PDA

View Full Version : CBR 400RR παρατημενο??



Spazz
17/02/2005, 10:49
ρε παιδια να σας ρωτησω κατι?

κοντα στην γειτονια μου ειναι καθε φορα ακριβως στο ιδιο σημειο ενα cbr 400 με μπολικη σκονη και χωρις πινακιδα.προφανως δεν κινειται και δεν ξερω για πιοιον ακριβως λογο.

πως μπορω να μαθω εαν ειναι παρατημενο .......χωρις να χτυπησω ολα τα κουδουνια της πολυκατοικιας απο πισω??

KaTaNaS
17/02/2005, 11:14
na statheis mprosta sto mhxanaki, wra 12 to meshmeri kai na arxiseis na fwnazeis, EINAI KANENOS AYTO TO MHXANAKI????


kammia 10aria fores,


an se xrono enos tetartou ths wras den apanthsh kanenas, to fortwneis sto treyler kai feygeis kyrios!




sobara twra, h afhneis panw shmeiwma, kai afhneis ektetheimeno to thlefwno sou, h de th glitwnoun oi geitwnes, kai arxizeis ta koudounia!

free rider
17/02/2005, 11:24
kofte ta anekdotqa giati palia h astynomia ebaze foles mixanakia gia na mazepsei kana asxeto ...

min mplekosaste me parathmena...


mono gia anafora se astynomiko tmima...


opoios mpleketai meta pitoyra ton trone oi kotes...

:nono: :nono:

GhostDog
17/02/2005, 11:31
ρε Spazz που μένεις γιατί στη γειτονιά μου είναι ένα ακριβώς ίδιο cbr400rr μαύρο και μάλλον παρατημένο και έχω σκεφτεί ουκ ολίγες φορές αυτό που λες. :D

Μόνο που δεν έχω τρέιλερ γαμώτο... :bigcry:

Julius
17/02/2005, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
sobara twra, h afhneis panw shmeiwma, kai afhneis ektetheimeno to thlefwno sou

H'

ean den theleis na afiseis ektethimeno to thlefono sou, vazeis to hotmail soy


xa xa xaax xa



Re Giorgaki, makrya apo tetoia giati provlepo na kaneis MX se kana kratitirio

DoctorS
17/02/2005, 11:47
μακρυά μακρυά!!!!!!

πάντως αν βρείς άκρη έχω και φορτηγάκι!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

απαπαπαπα

free rider
17/02/2005, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DoctorS
μακρυά μακρυά!!!!!!

πάντως αν βρείς άκρη έχω και φορτηγάκι!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

απαπαπαπα

ούτε για αστείο μην το λές...

:nono: :nono:

free rider
17/02/2005, 11:54
οποιος εχει όρεξη να ψαχτεί για ανταλακτικά υπάρχει και η χρυσή ευκαιρία με πολλές αγγελίες..

ακόμα και ολόκληρες μηχανές σε σχετικά ακλή κατάσταση..

OldMan
17/02/2005, 12:01
Κάνεις δήλωση στο Μπατσάδικο της περιοχής (αν δεν βαριέται ο μπάτσος πάτε μαζί και γράφετε τον αριθμό πλαισίου και κινητήρα) και σε (δεν θυμάμαι πόσο, πάντως είναι μικρό) χρονικό διάστημα, αν δεν έχει γίνει άλλη προγενέστερη δήλωση, το μηχανάκι γίνεται δικό σου με απλή απόφαση πρωτοδικείου (χωρίς ακροαματική διαδικασία) !!!:wave2: :wave2: :wave2:

DoctorS
17/02/2005, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ούτε για αστείο μην το λές...

:nono: :nono:

σωστοοοοος ή μάλλον σωτοοοοοοοοοοοοοοοοστ γιατί πεινάω κιόλας!!!!

Spazz
17/02/2005, 12:40
ghostdog αυτο που λεω εγω ειναι............επισης μαυρο!αχχααχ

χαλανδρι.εκει πιανει μαρουσι ομως νομιζω.

oldman οταν λες μικρο χρονικο διαστημα .......ποσο περιπου εννοεις??


ουυυυυτε για αστειο δεν το λεω!





















χααχ σοβαρα το λεω!

αν μπορω να το εχω νομιμα.......γιατι οχι?το δινω και ανταλλακτικα.

να το φορτωσω στο τρειλερ ειναι ολιγον τι καφριλα!

βασικα πρεπει να ρωτησω και στην πολυκατοικια αναγκαστικα!μπορει αυτος απλα να το εχει αφησει εκει για πολυ καιρο για καποιο λογο που απλα δεν γνωριζω.

ευχαριστω για την βοηθεια ε

GhostDog
17/02/2005, 12:48
Τι λε ρε.... μάλλον για το ίδιο θα λέμε και δεν μ αρέσει αυτό :rotflmao:

Λοιπόν εγώ δεν έχω μηχανάκι, άρα πάμε το φορτόνουμε στο τρέιλερ κερνάω μια μπύρα :beer: και το αφήνουμε σπίτι μου...

Τι λές;; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σιγά που θα το πας για ανταλακτικά, θα αφήσεις έναν πτωχό-πλην τίμιο "θέλω να γίνω μοτοσυκλετιστής"- παραπονεμένο

Πέρα απ' την πλάκα, έφυγα τώρα να πάω να αφήσω χαρτάκι στη σέλα... :D



oldman οταν λες μικρο χρονικο διαστημα .......ποσο περιπου εννοεις??

ναι, πόσο;; :rolleyes:

Spazz
17/02/2005, 17:50
εφυγα κι εγω.........τον ατιμο ειναι γρηγορος...............παω να πεταξω το χαρτακι και να βαλω το δικο μου!χααχαχαχαχ


οχι ρε θα το φορτωσω εγω και θα στο φερω σπιτι μαζι με μια μπιρα!χααχχα

σε προκαλω!πηγαινε παρτο.....για να δουμε!αχαχχααχαχ

τελικα δεν το παιρνει κανεις απο τους δυο μας και το τσιμπαει κανας αλλος :cry:

GhostDog
17/02/2005, 19:08
τελικα δεν το παιρνει κανεις απο τους δυο μας και το τσιμπαει κανας αλλος

Κάπως έτσι το κόβω :bawl: :bawl: :bawl:


Σοβαρά τώρα, με την τροχαία τι παίζει; Πόσο είναι το διάστημα γιατί άμα μπορούμε να πάμε και κανονικά και με το νόμο γιατί όχι;:rolleyes:


σε προκαλω!πηγαινε παρτο.....για να δουμε!αχαχχααχαχ

Και έχει στήθεί, λέει ο Spazz, και περιμένει, και "ναι, 100 εκεί; βλέπω μια ύποπτη φάτσα να κόβει βόλτες γύρω από μια μαύρη μηχανή, ναι, ναι κολλάει και κάτι χαρτάκια ελάτε αμέσως"
:rotflmao: :rotflmao:

Α, btw, εγώ δε χρειάζομαι τρέιλερ, τσουλώντας το είναι 5-10 λεπτά απ' το σπίτι μου (καλά αν πάρει και μπρός δεν πρόκειται να πάω σπίτι μου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao::rotflmao:

KaTaNaS
17/02/2005, 20:02
μάγκες μόλις γίνει η δουλειά , πείτε μου να σας φέρω μια παλιά πινακίδα που έχω και μεταλλικά γράμματα να χτυπήσουμε τους αριθμούς πλαισίου και κινητήρα.

δικό σας και με τον νόμο!:evil:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ireneepi
17/02/2005, 20:17
Απατεωνες......!

rd350lc
17/02/2005, 23:21
mh kanete m@l@kies!!!!
kante auto me tous mpatsous kai parte to mhxanaki!
kalo moto na menei etsi de leei!
kales boltes kai bantes epishs!!!!:wave2:

AFTER
17/02/2005, 23:35
ΡΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΝΟΥΜΕ??????

Το εχω δει και εγω αυτο το cbr,διπλα σε ενα καδο δεν ειναι,παρκαρισμενο με την μπροστινη ροδα προς το πεζοδρομιο? :rolleyes:

Μου εχει προξενησει και εμενα την περιεργια,φαινεται σε καλη κατασταση,ταλαιπωρημενο απο την ακινησια και τον καιρο...

Ποιος ξερει....

KaTaNaS
17/02/2005, 23:43
ωραία να δώ ποιο θα πάει πρώτος στη αστυνομία!!!:rotflmao:

AFTER
18/02/2005, 00:00
Παντως μιλαμε για πολυ καιρο το μηχανακι εκει!

Μπορει και πανω απο χρονο.....

ΟΠΩς ΑΚΟΜΑ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ,υπαρχει ενας δρομος καθετος,που ειναι παρατημενο ενα TZR250R,και αυτο πολυ καιρο!

Μπορει να ειναι και φολες!

Στην περιοχη(η οποια μενω),παλια συχναζαν κατι κολοπαιδα και βουταγαν μηχανακια,ειχαν βαλει στο ματι και το dt200r που ειχα παλια!Μιλαμε για 100 μετρα απο το σημειο που ειναι τα μηχανακια(στην πλατεια του λεωφορειου)

Ρε στειλτε κανα PM μπας και γνωριζομαστε :wave2:

GhostDog
18/02/2005, 00:39
Ρε AFTER με δουλεύεις λες για το ΜΑΥΡΟ CBR, παρκαρισμένο ΔΙΠΛΑ σε ένα ΠΡΑΣΙΝΟ (αν θυμάμαι καλά) ΚΑΔΟ, με το μπροστινό κάθετο προς το ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!! :D


Ρε θα μου φάνε το μηχανάκι λέμε..... :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

O spazz θαχει πάει ήδη στους μπάτσους μπουχουχουμπουχου :bigcry: :bigcry: :bigcry:


Να κανονίσουμε καμμιά συνάντηση στο cbr για να γνωριστούμε μιας και είμαστε γείτονες... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
18/02/2005, 16:20
Χαχα εγινε!!!!

Συναντηση στο cbr το μαυρο :beer:


Οντως ο καδος πρασινος ειναι!

Το tzr250r ομως που ειναι στα 50-60 μετρα απο αυτο το εχεις δει?

Στειλε pm

GhostDog
18/02/2005, 17:29
όχι δεν τοχω δει.. αλλά θα μου το δείξεις.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Spazz
18/02/2005, 17:42
καλα το ιδιο cbrι λεμε ρε!!

το tzr ουτε εγω το εχω σταμπαρει!

η κατασταση γινεται πολυ πιεστικη ετσι?!!θα παω με το τρειλερ μου φαινεται γαμωτο σας!!
χααχχ

αν κανονισετε συναντηση τοπικη πειτε και σε εμενα......


σιγα μην ειναι φολα ρε!!ειναι καιρο εκει.

καλα κλαφτε το...........θα σας προλαβω!χαχαχααχ


ευτυχως που δεν το ξερει κανεις ε!ουφ safe ειμαστε...................................................................................... ........










ποσους χρηστες εχει το moto.gr?????????????????????????????/αχαχαχαχχα

GhostDog
18/02/2005, 17:49
θα μου το φάει το cbr :cry: :bawl: :bawl: :bawl:

Στάνταρ θα κανονίσουμε γειτονοσυνάντηση. ανέμενε.

Πιο μοτό ρε κακομοίρη, που πήγες και μας έκανες βούκινο και στο βικενετ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Θα μου το φάνε :cry: :bawl: :bawl: :rotflmao:

ireneepi
18/02/2005, 18:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER



Οντως ο καδος πρασινος ειναι!




Ρε σεις.....


εχω την εντυπωση.....λεω τωρα....:rolleyes: οτι οι περισσοτεροι καδοι...λεω...:rolleyes:

ειναι πρασινοι.....:lol: :lol: :lol:

Spazz
18/02/2005, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Ρε σεις.....


εχω την εντυπωση.....λεω τωρα....:rolleyes: οτι οι περισσοτεροι καδοι...λεω...:rolleyes:

ειναι πρασινοι.....:lol: :lol: :lol:



κοριτσι δεν θα μας πουλησεις και πνευμα.kawasaki δεν εχεις?ε



υπαρχουν και μπλε ανακυκλωσης και μεταλλικοι οι παλιοι.

τρεχει τιποτα δηλαδη? :smilea:


.....ναι ναι αυτο που τωρα εχει και μια amita μηλο ενος λιτρου με το παλιο καπακι στην πισω ροδα απο αριστερα και λιγο μπροστα

ειμαστε ηλιθιοι?δεν μπορουσαμε να πουμε φραγκοκλησσιας να τελειωνουμε??

αχαχχα

τωρα μπορουν να μπουν κι αλλοι στο παιχνιδι ---ποιος θα τσιμπησει πρωτος το honda-------

GhostDog
18/02/2005, 20:57
ειμαστε ηλιθιοι?δεν μπορουσαμε να πουμε φραγκοκλησσιας να τελειωνουμε??

Κοίτα πιος μιλάει για ηλίθιους.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Θα πλακώσει κανένας απ' τον πειραιά και θα το χει τσιμπίσει τώρα.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


---ποιος θα τσιμπησει πρωτος το honda-------

Λοιπόν προτείνω μια συνέλευση όπου με δημοκρατικές διαδικασίες, θα αποφασίσουμε την τύχη του. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GhostDog
19/02/2005, 00:26
Κάνεις δήλωση στο Μπατσάδικο της περιοχής (αν δεν βαριέται ο μπάτσος πάτε μαζί και γράφετε τον αριθμό πλαισίου και κινητήρα) και σε (δεν θυμάμαι πόσο, πάντως είναι μικρό) χρονικό διάστημα, αν δεν έχει γίνει άλλη προγενέστερη δήλωση, το μηχανάκι γίνεται δικό σου με απλή απόφαση πρωτοδικείου (χωρίς ακροαματική διαδικασία) !!!

Oldman ρώτησα σχετικά με αυτό ένα φίλο και μου είπε ότι ο νόμος γινόταν παλαιότερα και λεγόταν "Απόδοση" και ότι πλέον έχει καταργηθεί. Ξέρεις κάτι παραπάνω; Ότι πληροφορία θαναι χρήσιμη, θενκς :wave2:

Βασικά δε θέλω να πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω στο μπατσάδικο για να μην καρφωθώ, αλλά μάλλον δεν την γλυτώνω.... :bigcry: :bigcry:

AFTER
19/02/2005, 01:41
Στειλτε pm για συναντηση ε?

Αντε και δεν μπορω να σηκωνω μονος μου to cεbεrι... :rolleyes:

GhostDog
19/02/2005, 11:42
Κοίτα τα pm σου ρε απίθανε... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Το ζήτημα είναι πως θα εξακριβώσουμε αν υπάρχει νόμιμη οδός χωρίς να καρφωθούμε. (μη πάει για σκραπ ρε γαμώτο, τζιτζι είναι το μηχανάκι... ) :rolleyes:

KaTaNaS
19/02/2005, 11:53
magkes kante to allo.

parte to paraskeyh brady to katharizete olo to brady se ena gkaraz, thn epomenh to prwi sabbato mpenete me th seira megara sth pista, kai th kyriakh pali.

kai jhmerwmata deyteras to afnetai pali ekei pou anhkei!

xarh tha tou kanete na to jempoykwsete kiolas!!!:evil:



h gnwmh mou sobara twra an pragmatika endiaferestai, jekinate na psaxnetai sth geitonia rwtwntas prwta tis kyratses kai kapoia akrh tha bgalete!

KamikaZZZi
21/02/2005, 13:53
Fragoklisias ee??? Mpenw kai gw sto paixnidi!! Viastite geitwnoi :D :D
Tha tsekarw avrio opws pigenw sti sxoli , an den to xete petaxei se kana treiler.