PDA

View Full Version : ΓΙΩΡΓΟΣ Κ.



Tpap
30/09/2008, 11:24
Κατά τις 23:00 εχθές το βράδυ ''έφυγε'' ο φίλος Γιώργος, 32 ετών, με το απρίλιά του, στην βουλιαγμένης...

Συνυπηρέτησε με τον αδελφό μου το '95 -'96 και έκτοτε παρέμειναν φίλοι, έτσι έγινε και δικός μου. Νιόπαντρος -πέρυσι τα χριστούγεννα- και άφησε πίσω νεογέννητο κοριτσάκι.
Περάσαμε υπέροχα μαζί μιά εβδομάδα του αυγούστου, που κατέβηκε στο χωριό (συγχωριανός γαρ).
Παιδί μάλαμα, χαιρόσουν να μιλάς μαζί του αλλά και να παίζεις ρακέτες...δεινός παίκτης.

Βύρωνα, ευχαριστώ για το ότι ασχολήθηκες με την υπόθεσή του --ναί, είναι το παιδί με το τουόνο για το οποίο μιλούσαμε μέσω πμ- αλλά και να σου μεταφέρω και τις δικές του ευχαριστίες για τις κατατοπιστικές εξηγήσεις σου...

Το πήρε από το συνεργείο, με το καινούργιο μοτέρ πριν 3 μέρες και το έστρωνε.
Και θα πέρναγε από το γραφείο μου να κάνει λογαρισμό στο φόρουμ, ήθελε να σας γνωρίσει και να σας γράψει και αυτός την άποψή του για την ταλαιπωρία του.

Καλούς δρόμους φίλε.

makis206
30/09/2008, 11:31
Ω γαμώτο... κουράγιο και υπομονή Τάσο, τι λόγια να πεις να πιάσουν τόπο... κουράγιο στην οικογένειά του ; Τι να πεις ρε γαμώτο..:sad:

sapila racing
30/09/2008, 11:32
:( .........

byron
30/09/2008, 11:35
Οχι ρε φίλε.....:sad:

nionio$
30/09/2008, 11:37
Πολύ κρίμα....:(

GIXXERAKIAS
30/09/2008, 11:38
:sad: :sad: :sad: κριμα τι να πεις?Δυναμη στην γυναικα του και στους δικους του αυτες τις δυσκολες ωρες...το αγγελουδι δεν προλαβε να γνωρισει τον πατερα του...:sad: :sad:

Road67
30/09/2008, 11:39
Κρίμα :sad:

filipp0s
30/09/2008, 11:44
gamata...:sad:

fantacid
30/09/2008, 12:24
οχι παλι ρε γμτ.......


:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

kalesin
30/09/2008, 12:26
:( :(

KaTaNaS
30/09/2008, 12:28
... :sad:

zephyr1
30/09/2008, 12:41
Καλο ταξιδι ΓΙΩΡΓΟ.:sad:

nobody
30/09/2008, 12:59
συλληπητηρια και ζωη στους δικους του.καλο ταξιδι γιωργο

700_Thespieis
30/09/2008, 13:01
Κριμα:(

Αντε παλι με τη Βουλιαγμενης..Πριν 2 βδομαδες με8υσμενος με τζιπ σκοτωσε εναν γνωστο μου..αγρατζουνιστος απο τη μεση και πανω,τον χτυπησε στο ποδι και του εκοψε την αρτηρια..Αμα δε σε 8ελει δλδ..τι να πω..

Συλυπητηρια TPAP..

sober
30/09/2008, 13:07
Συλλυπητηρια ..κουραγιο σε σενα κ τους δικους του...:sad:

dirtbird
30/09/2008, 13:09
Τα συλληπητήρια μου......

Mήπως πρόκειται για κάποιο ατύχημα με 4 μοτό και ένα κουτί στο ύψος της Γλυφάδας?

gcrook
30/09/2008, 13:10
Να τον θυμασαι φιλε.
Τα συλληπητηρια μου.:(

TROOPER
30/09/2008, 13:11
R.I.P.

κουραγιο και δυναμη στους δικους του...:sad:

byron
30/09/2008, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Τα συλληπητήρια μου......

Mήπως πρόκειται για κάποιο ατύχημα με 4 μοτό και ένα κουτί στο ύψος της Γλυφάδας?

Μάλλον αυτό είναι απ΄ότι μου είπε ο tpap σε πμ. Υπάρχουν και άλλοι εμπλεκόμενοι και ένας νεκρός ακόμα.....

Εμαθες πως έγινε;

Anty12
30/09/2008, 13:16
Συλλυπητήρια και από εμένα.....:(

dirtbird
30/09/2008, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Μάλλον αυτό είναι απ΄ότι μου είπε ο tpap σε πμ. Υπάρχουν και άλλοι εμπλεκόμενοι και ένας νεκρός ακόμα.....

Εμαθες πως έγινε;

Όχι, τυχαία πέρναγε φίλος λίγο μετά και μου περιέγραψε τι είδε (όσο άντεξε να κοιτάει....):( :(

SnakeMJK
30/09/2008, 13:21
Τα συλληπητήρια μου..

:( :(

Tpap
30/09/2008, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Τα συλληπητήρια μου......Mήπως πρόκειται για κάποιο ατύχημα με 4 μοτό και ένα κουτί στο ύψος της Γλυφάδας?

Ευχαριστώ, Σωτήρη..
ευχαριστώ και τους υπόλοιπους.

Ναι, γι αυτό το ατύχημα πρόκειται.

Ο ΠΕΜΠΤΟΣ φίλος που χάνω μέσα σε 12 περίπου χρόνια. Όλοι από μηχανή.

CIRUS
30/09/2008, 13:28
σκατά.........:( :( :(

συλληπητήρια για το παιδι:(

kalesin
30/09/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Τα συλληπητήρια μου......

Mήπως πρόκειται για κάποιο ατύχημα με 4 μοτό και ένα κουτί στο ύψος της Γλυφάδας?

Μαλλον προκειτε για αλλο ατυχημα...
σε αυτο που περιγραφει ο 700 Θεσπιεις.. ηταν μονος του. Τον εφαγε μεθυσμενος με τζιπ.... Τοσο μεθυσμενος που δεν ειχε παρει καν χαμπαρι τι εγινε.. οταν ηρθε η αστυνομια πλακωθηκε μαζι τους γιατι τον συνελαβαν.

Ο Ηλιας φοραγε κρανος.. ηταν κ το μοναδικο μερος στο σωμα του που ηταν αθιχτο.. ολα τα αλλα...





:(

Giorgos19
30/09/2008, 13:39
Συλλυπητηρια..Καλο κουραγιο στην οικογενεια του..τι να πω :sad:


Καλα τι εγινε ρε γμτ???4 μηχανες, 2 νεκροι...Αμπαριζα τους πηρε ολους??:sad: :sad: :sad:

ggs
30/09/2008, 13:40
Οτι και να πεις ειναι λιγο...

Συλλυπητήρια και από εμένα.....

:sad: :sad: :sad:

arxaios
30/09/2008, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
......

Ο ΠΕΜΠΤΟΣ φίλος που χάνω μέσα σε 12 περίπου χρόνια. Όλοι από μηχανή.

Δυστυχώς είναι πολύ μακρύς ο κατάλογος ..................:sad: :sad: :sad:

TOLISTOLAROS
30/09/2008, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Ο ΠΕΜΠΤΟΣ φίλος που χάνω μέσα σε 12 περίπου χρόνια. Όλοι από μηχανή.
Ζωή στους δικούς του,
κουράγιο σε σένα,το ποστ σου που παραθέτω είναι-για μένα-απίστευτο,μακάρι κανείς να μη βρεθεί στη θέση σου...καλή δύναμη

gixxerpap
30/09/2008, 15:28
συλλυπητήρια....

ότι και να πούμε, δεν το κάνει πιο εύκολο....
:sad:

stavrogin
30/09/2008, 15:39
κουραγιο στους δικους του.

road spirit
30/09/2008, 16:02
:(

tai
30/09/2008, 16:09
:(

mats8282
30/09/2008, 19:18
Τι γινεται ρε πστ μου ττις τελευταιες μερες..Ολο τετοια ακουω..Ειναι και ενας γνωστος μου,πιτσιρικας,2 μερες εντατικη σε κρισιμη κατασταση απο <<ατυχημα>>...


Καλη δυναμη σε ολους :(

alximistis
30/09/2008, 19:36
Καλό του ταξίδι κουράγιο στους δικούς του. Να τον θυμάσαι πάντα...

Cpt. Haddock
30/09/2008, 19:59
................... :sad:

MikeG
30/09/2008, 20:02
:( :( :(

:a35: :a35:

micele
30/09/2008, 20:13
ότι και να πω για τον τύπο με το τζίπ θα είναι λίγο...υπάρχει όμως θεός και βλέπει.
καλό ταξίδι στον παλίκαρο!!:a56:

Pardalotzatziki
30/09/2008, 20:44
:sad: :sad: :sad:

swork21
30/09/2008, 21:30
Γιατί ρε γμτ..:sad:
RIP.

DimChios
01/10/2008, 06:20
σε ποιον να πρωτοπεις, τί?

:sad:

Lilith_tzw
01/10/2008, 08:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
σε ποιον να πρωτοπεις, τί?

:sad:


+100

:sad:

Λεωνίδας
01/10/2008, 08:35
:sad: :sad: :sad: :sad:
κρίμα...

reinmeister
01/10/2008, 09:39
συλλυπητηρια φιλε...

LsKostas
01/10/2008, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από micele
ότι και να πω για τον τύπο με το τζίπ θα είναι λίγο...υπάρχει όμως θεός και βλέπει.
καλό ταξίδι στον παλίκαρο!!:a56:

+1


Τα συλληπητηρια μου ...

τι να πεις κι εδω...

ares_tz
01/10/2008, 16:44
Συλληπητήρια για το περιστατικό...
αλλά κανείς δεν είδε το περιστατικό?

soteas
01/10/2008, 17:42
:(

Ταξιδευτής
01/10/2008, 19:34
:sad:

LINA
03/10/2008, 10:19
Το ατυχημα αυτο ήταν απ τα μεγαλυτερα δυστυχηματα απο μια παρεα των 8 ατομων που καθε εβδομαδα οσοι απ αυτους μπορουσαν βγαινανε στη Βουλιαγμενης βραδυ και πηγαινανε με τα κοντερ στην ανωτερη ταχυτητα που ειχαν. Οι μεταξυ τους κοντρες και επιδειξης καλυτερου οδηγου και χαβαλε κατεληξε οσο πιο ασχημα γινοταν.

Οι 3 απ αυτους ειχαν προχωρησει πιο μπροστα κατεβαινοντας μαλλιοκουβαρα τη Βουλιαγμενης στο υψος της Τροχαιας Γλυφαδας. Απ τους 8 ο ενας δεν φορουσε κρανος , ηταν αυτος που προκαλεσε το ατυχημα . Μην έχοντας τη σωστη οραση απ τον αερα και το δακρυ εσκασε πανω στο προπορευομενο Ι.Χ. αλλαζοντας την πορεια του αριστερα οπου εσκασε και ο Γιωργος , μετα τη δευτερη μοτο το ΙΧ αλλαζοντας πορεια δεξια πεφτει επανω του και ο τριτος φιλος.
Το παλικαρι χωρις κρανος νοσηλευεται στον Ευαγγελισμο με ολα τα κοκκαλα και το κεφαλι κομματακια, εχει ενα μεγαλο αιματωμα στον εγκεφαλο το οποιο συνεχεια μεγαλωνει.... μηδαμινες οι ελπιδες . Ο τριτος που τρακαρε απο δεξια εχει σπασει τη λεκανη. Ο Γιωργος ξεψυχησε στην αγκαλια του συζηγου της συναδερφου μου με μια φραση " Γιωργο , το παιδι μου " το αιμα κυλησε στην ασφαλτο.... το παιδι του μολις 4 μηνων.... καλυτερα να κοιμοταν σπιτι του με τη γυναικουλα του και το παιδακι του το παλικαρι.

Απ οτι καταλαβατε..... τα ορια ειναι για να τα τηρουμε , η παρεα αυτη τουλαχιστον δεν θα ξαναπαει μαλλιοκουβαρα στους δρομους

ο συζηγος της συναδερφου μου δεν θα ξανακαβαλησει τη μηχανη του , εχει ενα κοριτσακι 2 ετων να σκεφτει , οχι το γκαζι

iosif
03/10/2008, 10:50
KRIMA
ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ


αν και αποφευγω να διαβαζω τετοια διοτι μετα αρχιζουν οι φοβοι....

ares_tz
03/10/2008, 17:22
Τρομερό δυστύχημα...
Εάν κατάλαβα καλά, ο Γιώργος ήταν συνοδηγός σε μοτοσυκλέττα...?

κρίμα..τι να πω..:confused:

Τι συνέβη με το ΙΧ αυτοκίνητο?
Να σκέφτεστε και τους άλλους όχι μόνο τα δικά σας πρόσωπα...

Tpap
03/10/2008, 18:50
Οι τελευταίες πληροφορίες μου συμφωνούν με τα παραπάνω γραφόμενα της Λίνας.
Θεώρησα άτοπο να επανέλθω και να εξηγήσω μιας και δεν είναι καθόλου εύκολο για μένα..

Το μόνο που παρέληψες να πείς Λίνα, είναι ότι ο 2ος νεκρός από το ατύχημα ήταν η συνοδηγός και κόρη του οδήγού η οποία κατέληξε την επόμενη μέρα.
Στην δεξιά μεριά του αμαξιού -στην πορτα ακριβώς του συνοδηγού- κτύπησε η 3η μηχανή.
Ο Γιώργος χτύπησε 2ος από την αριστερή μεριά.
Ο οδηγός του ΙΧ διέφυγε με ελαφρά μόνο τράυματα και κάποια σύγχυση, περισσότερο από τον χαμό του παιδιού του...



Αρχικά δημιουργήθηκε από ares_tz
Να σκέφτεστε και τους άλλους όχι μόνο τα δικά σας πρόσωπα...
πιστεύω να σε κατατόπησα και για τους άλλους.


Αρχικά δημιουργήθηκε από ares_tz
Τρομερό δυστύχημα...
Εάν κατάλαβα καλά, ο Γιώργος ήταν συνοδηγός σε μοτοσυκλέττα...?
όχι, ήταν ο 2ός μοτοσυκλετιστής που κτύπησε στο ΙΧ με ένα απρίλια τουόνο.

KaTaNaS
03/10/2008, 19:58
τι κριμα για το μικρό κορίτσι και την οικογενεια του! :sad: :sad: :sad:

Respect
03/10/2008, 20:21
:sick: :sick: :sick: :sad:

byron
03/10/2008, 20:31
Απίστευτο, πόσες ζωές χάθηκαν και πόσες οικογένειες καταστράφηκαν από μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ μαλακία.
Τάσο πραγματικά λυπάμαι πολύ για τον χαμό του Γιώργου και των υπολοίπων, αλλά νοιώθω οργή για τον άδικο χαμό του κοριτσιού....
Πόσο μα πόσο άδικο είναι να χαθεί ένα κορίτσι για την καύλα των άλλων.

Druuna
03/10/2008, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Απίστευτο, πόσες ζωές χάθηκαν και πόσες οικογένειες καταστράφηκαν από μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ μαλακία.
Τάσο πραγματικά λυπάμαι πολύ για τον χαμό του Γιώργου και των υπολοίπων, αλλά νοιώθω οργή για τον άδικο χαμό του κοριτσιού....
Πόσο μα πόσο άδικο είναι να χαθεί ένα κορίτσι για την καύλα των άλλων.



+1000


:smokin:

devil's animal
03/10/2008, 22:11
δυναμη και κουραγιο στους συγγενεις και φιλους των αδικοχαμενων.
:sad:

gcrook
04/10/2008, 01:33
Φρικη ρε γαμωτο,ολα αυτα για το τιποτα.
Τι να ευχηθω,μονο κουραγιο σε αυτους που εμειναν πισω.:sick:

GIANNIS VFR
05/10/2008, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Φρικη ρε γαμωτο,ολα αυτα για το τιποτα.
Τι να ευχηθω,μονο κουραγιο σε αυτους που εμειναν πισω.:sick: καλησπερα σε ολους..θα πω την γνωμη μου ξεροντας πως το μισο φορουμ θα με κραξει..αλλα δεν μπορω να το κρατησω αλλο μεσα μου..ειμαι 32 ετων και εχω κι εγω μια κορουλα οκτω μηνων.απο τα δεκαοκτω που οδηγω μοτο η τρελα οχι μονο δεν εχει φυγει αλλα οσο περνανε τα χρονια δεν μπορω να φανταστω τη ζωη μου χωρις μηχανη.δεν εχω τρακαρει ποτε και φυσικα καποιες φορες οπως οι περισσοτεροι ειχα αγιο..και απο δικεςμου μαλακιες μιας και δεν μπορω να μην κανω καγκουριες αλλα και απο μαλακιες αλλων..που αυτο ειναι αλλο κεφαλαιο..το θεμα ειναι πως οδηγω ΕΓΩ και ποσο ΕΓΩ κυνηγω την τυχη μου.η γυναικα μου οδηγει και εκεινη μοτο..ηταν και ενας λογος που την ερωτευτηκα και που ταιριαξαμε..εχουμε γυρισει ολη την Ελλαδα και σχεδιαζοντας το πρωτο μας ταξιδι στο εξωτερικο ηρθε στην παρεα η κορη μου..απο κεινη τη στιγμη τα πραγματα αλλαξαν μονο ως προς ενα πραγμα.ουτε μια στιγμη δεν σκεφτηκα να σταματηςω να οδηγω μηχανη ουτε μια στιγμη η Ευτυχια μου δεν μου ειπε να το κανω.απλα αρχισα να φοβαμαι την ταχυτητα σε δρομους οπως Μεσογειων Βουλιαγμενης και γενικα δρομους υψηλου κινδυνου για καγκουριες και μαλακιες..ηρθε εντελως απο μονο του..η Λινα τελειωσε την παραθεση της στο φορουμ λεγοντας πως καλυτερα να ηταν σπιτι του με τη γυναικουλα του και το παιδακι του..εγω λεω και το αλλο..ας μην ηταν σπιτι..ας ηταν εξω με τη διτροχη αγαπη του..αλλα ΓΙΑΤΙ?γιατι να μπει στη διαδικασια της κοντρας..γιατι να μπει σε κατι που ολοι εχουμε περασει στο παρελθον και εχουμε χασει αγαπημενους φιλους..και τελος..γιατι να την πληρωσει ετσι ανευ λογου μια αθωα ψυχη οπως ειπε ο byron για την καυλα καποιον αλλων..πονανε μονο οσοι μενουν πισω..ζητω προκαταβολικα συγνωμη αν καποι νομιζουν οτι μιλω σκληρα..απλα κοιτωντας σημερα το πρωι την κορη μου δεν μπορουσα να μην το σκεφτω..πως δεν θα ηθελα ποτε να την αφησω με τετοιο τροπο..καλο ταξιδι στον καθε Γιωργο που εχει φυγει απο κοντα μας..:sad:

byron
05/10/2008, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIANNIS VFR
καλησπερα σε ολους..θα πω την γνωμη μου

+990 well said...

Red Rider
05/10/2008, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
νοιώθω οργή για τον άδικο χαμό του κοριτσιού....
Πόσο μα πόσο άδικο είναι να χαθεί ένα κορίτσι για την καύλα των άλλων.

Την παρηγορια μου..
Και εγω εχω δυο μικρες κορες,λυπαμαι και πεθαινω μονο και στην ιδεα..
Εδω γενναται η σκεψη,πως δεν παιζει ρολο το τι οδηγεις,αυτοκινητο η μοτοσυκλετα,και τα δυο μπορουν να κανουν ζημια..
Προσοχη σε ολους παιδια

Da.Vintage
06/10/2008, 19:24
Καλό ταξίδι....:(

nktR
06/10/2008, 20:25
....τα παιδιά που μένουν πίσω και μας αναζητούν....
....τα πιτσιρίκια που δεν γνώρισαν καν τον πατέρα
που σίγουρα τα λάτρευε....

τι να πω....όσοι οδηγούν μοτό ξέρουν με τι ναρκωτικό έχουν μπλέξει.....

να είμαστε όλοι γεροί και πάντα καλά
για να μας χαίρονται και να τους χαιρόμαστε :sun:

LINA
09/10/2008, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Οι τελευταίες πληροφορίες μου συμφωνούν με τα παραπάνω γραφόμενα της Λίνας.
Θεώρησα άτοπο να επανέλθω και να εξηγήσω μιας και δεν είναι καθόλου εύκολο για μένα..

Το μόνο που παρέληψες να πείς Λίνα, είναι ότι ο 2ος νεκρός από το ατύχημα ήταν η συνοδηγός και κόρη του οδήγού η οποία κατέληξε την επόμενη μέρα.
Στην δεξιά μεριά του αμαξιού -στην πορτα ακριβώς του συνοδηγού- κτύπησε η 3η μηχανή.
Ο Γιώργος χτύπησε 2ος από την αριστερή μεριά.
Ο οδηγός του ΙΧ διέφυγε με ελαφρά μόνο τράυματα και κάποια σύγχυση, περισσότερο από τον χαμό του παιδιού του...



πιστεύω να σε κατατόπησα και για τους άλλους.


όχι, ήταν ο 2ός μοτοσυκλετιστής που κτύπησε στο ΙΧ με ένα απρίλια τουόνο.


Δεν παρελειψα να αναφερθω στην κορη του οδηγου του Ι.Χ. καθως δεν υπηρχε !!! ΝΑΙ , κι ομως αυτο ειναι μονο μια παραπληροφορηση και τιποτε αλλο , ο οδηγος στο ΙΧ ηταν ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΣ , εκεινος δεν χτυπησε καθολου.

Επισης το παλικαρι χωρις το κρανος που τα σπασε ολα φαινεται οτι γλυτωσε απ το αιματωμα στον εγκεφαλο και εχει ελπιδες.
Οσο για τις πηγες μου .... 100%

kaps
09/10/2008, 21:36
Και όμως υπήρξε θύμα κοπέλλα .. ο πρώτος της παρέας έκανε σούζα και έχασε τον έλεγχο της μοτό η οποία έπεσε πάνω στο προπορευόμενο αυτοκίνητο το οποίο με τη σειρά του έφερε τετακέ και στη δεξιά πλευρά ( εκεί που ήταν η συνοδηγός ) έπεσε η δεύτερη μηχανή και η συνέχεια είναι γνωστή .. Οι πληροφορίες μου είναι σοβαρές καθόσον ο μακαρίτης έτυχε να είναι παρέα με φίλους μου στον Αγ.Ανδρέα ..

nktR
10/10/2008, 00:46
ότι και να είναι, δεν ξαναγυρίζουν πίσω :(
Να τους θυμούνται όπως ήταν :sun:

epp1640
10/10/2008, 00:47
Τι να πω ρε γμτο.. ότι και να πει κανείς είναι λίγο.. τόσες μέρες στην Γαλλία είχα ξεχάσει πόσο ευάλωτοι και έθραυστοι είμαστε.. Στενοχωριέμαι περισσότερο για το αγγελούδι του :sad:

Καλό ταξίδι..