PDA

View Full Version : Άργησα αλλά σας βρήκα



dkottas
17/02/2005, 06:53
Καλησπέρα σε όλη την λίστα.
Είμαι και εγώ κάτοχος μιας R1200GS και συγκεκριμένα της πρώτης που πάτησε τα λάστιχά της στην Βόρειο Ελλάδα (30/4/04). Από τότε η μηχανή έχει κάνει 20000 χιλιάδες χιλιόμετρα σε όλα τα terrain. Ελπίζω να μπορέσω να βοηθήσω και εγώ με την συμμετοχή μου στο Forum αφού η μοτοσυκλέτα μου έχει όλα τα αξεσουάρ της BMW(Gps Motorad NavigatorII), της Wunderlich και μερικά της Touratech. Μαζί σας προτρέπω να επισκεφθείτε και το παρακάτω Link για να δείτε την χρήση και της δυνατότητες της GS όπως επίσης και όμορφα μέρη από την Έδεσσα.

http://www.edessacity.gr/users/dkottas/index.htm


8913

crs-k
17/02/2005, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dkottas
Καλησπέρα σε όλη την λίστα.
......................


Καλως ηρθες φιλαρακο! :wave2:

Ωραιες φωτογραφιες. :cool:

Ειστε τυχεροι οσοι μενετε στις ομορφες επαρχιακες πολεις ,,, :rolleyes: :smokin:

Giannis_L
17/02/2005, 08:57
Καλημερα dkottas !! Επιασε τοπο το post στο αλλο forum :) Οι φωτο σου ειναι πολυ καλες,το εχεις το εχεις..

Εγω για την ωρα σκεφτομαι να παρω τη ζελατινα της Wunderlich αλλα εχει 225 euros.. ακριβη..

Οπως και να'χει καλωε ηρθες και μολισ φτιαξει ο καιρος θα σου ερθω/ουμε πανω

atropos
17/02/2005, 10:24
Αγαπητοι φιλοι καλημερα.....τυχαια το ωρηκα το forum BMW...
Αντε καιρος ειναι να εχομαι και μεις το δικο μας forum....:winka:

Ειμαι κατοχος και γω ενος GS 1100...πολυταξιδεμενο.
Παλιοτερα ειχα ανοιξει ενα θεμα για τυχον προβληματα,να τα συζηταμε και να τα γνωριζουμε.....αλλα προφανως ολα τα μηχανακια ηταν αψογα και δεν ειχαν καμια σχεση με συνεργεια.
και μαλλον γι αυτο τον λογο δεν απαντησε κανεις....
Ελπιζω να κρατησουμε εδω μια επαφη,και να τα συζηταμε.

Δημητρη μου καλοριζικο,καλοταξιδο και με πολλα πολλα χιλιομετρα στο κοντερ σου..........:)

Giannis_L
17/02/2005, 10:25
Μεγαλωνουμε σιγα σιγα... ομορφα

sas
17/02/2005, 11:12
Γαμάτες φώτο!!!!!!:rolleyes:
Τυχερούληδες....όλα μέσα στα πόδια σας τα έχετε.;)

Στο ποταμάκι βλέπω και κοτρωνίτσες.

Πάντα τέτοια:wave2:

nikoskkk
17/02/2005, 11:29
Για σου Δημήτρη,
Όμορφα μέρη !!!!!
Βλέπω δεν μασάς, καινούργιο το εργαλείο και μπαίνει παντού!!!
:eek: :eek: :eek: :eek:

hornet
17/02/2005, 11:48
Καταρχην καλωσηρθατε παιδια και ευχομαι απο αυτες τις σελιδες να γινει καλυτερη η πληροφορηση στο συγκεκριμενο αντικειμενο.

Τωρα εχω μια απορια-παρατηρηση ειδικα στους 1200man

Εχω ακουσει οτι ειναι καλυτερα για χωμα να βαζεις ζαντες με ακτινες...νομιζω το 1200 δινεται σαν option αυτη η ζαντα πως και ο φιλος δεν την εκανε για ακτινες μιας και το βαζει το εργαλειο αγρια στο χωμα!

Παντως φανταστικες φωτο παντα τετοια

free rider
17/02/2005, 11:57
kalostone...

to gs...

kali diamoni ...







i eisodos einai free....

stin exodo plironete

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Giannis_L
17/02/2005, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Καταρχην καλωσηρθατε παιδια και ευχομαι απο αυτες τις σελιδες να γινει καλυτερη η πληροφορηση στο συγκεκριμενο αντικειμενο.

Τωρα εχω μια απορια-παρατηρηση ειδικα στους 1200man

Εχω ακουσει οτι ειναι καλυτερα για χωμα να βαζεις ζαντες με ακτινες...νομιζω το 1200 δινεται σαν option αυτη η ζαντα πως και ο φιλος δεν την εκανε για ακτινες μιας και το βαζει το εργαλειο αγρια στο χωμα!

Παντως φανταστικες φωτο παντα τετοια

Λενε οτι ειναι καλυτερα με τισ ακτινες για χωμα αλλα δεν πιστευω οτι εχει καποια τραγικη συμπεριφορα.. Εγω σε σχετικα λιγα χωματα και πετρες που εχω παει δεν ειχα καποιο προβλημα

Julius
17/02/2005, 12:02
well come file, oraio to motori !!!!!

antares
17/02/2005, 12:45
Καλώς τονα και ας άργησε!
Και.... δε μου λες; (μιας και την έχεις τρέξει αρκετά)
Πόσο πάνω απ' τα 200 πάει; (στο bmw site λέει "τελική: πάνω από 200" -ευχαριστούμε, πολύ κατατοπιστικό:lol: )
Και από πόσα χλμ/ώρα και πάνω σε ενοχλεί ο αέρας;
Γενικώς...θα το εκτιμούσα, αν έγραφες δύο λόγια, όχι για το πόσο καλή είναι, αλλά για το τι έχεις παρατηρήσει, πράγματα που θέλουν προσοχή, είναι ενοχλητικά, τυχόν αστοχίες, κλπ.
Γιατί ψήνομαι... ψήνομαι άγρια!
Είναι κούκλα η κοπελιά, την ερωτεύτικα μόλις την είδα σε φοτό, δε σου λέω τι έπαθα όταν την πρωτοαντίκρισα στο δρόμο..

:wave2:

milaber
17/02/2005, 13:10
Ώπα!
Κι άλλος Βόρειος!
Αυξανόμαστε!

Καλώς ήρθες φίλε!

:wave2: :wave2: :wave2:

Giannis_L
17/02/2005, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από antares
Καλώς τονα και ας άργησε!
Και.... δε μου λες; (μιας και την έχεις τρέξει αρκετά)
Πόσο πάνω απ' τα 200 πάει; (στο bmw site λέει "τελική: πάνω από 200" -ευχαριστούμε, πολύ κατατοπιστικό:lol: )
Και από πόσα χλμ/ώρα και πάνω σε ενοχλεί ο αέρας;
Γενικώς...θα το εκτιμούσα, αν έγραφες δύο λόγια, όχι για το πόσο καλή είναι, αλλά για το τι έχεις παρατηρήσει, πράγματα που θέλουν προσοχή, είναι ενοχλητικά, τυχόν αστοχίες, κλπ.
Γιατί ψήνομαι... ψήνομαι άγρια!
Είναι κούκλα η κοπελιά, την ερωτεύτικα μόλις την είδα σε φοτό, δε σου λέω τι έπαθα όταν την πρωτοαντίκρισα στο δρόμο..

:wave2:

Wellcome..Λοιπον,εγω ακομα τη στρωνω οποτε δεν 3ερω τι γινεται στις ψηλες ταχυτητες !

Ο αερας παντως εμενα στα 120 (οπου εχει 4000 στροφεσ με 6η) με ενοχλει λιγο στα πανω μερος του κρανους. Δηλαδη ψαχνω για ζελατινα , αν και μολις μου ειπαν στην αντιπροσωπεια οτι θα βγαλει και η bmw μια. Θα δουμε !
Απο κει και περα το μηχανημα δεν χρειαζεται καθολου ζεσταμα,συμπεριφορα αψογη. Γενικως η καλυτερη επιλογη που εχω κανει,και θα παθεις πλακα με τα φρενα !!

Αυτια για την ωρα... :)

Spike
17/02/2005, 14:57
Kalimera , kalotaxidi
Poly kales oi fotografies bravo

kai ego tin pira ton Augousto kai den exo kanei kai para polla taxidia idios ektos dromou, alla exo balei aktinotes zantes giati ontos einai pio kales sto xoma idios sta meri pou tin pigaineis esy.

Ego stin attiki odo tin exo ftasei prosfata 215 kai den eixa kanena problima me to ferring ( afou bebaia exo balei to stirigma tis turatech gia to tzami kai tis enisxymenes baseis... -- blepe diplano post)

PS. Kala eixa akousei oti i proti mixani pou irthe stin ellada itan mple kai pige stin boreio ellada... (molis mou to epibebaioses...)

Spike
17/02/2005, 15:11
Anabathmisi sto software ekanes ??

atropos
17/02/2005, 15:41
Γεια σας και παλι......
Με την πειρα που εχω πανω στο 1100 ( 100.000 χλμ ),με τη σωστη ρυθμιση της ζελατινας ο οδηγος δεν εχει κανενα προβλημα.
Ο συνοδηγος ταλαιπωριεται λιγο.Και μιλαω για πανω απο 200 χλμ.

Για το 1200,αν και δεν το εχω καβαλησει ακομη,οι γνωμες που εχω παρει απο ενα δυο συγκεκριμενους ανθρωπους που εμπιστευομαι παρα πολυ....ειναι οι εξεις >>>>>
1ον..Αν τυχει να κατσεις επανω,δεν θες να κατεβεις με τιποτα.
2ον..Αν κατσεις πανω......κολλησες !!!!!!!
3ον..εκατσες ?.....ετοιμασε τον τραπαζικο σου λογαριασμο,και τρεχα να τα σκασεις....:)

Κατι προβληματα που εχουν ακουστει στα ηλεκτρικα,δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια...Οταν πεσει η ταση της μπαταριας,εχει προβλημα....λενε...

Η ουσια ομως φιλοι μου ειναι μια.......
ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!:bigcry: :bigcry:

ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩ !!!!!!!!:bigcry: :bigcry:

Υ.Γ.....Απο νοτια δεν κανεις εδω μεσα ???

Spike
17/02/2005, 15:45
ONTOS AN KATSEIS ... THN EKATSES .....

ETSI TO EPATHA KI EGO PERIPOU....

ALLA H MHXANH EINAI POLY KALH KAI PISTEUO TA AXIZEI TA LEFTA THS ....

GIA TOURKIA PANTOS TO SKEFTOMAI FETOS... !!!!

atropos
17/02/2005, 15:50
Φιλε Σταυρο.....μην το σκεφτεσαι καθολου !!!!!!!!!!!!
Αρχες Ιανουαριου γυρισα απο εκει...μετα απο 5 εβδομαδες !!!!!!!
Οχι απλως καταπληκτικα.....κατι παραπανω.....

Αν το αποφασισεις...ειμαι στη διαθεση σου,για οτι χρειαστεις...:)

Spike
17/02/2005, 15:51
EUXARISTO , ILL GET BACK 2 U ON THAT ...

BMW1150
20/02/2005, 10:13
Πολυ καλες οι φωτο.....καλοριζικο και το εργαλειο......και καλα ταξιδια......στο μελλον βλεπω να κανω καμια επισκεψη προς τα μερη σου....

Καλα χιλιομετρα

atropos
20/02/2005, 10:25
Φιλε Τακη....καλη σου μερα...:)

Πρωινο σε βρισκω σημερα,ε ? :wave2:

BMW1150
20/02/2005, 10:30
Γεια σου Φιλε μου.....Πρωι πρωι ...με ξυπνησε η μικρη......εγερτηριο κανονικο....

dkottas
20/02/2005, 19:43
Καλήσπέρα και πάλι. Μετά πό την προτροπή φίλου της λίστας γράφω το παρακάτω μήνυμα.
Μετά από πολλά χρόνια μοτοσυκλετιστικής ιστορίας (κάτοχος DT175, DT200,
XT600, XTZ 660, TRANSALP 400, TRANSALP 650, BMW RT1150, GS1200) και σε
ηλικία πλέον 36 ετών, ήρθε το μηχανάκι που τελικά θα μείνει και θα
χαρακτηρίσει τον τρόπο της ζωής μου την επόμενη δεκαετία. Πραγματικό
θαύμα θα αποκαλούσα αυτό το δυνατό ελαφρύ γρήγορο και ασφαλές πραγματικό
ON(κάνει μερικά street να απορούν πως βρέθηκε τελικά με τόση ευκολία
μπροστά τους αυτό το δίτροχο με τις χούφτες στο τιμόνι) OFF(κάνει μερικά
μικρά ευέλικτα και γρήγορα εντουράκια να προσπαθούν να βγουν μέσα από
την σκόνη που αφήνουν τα λάστιχα του GS πηγαίνοντας με 160 χλμ σε
χωματόδρομο) . Η ευκολία της κίνησης σε όλα τα terrain από κίνηση σε
εκτός χωματόδρομου διαδρομές έως ταξίδι στην άκρη του κόσμου με πλήρη
φόρτο χωρίς καμία αίσθηση του βάρους (βλέπε μπαγαζιέρες μέσα στον πίσω
τροχό με ωφέλιμο πλάτος όσο το Varadero χωρίς αυτές), αναρτήσεις και
σύστημα διεύθυνσης όπου άλλο πράγμα το στρίβει και άλλο το φρενάρει
είναι ΜΟΝΑΔΙΚΗ και διακατέχεται από το υψηλό αίσθημα ασφάλειας και
μακροζωίας , που μόνο μια Γερμανική μοτοσικλέτα θα μπορούσε να σου
δώσει. Όσο για την λίστα των «αξεσουάρ» ταξιδιού τι μπορεί να πει κανείς
στάνταρ θερμαινόμενα χερούλια, κεντρικό στάν, αλάρμ, ρυθμιζόμενη
ζελατίνα χωρίς κλειδιά, ρυθμιζόμενο σε τρείς θέσεις κάθισμα οδηγού,
παροχή 12 Volt, άξονας (τον λατρεύω γιατί δουλέυει άψογα σε όλες τις
συνθήκες π.χ. πετάγματα στο χώμα ή μέσα στο νερό έως και κίνηση με 218
πραγματικά χλμ στην άσφαλτο, μετρημένα με το Gps που φοράει από τη μαμά του) κ.ά.
Εάν λοιπόν μετά από όλα αυτά θα έπρεπε να προσέξεις κάτι πρίν την αγοράσεις όπως μου γράφεις, είναι να μην σε χωρίσει η γυναίκα σου!!!!!

atropos
20/02/2005, 23:04
Ρε Δημητρη,για ονομα του Θεου....γιατι μας το κανεις αυτο ?????
:bigcry: :bigcry:

Γραψε μας τα χειροτερα ....σε παρακαλωωωω....
Δεν το αντεχω αυτο ρε γμτ...:confused:

Αν και ειμαι πολυ ευχαριστημενος μ αυτο που εχω,τα κανει ( χα !σχεδον ολα αυτα )..το βλεπω στο δρομο...και το ..θελωωωωωω !!!

Το θελωωωωωωωωωωω πολυ ρε γμτ......:bigcry:

Γι αυτο ρε φιλε μην μας μαυριζεις την ψυχη....

Παντως φιλαρακο,να εισαι καλα να εχεις την υγεια σου και πραγματικα να το χαρεις,στα μερη σου,που ειναι και πανεμορφα.
Να το χαιρεσαι..........:wave2:

antares
21/02/2005, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από dkottas
... μετρημένα με το Gps που φοράει από τη μαμά του...

Έλα!!!
Έχει ΚΑΙ Gps???
Στάνταρ, ή έξτρα?
Και αυτό που χρυσοπλήρωσα πέρισυ τι θα το κάνω ρε????
Στον μώλο μου θα το βάλω?
Ά ρε πουτ@ν@ bmw, φωτιές που μας ανάβεις!!

Spike
21/02/2005, 10:40
to navigator ii exeis balei ?? an nai , ti xartes exeis gia ellada kai poso pige to malli ??

antares
21/02/2005, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από antares
Έλα!!!
Έχει ΚΑΙ Gps???
Στάνταρ, ή έξτρα?
Και αυτό που χρυσοπλήρωσα πέρισυ τι θα το κάνω ρε????
Στον μώλο μου θα το βάλω?
Ά ρε πουτ@ν@ bmw, φωτιές που μας ανάβεις!!

Το τσεκάρησα
Είναι extra ... ευτυχώς (!!)
Π

antares
21/02/2005, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
to navigator ii exeis balei ?? an nai , ti xartes exeis gia ellada kai poso pige to malli ??

Πήρα το iq3600 της garmin, το οποίο δεν είναι μόνο gps.
Eνα palm είναι, με κεραία gps, οπότε κάνει πλοήγηση, αλλά και μια σειρά άλλες κομπιουτεροδουλειές (mp3 player, word-excel-adress book, games,
και ότι άλλο σου κάτσει να εγκαταστήσεις)
Από χάρτες δίνει η garmin ένα cd με αναλυτικούς (απίστευτα αναλυτικούς, έπαθα πλάκα) της Ευρώπης, και η Ανάβαση (απ' όπου το πήρα) έναν της Ελλάδας
όπου δεν γίνεται πλοήγηση όμως, αλλά δεν τον έχω τσεκάρει, φαντάζομαι όμως ότι θα είναι αξιόπιστος.
Πέρα απ' αυτά, μπορείς να κατεβάσεις απ' το site της garmin γενικούς χάρτες-υπόβαθρα, τζάμπα.
Το κουστούμι ήρθε γύρω στα 600ευρά.
Συν καμιά 70αριά ακόμα για βάση τιμονιού, ψιλομετατροπές για τροφοδοσία απο την μπαταρία και το βασικότερο: κάρτα μνήμης sd.
Ταλαιπωριέται λίγο από τους κραδασμούς βέβαια, αυτό είναι ένα μείον, και δεν κάνει να βραχεί.
Κατα τα άλλα, μια χαρά δείχνει το δρόμο, σε πάει εκεί που θέλεις, άμα στρίψεις λάθος σε ξαναδιορθώνει, είναι απίστευτο, ειδικά μέσα σε πόλεις
του εξωτερικού. Θέλει εξοικίωση βέβαια.
Αλλά ας μην ασχοληθούμε άλλο με το gps
Ας μιλήσουμε για τη R1200!!!!

Spike
21/02/2005, 12:40
Oraia , ti theleis na matheis gia to 1200 ???

SaraMaritis
21/02/2005, 13:04
...dkottas-μαν :wave2:

Καλα να περασεις... :beer:
:smokin:

Υγ.Οι φωτο ειναι zzzuper !!!

antares
22/02/2005, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
Oraia , ti theleis na matheis gia to 1200 ???

Ένα πράγμα μόνο!




















ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΩ;; :bigcry: :bawl:

:lol: :lol:

Spike
22/02/2005, 09:48
BHMA 1o

PHGAINEIS STHN TRAPEZA KAI TSEKAREIS TON TRAPEZIKO SOU LOGARIASMO

BHMA 2o

A. EAN O TAPEZIKOS SOU LOGARIASMOS EXEI 16,000 (ENTAXEI 15,000 ALLA DEN THA PAREIS KAI KAPOIA EXTRA OPOS BALITSES ???)

B. TSEKAREIS EAN EISAI PANTREMENOS, GIATI EAN EISAI TO NA PAS NA BALEIS TOSA LEFTA SE MHXANH THEOREITAI EXOFRENIKO APO TO ETERON YMISI ....

BHMA 3o

EAN DEN EXEIS GYNAIKA PAS KAI TA SKAS
EAN EXEIS GYNAIKA :

A. TROS XYLO KAI DEN THN PAIRNEIS (MHN XEHASETE NA EPISTREPSETE TA XRHMATA STHN TRAPEZA)

B. AN GLYTOSEIS TO XYLO PAS KAI THN AGORAZEIS ALLA THN PARKAREIS 2 TETRAGONA PIO KATO GIA NA MHN SE PAREI XAMPARI.... !!!!



KALES BOLTES !!!:lol: :lol: :lol: :lol:

atropos
22/02/2005, 10:55
SPIKE......ΕΓΡΑΨΕΣ,,ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ....:lol: :lol:

Και δεν μου λες ? Αν η γυναικα συμφωνει ,αλλα ο τραπεζικος λογαριασμος ειναι αδειος ,τοτε τι κανεις ?

Ελπιζω να ξερεις κανενα καλο στεκι ,για πεζοδρομιο μπας και μαζεψουμε το ποσο......ξερεις ?...:rotflmao:

Ειναι καυμος μεγαλος γμτ....:sad:

Παντως φιλε μου με εκανες και γελασα με την ψυχη μου..:rotflmao:

Να σαι καλα.......χα χα χα χα χα !!!!!!!!!!!!!!!

nikoskkk
22/02/2005, 11:11
Μιλάς εσύ που έχεις 1100…..εγώ τη να πω!!!!!!!
Με το 650
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

atropos
22/02/2005, 11:33
Καλε μου φιλε,μην ξεχνας οτι ολοι απο καπου ξεκιναμε....
Το πρωτο μου μηχανακι ηταν μια βεσπα piaggio 50 cc, μετα ηρθε μια βεσπα 200 cc ,μετα ενα 250 cc ,που εμεινε για λιγο,μετα μια tenere yamaha 600 cc ( αθανατο μηχανακι,αυτο με το μεγαλο ντεποζιτο ),και μετα ηρθε το bmw το 650 funduro,σαν το δικο σου......Μετα η πριγκιπισα.....το 1100...θα το εβαζα στα καλυτερα μηχανακια που εχουν βγει ποτε....αλλα η τεχνολογια παει μπροστα.
και οπως βλεπεις και συ φιλε μου,ειναι δυσκολο να την ακολουθησεις,αν δεν εχεις τα απαραιτητα ..πακετα...!!!!
Αν οχι.....οπως εμεις..απλα κανουμε υπομονη....παραμενουμε ευτυχισμενοι με αυτα που εχουμε ,και προπαντων που εχομαι την υγεια μας να τα καβαλαμε....

Αλλα θα ερθει μια μερα που θα τα αποκτησουμε και εμεις.Ετσι δεν ειναι ?

Ολα στην ωρα τους...σιγα σιγα....μην μου απελπιζεσαι..:wave2:

Αντε στην υγεια μας.....:beer:

Spike
22/02/2005, 11:34
XAIROMAI POU SE EKANA NA TO DEIS PIO " XAROUMENA " TO THEMA, KAI ELPIZO KAPOIA STIGMI GRHGORA NA THN APOKTHSEIS.
OSO GIA DOULEIES , PES MOU TI THELEIS KAI TO KANONIZOUME.
MPORO NA SOU BRO APO PSARIA FRESKA MEXRI COMPUTER. LAPTOP GIA POULHMA !!!

antares
22/02/2005, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
BHMA 1o

PHGAINEIS STHN TRAPEZA KAI TSEKAREIS TON TRAPEZIKO SOU LOGARIASMO

BHMA 2o

A. EAN O TAPEZIKOS SOU LOGARIASMOS EXEI 16,000 (ENTAXEI 15,000 ALLA DEN THA PAREIS KAI KAPOIA EXTRA OPOS BALITSES ???)

B. TSEKAREIS EAN EISAI PANTREMENOS, GIATI EAN EISAI TO NA PAS NA BALEIS TOSA LEFTA SE MHXANH THEOREITAI EXOFRENIKO APO TO ETERON YMISI ....

BHMA 3o

EAN DEN EXEIS GYNAIKA PAS KAI TA SKAS
EAN EXEIS GYNAIKA :

A. TROS XYLO KAI DEN THN PAIRNEIS (MHN XEHASETE NA EPISTREPSETE TA XRHMATA STHN TRAPEZA)

B. AN GLYTOSEIS TO XYLO PAS KAI THN AGORAZEIS ALLA THN PARKAREIS 2 TETRAGONA PIO KATO GIA NA MHN SE PAREI XAMPARI.... !!!!

:lol: :lol:
οκ, άκου τα αποτελέσματα
Βήμα 1ο
Τον τσεκάρησα!! Eβαλα την κάρτα στο ATM και μου έβγαλε το μήνυμα " hahaha...ehmmm sorry... data not... hihihi...data not found...buahahaha...realy sorry hihi.. i.. hihihi, i can't help it buahahahahaaa!!!"
Βήμα 2ο
1) Μιας και μάλλον δεν έχω 16.000, λέω να αρχίσω από τις βαλίτσες.
2) Γυναίκα δεν έχω φίλε, το τσεκάρησα, είμαι καθαρός σου λέω. Εκτός και αν έκανα καμιά μ@λ@κία χθες βράδυ, δε θυμάμαι πολύ καθαρά... ρε..λες;

Οπότε συνοψίζουμε στο 3ο Βήμα
Αφού δεν έχω γυναίκα να με δείρει
πάω αύριο και παίρνω τις βαλίτσες της R1200gs!!!

Καλού-κακού να τις αφήσω 2 τετράγωνα παρακάτω;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nikoskkk
22/02/2005, 11:57
Θα την πουλήσω δε θα την πουλήσω(650) ,την άλλη μέρα την χτύπησα!!!!!!!!!(1200)

Spike
22/02/2005, 12:06
antares koita kala giati aytes einai ponires kai krybontai pantou !!!!!!!


niko , steile mou me pm mynima ta stoixeia tis mixanis sou giati ego brika na tin doso alla exo kapoious pou me pairnoun tilefono kai rotane opote na se exo ypopsin mou.