PDA

View Full Version : εκθεση μοτο



GSX-R K4
16/02/2005, 12:04
πηγε κανεισ στην εκθεση μοτο?ακουσα οτι δεν εχει κατεβει HONDA ΚΑΙ SUZUKI!!!!!

sniper
16/02/2005, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSX-R K4
πηγε κανεισ στην εκθεση μοτο?ακουσα οτι δεν εχει κατεβει HONDA ΚΑΙ SUZUKI!!!!!


Κανένας δεν κατέβηκε.

Μόνο έμποροι κατέβηκαν...

periklisk
16/02/2005, 12:16
Δεν αξίζει και πολλά..... Μόνο έμποροι όπως είπε και ο Νίκος!

Αν θες να κάνεις κανα test ride πήγαινε Σάββατο ή Κυριακή.... Δεν χρειάζεται να πληρώσεις εισιτήριο για το test ride γιατί είναι στην πίσω πλευρά του κτιρίου και η πρόσβαση είναι από τα δεξιά όπως το κοιτάς

fire
16/02/2005, 12:21
ψηνομαι και εγω να παω σαββατο οτι ωρα να'ναι μετα τις 2....αν θελει και καποιος αλλος κανονιζουμε να παμε μαζι....:wave2:

sniper
16/02/2005, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Δεν αξίζει και πολλά..... Μόνο έμποροι όπως είπε και ο Νίκος!

Αν θες να κάνεις κανα test ride πήγαινε Σάββατο ή Κυριακή.... Δεν χρειάζεται να πληρώσεις εισιτήριο για το test ride γιατί είναι στην πίσω πλευρά του κτιρίου και η πρόσβαση είναι από τα δεξιά όπως το κοιτάς

Και αυτά δεν λένε πολλά εκτός κι αν κάποιος θέλει να πάρει ΚΤΜ, Huqs, Harley, ducati.... Και η "πίστα" είναι ένα τετράγωνο με 4 ορθές και η μία σε βάζει σε υπόστεγο με ΤΣΙΜΕΝΤΟ και ΣΚΟΝΗ κάτω... Εξ ου και οι σούπες με μηχανές .....


:yuck:

periklisk
16/02/2005, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και αυτά δεν λένε πολλά εκτός κι αν κάποιος θέλει να πάρει ΚΤΜ, Huqs, Harley, ducati.... Και η "πίστα" είναι ένα τετράγωνο με 4 ορθές και η μία σε βάζει σε υπόστεγο με ΤΣΙΜΕΝΤΟ και ΣΚΟΝΗ κάτω... Εξ ου και οι σούπες με μηχανές .....


:yuck:

Όντως δε λένε.... μόνο αν θες να πας για χαβαλέ..... εγώ πήρα μερικά για να δω πως είναι...... εκείνο το σημείο με το τσιμέντο είναι για πολλές γλύστρες.....

George-3-
16/02/2005, 12:41
Παιδιά θέλω λίγο την βοήθεια σας. Στο περίπτερο με τα καθαρόαιμα Honda είχε ένα το οποίο είχε ένα γαμιστερο πίσω φτερό. Επειδή θέλω οπωσδήποτε αυτό το φτερακι αλλά δεν θυμάμαι ποιο μοντέλο ήταν σας δείχνω στην φωτο παρακάτω πως ήταν περίπου. Είχε 6-9 led σε μια σειρά.


8898

Tigas
16/02/2005, 12:50
ΓΙΑ ΤΟ ΓΤΕΡΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.
ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ[SIZE=3]
ΠΑΡΤΕ ΑΣΠΙΡΙΝΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ[B]

gmakris
16/02/2005, 14:33
Tουλαχιστον εχει "ματι" (το αλλο εννοω)

:D

ireneepi
17/02/2005, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Tουλαχιστον εχει "ματι" (το αλλο εννοω)

:D


:lol: