PDA

View Full Version : kawasantallaktika



narkissos
01/10/2008, 14:15
ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΙΝΤΖΑ 08 250.ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΑ 3 ΜΗΝΟ,ΩΣΠΟΥ ΤΡΑΚΑΡΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ!!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΙΥΜΕ ΑΚΟΜΑ!:mad: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :a018: :a018:

makis206
01/10/2008, 14:27
Υπομονή να κάνεις φίλε μου, αν δεν γίνεται διαφορετικά δεν βλέπω να υπάρχει κι άλλη λύση..

Είναι ολοκαίνουργιο μηχανάκι και το βλέπω κάπως λογικό αφού φαντάζομαι ότι θα έχει κι αυξημένη ζήτηση, ελπίζω μόνο να μη σε καθυστερίσουν πολύ ακόμα, σου έδωσαν πάνω κάτω ημερομηνία παράδοσης των ανταλλακτικών ;

McTalas
01/10/2008, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από narkissos
ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΙΝΤΖΑ 08 250.ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΑ 3 ΜΗΝΟ,ΩΣΠΟΥ ΤΡΑΚΑΡΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ!!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΙΥΜΕ ΑΚΟΜΑ!:mad: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :a018: :a018:

καταρχην φιλαρακι να μην γραφεις με κεφαλαια γιατι δεν ειναι ευγενικο (οχι οτι εισαι αλλα λεμε τωρα)

κατα δευτερον να μην του ξαναδωσεις (του αδελφου σου) ουτε στυλο, ειναι ικανος για ολα!!!

όσο για τα ανταλακτικα μην αγχωνεσαι , δεν ειναι και Σαρακακης !!

makis206
01/10/2008, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
όσο για τα ανταλακτικα μην αγχωνεσαι , δεν ειναι και Σαρακακης !!

Μακ κράτα μια πισινή γιατί ο δικός μου ο αδερφός είχε ER-6N κι απ'ότι αποδείχτηκε (στη συγκεκριμένη φάση τουλάχιστον) ο Καβασάκης ήταν χειρότερος απ'τον Σαρακάκη...:D

sniper
01/10/2008, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μακ κράτα μια πισινή γιατί ο δικός μου ο αδερφός είχε ER-6N κι απ'ότι αποδείχτηκε (στη συγκεκριμένη φάση τουλάχιστον) ο Καβασάκης ήταν χειρότερος απ'τον Σαρακάκη...:D


Τι λες.....


:smokin:

makis206
01/10/2008, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τι λες.....
:smokin:

Αμέεε ; Κατάφερε μάλιστα να διπλασιάσει το χρόνο αναμονής που δίνει ο Χόντας να φανταστείς :lol:


Δεν το εύχομαι στον φίλο που βρίσκεται στην αναμονή εννοείται.:beer:

McTalas
01/10/2008, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τι λες.....


:smokin:

Αμα σου λεω εγω τωρα...

narkissos
01/10/2008, 14:55
Ειπαν 10 μερες το λιγοτερο παραδωση ανταλλακτικων,για περισσοτερο...ουτε κουβεντα!
M(a)c(aka) talas αν θυμαμαι καλα ηθελες αρκετα ανταλλακτικα.Εμένα ο μαστορας δε μπορει να δεσει το μουτρο επιδη δεν υπαρχει καθρευτης!!!τη φωτο που θα την στειλεις?

zephyr1
01/10/2008, 15:17
Βασικο προβλημα για εναν μοτοσυκλετιστη που θελει να φυγει απ'το στρατοπεδο της Yamaha. :a018:

narkissos
01/10/2008, 15:30
Νομιζω οτι στη yamaha λειτουργουν καπως καλυτερα τα πραγματα.:confused:
Εχω ενα φιλο ο οποιος ειναι κολλημενος με τα yamaha!ειχε ενα DTM κ τωρα ενα R-1.Με ειχε πρηξη να μην παρω καwasaki για αυτον το λογω.Καλα δε συζηταω το τι μου κραζει τωρα που εγινε η πτωση!!:a35:

harvester
01/10/2008, 17:49
ρε φιλε περιμενεις εναν καθρευτη 20 μερες.?

απο οτι βλεπω εχει την κλασικη βαση που εχουν ολα τα zx απλα εκει πιανει και η βαση των οργανων.

μπες στο kawasaki-bikers και ζητα καθρευτη μαμα απο zx.
εγω να σκεφτεις ειχα 6 καθρευτες γιατι καθε φορα που γρατσουνιζα εναν επαιρνα καινουριο:rotflmao:

harvester
01/10/2008, 18:19
με μια γρηγορη ματια ολες οι βασεις στα φαιριγκατα ιδιες ειναι.λιγο οι γωνιες αλλαζουν.
τραβα παρε κανεναν αφτερμαρκετ καθρευτακι και εισαι ετοιμος.
παντως και ο μαστωρας σου ειναι απαραδεκτος που δεν μπορεσε να σου βρει μια λυση.
τα μισα ss με ταπες στους καθρευτες κυκλοφορουν και αυτος δεν μπορεσε να σου βαλει δυο βιδες να δεσει το μηχανακι και μολις ερθει ο καθρευτης να πας τον περασεις

costas_versys
01/10/2008, 20:47
Τουλάχιστον στην Internetική αγορά υπάρχουν τα πάντα.
Εναλλακτικές λύσεις υπάρχουν πάντα.

http://www.oemmotorparts.com/oem2.asp?M=Kawasaki

narkissos
02/10/2008, 13:15
Η ΤΕΟΜΟΤΟ φερνει καθε Τεταρτη ανταλλακτικα!Στην αρχη το ειχα παει σε αλλο συνεργειο(μεσω ''φιλου''),και ενω τα πληρωνει ολα η αλλη ασφαλιστικη ο μαστορας ζητουσε 2000 Ευρω για να ''ξεκινησει'' να το μαζευει!!!!!!!!!Το πηρα απο κει κ το πηγα σε αλλο συνεργειο που με ειχε βοηθησει σε κατι μικροπροβληματακια που ειχα στην αρχη της αγορας του...Το μηχανακι εκει εχει 9 μερες!Κ περιμενω ακομα...:cry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Operater
02/10/2008, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_versys
Τουλάχιστον στην Internetική αγορά υπάρχουν τα πάντα.
Εναλλακτικές λύσεις υπάρχουν πάντα.

http://www.oemmotorparts.com/oem2.asp?M=Kawasaki

έχεις ψωνίσει από αυτό το site? προσωπικά? :) :wave2:

bentouza
02/10/2008, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
έχεις ψωνίσει από αυτό το site? προσωπικά? :) :wave2:

ωραιο φαινεται ε;εχει απ'ολα..
το περιεργο ειναι οι τιμες του.για καποια κομματια ειναι ποιο φθηνο, για αλλα ακριβοτερο απ'οτι να τα ψωνισεις αποδω..

Operater
02/10/2008, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από bentouza
ωραιο φαινεται ε;εχει απ'ολα..
το περιεργο ειναι οι τιμες του.για καποια κομματια ειναι ποιο φθηνο, για αλλα ακριβοτερο απ'οτι να τα ψωνισεις αποδω..

ωραίο είναι αλλά δεν μου απάντησες! :lol: :lol:

narkissos
02/10/2008, 14:54
Oxi δεν εχω παρει τιποτα απ το διαδικτυο.Τωρα ειδα μεσω του forum πως μπορω.
(Γενικα δεν εχω κ πολυ εμπιστοσυνη σε τετοιου ειδους παραγγελιες).:smilea:

narkissos
02/10/2008, 14:56
Επισης δε βλεπω κατι στο μοντελο που εχω...(ninja 250r 08)!!:sad:

bentouza
02/10/2008, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
ωραίο είναι αλλά δεν μου απάντησες! :lol: :lol:

με μεγαλη μου χαρα να σου απαντησω αμεσως μολις αγορασω!!
:rotflmao: