PDA

View Full Version : Τι θα γίνει επιτέλους με αυτούς τους καραγκιόζηδες τους "εξουδιοδοτημένους" ?



m1ke
16/02/2005, 15:50
Δυστυχώς η πλειοψηφία των συνεργείων μοτοσυκλετών (ειδικά αυτοί οι "εξουσιοδοτημένοι") είναι άσχετοι, ανοργάνωτοι και μας έχουν γραμμένους στα @ρχίδι@ τους. Στο μόνο που είναι επαγγελματίες οι "εξουσιοδοτημένοι" είναι όταν μας τα "παίρνουν". Σήμερα το πρωί μου κόπηκε η ντίζα του συμπλέκτη και πήγα σπρώχνοντας τη μηχανή στο εξουσιοδοτημένο της Honda στην περιοχή μου. Το βλέπει ο τύπος και μου λέει να μου κάνει μια πατέντα γιατί δεν έχει ανταλλακτικό και θα μου παραγγείλει να το έχει σε τέσσερις μέρες και κάτι τέτοιες παπαριές :confused: . Πάω και εγώ στον ακατανόμαστο βουτάω μια ντίζα και την αλλάζω μόνος μου έξω από το συνεργείο :mad:. Τι σόι συνεργείο είσαι ρε φίλε που θέλεις τέσσερις μέρες να μου αλλάξεις μία ντίζα και εγώ την άλλαξα μόνος μου σε μία ώρα και θέλεις και να σου πληρώσω και εργασία για να κάνεις τις πατέντες σου :eek:. Ρε μας δουλεύουν οι τύποι και μας πέρνουν τα λεφτά τσάμπα.

CyBeRseXX
16/02/2005, 17:05
eksartatai pou tha peseis... ego me ton diko mou "eksousiodotimeno" den eixa pote kanena provlima.