο να φτιαχτούμε... :beer: :beer:

peskandritsos
19/09/2008, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy


Είσαι πολύ τυχερός. Κάθε φορά που αποφασίζω να στα χώσω, πέφτει το Ίντερνετ:mad:

:beer: :beer: Μπρρρρ, τωρα φοβηθηκα.. :alien: :alien: :alien: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

peskandritsos
22/09/2008, 10:22
Το ανηψουδι μου ειπε οτι ειναι σχεδον ετοιμο και θα το βαλει στο gamato.gr γιατι ειναι περιπου 1,5 giga και δεν μπαινει στο youtube.
Οταν θα ειναι ετοιμο θα ενημερωσω.:smilea:

MikeG
22/09/2008, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Το ανηψουδι μου ειπε οτι ειναι σχεδον ετοιμο και θα το βαλει στο gamato.gr γιατι ειναι περιπου 1,5 giga και δεν μπαινει στο youtube.
Οταν θα ειναι ετοιμο θα ενημερωσω.:smilea:


Οκ. Ευχαριστώ!

:wave2:

ggs
22/09/2008, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Το ανηψουδι μου ειπε οτι ειναι σχεδον ετοιμο και θα το βαλει στο gamato.gr γιατι ειναι περιπου 1,5 giga και δεν μπαινει στο youtube.
Οταν θα ειναι ετοιμο θα ενημερωσω.:smilea:

μπράβο στο ανήψι :beer: (πινει μπυρες ή ειναι μικρός ???)


Εννοείται ότι επειδή το έβαλα στην κατηγορία ΧΤ δεν σημαίνει ότι οποίος θέλει το DVD πρέπει να έχει ΧΤ….για να μην παρεξηγηθώ από τους συμφορουμιτες ….όποιος το θέλει π.μ.

peskandritsos
22/09/2008, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
μπράβο στο ανήψι :beer: (πινει μπυρες ή ειναι μικρός ???)


Εννοείται ότι επειδή το έβαλα στην κατηγορία ΧΤ δεν σημαίνει ότι οποίος θέλει το DVD πρέπει να έχει ΧΤ….για να μην παρεξηγηθώ από τους συμφορουμιτες ….όποιος το θέλει π.μ.
Ο τσογλανος ειναι 20 χρονωνανε και πινει τα παντα..
Ακομα και καθαρη βενζινη να του βαλεις θα την καταφερει..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

peskandritsos
22/09/2008, 15:35
Για οσους δεν βρεθουνε με τον ggs και δεν μπορει να τους δωσει το δισκακι ειναι στο gamato.gr
http://www.gamato.info/torrents.php?search=yamaha+tenere&category=0&active=1&options=1&submit=Search

:a08: :a08: :a08:

Katebainei me torent

peskandritsos
25/09/2008, 12:53
Μπρε το κατεβασε κανεις η να πλακωσω το ανηψι στις σφαλιαρες και να του ζητησω τα λεφτα για τον καφε που τον κερασα???

MikeG
25/09/2008, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Μπρε το κατεβασε κανεις η να πλακωσω το ανηψι στις σφαλιαρες και να του ζητησω τα λεφτα για τον καφε που τον κερασα???

Όλα μια χαρά!


:wave2:

Anty12
25/09/2008, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Μπρε το κατεβασε κανεις η να πλακωσω το ανηψι στις σφαλιαρες και να του ζητησω τα λεφτα για τον καφε που τον κερασα???

Ναι, πολύ καλό...:beer: :beer:

peskandritsos
25/09/2008, 13:04
Τα συγχαρητηρια σας στον ggs.
Θα κερασω τοτε και ενα καλαμακι χοιρινο (μη μας κοστισει κιολας ) το ανηψι..:D :D :D