PDA

View Full Version : σοβαρο τροχαιο εχθες στην λεωφορο βαρης



alfa156
24/09/2008, 07:18
εχθες περναγα απο το σημειο μιας και ειμαι κοντα και ενα gsxr μπλε ασπρο με καινουργια νουμερα,δεν μπορεσα να δω περισσοτερες λεπρομερειες μιας και το μηχανακι ειχε διαλυθει τελειως στην λ .βαρης στο ρευμα προς βαρη στο υψος του βενζιναδικου εκο,ενα αμαξι ηταν χτυπημενο απο την πορτα του συνοδηγου και πισω,οποτε καποιος παραβιασε το φαναρι....
επικρατησε το χαος εκει...ο ανθρωπος φοραγε κρανος μπουφαν,αναπνεε με το ζορι..και ειχε μελανιασει ολο του το σωμα...δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο..το ασθενοφορο εκανε πανω απο μια ωρα να ερθει,ηρθε για αρχη μια μοτοσυκλετα του εκαβ αλλα δεν τους ειδα και πολυ ενθουσιασμενος απο την κατασταση του παλικαριου...αυτο που τους ξενησε ηταν οτι του ειχαν φυγει τα ουρα...
γνωριζει κανεις λεπτομερειες σχετικα με το παλικαρι?

GIXXERAKIAS
24/09/2008, 07:37
:sad: :sad: :sad:

Εχετλαίος
24/09/2008, 09:12
Έλεος πια....
Εύχομαι να ζει και να είναι καλά...

McTalas
24/09/2008, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
[Bαυτο που τους ξενησε ηταν οτι του ειχαν φυγει τα ουρα...
? [/B]
τα ουρα σου "φευγουν" σε περιπτωση θανατου... συνηθως.

Εχετλαίος
24/09/2008, 10:35
Και σε περιπτώσεις απώλειας συνείδησης, και στο κώμα, και στην παράλυση από μέση και κάτω κτλ κτλ
Εύχομαι να ζει...

jimtarasxt660x
24/09/2008, 10:51
ΠΟΟΟΟΟ...Αυτα ειναι τα ασχημα...Μακαρι το παλικαρι να ζει και να γινει γρηγορα καλα...

kordix
24/09/2008, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
ΠΟΟΟΟΟ...Αυτα ειναι τα ασχημα...Μακαρι το παλικαρι να ζει και να γινει γρηγορα καλα...



Μακάρι

DIMITRIS Z750
24/09/2008, 12:26
:( :( :( :( κριμα μακαρι το παιδι να γινει καλα χωριs προβληματα:sad:

Road67
24/09/2008, 12:28
Μακαρι να ζει το παλικαρι και να μη μεινει αναπηρος :sad: :sad:

Κι οσο για τ' ασθενοφορα τη μαθαμε πια τη δουλεια :yuck: Αν δεν πληρωσεις ιδιωτικο ασθενοφορο θα περιμενεις ωρες :mad:

jimtarasxt660x
24/09/2008, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Μακαρι να ζει το παλικαρι και να μη μεινει αναπηρος :sad: :sad:

Κι οσο για τ' ασθενοφορα τη μαθαμε πια τη δουλεια :yuck: Αν δεν πληρωσεις ιδιωτικο ασθενοφορο θα περιμενεις ωρες :mad:

Μακαρι να μην μεινει...
Καλα αυτο για τα ασθενοφορα ειναι σιγουρο...ενας ηλικιωμενος επαθε νομιζω ανακοπη,πηραν τηλεφωνο το 166,το ασθενοφορο ηρθε μετα απο μια ωρα και αυτοι που ηταν μεσα τι γυρνανε και λενε στους συγγενεις αφου ο ανθρωπος ειχε πεθανει?
Τους συστησανε ενα καλο γραφειο κηδειων:uplate:
Απο εκει και επειτα τα αφηνω σε σας τα σχολια...
Το ειχαν δειξει και στις ειδησεις...

mizz
24/09/2008, 13:13
κρίμα πολύ για το ατύχημα μακάρι να ναι καλά ο άνθρωπος!

όσο για τα ασθενοφόρα μη τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι εμένα ΕΚΑΒ με παρέλαβε σε 5λεπτά όταν είχα σοβαρό τροχαίο

TOLISTOLAROS
24/09/2008, 13:41
Μακάρι να σταθεί γρήγορα στα πόδια του το παιδί...μακάρι.


Αρχικά δημιουργήθηκε από mizz
κρίμα πολύ για το ατύχημα μακάρι να ναι καλά ο άνθρωπος!

όσο για τα ασθενοφόρα μη τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι εμένα ΕΚΑΒ με παρέλαβε σε 5λεπτά όταν είχα σοβαρό τροχαίο
++++++
Kai μένα το ίδιο




(για να τα λέω όλα όμως με τράκαραν 2χλμ απ'το νοσοκομείο!



Spam:Πώς πας;Εγώ εδώ και 6 μέρες κατάφερα κι έβαλα αθλητικό παπούτσι!!!!!

Road67
24/09/2008, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
για να τα λέω όλα όμως με τράκαραν 2χλμ απ'το νοσοκομείο!
1999...
φιλος μου κανει ιδιαιτερο στο σπιτι του μεσημερι με δυο νοσοκομεια το ενα στο 1 χιλιομετρο και το αλλο στα 700 μετρα απο το σπιτι του ο καθηγητης του παθαινει εμφραγμα στο σπιτι του καλει το παλικαρι το 166 και το οποιο ερχεται μετα απο 2 ωρες. Κατα συμπτωση υπηρχε γιατρος στην πολυκατοικια του παιδιου που ετρεξε αμεσως αλλιως αντε γεια.

Και σιγουρα ολοι εχουμε πολλα περιστατικα που αποδεικνυουν του λογου το αληθες

alfa156
26/09/2008, 11:18
τελικα μολις εμαθα οτι δυστηχως το παιδι δεν την γλυτωσε...ηταν 25 χρονων απο το κορωπι,και εχθες εγινε η κηδεια....

GIXXERAKIAS
26/09/2008, 11:30
:sad: :sad: :sad: ας ειναι ελαφρυ το χωμα....:sad: :sad: :sad:

Road67
26/09/2008, 11:45
Όχι ρε π@στη. Εφιαλτικό είναι να σκέφτεσαι ένα νέο παιδί μικρότερο από τους περισσότερους από μας σωριασμένο στην άσφαλτο, με τα ούρα να 'χουν φύγει, τον κόσμο του να χάνεται πριν προλάβει να γνωρίσει τη ζωή μια μέρα που ξεκίνησε για μια βόλτα. Είτε δεν έφταιγε, είτε έφταιγε η ουσία παραμένει. Κι αν φορούσε και εξοπλισμό λυπάμαι ακόμη περισσότερο. Κι η αίσθηση της απώλειας για τους δικούς του, η γνώση πως πέθανε λίγα χιλιόμετρα από το σπίτι του.

jimtarasxt660x
26/09/2008, 11:46
Κριμα ρε γαμωτο...Κριμα!!!:(

AntoD
26/09/2008, 11:49
++++++++++++++++++

Πραγματικα οδυνηρό....


Τι να πει κανεις...

:(

TOLISTOLAROS
26/09/2008, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
τελικα μολις εμαθα οτι δυστηχως το παιδι δεν την γλυτωσε...ηταν 25 χρονων απο το κορωπι,και εχθες εγινε η κηδεια....
Πάλι τέτοια γαμωτοφελεκιμου;Ζωή στους δικούς του...
Τουλάχιστον έμαθες ποιός έφταιγε;

devil's animal
26/09/2008, 19:40
ας αναπαυθει εν ειρηνη.
:sad:

tdm900
30/09/2008, 12:11
Ο Εκαβίτης μοτοσυκλετιστής που πήγε πρώτος στο συμβάν είναι κολλητός και μου είπε οτι δεν μπορούσε να γίνει τίποτα περισσότερο για το παλικάρι.Φορούσε μπουφάν και κράνος...το μπουφάν άθικτο εξωτερικά αλλά μέσα τοπαιδί ήταν διαλυμένο.Πέθανε στο νοσοκομείο.

Ο φίλος αν και τα βλέπει κάθε μέρα...αυτό τον κόλλησε....μοτοσυκλετιστής και ο ίδιος γαρ!

Πέρασε με κόκκινο με όλα από ότι μου είπε.

Προσοχή μάγκες. :(

alfa156
30/09/2008, 16:48
οντως....εξωτερικα δεν φαινοτανε τιποτα..εκτος απο τα χτυπηματα στα ποδια που ειχε...τελικα αυτα που δεν φαινονται ειναι τα χειροτερα...κριμα...οντως πρπει να περασε με κοκκινο με τις φημες που λεγονται στην πιατσα.

gsxrk61000
10/10/2008, 18:54
Παιδιά... χαλαρά!!!

Είμαι φίλη του Γιάννη (το γνωστό, πλέον, παιδί που σκοτώθηκε...), και το μόνο που έχω να πω είναι:

1ον: Ακόμη δεν έχει βγει η δικογραφία, οπότε δεν μπορεί να ξέρει κανένας ποιος πέρασε με κόκκινο, και σίγουρα όχι ο εκαμίτης που δεν βρισκόταν καν εκεί.... νομίζω?

2ον: Οι δικοί του ψάχνουν κάποιον μάρτυρα, για να τους πει τι ακριβώς έγινε οπότε αν έχετε κάποια, σοβαρή, αν μη τι άλλο πληροφορία,καλέστε: 6974125981.
Σημειωτέον, το μόνο που θέλει η οικογένεα είναι να μάθει, αν κάποιος ξέρει και δεν θέλει μπλεξίματα απλά να καλέσει να μιλήσει με την αδελφή του. Τίποτα περισσότερο.

3ον: Δικηγόρος μας είπε ότι υπάρχει δυνατότητα να χρονομετρηθούν τα φανάρια και έτσι να αποδειχτεί το αυτονόητο: Ο Γιάννης μπορει να έτρεχε, μπορεί πολλά, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν το είχε κάνει ποτέ και δεν υπήρχε λόγος να το κάνει και τότε.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την κατανόηση των παραπάνω.

george72
10/10/2008, 20:14
νικολεττα να ζησετε να τον θυμαστε:sad:


μεγαλο κριμα 25 χρονων παιδι εφταιγε δεν εφταιγε!:sad:

ευχομαι ολοψυχα οι δικοι του οι ανθρωποι, να βρουν μιαν ακρη

συληπητηρια και παλι

gong
11/10/2008, 19:10
Κουράγιο στην οικογένεια. Και υπομονή.

trans alp 600
28/10/2008, 18:12
κριμα νεο παιδι συλληπητηρια στους δικους του

epp1640
29/10/2008, 15:12
:sad: