PDA

View Full Version : ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΤΙΓΡΗ



strat
21/09/2008, 21:22
O κολλητος μου εχι τον τιγρη και αγορασε σε τιμη ευκαιριας μια βαλιτσα 46lt της Givi. Tι χρειαζεται για να την προσαρμοσει πανω στο μηχανακι?? Εννοω τι βαση πρεπει να αγορασει ή εαν κανει η μαμισια..Α και κατι αλλο τι καταναλωση εχετε εσεις μεσα στην πολη? Εκεινος εχει 7, 5 - 8 lt/100km!!Τοσο καει και σε εσας?

McGyver
22/09/2008, 00:11
Ποιο Tiger;

josbi
09/10/2008, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από strat
O κολλητος μου εχι τον τιγρη και αγορασε σε τιμη ευκαιριας μια βαλιτσα 46lt της Givi. Tι χρειαζεται για να την προσαρμοσει πανω στο μηχανακι?? Εννοω τι βαση πρεπει να αγορασει ή εαν κανει η μαμισια..Α και κατι αλλο τι καταναλωση εχετε εσεις μεσα στην πολη? Εκεινος εχει 7, 5 - 8 lt/100km!!Τοσο καει και σε εσας?


AN EXEI TO 1050 YΠΑΡΧΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΚΑΡΑ ΤΗΣ GIVI. H ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Alki_Viades
13/10/2008, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από strat
O κολλητος μου εχι τον τιγρη και αγορασε σε τιμη ευκαιριας μια βαλιτσα 46lt της Givi. Tι χρειαζεται για να την προσαρμοσει πανω στο μηχανακι?? Εννοω τι βαση πρεπει να αγορασει ή εαν κανει η μαμισια..Α και κατι αλλο τι καταναλωση εχετε εσεις μεσα στην πολη? Εκεινος εχει 7, 5 - 8 lt/100km!!Τοσο καει και σε εσας?

Δεν ξερω για την μαμισια, αν παρει βαση givi θελι την SR225, αυτην εχω κι εγω , πολυ καλη.

Η καταναλωση μεσα στην πολη ειναι οντως ψηλη, εγω ειμαι στα 8λ/100χλμ. Στο ταξιδι πεφτει στα 5,7-6.