PDA

View Full Version : Na Βγω Με Τουσ Φιλουσ Μου??????



asprogerakatos
16/02/2005, 15:14
Ο Γιάννης κι η Ελένη παντρεύτηκαν πρόσφατα από κεραυνοβόλο έρωτα κι είναι ακόμα μες τα σιρόπια .
Όμως ο Γιάννης έχει αρχίσει να πεθυμάει και τις μπαρότσαρκες που έβγαινε με τους φίλους του.
Οπότε ένα βράδυ λέει στη Ελένη :
* Ξέρεις πιτσουνάκι μου, έλεγα να πήγαινα με το Αντωνάκη και τον Κώστα για καμιά μπύρα!
Κι η Ελένη:
* Μπύρα θέλει το σπουργιτάκι μου ; Ορίστε, διάλεξε ποια προτιμάς ! κι ανοίγει το ψυγείο και να' σου μέσα καμιά δεκαριά είδη μπύρες ελληνικές και ξένες
* Ναι , αλλά βρε καρδουλίτσα μου , στο μπαρ με την μπύρα μας τρώμε και κάτι...
* Μεζεδάκι θέλει το σουτζουκάκι μου ; Ορίστε, διάλεξε τι προτιμάς ! και του παρουσιάζει ένα δίσκο γεμάτο μεζέδες να σου πέφτουνε τα σάλια , τι καπνιστά , τι σολομούς , τι χαβιάρια , τι όλα τα είδη τυριών , τι τα καλύτερα είδη αλλαντικών ......
Κόκαλο ο Γιάννης .
* Ναι , αλλά βρε γλυκουλίνι μου , στο μπαρ τη μπύρα την πίνουμε σε παγωμένα ποτήρια
* Παγωμένο ποτήρι θέλει το μελομακαρονάκι μου; Ορίστε , διάλεξε ποιο προτιμάς ! κι ανοίγει την κατάψυξη και νάσου όλα τα είδη ποτηριών μπύρας παγωμένα !
* Ναι , αλλά βρε κατσαριδάκι μου στο μπαρ όταν πίνουμε τη μπύρα μας λέμε και καμιά βρωμοκουβέντα
* Βρωμοκουβέντες θέλει το μπακλαβαδάκι μου ;
Πιες λοιπόν τη γαμημένη τη μπύρα σου , φάε τους γαμημένους μεζέδες σου και κόψε τις μαλακίες γιατί δεν πρόκειται να πας πουθενά .
Το' πιασες καριόλη ;:eyepop: :eyepop: :eyepop:

tai
16/02/2005, 22:45
ΟΠΑ ΨΆΡΟΜΑ:sick: :sick:

DoctorS
17/02/2005, 12:38
κάτι μου λέει ότι αυτό δεν είναι ανέκδοτο........κάποιος πρέπει να την έχει πατήσει, δε γίνεται!!!!

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Boxer
18/02/2005, 07:37
Γουαου ....................