PDA

View Full Version : Νέο ZX12R για το 2006`...?



LittleJohn
22/02/2005, 07:54
Ψάχνοντας στο Bikepics.com ,έπεσα σε μία photo με το ``υποτιθέμενο`` νέο zx12r 2006`...Η photo den moy φαίνεται fake (γραφίστας είμαι θα το έιχα πάρει πρέφα! Δεν ορκίζομαι βέβαια! :winka: ). Μου μπήκαν ψύλλοι στα αυτιά και το έψαξα στο ίντερνετ. Δοκίμασα κάθε πιθανή επιλογή στα γνωστά search engines, αλλά δε βρήκα το παραμικρό! Παίζει ``φίδι``?


Έχει πέσει στο αυτί κανενός τίποτα? Ρίχτε κανένα φώς, γιατί ετοιμάζομαι να πάρω το 2005 μοντέλο ,αλλά δεν θα με χάλαγε καθόλου να περιμένω ακόμα ένα χρόνο, για τέτοιο κουκλί...:D :D

-------------------------------------------------------------------------------
Ιδού και η φώτο...


9146

LittleJohn
22/02/2005, 08:08
Αφού έκανα το τόπικ, ξαφνικά μου ήρθε η επιφώτιση να τσεκάρω το zx6r ( γιατί κάτι δεν μου ``καθόνταν`` σωστά στο λογότυπο της ουράς). Κοιτώντας μερικές photo από το zx6r του 2005` ,παρατήρησα πολλές ομοιότητες μεταξύ τους. Τελικά μάλλον ,πρόκειται για φάρσα (και η φωτό είναι zx6r με αυτοκόλλητα 12R)...:cry: :mad: :mad:


Συγχωρέστε με για την βιασύνη μου...:sad: :sad: ΄


ΥΓ...Άν θέλουν οι administrators να διαγράψουν το τόπικ...

gtsiros
22/02/2005, 08:28
koita thn oura ths fwto... oute mia photoshopia ths prokophs den einai ikanoi na kanoun! HMARTON! </gewrgiou>

LittleJohn
22/02/2005, 08:49
Gtsiros...Έχεις απόλυτο δίκαιο...Το κοίταξα καλύτερα γενικώς και σε πολλά σημεία φαίνεται οτί είναι fake...

idi
22/02/2005, 10:09
ειναι στα σχεδια της kawa ενα νεο απο την αρχη φτιαγμενο 12...



http://www.zx10rzone.com/board/viewthread.php?FID=21&TID=14492&set_time=1105841622

αν κρινω απο τα τελευταια μοντελα μας σιγουρα και αυτο θα ΜΑΜΑΕΙ!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

idi
22/02/2005, 11:12
παρτε ματι και αυτο....


τα παιδια να απομακρυνθούν απο τις οθόνες



extreme sex!!!!!!!!



:uplate: :eyepop: :hypnotize :dizzy: :sick: :cry: :alien:

Muzzys debuts 500HP ZX-10R at Indy
February 19, 2005

Muzzys Performance Products debuted it's most heavily modifed Kawasaki ZX-10R yet, at the 2005 Dealer Expo in Indianapolis, Indiana.



To all initial inspection, the bike appears stock... a closer look reveals the following....

- Turbonetics T3-T4 Hybrid Ball Bearing Turbo
- Adjustable Wastegate
- Staged Electronic Boost Control
- All Stainless Steel Race Style Header and Exhaust
- EFI Engine Management System with Optional Closed Loop
- Muzzys Forged Turbo Pistons
- High Volume Fuel Pum and Compensated Regualtor
- High Flow Injectors
- Muzzys Steering Damper Kit
- Muzzys Frame Sliders
- Muzzys Adjustable Billet Kickstand
- Muzzys High Pressure Air Shifter Kit
- Muzzys Stainless Steel Swingarm Spools


http://bikeland.org/board/viewthread.php?FID=19&TID=16617&set_time=


9159

gtsiros
23/02/2005, 05:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
παρτε ματι και αυτο....


τα παιδια να απομακρυνθούν απο τις οθόνες



extreme sex!!!!!!!!
:uplate: :eyepop: :hypnotize :dizzy: :sick: :cry: :alien:
Muzzys debuts 500HP ZX-10R at Indy


AAAAAAAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: