PDA

View Full Version : Προβολακια..



KIMONAS
19/09/2008, 09:25
Καλημερα σε ολους.
Εχω τοποθετησει προβολακια στο στρωμα και επειδη αρκετοι με ρωτανε η τα χαζευουν στον δρομο,
ειπα να σας πω την διαδικασια μιας και ειναι πολυ ευκολο και φτηνο..
Λοιπον τα προβολακια στοιχηζουν 10 ευρω εκαστος και μπορεις να τα βρεις στα περισσοτερα καλα ποδηλαταδικα η σε μαγαζια στο μοναστηρακι.Υπαρχουν πολλα διαφορετικα..
Μετα αφου τα αγορασουμε το στρωμα μας εχει τις τρυπες ετοιμες να τα περασουμε στην μασκα των φωτων απο κατω,με ενα κοντρα παξιμαδι.
Ρευμα παιρνεις πανευκολα απο τα φωτα που ειναι 20 εκατοστα πιο πανω και απλα διαλεγεις αν θες να ειναι αναμμενα συνεχεια η να αναβουν με τους προβολεις σου για να γινεσαι καλυτερα αντιληπτος.
Αν δεν φτανουν τα καλωδιακια τους με 2 κλεμενς γινεται η δουλεια,Τα ζητατε ακριβως ετσι σε οποιοδηποτε κατστημα ηλεκτρονικων.
Μεσα τα προβολακια εχουν σποτακι 12v -25αμπερ.Υπαρχουν και 30α και 50αρια...
Η γεννητρια μας βγαζει 100αμπερ παραπανω για τις διαφορες αναγκες του αναβατη,πχ θερμαινομενα γκριπς,γιλεκα,gps.
Με τα 25αρια ειστε μια χαρα,αν θελετε να κυνηγατε το βραδυ:smokin: βαζετε τα 50αρια μεσα,αλλα καλυτερα να αναβουν μονο με τους προβολεις..
Σε οποιον αρεσουν τα βαζει,ειναι εξαιρετικα ευκολο και φαινονται πολυ ομορφα ιδιως το βραδακι...
Βαζω μερικες φωτογραφιες για να δειτε...
Πολλα φιλικα χαιρετισματα και παντα ορθιοι...:beer:


142117

KIMONAS
19/09/2008, 09:26
και μερικες αλλες....


142118

KIMONAS
19/09/2008, 09:27
Το βραδακι το πως φαινονται.


142119

KIMONAS
19/09/2008, 09:30
Αλλη μια...


142120

KIMONAS
19/09/2008, 09:31
Απο μπροστα την μερα...


142121

manhunter
19/09/2008, 09:49
Συνονοματε!!!!

Μπορείς να μας πείς ακριβώς τι θα χριεαστεί?
Δεν έχω στρώμα, έχω το hornet το s και από ότι έχω δεί από κάτω έχει αριστερά και δεξιά 2 υποδοχές και μπορούν μπουν εκεί προβολάκια


Θα με βολέψουν πάρα πολυ

sapila racing
19/09/2008, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Συνονοματε!!!!

Μπορείς να μας πείς ακριβώς τι θα χριεαστεί?
Δεν έχω στρώμα, έχω το hornet το s και από ότι έχω δεί από κάτω έχει αριστερά και δεξιά 2 υποδοχές και μπορούν μπουν εκεί προβολάκια


Θα με βολέψουν πάρα πολυ

Σε τι θα σε βολέψουν δηλαδή??

Δεν φτανει που μας στραβωνουν οι ασχετοι αυτοκινηταδες μα τα προβολάκια ομίχλης συνέχεια ανοιχτά, τωρα θα αρχισουν και οι μοτοσυκλέτες τα ίδια???

Αυτα τα προβολάκια δεν εχουν περιορισμένη δέσμη και ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ!!!!!


Κανονικά ειναι για την ομίχλη και μόνον, καθως εχουν μεγάλη διασπορά.

Βαλτε προβολάκια, βαλτε μπλε φωτάκια, βαλτε βάλτε ..... :mad:


Και να πεις το Στρωμα και οι BMWκηδες εχουν αλλά κολλήματα, αλλά και στο Hornet?? Ντροπή!

manhunter
19/09/2008, 10:20
Για να λέω εγώ ότι χρειάζομαι προβολάκια, δεν τα θέλω για μούρη και για μόστρα
Ουτε να κατεβαίνω την Συγγρού

Τα θέλω για συγκεκριμμένη δουλειά και για συγκεκριμμένο χρονικό διάστημα
Συμφωνω για τα bmw κτλ, ουτςε εγώ θα έβαζα στο hornet....


Δυστυχώς ανωτέρα βία,και πρέπει να πάω σε μια τέτοια λύση για κανα μήνα


Δεν μου αρέσουν αισθητικά και δεν ταιριάζουν καν στο μηχανάκι μου


Ελπίζω να σε κάλυψα για τι θα προβώ σε αυτή την κίνηση

KIMONAS
19/09/2008, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Συνονοματε!!!!

Μπορείς να μας πείς ακριβώς τι θα χριεαστεί?
Δεν έχω στρώμα, έχω το hornet το s και από ότι έχω δεί από κάτω έχει αριστερά και δεξιά 2 υποδοχές και μπορούν μπουν εκεί προβολάκια


Θα με βολέψουν πάρα πολυ

Δεν ξερω κατα ποσο θα πηγαινουν στο hornet,μιας και προβολακια φορανε πιο πολυ τα on-off.
Αλλα αφου το θες,θα χρειαστεις 2 προβολακια,γυρω στο 1 μετρο καλωδιο ρευματος ψιλο,και 2 κλεμενς για να συνδεσεις τα καλωδια μεταξυ τους.Μετα 20 λεπτα απο τον χρονο σου,παρεα με ενα φραπογαλο και εισαι ετοιμος.:beer:
Βγαζοντας την φυσα απο τα φωτα σου,φαινονται τα σιδερακια απο την λαμπα σου.τα συνδεεις πανω σε αυτα αναλογως αν θες να αναβουν παντα, η μονο με τους προβολεις σου.
θα την βρεις την ακρη,ειναι πολυ πιο ευκολο απο οτι νομιζεις...:D

KIMONAS
19/09/2008, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Σε τι θα σε βολέψουν δηλαδή??

Δεν φτανει που μας στραβωνουν οι ασχετοι αυτοκινηταδες μα τα προβολάκια ομίχλης συνέχεια ανοιχτά, τωρα θα αρχισουν και οι μοτοσυκλέτες τα ίδια???

Αυτα τα προβολάκια δεν εχουν περιορισμένη δέσμη και ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ!!!!!


Κανονικά ειναι για την ομίχλη και μόνον, καθως εχουν μεγάλη διασπορά.

Βαλτε προβολάκια, βαλτε μπλε φωτάκια, βαλτε βάλτε ..... :mad:


Και να πεις το Στρωμα και οι BMWκηδες εχουν αλλά κολλήματα, αλλά και στο Hornet?? Ντροπή!

Φιλε μου,τα προβολακια δεν ειναι καθολου δυνατα για να μπορουν να στραβωνουν,ειναι καθαρα για την ομορφια της μηχανης,μπορεις να το διαπιστωσεις οποτε θες μα το να κοιταξεις ενα οποιοδηποτε σποτακι σε σπιτι...εισαι στα 2 μετρα και το κοιτας ανετα....ποσο μαλλον στον δρομο...:D
Σου δινω τον λογο μου,δεν τυφλωνουν το παραμικρο...

LARISEOS
19/09/2008, 10:37
μπραβο,,,θα παω να βάλω και εγω για διαδρομές σκοτινεσ πρεπει να ειναι καλο....αλλα εχουν αντοχές σε χτυπήματα??? η μήπως χαλάσει η λαμπα?

KIMONAS
19/09/2008, 10:42
Ειναι πανω στην μηχανη 30,000χλμ δεν εχουν παθει το παραμικρο...
Δεν ειναι για σκοτεινες διαδρομες ομως,90% για ομορφια και 10% για φωτεινοτητα...οπως ειπα τα παιρνεις απο ποδηλαταδικο ειναι για να σε βλεπουν,οχι για να βλεπεις εσυ.....
Το βραδυ ομως ειναι πανεμορφα,με ρωτανε συνεχως στον δρομο...οποιος θελει μενω χαλανδρι,ας περασει να τα δει....
Κανεις απο οσους εχουν δεν περιμενουν να δουν με αυτα,τα φωτα του στρωματος ειναι αρκετα για αυτην την δουλεια...

manhunter
19/09/2008, 10:45
Τα θέλω μόνο για μια και συγκεκριμμένη χρήση
Δεν μου αρέσουν πάνω στην μηχανή
Θα τα έχω για κανά μήνα το πολυ

Ευχαριστώ για το χρόνο σου Κίμωνα

KIMONAS
19/09/2008, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Τα θέλω μόνο για μια και συγκεκριμμένη χρήση
Δεν μου αρέσουν πάνω στην μηχανή
Θα τα έχω για κανά μήνα το πολυ

Ευχαριστώ για το χρόνο σου Κίμωνα

Anytime....:D
Αν χρειαστεις βοηθεια στειλε μηνυμα πμ. :beer:

tazakos
19/09/2008, 11:13
μόνο που λες ποδηλατάδικο και 10 ευρώ αποκλείεται να τυφλώνουν σαν τα ομίχλης, κακώς σε πιάσαν από τα μούτρα,απλό εφέ είναι και μάλιστα πολύ ωραίο.Θα το έχω στα υπόψην, ευχαριστούμε φίλε.:beer:

KIMONAS
19/09/2008, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από tazakos
μόνο που λες ποδηλατάδικο και 10 ευρώ αποκλείεται να τυφλώνουν σαν τα ομίχλης, κακώς σε πιάσαν από τα μούτρα,απλό εφέ είναι και μάλιστα πολύ ωραίο.Θα το έχω στα υπόψην, ευχαριστούμε φίλε.:beer:

Σωστος.....:smilea:
Οπως και με την ενδειξη ταχυτητας που το παιδι θελησε να το μοιραστει μαζι μας,για καλλωπισμο της μηχανης μας,ετσι και εγω εβαλα αυτο το μικρο project....
:beer: :beer: :beer:

LARISEOS
19/09/2008, 16:56
ποδηλαταδικα αλλα ρε σει 20 ευρό την ππ@ρι@ βρήκα!!!!!

40 ευρο μόνο για μόστρα δεν δίνω!

μετά πηγή και σε ενα μαγαζί με αυτοκίνητα ....εκεί είχε κάτι 50ρια ,,,,,,ασεεεεε τεράστια!

mpou
19/09/2008, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Τα θέλω μόνο για μια και συγκεκριμμένη χρήση
Δεν μου αρέσουν πάνω στην μηχανή
Θα τα έχω για κανά μήνα το πολυ

Ευχαριστώ για το χρόνο σου Κίμωνα

Να σε πω ρε αδερφε.

Με το συμπαθειο κιολας, αλλα πια θα ειναι η "συγκεκριμμένη χρήση" τους, αφου οπως λενε ειναι μονο για ομορφια? Θες να ριξεις την γειτονισα?

Υ.Γ. Εισ' ωραιος Κιμωνα

manhunter
19/09/2008, 17:09
Αποκλειστικά για χρήση συγκεκριμένη
Μετά έγραψε ο Κίμωνας ότι δεν τυφλώνουν ή τέλος πάντων δεν θα κάνεις καλή δουλειά.
Εγώ θέλω να τυφλώνουν, και φυσικά δεν εννοώ σε χρήση εντός πόλεως και υπό νορμάλ συνθήκες


Από την στιγμή που θα μπούν, θα έχουν ένα μηνα max ζωης πάνω στην μηχανή

όπως προείπα δεν μου αρέσουν ουτε εμένα αλλα το μηχανάκι θα προοριστεί για μια ''επικινδυνη αποστολη'' με αυτά επάνω...

Και για να μην παρεξηγηθώ, απλά τα χρειάζομαι και ρώτησα. Προσωρινά...!!Μην βαράτε:rolleyes: :rolleyes:

LARISEOS
19/09/2008, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter


όπως προείπα δεν μου αρέσουν ουτε εμένα αλλα το μηχανάκι θα προοριστεί για μια ''επικινδυνη αποστολη'' με αυτά επάνω...

ε:rolleyes: :rolleyes:

ρε να πάρουμε και εμείς μέρος μου αρέσουν οι επικίνδυνες αποστολές!!!!!!!

φτηνο προβολακι βρηκε κανεισ?

ospsom
24/10/2008, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
ρε να πάρουμε και εμείς μέρος μου αρέσουν οι επικίνδυνες αποστολές!!!!!!!

φτηνο προβολακι βρηκε κανεισ?

Βρήκα στο μοναστηράκι το τρίτο μαγαζί αριστερά στην Αγ.Φιλίππου. 9 ευρώ το ένα και έιναι ίδια ίσως λίγο πιο μικρά απο του Κίμωνα. Δεν βάζω Φωτό διότι έιναι ίδια με αυτά στην αρχική φωτό. Αλλά έχει κι άλλα αναλόγως τα γούστα.

nik7119
24/10/2008, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από KIMONAS
Καλημερα σε ολους.
Εχω τοποθετησει προβολακια στο στρωμα και επειδη αρκετοι με ρωτανε η τα χαζευουν στον δρομο,
ειπα να σας πω την διαδικασια μιας και ειναι πολυ ευκολο και φτηνο..
Λοιπον τα προβολακια στοιχηζουν 10 ευρω εκαστος και μπορεις να τα βρεις στα περισσοτερα καλα ποδηλαταδικα η σε μαγαζια στο μοναστηρακι.Υπαρχουν πολλα διαφορετικα..
Μετα αφου τα αγορασουμε το στρωμα μας εχει τις τρυπες ετοιμες να τα περασουμε στην μασκα των φωτων απο κατω,με ενα κοντρα παξιμαδι.
Ρευμα παιρνεις πανευκολα απο τα φωτα που ειναι 20 εκατοστα πιο πανω και απλα διαλεγεις αν θες να ειναι αναμμενα συνεχεια η να αναβουν με τους προβολεις σου για να γινεσαι καλυτερα αντιληπτος.
Αν δεν φτανουν τα καλωδιακια τους με 2 κλεμενς γινεται η δουλεια,Τα ζητατε ακριβως ετσι σε οποιοδηποτε κατστημα ηλεκτρονικων.
Μεσα τα προβολακια εχουν σποτακι 12v -25αμπερ.Υπαρχουν και 30α και 50αρια...
Η γεννητρια μας βγαζει 100αμπερ παραπανω για τις διαφορες αναγκες του αναβατη,πχ θερμαινομενα γκριπς,γιλεκα,gps.
Με τα 25αρια ειστε μια χαρα,αν θελετε να κυνηγατε το βραδυ:smokin: βαζετε τα 50αρια μεσα,αλλα καλυτερα να αναβουν μονο με τους προβολεις..
Σε οποιον αρεσουν τα βαζει,ειναι εξαιρετικα ευκολο και φαινονται πολυ ομορφα ιδιως το βραδακι...
Βαζω μερικες φωτογραφιες για να δειτε...
Πολλα φιλικα χαιρετισματα και παντα ορθιοι...:beer: ξεχασες να κρεμασεις και την κομπολογα μπροστα,,:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

nik7119
24/10/2008, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από nik7119
ξεχασες να κρεμασεις και την κομπολογα μπροστα,,:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: την μια το κανεις τιτανικο,,και την αλη λατερνα,,πουσαι βεστρομα να δεις:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :beer: :beer:

Thrakiotis
25/10/2008, 12:15
Προβολακια... για ολα τα γουστα, και σε λιγες μερες και το πως τοποθετουνται σωστα..
Συγνωμη δεν εχω για V-strom, αλλα πανω κατω ολα τα ιδια ειναι..

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ (http://www.freewebs.com/tdm900/apps/photos/photo.jsp?photoID=16145582&prev=1)


146331

LARISEOS
25/10/2008, 14:26
λοιπον εχω αγωρασει 2 προβολακια hella..... μεταχειρησμενα απο εναν φιλο!

μπορειτε να μου πειτε πωσ να τα συνδεσω με ασφαλεια στο αφρικα ...? τι τροπουσ? και πωσ να αναβουν??

δλδ να εχουν δικο τουσ διακοπτη η μαζι με την μεσαια σκαλα? τι λετε?

ευχαρηστω!

Thrakiotis
25/10/2008, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
λοιπον εχω αγωρασει 2 προβολακια hella..... μεταχειρησμενα απο εναν φιλο!

μπορειτε να μου πειτε πωσ να τα συνδεσω με ασφαλεια στο αφρικα ...? τι τροπουσ? και πωσ να αναβουν??

δλδ να εχουν δικο τουσ διακοπτη η μαζι με την μεσαια σκαλα? τι λετε?

ευχαρηστω!
αποφασισε εσυ με ποιο τροπο θες να αναβουν και εγω σου λεω ολη τη διαδικασια...
1. με τη μεσαια σκαλα?
2.με τη μεγαλη σκαλα-σινιαλο?
3.με ξεχωριστο διακοπτη?

οι συνδεσμολογιες διαφερουν μεταξυ τους..
Μπορεις αν δεν υπαρχει προβλημα να μου πεις ποσο τα πηρες μεταχειρ/να?

LARISEOS
25/10/2008, 14:59
σου έστειλα πμ,,,,

Thrakiotis
25/10/2008, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
σου έστειλα πμ,,,,
και εγω απαντησα αλλα ο φακελος σου ειναι γεματος:wave2:

LARISEOS
25/10/2008, 15:34
ta ekana delete merika

xana stelneis ????

Thrakiotis
25/10/2008, 15:59
η επιλογη της τοποθετησης στα καγκελα ειναι ιδανικη.θα εχεις πλευρικη καλυψη του δρομου και θα μεγαλωνει ο ογκος της μηχανης στον καθρεφτη του προπορευομενου.
Προσπαθεισε να τα τοποθετησεις το δυνατο χαμηλοτερα στη μηχανη, για να εχεις αποδοτικοτερο γεμισμα του κενου μπροστα απο τη μηχανη που αφηνουν τα μεσαια φωτα. Ακομα προσεξε να τα τοποθετησεις μς τετοιο τροπο ωστε να καλυπτονται απο τα καγκελα και σε περιπτωση χαλαρης πτωσης να προστατευθουν. Ειναι καλο να τα εχεις να κοιτανε λιγο πλαγια γιατι εσενα σε ενδιαφερει η μεγαλυτερη δυνατη καλυψη του χωρου-δρομου με φως.
Τωρα οσον αφορα τον τροπο με τον οποιο θα αναβουν για μενα υπαρχουν 3 επιλογες:
1)με διακοπτη ξεχωριστα (ο καλυτερος) που μπορεις να τα αναβεις χωρις να εχεις αναμμενα τα υπολοιπα φωτα, ακομα και σαν daylight.
2)μαζι με τη μεσαια σκαλα, οποτε θα πρεπει να δωσεις εντολη στο ρελε απο τη φαση της μεσαιας σκαλας
3)μαζι με τη μεγαλη σκαλα-σινιαλο, οποτε εντολη θα δωσεις απο τη φαση της μεγαλης σκαλας

Οποιο τροπο και να επιλεξεις, να χρησιμοποιησεις ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ξεχωριστο ρελε και ασφαλεια απο αυτα που εχει ηδη για αλλες λειτουργιες η μηχανη σου.

LARISEOS
25/10/2008, 16:05
ευχαριστώ πολύ .....για την ενημερώσει....μάλλον παιζει να πάω δεύτερα να τα βάλω!!!!!!

Thrakiotis
25/10/2008, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
ευχαριστώ πολύ .....για την ενημερώσει....μάλλον παιζει να πάω δεύτερα να τα βάλω!!!!!!
Η τοποθετηση ειναι τοσο απλη που μπορεις να την κανεις και μονος σου.
Βεβαια αν εχεις κανενα φιλο ηλεκτρολογο και δε σου ζητησει τα μαλλια της κεφαλης...πηγαινε σε αυτον. Κοστος μονος σου:
Ρελε 30Α = 2ευρω
Ασφαλειοθηκη=0,90ευρω
Ασφαλεια 20Α=0,15
Καλωδιο 1,5χιλ ευκαμπτο κιτρινο μετρα=1,20
Καλωδιο 1,5χιλ μαυρο ευκαμπτο 3μετρα=1,20
Καλωδιο 1,5χιλ κοκκινο ευκαμπτο 0,50μετρα=0,20
Καλωδιο 1,5χιλ μπλε ευκαμπτο 0,50μετρα=0,20
10φυσακια θυληκα=0,50
4φυσακια αρσενικα=0,20
4κλεφτες=0,80
Θερμοσυστελλομενο 6χιλ 3μετρα=2,10
Αυτες ειναι ενδεικτικες τιμες που απαιτουνται για αυτη την τοποθετηση.
Χρειαζεσαι ακομα ενα σχεδιαγραμμα με τις συνδεσεις, που μπορω να σου το φτιαξω, 20'-30' απο το χρονο σου, μουσικη και ενα παγωμενο φραπεδακι...
και μετα θα τα χαιρεσαι ακομη περισσοτερο γιατι τα εβαλες μονος σου...

Μια τελευταια συμβουλη: αλλαξε τις λαμπες!!!!!Εγω εβαλα ειδικες ΡΙΑΑ για προβολακια και εχουν αλλαξει τελειως.

Thrakiotis
25/10/2008, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thrakiotis
Η τοποθετηση ειναι τοσο απλη που μπορεις να την κανεις και μονος σου.
Βεβαια αν εχεις κανενα φιλο ηλεκτρολογο και δε σου ζητησει τα μαλλια της κεφαλης...πηγαινε σε αυτον. Κοστος μονος σου:
Ρελε 30Α = 2ευρω
Ασφαλειοθηκη=0,90ευρω
Ασφαλεια 20Α=0,15
Καλωδιο 1,5χιλ ευκαμπτο κιτρινο μετρα=1,20
Καλωδιο 1,5χιλ μαυρο ευκαμπτο 3μετρα=1,20
Καλωδιο 1,5χιλ κοκκινο ευκαμπτο 0,50μετρα=0,20
Καλωδιο 1,5χιλ μπλε ευκαμπτο 0,50μετρα=0,20
10φυσακια θυληκα=0,50
4φυσακια αρσενικα=0,20
4κλεφτες=0,80
Θερμοσυστελλομενο 6χιλ 3μετρα=2,10
Αυτες ειναι ενδεικτικες τιμες που απαιτουνται για αυτη την τοποθετηση.
Χρειαζεσαι ακομα ενα σχεδιαγραμμα με τις συνδεσεις, που μπορω να σου το φτιαξω, 20'-30' απο το χρονο σου, μουσικη και ενα παγωμενο φραπεδακι...
και μετα θα τα χαιρεσαι ακομη περισσοτερο γιατι τα εβαλες μονος σου...

Μια τελευταια συμβουλη: αλλαξε τις λαμπες!!!!!Εγω εβαλα ειδικες ΡΙΑΑ για προβολακια και εχουν αλλαξει τελειως.
χρειαζεσαι και ενα αδιαβροχο διακοπτη: 4-10ευρω αναλογα με τα γουστα


146379

LARISEOS
25/10/2008, 19:50
τι να πω μπραβο σου......

εχω ενα προβλημα με τον καρπό μου και δεν μου ειναι ευκολα να κανω πράγματα.......4/11 μπαίνω σε χειρουργείο παλι!!!!

αλλα αν κατάλαβα θελω κανα 30ρι για να μου τα περασει ηλεκτρολόγος?ε?

Thrakiotis
25/10/2008, 20:10
εεεε...αν βαλεις και τη σωστη τοποθετηση τους στα καγκελα, τοτε 30ευρω καλα ειναι...
Καλη επιτυχια με την επεμβαση σου φιλε, και οτι αλλο χρειαστεις και νομιζεις οτι μπορω να βοηθησω
Σφυρα!!! (http://www.freewebs.com/tdm900/contactmeaggelies.htm)

KIMONAS
26/10/2008, 01:27
Αψογος ο φιλος μας....
Αν δεν σου κανει κοπο φτιαξε το σχεδιαγραμμα που λες και ποσταρε το εδω με φωτο..
Σιγουρα θα μας φανει χρησιμο.....:):beer: :beer:

Thrakiotis
26/10/2008, 11:38
Τοποθέτηση μονοι σας (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=68964)
Ελπιζω να βοηθησει...αν εχετε αποριες...
πμ ή μειλ

Georgaras
26/10/2008, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thrakiotis
Τοποθέτηση μονοι σας (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=68964)
Ελπιζω να βοηθησει...αν εχετε αποριες...
πμ ή μειλ


ωραιος! πολυ καλη δουλεια!!!! :beer: :beer: :beer:

xanthosd
12/01/2009, 20:45
ειχα βαλει κι εγω στο 650 Κ4, στη μεγαλη σκαλα - συνιαλο 85w εκαστο... σκοτωνων

ομως οποσδηποτε ρελε...


152157

LiakosVstrom
19/01/2009, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από KIMONAS
Μετα 20 λεπτα απο τον χρονο σου,παρεα με ενα φραπογαλο και εισαι ετοιμος.:beer:

ρε παιδιά! βοήθεια!!!

εγώ που δεν βάζω γάλα στο φραπέ.. πως θα τα βάλω? :smokin: :smilea: :smilea: