PDA

View Full Version : motogp_στις_Σερρες?????????



Z-rider
28/09/2008, 17:52
motogp_στις_Σερρες_το_2011........
Ακουσα_καλα?
Το_ακουσα_σημερα_στην_ΕΤ-3.:beer: :beer: :beer:

Corvo
28/09/2008, 18:13
καλα το λενε καιρο...πιστευω ειναι απλα εικασιες...και ελπιζω αν γινει μια τετοια κινηση την δημιουργια πιστας να την αναλαβει καποια ξενη εταιρια γιατι αν την αναλαβη Ελληνικη μια χρονι θα γινει αγωνας και μετα θα μας κραζουν

gcrook
28/09/2008, 18:26
Εγω σκεφτομαι απλα το γελιο που θα πεσει οταν οι ντοπιοι (και οχι μονο) διασταυρωθουν με τους ξενους μοτοσυκλετιστες (οσοι και αμα καταφερουν και φτασουν) :lol:

Z-rider
28/09/2008, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εγω σκεφτομαι απλα το γελιο που θα πεσει οταν οι ντοπιοι (και οχι μονο) διασταυρωθουν με τους ξενους μοτοσυκλετιστες (οσοι και αμα καταφερουν και φτασουν) :lol:

για_γέλια:lol: :lol:
και_για_κλάματα:bawl: :bawl:

Corvo
28/09/2008, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εγω σκεφτομαι απλα το γελιο που θα πεσει οταν οι ντοπιοι (και οχι μονο) διασταυρωθουν με τους ξενους μοτοσυκλετιστες (οσοι και αμα καταφερουν και φτασουν) :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aggelos_SV
28/09/2008, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-rider
motogp_στις_Σερρες_το_2011........
Ακουσα_καλα?
Το_ακουσα_σημερα_στην_ΕΤ-3.:beer: :beer: :beer:


Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι..

Επίσης, εμπιστεύεσαι τα λεγόμενα κάποιου που πιστεύει ότι οι άνθρωποι έχουν μπροστινά πόδια:confused: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

Το 2111 μπορεί να δούμε gp στην χώρα μας...ναι..το 2011 χλωμό το κόβω...το gp μας μάρανε..εδώ εν έτει 2008 και έχουμε μια μόνο πίστα για τους αγώνες του πανελληνίου πρωταθλήματος...

Δε μας χέζεις ρε Διατσίδη να ούμ..

schumacher_
28/09/2008, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-rider
για_γέλια:lol: :lol:
και_για_κλάματα:bawl: :bawl:

Χαλασμένο space ??

Όσο για την πίστα... :lol:

Pardalotzatziki
28/09/2008, 23:41
'Αντε και το πιστέψαμε....

εκτός απο το καραβάνι του motogp...ομάδες, χορηγοί, λαστιχάδες κλπ κλπ

τι άλλο θα χωρέσει σε ελληνική πίστα? λετε κανένας θεατής?

στον επόμενο αγώνα παρατηρήστε ποσες νταλίκες υπάρχουν για την υποστήριξη των οδηγών και
μετά το ξανασυζητάμε...