PDA

View Full Version : εντουρο μοθ



Σελίδες : 1 [2]

nasos_wr426
15/10/2008, 21:54
Εγώ πάντως όταν πέρασα από το σημείο αυτό της ειδικής και τις δυο φορές η κορδέλα ήταν στην θέση της και επίσης είχε και δυο ένστολους μοτοσυκλετιστές(θεατές) εκεί.

Τους λίγους θεατές που μας λέει γιατί δεν τους έβγαλε φώτο?Μήπως δεν χωρούσαν όλοι μαζί σε μια??!!!

Τα αποτελέσματα βρίσκονται εδώ:www.amotoe.gr (http://www.amotoe.gr/)

geotriada
15/10/2008, 22:20
δεν υπαρχει αμφιβολια οτι κλεβει.....

και ο κριτης με το κοκκινο γιλεκο τον βλεπει.....

εκτος και αν δεν ειναι αγωνιζομενος, που δεν νομιζω
παντως εχει δικιο ο Μαριος , πρεπει να πεσουν καμπανες.

dirtbird
15/10/2008, 22:40
Για ποιά φωτό λέτε ρε γμτ.? :confused: :confused:



μην απαντήσει κανείς 'αυτή'.... θα είναι άξιος της τύχης του.... :bigcry: :lol: :lol:

zubitos
15/10/2008, 22:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Για ποιά φωτό λέτε ρε γμτ.? :confused: :confused:



μην απαντήσει κανείς 'αυτή'.... θα είναι άξιος της τύχης του.... :bigcry: :lol: :lol:


αυτή ντε........την προτελευταία στο link του Μάριου.

dirtbird
15/10/2008, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
αυτή ντε........την προτελευταία στο link του Μάριου.

Μ'αρέσει που συνεννοούμαστε Αποστολ'....:evil:


Τεσπα.....


Εάν δεν τη δούμε σε κανονική ανάλυση, δεν νομίζω ότι μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα.

Ποιός π.χ. μπορεί να δει με σιγουριά εάν πρόκειται για αγωνιζόμενο?

Επίσης πολύ αμφιβάλλω για το εάν ο κριτής μπορεί να δει καθαρά τι συμβαίνει (έχει κάποια δεντράκια ανάμεσα....)

nantin
16/10/2008, 14:44
για μενα το γεγονος να τερματισα θα ηταν απο μονο του αξιο αναφορας αλλα με τοσα προβληματα που ειχα να τερματισω και να εχω βγει 31ος στα 44 ατομα στην ΕΒ νομιζω οτι με εφτιαξε απιστευτα .σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και πιστευω οτι πανω απο τους αγωνες και απο τις διακρισεις ειναι ο συνανθρωπος μας και επιδη αυτο που ετυχε στο παλικαρι μπορει να συμβει στον καθενας μας σιγουρα αυτο που εκανα θεωρω οτι πρεπει να ειναι κανονας και οχι εξαιρεση .

καλες βολτες σε ολους και καλη τυχη στον αγωνα που εχετε και σεις

:wave2: :wave2:

zubitos
16/10/2008, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
για μενα το γεγονος να τερματισα θα ηταν απο μονο του αξιο αναφορας αλλα με τοσα προβληματα που ειχα να τερματισω και να εχω βγει 31ος στα 44 ατομα στην ΕΒ νομιζω οτι με εφτιαξε απιστευτα .σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και πιστευω οτι πανω απο τους αγωνες και απο τις διακρισεις ειναι ο συνανθρωπος μας και επιδη αυτο που ετυχε στο παλικαρι μπορει να συμβει στον καθενας μας σιγουρα αυτο που εκανα θεωρω οτι πρεπει να ειναι κανονας και οχι εξαιρεση .

καλες βολτες σε ολους και καλη τυχη στον αγωνα που εχετε και σεις

:wave2: :wave2:


:a18: :a18: