PDA

View Full Version : Lastixa ...



Spike
21/02/2005, 09:42
Thelo kapoia stigmi mexri to pasxa (prin to kalokairi) na alaxo lastixa sto GS , exete ypopsin sas kapoion kalo lastixa ? Leo na balo epano metzeller ....

nikoskkk
21/02/2005, 22:05
Βαλε off-road και έλα μαζί μας!!!!!!! http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=6737


Ειλικρινά δεν έχω άποψη αλλά δυο φορές έχω βάλει Bridgestone στο 650 και νιώθω μεγάλη ασφάλεια.
Νομίζω ότι όλα το ελαστικά (επώνυμα) είναι καλά για τη χρήση που είναι κατασκευασμένα.
:confused: :confused: :confused: :confused:

nikoskkk
21/02/2005, 22:17
ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ www.motoroda.gr:sick: :sick:

Spike
22/02/2005, 07:56
Den pao stin motoroda nick giati prosfata pige kapoios filos mou ena multistrada na tou alaxoun lastixo kai den mporousan na tou baloun to piso me apotelesma na tou dosoun to lastixo sto xeri kai na ton steiloun sto synergeio tou !!!!:eek: :eek: :look: :hypnotize :uplate: :eyepop:

crs-k
22/02/2005, 08:06
Αν θελεις και για Οφφ χρηση, βαλε τα Σαχαρα, που θα ειναι και η επομενη δικια μου επιλογη.

Σαν "ασφαλτινα" για ΟνΟφφ, για μενα ΔΕΝ υπαρχει κατι καλυτερο αυτην την στιγμη απο τα Anakee.

Οχι πως δεν ανταπεξηλθαν και στην λασπη ... :lol: :rotflmao: :lol:

Spike
22/02/2005, 08:10
Kalimera Xristo ,
Basika thelo na paro asfaltina lastixa alla kapoia stigmi prepei na to paro apofasi na agoraso kai deutera lastixa (off) gia pan endexomeno...:D

d-s
22/02/2005, 10:43
Για καθαρά ασφάλτινα κοίτα τα bridgestone 020, κάτι καινούρια που θα βγάλει η πάλι η bridgestone τα battle wings, τα michelin pilot road, τα dunlop 607.....

για διπλής χρήσης, tourance δαγκωτό:D

atropos
28/02/2005, 10:43
Φιλε Χρηστο,μπορεις να μας γραψεις περισσοτερα για τα λαστιχα τα Anakee ????/???


Please...........:)

crs-k
28/02/2005, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Φιλε Χρηστο,μπορεις να μας γραψεις περισσοτερα για τα λαστιχα τα Anakee ????/???

Please...........:)

Τι περισσοτερα?

Καθαρα ασφαλτινο, ΟνΟφαδικο λαστιχο!
Αργει λιγο να ζεσταθει, αλλα μετα γινεται "τσιχλα"!
Στο βρεγμενο εχει ΠΟΛΥ καλη συμπεριφορα!

nikoskkk
01/03/2005, 14:57
TA NEA ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ MICHELIN!!!!


9542

afrotwin
10/03/2005, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Τι περισσοτερα?

Καθαρα ασφαλτινο, ΟνΟφαδικο λαστιχο!
Αργει λιγο να ζεσταθει, αλλα μετα γινεται "τσιχλα"!
Στο βρεγμενο εχει ΠΟΛΥ καλη συμπεριφορα!

FILARAKI EGO IXA EPANO TA BRIDGESTONE TIS MAMAS KE PIGENA SAN GIAPONEZIKO TOU 80 STON DROMO DEN IPIRXE PERIPTOSI NA MIN MOU PETAKSI KOLO STIS STROFES KE GIA NA ZESTA8I I8ELE A8INA KORIN8O TOTE IXE KALITERO KRATIMA
ALA TA ANAKEE DEN SINGKRINONTE ME KANENA LASTIXO
KE KRIA 8ELI MEGALI PROSPA8IA GIA NA PETAKSI KOLO STIS STROFES KE ZESTENONTE POLI EFKOLA APORO POU TO KATALAVES OTI ARGOUN NA ZESTA8OUN
AN PIGENIS SE 7 LEPTA APO TO SPITI DOULIA INE FISIKO NA MIN EXOUN PROLAVI NA FTASOUN STIN MEGISTI 8ERMOKRASIA
PANTOS INE POLI KALA ISOS TA KALITERA LASTIXA ON-OF AFTI TIN STIGMI
AKOMA KE APO TA TURANCE POU INE KE AFTA POLI KALA LASTIXA ALA ISTEROUN STO VREMENO....

atropos
10/03/2005, 10:36
Ρε παιδια αλλη μια ερωτηση....
Τα ANAKEE πως ειναι στον βρεγμενο ?
Και μια και τα ακουω πρωτη φορα,ποιας εταιριας ειναι ?

Μεχρι τωρα δουλευω τα PIRELLI τα scorpio MT 90...ειμαι πολυ ευχαριστημενος...αργουν λιγο να ζεσταθουν,αλλα μετα ειναι αστερια.....και για να πω την αληθεια,στη βροχη τα φοβαμαι λιγο.

Τα ANAKEE ομως οπως τα λετε ακουγονται ενδιαφερον.....:wave2:

afrotwin
10/03/2005, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Ρε παιδια αλλη μια ερωτηση....
Τα ANAKEE πως ειναι στον βρεγμενο ?
Και μια και τα ακουω πρωτη φορα,ποιας εταιριας ειναι ?

Μεχρι τωρα δουλευω τα PIRELLI τα scorpio MT 90...ειμαι πολυ ευχαριστημενος...αργουν λιγο να ζεσταθουν,αλλα μετα ειναι αστερια.....και για να πω την αληθεια,στη βροχη τα φοβαμαι λιγο.

Τα ANAKEE ομως οπως τα λετε ακουγονται ενδιαφερον.....:wave2:

sory filos ksexasame na to anaferoume
ta anakee ine michelin
ke stin vroxi ine apsoga den exo frenari me perisoteri asfalia se vregmeno dromo akoma ke stin strofi mpenoun afova
ke an dis to lastixo kataskevastika exi poli megala avlakia gia na dioxni to nero kane mia volta apo to africa twin vres stis selides tou kapou leei lastixa peripioisi na dis ke foto
ine apla apexta
den iparxi kalitero lastixo gia asfalto se on of

fisika ola afta se kalo odostroma
an o dromos ine tzami den se soni tipota
ke kanena lastixo.....

Spike
10/03/2005, 11:08
re sy afro poso kostizoun peripou ayta ta anakee kai pes an xereis kanenan kalo lastixa gia na ta paroume

afrotwin
10/03/2005, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
re sy afro poso kostizoun peripou ayta ta anakee kai pes an xereis kanenan kalo lastixa gia na ta paroume


afton ksero


Ελαστικά Nicolis
Εμπορία-service ελαστικών MOTO auto
Γ. Παπανδρέου 50 Αργυρουπολη
Τηλ 2109940566

Είναι και ο ίδιος μοτοσικλετιστής
Και διαχειρίζεται με μεγάλη ευλάβεια της μοτοσικλέτες
Και έχει όλα τα κατάλληλα εργαλεία
εκτός από καλές τιμές

tora me ena tilefono 8a ma8is tin timi ke oti sou pi 8a ine topo8etimena ke me zigosta8misi
an 8es ke sampreles ine extra

Spike
10/03/2005, 14:21
thanx afro

matmat
10/03/2005, 19:44
TKC80 Continental

( isos to poio adventure lastixo )

apla paei pantou...

nikoskkk
10/03/2005, 19:45
Έβαλα καινούργια λαστιχάκια!!!!!!!!:D :D :D :D :D



Είχαν ακόμη λίγο αλλά αύριο πρωί την κάνω για τετραήμερο (Τζουμέρκα).:sun: :sun: :sun: :sun:


9941

matmat
10/03/2005, 19:45
a!!! einai kai fthna

180e

matmat
10/03/2005, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikoskkk
Έβαλα καινούργια λαστιχάκια!!!!!!!!:D :D :D :D :D



Είχαν ακόμη λίγο αλλά αύριο πρωί την κάνω για τετραήμερο (Τζουμέρκα).:sun: :sun: :sun: :sun:

:wave2:
kaloforeta kai

kala km file kalla na peraseis
:beer: :beer:
:sun:

Spike
10/03/2005, 19:58
Kalotaxida re sy Nikola , alimono se mas pou den mporoume na fygoume gia triimero ...
Kala na peraseis kai bgale kai kamia foto gia na postareis etsi gia na ftiaxtoume kai na zilepsoume ligo ......

BTW ti marka einai ta lastixa ??

nikoskkk
10/03/2005, 20:05
Bridgestone

Αυτά που φόραγε από τη μάνα του!!



Φοβάμαι να βάλω άλλα και εξάλλου είμαι πολύ ευχαριστημένος από τα συγκεκριμένα.
;) ;)

free rider
10/03/2005, 23:16
κι εγώ ρε μετά απο πέντε χρόνια άλλαξα λάστιχα στο suzukaki...

πέταξα τα καμένα bridgestone και φόρεσα νέα παπα pirelia...

κοντεψα να νομίσω οτι καβαλούσα αλλό μπρίκι...

:rotflmao: :rotflmao: