PDA

View Full Version : Εξουσιοδοτημένο το απόγευμα;



SnakeMJK
09/10/2008, 15:10
Πλησιάζει η ώρα του πρώτου "service" των 1.000 χλμ. Το θέμα είναι ότι δουλεύω 9 με 5, τις ώρες δηλαδή που τα περισσότερα εξουσιοδοτημένα συνεργεία είναι ανοιχτά. Επειδή θέλω να είμαι μπροστά σε όλα τα service της καλής μου, για ψυχολογικούς και εκπαιδευτικούς λόγους, υπάρχει κάποιο εξουσιοδοτημένο που να δουλεύει απογεύματα ή σαββατοκύριακο;
Μιλάω για Αθήνα!

sniper
09/10/2008, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
Πλησιάζει η ώρα του πρώτου "service" των 1.000 χλμ. Το θέμα είναι ότι δουλεύω 9 με 5, τις ώρες δηλαδή που τα περισσότερα εξουσιοδοτημένα συνεργεία είναι ανοιχτά. Επειδή θέλω να είμαι μπροστά σε όλα τα service της καλής μου, για ψυχολογικούς και εκπαιδευτικούς λόγους, υπάρχει κάποιο εξουσιοδοτημένο που να δουλεύει απογεύματα ή σαββατοκύριακο;
Μιλάω για Αθήνα!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Πάρε άδεια καλύτερα.... Αλλά πρώτα ρώτα αν θα σε αφήσουν να είσαι μπροστά....

hidefnick
09/10/2008, 15:20
Aν είχες ταρίφα κάτι γινότανε.....:eyepop: :eyepop:

SnakeMJK
09/10/2008, 15:51
Γιατί να μην σε αφήσουν να είσαι μπροστά; Μην δεις πως γίνεται η μυστική αλλαγή λαδιών; :p Δεν θα περάσουν 2 χρόνια...... :smokin:

GIXXERAKIAS
09/10/2008, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
Γιατί να μην σε αφήσουν να είσαι μπροστά; Μην δεις πως γίνεται η μυστική αλλαγή λαδιών; :p Δεν θα περάσουν 2 χρόνια...... :smokin:

Αυτ6α τα δυο χρονια θα περιμενω και γω πως και πως....:uplate:

Αντε με την μυστικοπαθεια,μονο παραβαν για την εξεταση δεν βαζουν στην αντιπροσωπεια.:bigcry: :rotflmao:

Μαλλον αδεια θα πρεπει να παρεις φιλε μου η εστω να την πας το πρωι και να φυγεις λιγο πιο νωρις για να την απαραλαβεις το απογευμα οπως κανω και εγω.:beer:

sniper
09/10/2008, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Αυτ6α τα δυο χρονια θα περιμενω και γω πως και πως....:uplate:

Αντε με την μυστικοπαθεια,μονο παραβαν για την εξεταση δεν βαζουν στην αντιπροσωπεια.:bigcry: :rotflmao:

Μαλλον αδεια θα πρεπει να παρεις φιλε μου η εστω να την πας το πρωι και να φυγεις λιγο πιο νωρις για να την απαραλαβεις το απογευμα οπως κανω και εγω.:beer:


Είμαι βέβαιος ότι κι εσείς οι ΠΑΝΤΑ τέλειοι στην δουλειά σας, δεν έχετε κανένα ΑΠΟΛΥΤΩΣ πρόβλημα να είναι ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ το αφεντικό σας ή οι πελάτες σας....... :rolleyes:

GIXXERAKIAS
09/10/2008, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είμαι βέβαιος ότι κι εσείς οι ΠΑΝΤΑ τέλειοι στην δουλειά σας, δεν έχετε κανένα ΑΠΟΛΥΤΩΣ πρόβλημα να είναι ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ το αφεντικό σας ή οι πελάτες σας....... :rolleyes: Kανενα απολυτως.....



































...ειμαι το αφεντικο γι αυτο.:D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PortisHead
09/10/2008, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
:lol: :lol: :lol: :lol:

Πάρε άδεια καλύτερα.... Αλλά πρώτα ρώτα αν θα σε αφήσουν να είσαι μπροστά....

Σωστοοοοοοοοοοοοοοοοος !!!!!!

k7600
09/10/2008, 19:20
εγω παντως παιδια το πρωτο service της καλης μου το εκανα στην αντιπροσωπεια ( Σφακιανακης Λ,Συγγρου ) και οχι μονο ημουν απο πανω αλλα εκανα και ερωτησεις . Τι σημαινει δεν με αφηνουν να ειμαι απο πανω , ειμαι πελατης , εχω δωσει ενα σκασμο λεφτα , πληρωνω και θα γινει αυτο που θελω εγω ( σε λογικα πλαισια παντα ) .

SnakeMJK
10/10/2008, 10:06
Καλά πάνω απ το κεφάλι τους δεν ήμουν ποτέ. Ούτε απορίες έχω :p Απλά το να κάτσεις σε μια γωνία και να περιμένεις δεν έβλαψε κανέναν! Έτσι αποφεύγεις πράγματα του στυλ "Να μωρέ, ήταν ταλαιπωρημένο και το τάδε και το αλλάξαμε μπλα μπλα μπλα"...

Λεωνίδας
10/10/2008, 11:02
παιδιά στα σωστά συνεργεία δεν περνάς μετά από ένα σημείο, για λόγους ασφαλείας

και δεν είναι μόνο για τα μάτια του κόσμου, σίγουρα μια στις τόσες κάτι θα πέσει... ε αν πέσει πάνω στον πελάτη καλά ξεμπερδέματα στην επιχείρηση :wave2:

ΥΓ ούτε εγώ θέλω το αφεντικό πάνω από το κεφάλι μου ούτε κανείς

k7600
10/10/2008, 20:14
ουτε εγω το θελω αλλα το εχω και αυτοι δεν με θελουν αλλα θα με εχουν και ναι εχω αποριες και θα μου τις λυσουν . Αντε γιατι τις τυπικουρες και τα iso τα θυμουνται οποτε τους βολευει .