PDA

View Full Version : Στην Αντεπιθεση....



GST
20/02/2005, 22:03
ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ


ΣΑΚΟΛΟΥΘΑΩ


ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Π Α Ο


ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΧΑΝΕΙΣ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ


ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ Α Γ Α Π Ω



:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

GST
25/02/2005, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ


ΣΑΚΟΛΟΥΘΑΩ


ΚΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Π Α Ο


ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΧΑΝΕΙΣ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ


ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ Α Γ Α Π Ω



:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ

ruyjin
25/02/2005, 10:35
....


9302

sotosfz6
25/02/2005, 10:45
φιλε ruijin κατι μου θυμιζει αυτο που εβαλες στη φωτο!!!!
ρε εκλεψες τον καναπε απο την αλεξανδρας????και δεν σου αρεσε κοκκινος???τον εβαψες πρασινο???
καλημερα σε ολους...:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

GST
25/02/2005, 10:49
ασε δε θα παρω....χαλασμενοι ειναι τοσα χρονια ...τους εχετε βουλιαξει............α ξεχασ να σου πω .....αλλες 2 αγωνιστηκες + 300000 εουρο.............μπας και θελετε δανεικα:rolleyes: :p

sotosfz6
25/02/2005, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ασε δε θα παρω....χαλασμενοι ειναι τοσα χρονια ...τους εχετε βουλιαξει............α ξεχασ να σου πω .....αλλες 2 αγωνιστηκες + 300000 εουρο.............μπας και θελετε δανεικα:rolleyes: :p

γιατι τα δινουνε???τα κονονιζει ο θειος με τον οτε...απο την μια τα δινει απο την αλλη συμφωνιες...και εαν με ρωτησετε που τα ξερω εγω...δεν τα ξερω απλα εχω παρωπιδες....παντως εχω εναν χαλασμενο κοκκινο σε τιμη ευκαιριας..παλι σε χρονια σε καιρους παλι δικα σας θα ειναι!!!

idi
25/02/2005, 10:53
o GAY ειναι πλεον ο στοχος του κιτρινου τσουναμι

Μετά τα χθεσινά του ΟΥΕΦΑ έχουμε τεράστια ευκαιρία μπροστά μας να περάσουμε το GAYρο. Κοιτούσα το πρόγραμμα:

Στις 6 Μαρτίου παίζει στην Τούμπα
Στις 10 Μαρτίου παίζει με Νιούκασλ
Στις 13 με μας
Στις 17 πάλι με Νιούκασλ
και στις 20 στην Κρήτη

Τρομερό πρόγραμμα και νομίζω ότι η χθεσινή του πρόκριση, πέρα από το ότι κρατά τον βατραχοσέρβο και μας δίνει τη δυνατότητα να είμαστε εμείς αυτοί που θα τον διώξουμε αλά Σκάζνι, μας βολεύει αφάνταστα.


Ο βάζελος, πάλι, είναι σαφώς πιο δύσκολος αντίπαλος πλέον. Δεν έχει ΟΥΕΦΑ, δεν έχει Κύπελλο και ως το τέλος της σεζόν παίζει μόνο πρωτάθλημα - σε αντίθεση με μας που έχουμε και δύο ματσάκια με τον Πανιώνιο και καλώς εχόντων των πραγμάτων δύο ακόμη ντέρμπι με τον γαύρο.



Α! ΚΑΙ ΔΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΑΜΠΛ....

idi
25/02/2005, 10:57
προς DEMINIO

Τώρα κατάλαβα γιατί δεν έδωσες εισιτήρια στους gay στον πρώτο γύρο. Ηξερες οτι έτσι και αλλιώς στον δεύτερο γύρο δεν θα μπορούσαμε να πάμε στο Καρατηγάνι...

ΠΡΟΕΔΡΑ ΤΟΥς ΕΠΙΑΣΕΣ ΚΩΤΣΟΥΣ!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GST
25/02/2005, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
προς DEMINIO

Τώρα κατάλαβα γιατί δεν έδωσες εισιτήρια στους gay στον πρώτο γύρο. Ηξερες οτι έτσι και αλλιώς στον δεύτερο γύρο δεν θα μπορούσαμε να πάμε στο Καρατηγάνι...

ΠΡΟΕΔΡΑ ΤΟΥς ΕΠΙΑΣΕΣ ΚΩΤΣΟΥΣ!!!!

::


:lol: :bawl: :lol:

παμε για πρωταθλημα:D :wave2:

dela
25/02/2005, 11:50
μαζέψτε λίγο τα σάλια σας ρε αιδοία έχετε καταντήσει,
εντάξει είναι πολλά τα χρόνια της στέρησης αλλά δείξτε και λίγο ανωτερότητα και υπερηφάνεια ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!

Σαφώς και θέλω να το πάρω μην τρελαίνεστε αλλά και να μην το πάρω
στα παπάρια μου 7 σερί ήταν αυτά!!!!

Άιντε σαλιάρηδες!!!!!!!!!

GST
25/02/2005, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela
μαζέψτε λίγο τα σάλια σας ρε αιδοία έχετε καταντήσει,
εντάξει είναι πολλά τα χρόνια της στέρησης αλλά δείξτε και λίγο ανωτερότητα και υπερηφάνεια ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!

Σαφώς και θέλω να το πάρω μην τρελαίνεστε αλλά και να μην το πάρω
στα παπάρια μου 7 σερί ήταν αυτά!!!!

Άιντε σαλιάρηδες!!!!!!!!!


Xαχαχαχα πλακωσε το βαρυ πυροβολικο...ελα να σου γνωρισω κατι γειτονες οταν βαζει γκολ ο γαυρος μου βαρανε το τοιχο.....σε λιγα χρονια θα εχω ρετιρε:lol: :wave2:

periklisk
25/02/2005, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela
μαζέψτε λίγο τα σάλια σας ρε αιδοία έχετε καταντήσει,
εντάξει είναι πολλά τα χρόνια της στέρησης αλλά δείξτε και λίγο ανωτερότητα και υπερηφάνεια ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!

Σαφώς και θέλω να το πάρω μην τρελαίνεστε αλλά και να μην το πάρω
στα παπάρια μου 7 σερί ήταν αυτά!!!!

Άιντε σαλιάρηδες!!!!!!!!!



Πες τα και μας έχουν ζαλίσει τα @@

Άντε γειααααααα

DEMINIO
25/02/2005, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
προς DEMINIO

Τώρα κατάλαβα γιατί δεν έδωσες εισιτήρια στους gay στον πρώτο γύρο. Ηξερες οτι έτσι και αλλιώς στον δεύτερο γύρο δεν θα μπορούσαμε να πάμε στο Καρατηγάνι...

ΠΡΟΕΔΡΑ ΤΟΥς ΕΠΙΑΣΕΣ ΚΩΤΣΟΥΣ!!!!



Τίποτα δεν είναι τυχαίο λέμε :smokin:

Αλλά........


























ΑΛΛΑ ΛΕΩ..................









































δεν θα πάμε και με τελείως άδεια χέρια εκεί :look:



























































ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΟΝΙΕΣ ΜΑΣ!!! :lol: :rotflmao: :rotflmao:


9323

periklisk
25/02/2005, 20:09
Άντε ελάτε ρε να σπάσουμε πλάκα!

:lol:

STOYBI
25/02/2005, 23:30
idi
Στις 13 με μας


Ξεχασες το πιο βασικο.... ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ....:evil:

free rider
26/02/2005, 00:34
Εγώ λέω....

να τα χώσουμε στους ταλαίπωρους τους βάζελους που αποκλιστήκανε τώρα...

:evil: :evil:

και άρα θα έχουν τις μαύρες τους..

οι γάυροι που προκριθήκανε έιναι στα χάι τους...


ρεεεε

βαζελάκια...

καλός ο τουρισμός αλλά και κανά γκολάκι πρέπει να μπαίνει για να δικαιολογείτε τα έξοδα κινήσεως....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
01/03/2005, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Εγώ λέω....

ρεεεε

βαζελάκια...

καλός ο τουρισμός αλλά και κανά γκολάκι πρέπει να μπαίνει για να δικαιολογείτε τα έξοδα κινήσεως....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πολύ καλά τα λες!!!!!!!!!:lol:

ppaylos
06/03/2005, 14:24
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
[B]o GAY ειναι πλεον ο στοχος του κιτρινου τσουναμι

Μετά τα χθεσινά του ΟΥΕΦΑ έχουμε τεράστια ευκαιρία μπροστά μας να περάσουμε το GAYρο. Κοιτούσα το πρόγραμμα:

Στις 6 Μαρτίου παίζει στην Τούμπα
Στις 10 Μαρτίου παίζει με Νιούκασλ
Στις 13 με μας
Στις 17 πάλι με Νιούκασλ
και στις 20 στην Κρήτη

Τρομερό πρόγραμμα και νομίζω ότι η χθεσινή του πρόκριση, πέρα από το ότι κρατά τον βατραχοσέρβο και μας δίνει τη δυνατότητα να είμαστε εμείς αυτοί που θα τον διώξουμε αλά Σκάζνι, μας βολεύει αφάνταστα.


Ο βάζελος, πάλι, είναι σαφώς πιο δύσκολος αντίπαλος πλέον. Δεν έχει ΟΥΕΦΑ, δεν έχει Κύπελλο και ως το τέλος της σεζόν παίζει μόνο πρωτάθλημα - σε αντίθεση με μας που έχουμε και δύο ματσάκια με τον Πανιώνιο και καλώς εχόντων των πραγμάτων δύο ακόμη ντέρμπι με τον γαύρο.



Let's Go Party Από σήμερα το βραδύ αρχίζει το γλεντι !!!!!Βαλέ μου δύσκολα και πάρε μου την ψυχή !!!! Σήμερα το βραδύ θα ναι η απαρχή για το τρεμπλ!!!! Γιώργη Θέλω να μας κερδίσετε Αλλά θέλω να μαι εκεί και να σε βλέπω Δεν έχω δει λυκάνθρωπο και δεν θα χάσω την ευκαιρία με τίποτα να δω τη μεταμόρφωση σε τρελλανθρωπο !!!! Προς Καραπιαλη(Θεού) να δεις το ματσάκι από ισόγειο για ευνόητους λογούς η καρδιά του πρωταθλητή θα χτυπάει με πάθος αυτό το μήνα..................................


9748

DEMINIO
06/03/2005, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
Let's Go Party Από σήμερα το βραδύ αρχίζει το γλεντι


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


9757

ppaylos
06/03/2005, 21:46
Το Πάρτη άρχισε, επέστρεψε η καρδιά στη θέση της ?Γιατί ο Άρης σας έκοψε το αίμα έμαθα Χαχαχαχαχα Εμείς κλασσικά κολημένοι στην 1η Θέση του πίνακα ,Εκτός από την Κυριακή που παίζουμε με χαμηλού βεληνεκούς ομάδα στο γήπεδο μας άρα εύκολο απόγευμα Τα αλλα μπορεί να μας δυσκολέψουν .Καλά ρε βάζελοι δεν ντρέπεστε λιγάκι? Τι χάλια μπάλα είναι αυτή, χαζούς σας έκανε ο Πανιώνιος Αδε να βάλουμε ένα γκολ και μετά ταμπούρια πίσω πραγματικά δεν λυπάστε το άθλημα ότι και πέρσι δηλαδή Βεβαία θα μου πεις ότι εδώ είναι και η ομορφιά του αθλήματος δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος ..............Κάτσε να φορέσω τα καλά μου γιατί έχω και Ευρώπη Χαχαχαχαχαχαχα........Red Army Red Passion:smokin:

GST
06/03/2005, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
Το Πάρτη άρχισε, επέστρεψε η καρδιά στη θέση της ?Γιατί ο Άρης σας έκοψε το αίμα έμαθα Χαχαχαχαχα Εμείς κλασσικά κολημένοι στην 1η Θέση του πίνακα ,Εκτός από την Κυριακή που παίζουμε με χαμηλού βεληνεκούς ομάδα στο γήπεδο μας άρα εύκολο απόγευμα Τα αλλα μπορεί να μας δυσκολέψουν .Καλά ρε βάζελοι δεν ντρέπεστε λιγάκι? Τι χάλια μπάλα είναι αυτή, χαζούς σας έκανε ο Πανιώνιος Αδε να βάλουμε ένα γκολ και μετά ταμπούρια πίσω πραγματικά δεν λυπάστε το άθλημα ότι και πέρσι δηλαδή Βεβαία θα μου πεις ότι εδώ είναι και η ομορφιά του αθλήματος δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος ..............Κάτσε να φορέσω τα καλά μου γιατί έχω και Ευρώπη Χαχαχαχαχαχαχα........Red Army Red Passion:smokin:

τι εχεις ευρωπη:lol: :lol: ελα ρε που καλομαθατε καθε χρονο ευρωπη και μας την λετε τωρα...το ικεα ο κοκκαλης το τροφοδοτει με καναπεδες....εχει σε στοκ:smokin:

οσο για τη μπαλα να παρεις το βραδυ στο δικο σας να πεις το πονο σας που σας λενε και δολοφονους...ειπε ο γαιδαρος το πετινο κεφαλα:lol: :lol: :bawl: :lol: :lol:

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΛΕΟΦΩΡΟ........:evil:

να σε ρωτησω και κατι αλλο....στη καστορια με το νεο αιμα δεν παιζατε:confused: ....επενδυση στο μελλον κανατε παλι:smokin:

α και κατι αλλο παλι ρε κλετε οτι δεν σας δινει πεναλτυ
:lol: :bawl: :lol:

ppaylos
07/03/2005, 02:37
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΛΕΟΦΩΡΟ........:evil:

Μην ανοίγεσαι γιατί βλέπω να βγάζετε το όνομα του νέου γηπέδου πριν καν το φτιάξετε STADIUM :ΜΕ ΨΗΛΑ ΤΑ ΚΑΠΟΥΛΙΑ λες να τρέμω τον σαρμαγκαντεαν? η των οπού φύγει Γκονζάλες που είναι μονό για να βόσκει βουβάλες Χαχαχαχαχα ευθυμήσαμε πάλι:lol:

να σε ρωτησω και κατι αλλο....στη καστορια με το νεο αιμα δεν παιζατε:confused: ....επενδυση στο μελλον κανατε παλι:smokin:

Μας κάψανε την Γούνα λίγο, αλλά η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγετε πάντα ...............Εμείς απλώς χάσαμε Άλλοι ηρθαν περπατώντας από Ξάνθη μετά από διασυρμό :hypnotize

α και κατι αλλο παλι ρε κλετε οτι δεν σας δινει πεναλτυ
:lol: :bawl: :lol: [/B][/QUOTE] :lol: