PDA

View Full Version : ktm smr



sunrise
10/10/2008, 14:40
Gia sas pedia!

skeftome na agoraso to smr 690 to opio to thelo MONO gia diaskedasi.(exo idi alo mixanaki gia metakinisis:xcity250).
Afto pou zitao apo afto ine i eksofrenikes epitanxiseis.Den thelo i tipoi me ta xt kai v storm na mporoun na me kontraroun sta fanaria.
Gia tin teliki ksero oti ine sta 190 peripou i opia mou ine uperarketi.

Den skeftome na alakso kanena eksartima(px eksatmisis)

exo idi diabasi ola ta themata gia tin 690 sm kanis omos den milai gia tin smr

se posa defterolapta kani to 0-100?(esto peripou)

Eyxaristo apo tora gia tis apantisis kai na thimaste oti apo tis autes tha apofasiso an tha to paro to mixanaki.den thelo na doso 10.000 eu kai na min paro kati pou na min me ikanopoiei

DUKASII
10/10/2008, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από sunrise
Gia sas pedia!

skeftome na agoraso to smr 690 to opio to thelo MONO gia diaskedasi.(exo idi alo mixanaki gia metakinisis:xcity250).
Afto pou zitao apo afto ine i eksofrenikes epitanxiseis.Den thelo i tipoi me ta xt kai v storm na mporoun na me kontraroun sta fanaria.
Gia tin teliki ksero oti ine sta 190 peripou i opia mou ine uperarketi.

Den skeftome na alakso kanena eksartima(px eksatmisis)

exo idi diabasi ola ta themata gia tin 690 sm kanis omos den milai gia tin smr

se posa defterolapta kani to 0-100?(esto peripou)

Eyxaristo apo tora gia tis apantisis kai na thimaste oti apo tis autes tha apofasiso an tha to paro to mixanaki.den thelo na doso 10.000 eu kai na min paro kati pou na min me ikanopoiei φιλε τα vstrom δε τα περναω ουτε εγω σε φαναρι και εχω το gixer to 750 TO K4..ME 130 RODA..

OPOTE MH TO PAREIS:uplate:

sunrise
10/10/2008, 14:46
den milao gia ta 1000ria ! pros theou gia ta mikrotera leo me tin mia eksatmisi

DUKASII
10/10/2008, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sunrise
den milao gia ta 1000ria ! pros theou gia ta mikrotera leo me tin mia eksatmisi :rolleyes: :sad: am..gia ayta ta gamidia milao kai ego..:sad: :a35:


tha mplexoyme tora to niotho..:bawl: :lol: :rotflmao:

VANDA
10/10/2008, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sunrise

se posa defterolapta kani to 0-100?(esto peripou)



se 3.8''

kali diaskedasi, pigaine kai kana cinema pou kai pou.. oxi mono fanaria.

sunrise
10/10/2008, 15:01
me apogoitefses pliros filos!pos ine dinaton mia mixani me idia kibika(650 ine kai oi 2) i opia ine kai arketa pio baria kai mono 10 aloga peripou parapano na ine pio grigori? telika kala len gia tin vstrom oti ine thabma tis texnologias... edo stin kabala oi mises mixanes ine vstrom.krima pou emena tetia mixanakia ogodis kai baria den mou aresoun

dukeandthecity
10/10/2008, 15:09
paraskeyi meshmeri :cry: :confused: plaka me kaneis :eek:

taxydromos
10/10/2008, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sunrise
me apogoitefses pliros filos!pos ine dinaton mia mixani me idia kibika(650 ine kai oi 2) i opia ine kai arketa pio baria kai mono 10 aloga peripou parapano na ine pio grigori? telika kala len gia tin vstrom oti ine thabma tis texnologias... edo stin kabala oi mises mixanes ine vstrom.krima pou emena tetia mixanakia ogodis kai baria den mou aresoun

κοιτα φιλε....μπορει ναναι πιο βαρεια τα v-strom αλλα τα εχουν οδηγοι τζιμανια....και αυτο κανει την διαφορα.....coprente?

ST675
13/10/2008, 01:26
To SMC690 de to skeftesai??

Band(age)it
13/10/2008, 07:53
Φιλαρακ !!!!

Το εχουν ξαναπει πολλοι και θα αντιγραψω αλλα....παρε βεσπα !

http://technorati.com/videos/youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DGGXcM9evUpo

OzZzZzY
16/10/2008, 20:59
αν θες και ΚΤΜ και smr και να μη σε περνανε τα vstrom παρε το 560 :D


145555

taksidiotis25
17/10/2008, 07:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sunrise
me apogoitefses pliros filos!pos ine dinaton mia mixani me idia kibika(650 ine kai oi 2) i opia ine kai arketa pio baria kai mono 10 aloga peripou parapano na ine pio grigori? telika kala len gia tin vstrom oti ine thabma tis texnologias... edo stin kabala oi mises mixanes ine vstrom.krima pou emena tetia mixanakia ogodis kai baria den mou aresoun φιλαρακο μου,μερα με νυχτα ειναι στις επιταχυνσεις το vstrom σε σχεση με το 690.τραβα παρε κανενα για βολτα και μετα ελα να μου πεις,το 690 ειναι μια χαρα γρηγορο.και τι θαυμα της τεχνολογιας και κουραφεξαλα μπλε,το ειχα,τι νομιζεις οτι ειναι δηλαδη.
ενα v2 650 με πολυ καλη τιμη ειναι,σε αλλους εβγαλε προβληματα,σε αλλους οχι.
απλα ειναι πιο touring το vstrom.

devil's animal
11/11/2008, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
am..gia ayta ta gamidia milao kai ego..


tha mplexoyme tora to niotho..






Αρχικά δημιουργήθηκε από sunrise
me apogoitefses pliros filos!pos ine dinaton mia mixani me idia kibika(650 ine kai oi 2) i opia ine kai arketa pio baria kai mono 10 aloga peripou parapano na ine pio grigori? telika kala len gia tin vstrom oti ine thabma tis texnologias... edo stin kabala oi mises mixanes ine vstrom.krima pou emena tetia mixanakia ogodis kai baria den mou aresoun







:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: