PDA

View Full Version : Varadero



rsp
23/02/2005, 01:11
ξερει κανεις κανενα καλουδι να βαλω στο ηδη γεματο μηχανακι μου...??οτι τρελα αν ειναι καλη.........

AFTER
23/02/2005, 02:40
βλεπω ορεξη για τρελη δαπανη!!

Δοκιμασε να βρεις φαναρια απο led που ειναι στην μοδα τελευταια και αν δεν σου αρκει το αποτελεσμα,απλα τουρμπισε το!!!

GST
23/02/2005, 08:18
ηχοσυστημα εχεις βαλει;; καλη λυση ακους και τις ειδησεις το πρωι

antonis111
23/02/2005, 12:05
το πιο απαραίτητο καλούδι για το βαρκαντέρο σου είναι ένα...
........................
........................
πωλητήριο

idi
23/02/2005, 12:08
βαψ'το ολο μπλε

Tigas
23/02/2005, 12:12
SPOILER ΑΕΡΟΤΟΜΗ BODYKIT, NITRO ΛΑΜΠΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ
ΧΑΜΗΛΩΣΕ ΤΟ ΖΑΝΤΕΣ ΜΠΑΚΕΤ ΣΕΛΑ ΑΥΤΑ ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ:hypnotize

DUKASII
23/02/2005, 12:48
ΣΚΑΛΙΣΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ..
ΒΑΛΕ ΑΠΟ POWER COMANDER ..ΜΕΧΡΙ ΟΤΙ ΒΡΕΙΣ..
ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ..
ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΛΑΙΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ...

ΒΑΛΤΟ ΜΕΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ..!

ΒΑΛΕ ΕΝΑ WP ΠΙΣΩ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ...
ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΛΑΤΗΡΙΑ..WP!

ΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΨΕΚΑΣΜΟ [ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ..] ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΡΜΠ. ΜΗΧΑΝΙΚΑ..FCR!

META..ΞΑΝΑΒΑΛΤΟ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ!

Stergios69
23/02/2005, 13:12
... και να ποσταρεις και καμιά φωτό για να μπορούμε να προτείνουμε πιο υπεύθυνα

Spike
23/02/2005, 18:07
kai stin teliki an den sou kanoun ola ayta ....... baltou fotia !!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

rsp
23/02/2005, 21:03
οσο αφορα τα κακοβουλα σχολια...De gustibous et coloribus non disputandum... Μαλλον με λαθος ορθογραφια αλλα καταλαβατε..
Τωρα το μηχανακι εχει επανω.. τριβαλιτσο τησ Givi, εξατμησεις απο λαιμο Remus, συναγερμο Honda, μεγαλη ζελατινα με εξτρα φινακι Touratech, Touratech προβολακια (xenon), μπαρακι τιμονιου, βαση GPS, Bagster γιασαρης, σε λιγο αναρτησεις WP...Νομιζω αυτα ειναι ολα!! Ψαχνω αν υπαρχει κατι αλλο να βαλω σα κλασσικο θυμα και αν ξερει κανεις τι γραναζοκαδενο να βαλω?

Spike
23/02/2005, 21:22
An theleis kai sta latinika ... kanena problima !!!

Is est melior iacio is absentis in flamma:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

xifias
24/02/2005, 02:55
Πως να μην ακους ρε φιλε κακοβουλα σχολια, οταν λες οτι θελω να βαλω ... και να βαλω... και να βαλω..

Τι ειναι ρε το μηχανακι? σαλονικια κοκκοτα?


δε μαζευεις καλυτερα κανα φραγκο μπας και πας κανα ταξιδακι και γουσταρεις?

Η πηρες βαραντερο για να πουλας μουρη...

Και αν γουσταρεις να πουλας μουρη(ολοι γουσταρουμε και γιατι οχι), πουλα το και παρε κατι αλλο

Βαρκαντερο εχει και η κουτση Μαρια, και ειναι ολα σαν πολυελαιοι

GST
24/02/2005, 08:01
για τα κακοβουλα σχολια που ανεφερες ...σιγουρα απο μενα δεν αφορουν το μηχανακι σου ....αλλα την ταση να βαλεις επανω οτι περνει..........βαζουμε επανω οτι μας χρειαζετε και εχει καποιο σκοπο......και μεις εχουμε δωσει λεφτα σε εξατμισεις και σε αλλες παπαριες αλλα δεν πηραμε και ενα καταλογο και οτι εχει χωστο επανω....λατερνα θα το κανεις ......καλη η αντικατασταση των αναρτησεων αλλα οταν αυτη ειναι απαραιτητη.....προσωπικα και το δικο μου θελει πισω αμορτισερ οlhins γιατι στα πολλα με τη ζεστη(περνα διπλα λαιμος εξατμησης) τα παιζει ..ομως ακομα δεν εχω φτασει σε αυτα τα ορια για να κρινω οτι ειναι απαραιτητη η αντικατασταση......θελω να σου πω λοιπον με ολα αυτα οτι ολα εχουν ενα σκοπο.........αν απλα αγοραζεις για να κανεις το εφε σου...μαγκια σου ....ομως δεν παβεις να γινεσε θυμα ......οσο για τα λατινικα σου δεν τα καταλαβαινω....αλλα θα σου πω κατι στα γερμανικα...rixa ine ...bite:p

rsp
24/02/2005, 17:37
Κοιταξτε, εχετε ολοι δικιο οτι οπως τα παρουσιασα μοιαζει τρελα ψωνε οποτε συγνωμη, αλλα πιστεψτε με καμια σχεση, οτι βαζω στο μηχανακι το κανω απο τρελα για το μηχανακι και επειδη τα περισσοτερα βοηθανε..Και αν και δεν απολογουμε για τη τρελα μου εξηγω, οτι με το μηχανακι κανω περιπου 2 φορες την εβδομαδα Αθηνα-Λαμια οποτε τα καλουδια βολευουν.Ταξιδευω συχνα βραδι και ετσι τα προβολακια βοηθανε, οπως και το εξτρα ζελατινακι, τα remus ειναι τελεια για το μηχανακι, και ο συναγερμος απαραιτητος αν δεν θες να κλαις. Οι αναρτησεις μου κολλησαν γιατι οδηγησα ενα που φορουσε και εχει μεγαλη διαφορα..Αυτα...Και αν νομιζεις φιλε ξιφια οτι τα μηχανακια ειναι μουρη, ακουμε οτι τα μηχανακια ειναι αγαπη, τρελα, πειραζμος και καβλα αλλα σιγουρα οχι μουρη..!!Τους ειδαμε τους μουρατους οταν βρεχει ή οταν κανει λιγο κρυο...ή ποσο συχνα τα βγαζουνε μακρυ βολτι..

xifias
25/02/2005, 01:20
πολυς κοσμος προσπαθει να πουλησει μουρη με διαφορους τροπους

Φυσιολογικο φαινομενο, εφοσον ζουμε στην κοινωνια που ζουμε.

Φυσιολογικο επισης να αγοραζονται μηχανες για μουρη,

αρκετα βαραντερο αγοραστηκαν με αυτο το σκεπτικο.

Κατσε να δεις με τα χαρλει τι γινεται.

μικρο πουλι μεγαλη μηχανη ελεγε παλια ο λαος

Δεν τρεχει τιποτα, ο καθενας σκεφτεται με τον τροπο του, οσο δεν με ενοχλει δεν υπαρχει προβλημα


Αν εισαι απο αυτους που ο κωλος ψοφαει ναναι πανω στη σελα, βαλε scottoiler η εστω loobman

Θα βρεις την υγεια σου.

Spike
25/02/2005, 11:31
Ego pantos eidika otan ebrexe den eida KANENA Varadero ston dromo ......
Krima kai to leei kai to onoma... VAR(K)ADERO.....:lol: :lol: :lol:

rsp
25/02/2005, 12:53
Για πες μου κι αλλα για scottoiler η εστω loobman ???
Ναι γενικα και εγω χαλιεμαι με το τυπακια πανω στα τεραστια σκουτερ ή τα μεγαλα μηχανακια που δεν ξερουν που τους πανε τα 4....Πού συχνα γινοντε και χαροι στο δρομο...

xifias
25/02/2005, 17:21
ειναι αυτοματοι λιπαντες αλυσιδας.

το scottoiler τον εφερνε ο μοτοροδας στη αλεξανδρας, δεν ξερω αν τον φερνει ακομα.

ο loobman ειναι απλος και φτηνος, εχεις το μπουκαλακι με το λιπαντικο υγρο σε προσβασιμη θεση και πιεζεις οταν το θυμασαι καθως οδηγεις. κανει λιγο μ...ι τη ζαντα ομως

ο scottoiler ρυθμιζεται ανα ποσα δευτερολεπτα θα πεφτει σταγονα στην αλυσιδα σου.

δεν θυμαμαι διευθυνσεις, κανε search στο google η στο yahoo και θα τα βρεις

αν κανεις χλμ, το κοστος τους αποσβενεται γρηγορα

οι αλυσιδες διαρκουν τρελλα διαστηματα, και βγαζεις τη λιπανση τους απ το μυαλο σου κι απ το χρονο σου

Spike
25/02/2005, 17:24
scottoiler ???? ORAAAIIIAAAA !!!! NA TO BALO KAI EGO !!!!! ... XMMMM.. ALLA KATSE MIA STIGMI ..... DEN XREIAZETAI !!!! GIATI EXO AXONA !!!!!!! :sun: :sun: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

xifias
25/02/2005, 18:19
εσυ αφου εχεις αξονα μη βαζεις.

με την ευκαιρια, ποσα χλμ εχει ο αξονας σου?

rsp
25/02/2005, 20:37
Μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μη λες....οταν αρχισουν τα χιλιαδες προβληματα που βγαζουν τα γερμανικα μπρικια θα μας ξανα πεις για τον αξονα...Εβαλα χτες γραναζοκαδενα Αφαμ...τρομερη ποιοτητα..!!!

xifias
27/02/2005, 16:09
ε οχι και γερμανικα μπρικια.

ειπαμε, μην τα ισοπεδωσουμε κι ολα.

παρατηρησε λιγο τι παλια μηχανακια βλεπεις να κυκλοφορουν.Εννοω πολυ παλια.

απο δεκαετια 80 απο γιαπωνεζικα θα δεις μονο τιποτα fj, cm , απο δεκαετια 60-70 αστο

εχω ενα Κ100 του 84.Αν το δεις θα καταλαβεις το σκεπτικο.Σκουρια ουτε για δειγμα.Βιδες?Πιο ευκολα θα χαλασει το εργαλειο παρα η βιδα.Πλαστικα, μεταλλα,Βαφη μαμισια και νομιζεις οτι κατασκευαστηκε πριν 5 χρονια

Δε βγαινουν τετοια μοτορια πια απο κανεναν. μιλαμε για ποιοτητα που τα γιαπωνεζικα την ονειρευονται.Τα μεταλλα της bmw ηταν επτασφραγιστο μυστικο

Καλα για τα πιο παλια δεν το συζηταμε.Η bmw εβγαλε χρυσα μηχανακια, και μονο να κατεχεις τετοιο κοματι ειναι τιμη

Τωρα αν στα καινουρια τα σκατωσε, ειναι φαινομενο των καιρων, της καταναλωτικης κοινωνιας που ζουμε

Παντως και τα καινουρια bmw θα βγαλουν πιο πολλα χλμ απο το varadero σου πριν χρειαστουν επισκευη.Διαφορετικα μεταλλα

rsp
27/02/2005, 19:14
Θα συμφωνησω μαζι σου απολυτα στα παλια BMW.. Ηταν φοβερα μηχανακια και σιγουρα αξιοπιστα..Τωρα οσο αφορα τα καινουργια, εχω 5 φιλουσ με BMW 2 με 1200 kai 3 με 650 και ολοι θελουν σα τρελοι να τα πουλησουν!! Μονο προβληματα βγαζουν και η αντιπρωσοπεια κλεινει τα ματια...Το Βαραντερο μεχρι τωρα δεν μου εχει βγαλει καμια ζημια και δεν εχω ακουσει και κακο λογο οσο αφορα ζημιες..

xifias
27/02/2005, 19:24
απ τη στιγμη που φτιαχνονται στην ιταλια τι περιμενεις..

rsp
27/02/2005, 19:48
Ασε γιατι ειμουν ολη μερα κυκλωμενος απο Ducatisti και με τρελαναν...Δεν πειραζει που να καταλαβει Ο Ιταλος απο ποιοτητα.....

Tigas
28/02/2005, 08:57
HONDA=ΠΟΙΟΤΗΤΑ=ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ=ΤΙΓΚΑ=:beer:

GST
28/02/2005, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ασε γιατι ειμουν ολη μερα κυκλωμενος απο Ducatisti και με τρελαναν...Δεν πειραζει που να καταλαβει Ο Ιταλος απο ποιοτητα.....

ενω ο hondeos θα χωσει 3000 εουρο για να φορεσει στη μαμα ενα ζευγαρι μπρος πισω αμορτισερ της προκοπης + 350 εουρο λαστιχακια για την ελληνικη ασφαλτο μιας και τα μαμα ειναι καουτσουκ και ζεστενονται στη θεσ/νικη .........

Spike
28/02/2005, 10:20
Tora na milane alloi.... entaxei.... alla kai esy me to VARKEDERO ti milas ????

1. H mixani pou exeis den stribei
2. Einai mpaoulo kai baria
3. Tin forane oloi
4. Einai apla mia megali transalp
5. Ta perissotera Varadero pou xero apo filous exoun problimata kai blastimane tin ora kai tin stigmi pou to piran
6. Oloi oi dithen kykloforoun me Varadero giati kapote itan tis modas kai kyrios oloi xoris kranos !!!!!!


Xifias exo kanei 7000 xlm peripou

GST
28/02/2005, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ασε γιατι ειμουν ολη μερα κυκλωμενος απο Ducatisti και με τρελαναν...Δεν πειραζει που να καταλαβει Ο Ιταλος απο ποιοτητα.....


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=6909

παντως στο survivor θα τους ηταν πολλη χρησιμη:lol: :bawl: :lol:

κριμα για το παιδι ...αλλα οπως καταλαβαινεις ολες οι εταιριες πλεον εχουν τα προβληματακια τους .....και δεν τους συμφερει να μην εχουν διοτι ετσι δεν αυξανετε η παραγωγη.......πως εσυ και εγω θα θελουμε καινουργιο κοσκινακι καθε 5 χρονια ...αμα εβγαζαν μηχανακια αθανατα:wave2:

OldMan
28/02/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
...Εβαλα χτες γραναζοκαδενα Αφαμ...τρομερη ποιοτητα..!!!

:confused: :confused: :confused:

Ποιότητα κύλισης ή τριβής ???

:lol: :lol: :lol:

Χαίρομαι που μέσα σε μισή μέρα κατάλαβες την "τρομερή ποιότητα" αυτών που πλήρωσες !!!!
(Άσε τους μ@λ@κες στα εργαστήρια αντοχής υλικών να παιδεύονται για μήνες ....)

:wave2: :wave2: :wave2:

nikoskkk
28/02/2005, 17:03
Σου βρήκα τη να βάλεις στο μοτο σου!!!!!!!!!!


9479

Spike
28/02/2005, 17:04
Bale kai 2 psygeia kai poula kai pagoto !!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nikoskkk
28/02/2005, 17:05
Και αν βρέχει επειδή είπες ότι δεν μασάς στη βροχή, μπορεί να μασάει ο συνοδηγός


9480

rsp
28/02/2005, 20:06
Οποιος αμφιβαλει αν στριβει το Βαραντερο ας ερθει με ενα μηχανακι της κατηγοριας να δουμε αν στριβει ή οχι και απο εκει και περα..Τωρα old man ασε να ξερω αν η αλυσιδα ειναι καλη ή οχι μονο που τη βλεπω, μιας και εχω περασει και κατι χρονια στα συνεργεια..αλλα εχω φορεσει και την ιδια σε αλλα μηχανακια..δεν ξερω αν εσυ θελεις 7 τεστ και 2 εργαστηρια για να αποφασισεις...Και το μηχανακι μπορει να πεφτει βαρυ στα χερακια αλλων και ναι ειναι 250 κιλα αλλα ελα που δεν τα καταλαβαινεις..

GST
28/02/2005, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Οποιος αμφιβαλει αν στριβει το Βαραντερο ας ερθει με ενα μηχανακι της κατηγοριας να δουμε αν στριβει ή οχι και απο εκει και περα..

δηλαδη το στηνεις κιολας



Τωρα old man ασε να ξερω αν η αλυσιδα ειναι καλη ή οχι μονο που τη βλεπω, μιας και εχω περασει και κατι χρονια στα συνεργεια..

ως μηχανικος η ωσ απλος καταναλωτης


αλλα εχω φορεσει και την ιδια σε αλλα μηχανακια..δεν ξερω αν εσυ θελεις 7 τεστ και 2 εργαστηρια για να αποφασισεις...


δηλαδη στα ποσα χλμ την αλλαξες .....για να καταλαβουμε και το λογο


Και το μηχανακι μπορει να πεφτει βαρυ στα χερακια αλλων και ναι ειναι 250 κιλα αλλα ελα που δεν τα καταλαβαινεις..



εχει χαμηλο κεντρο βαρος ,,,γιαυτο σου φαινεται ελαφρυ.........δεν μας λες και τις διαστασεις σου.....


:wave2:

rsp
28/02/2005, 21:39
Για αρχη οπως λεγαμε και στο Γαλαξιδι, δεν με νοιαζει το να κανω κοντρες, τωτα το να κανουμε ενα γρηγορο βολτι να δουμε πως πανε τα μηχανακια οποτε θελεις..Τωρα, καταναλωτες ειμαστε ολοι και οχι δεν αποκαλουμε μηχανικος γιατι σεβομαι τη λεξη απο εκει και περα ναι εχω περασει καιρο μεσα σε συνεργειο να ξερω 5 πραγματακια..Τη αλυσιδα την ειχα βαλει σε αλλο μηχανακι για περιπου 10 χιλιαδες χιλιομετρα και μετα το πουλησα αλλα μεχρι τοτε ηταν πολυ καλη και την εχω δει σε μηχανακια με πολλα παραπανω να κρατιετε καλα..Ειμαι 1.90 82 κιλα..ενδιαφερεσε??

GST
28/02/2005, 22:23
oχι ρε φιλε δεν εισε ο τυπος μου:lol: :lol: ....απλα τα χλμ ειναι λιγα για να τα αλλαξεις..εκτος αν υπαρχει συγκεκριμενος λογος.....τωρα να στριβει η οχι...ολα σχετικα ειναι...το θεμα ειναι να το φχαριστιεσε εσυ...........α τι σου καναν τα ducati δεν μου ειπες :p ........................

πλακιτσα κανουμε εδω δεν νομιζω να παρεξηγιεσε....:nono: :beer:

xifias
01/03/2005, 02:19
μαγκες ολα στριβουν, θεμα οδηγου ειναι

Δε θα ξεχασω ποτε μια φορα που ανεβαινα την πεντελη με το αμαξι και με περασαν 2 supersport βολιδα.kοιταζω στον καθρεπτη και βλεπω πισω μου ενα africa με απιστευτη κλιση, παει λεω επεσε...

ο τυπος περναει μπροστα μου και ριχνει το μηχανακι κατω για την επομενη, επαθα την πλακα μου.

ηταν και οι 3 παρεα και ανεβαιναν στον ιδιο ρυθμο

xifias
01/03/2005, 02:39
ελα ρε Spike αστρωτο ειναι ακομα

γερμανικων μπρικιων συνεχεια....

Στα καινουρια τα κανε μανταρα η bmw οσο αφορα τα ηλεκτρονικα και το κιβωτιο

τα μεταλλα ομως αντεχουν.Ενα search στο google φτανει.Τα μηχανακια περπατουν για πολλα χλμ

Το μοττοραντ ειχε κανει τεστ 50000χλμ το92(ολα δημοσιογραφικα δηλ σκισιμο) στην παλαιοτερη Κ1

Οτα το εκαναν κομματια δεν το πιστευαν.Το μηχανακι ηταν σχεδον καινουριο

Και πως να μην ειναι οταν θεωρειται οτι στρωνει στα 30000χλμ

Πολλα εχουν κανει 300.000χλμ χωρις επισκευη

αλλο φρουτο η bmw.

Οι ιαπωνες ειναι μαιτρ στην αξιοπιστια

γιαπωνεζοι βρυκολακες με καλωδια στο αιμα που λεει κι ο Πανουσης

Spike
01/03/2005, 11:10
File xifias , exo ena binteo pou mou steilane apo tin australia pou deixnei ena pragmatiko test ride tis 1200 stin afriki pou egine kai me to mixanima kanane 75,000 xlm kai to mono pou zitise itan frena kai lastixa..
An theleis mporo na sto antigrapso se DVD kai den tha to pisteueis ... !!!!
An to deis pos estribe kai sto xoma alla kai stin asfalto (apo epagelmaties odigous bebaia oi opoioi striboun kai patini me ayta ta xiliometra) tha entyposiasteis pragmatika. Auto to video eixa dei otan itan na alaxo mixani kai peistika....
Sou milao gia thermokrasies mexri 50 'Celcium kai o typos na pigainei tin mixani sta kokkina KAI ektos dromou.
Gia bale to VARADERO pou leei to palikari se 35 Celcium na douleuei se aytes tis synthikes tis afrikis kai meta pes mou gia liomena plastika kai antoxi ylikon.... kai akoma kalytera na deis gia pote pairneis tin "alysida" sto xeri !!!!
Tora an thelei o kathenas na katigoriopoiei ta pragmata einai kathara thema goustou....

auta ...
:beer:

DUKASII
01/03/2005, 11:15
σπικε..

και εγώ ξερω μελος του φορουμ μας..το οποιο εχει παει στη Σαχαρα και πισω..με 55 βαθμους..με ενα ΚΤΜ 640 LC!!

KAI ΔΙΚΑΒΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ 5 ΤΣΑΝΤΕΣ..ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΣΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΙΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ!

ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ.??ΟΤΙ ΤΟ ΚΤΜ 640 ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ BARADERO ??????


ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΠΕΣ..

sniper
01/03/2005, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
σπικε..

και εγώ ξερω μελος του φορουμ μας..το οποιο εχει παει στη Σαχαρα και πισω..με 55 βαθμους..με ενα ΚΤΜ 640 LC!!

KAI ΔΙΚΑΒΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ 5 ΤΣΑΝΤΕΣ..ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΣΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΙΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ!

ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ.??ΟΤΙ ΤΟ ΚΤΜ 640 ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ BARADERO ??????


ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΠΕΣ..

Κυκλοφορεί με VTR εδώ και 3-4 μέρες πάντως :winka:

DUKASII
01/03/2005, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κυκλοφορεί με VTR εδώ και 3-4 μέρες πάντως :winka:

ΝΑΙ ΝΙΚΟ..ΑΛΛΑ ΣΑΧΑΡΑ ΜΕ ΤΟ VTR ...ΔΕ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...:rotflmao: :rotflmao:

ΚΤΜ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ...

Spike
01/03/2005, 11:23
Exeis brethei pote se 50 bathmous Celcium Duke ???
Epidi apo ekei katagomai (johannesburg) mporo na sou po oti opoios filos mou agoraze giaponeziko mixanaka to ebgaze mono me broxi giati ta perissotera emfanizan problimata ... logo zestis !!!!
Oso gia ta KTM ta ylika pou xrisimopoioun (kai einai gnosto ayto) einai para poly kala kai pisteuo kalytera apo ta giaponezika. To thema einai omos oti ta KTM apo oti exo dei exoun problima se ilektrika kai epidi einai polystrofa kai prepei na douleuoun psila gia na apodidoun exoun megales fthores ...

Esy to xrisimopoieis kathimerina opote mporeis na xereis kalytera apo emena ..

OldMan
01/03/2005, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
..Ειμαι 1.90 82 κιλα..ενδιαφερεσε??

:confused: :confused: :confused:

Θα παλαίψουμε ???
:hypnotize :hypnotize :hypnotize


Όσο για το αν και πόσο έχεις κάνει σε συνεργεία....

Όλοι οι "μάστορες" που αλλάζουν λάδια και κλωτσάνε τις βόλτες από την βίδα (ή, φοβούμενοι το παραπάνω την βιδώνουν χαλαρά με αποτέλεσμα σε μερικά χλμ να σου φύγει μαζί με τα λάδια), σε συνεργεία δουλεύουν!!!!
:sad: :sad: :sad:

Nik0s
01/03/2005, 12:41
Όμορφα παιδιά !


Old man δεν εννοούσε αυτό!! :D Το σχόλιο πήγαινε στο "ρομαντικό"..... :lol: :lol: για να σπάει ο πάγος !


Απλά έτσι για να συμπαρασταθώ στον rsp επειδή έψω παέι βόλτα με το Varadero το δικό του, το μηχανάκι πάει μια χαρά και στρίβει μια χαρά !

Γούστα είναι αυτά... !

Για να γελάμε γράφουμε και καμιά μαλ#$@#& :beer:

Σαχάρα .. . . .???? :confused: :confused: :hypnotize :hypnotize πόσοι από μας θα πάνε δηλαδή !!! ??? (όσο κι αν θέλουμε :( )

:wave2:

rsp
01/03/2005, 12:45
φιλε gst δεν παιζει καμια παρεξηγηση πλακα κανουμε και ειμαι σιγουρος οτι αν βρεθουμε θα κανουμε ακομη περισσοτερη. Τα παιδια με τα Ducati τα γνωρισα στο Γαλαξιδι τη Κυριακη, στη κοπη της πιτας του ανεμου και καναμε τρελο γελιο απλα επειδη ετυχε και εκατσα αναμεσα σε 5 με Ducati με κανανε κουρελι για το Βαραντερακι μου...Κανενα μηχανακι δεν ειναι κακο και παντα πρεπει να ξερουμε τι ζηταμε απο δαυτο..Απλα ετυχε και οσοι φιλοι πηρανε BMW τους εχουν κατσει πολλα προβληματα και χωρις υποστηρηξη..Spike απο οτι ξερω απο φιλο που δουλευει σε εταιρια προωθησης, τα μηχανακια σε αυτα τα DVD απεχουν αρκετα απο τα παραγωγης..ειχα δει βιντεο απο βαραντερο στο Μαροκο να κανει τα μυθια αλλα δεν νομιζω οτι αντεχουν τα παραγωγης τα ιδια πραγματα..Old man δεν νομιζω οτι ειναι απαραιτητο να παλεψουμε αμεσα:wave2: ...

OldMan
01/03/2005, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
..Old man δεν νομιζω οτι ειναι απαραιτητο να παλεψουμε αμεσα:wave2: ...

:lol: :lol: :lol:

Ο.Κ. με συμφέρει (στα κιλά είμαστε ίδιοι, αλλά μου ρίχνεις 7 πόντους - και δεν με βλέπω να ψηλώνω άλλο...)

:wave2: :beer: :wave2:

Spike
01/03/2005, 12:50
Pistepse me rsp oti kai to varadero pou eides alla kai to bmw pou anafero ego einai ergostasiaka xoris metatropes kai ta odigoun epagelmaties dimosiografoi gia na axiologisoun to sygekrimeno montelo kai tis antoxes tous se antixoes synthikes.
Logo tis katagogis mou exo pareurethei polles fores se test rides pollon mixanon kai to mono sigouro einai oti den tis peirazoun katholou. Isa isa an deis ti tous kanoun kai poso tis skizoun tha sparaxei i kardia sou !! :lol: :lol: :lol: :lol:

Spike
01/03/2005, 12:58
LOIPON SOU BRHKA rsp TI MPOREIS NA BALEIS STHN MHXANH SOU !!!!

MPOREIS NA BALEIS TON KARAMIKO DISKO TAXYTHTON THS TOURATECH GIA MEGALYTERH ANTOXH .


The ceramic clutch has been developed in Africa for use on Africa's extreme trails and for off-road trips. Since its introduction it has proved to be reliable. The ceramic clutch is much more durable and can be used under
more extreme conditions than the original clutch. Even when climbing uphill on narrow tarmac roads with heavy luggage the clutch will work perfectly. Until now, not a single clutch has broken down!

- 1.8 mm laser-cut stainless steel
- 8 ceramic friction plates (riveted)
- Racing technology
- Tried and tested in South Africa for many years and
On tracks world-wide
- Clutch does not longer overheat under extreme conditions.
- Excellent workmanship and exacting tolerance
- It normally does not break during the "LIFE OF A MOTORBIKE”



KAI KOSTIZEI TO EXEFTELISTIKO POSO TON 400 EURO .... AN SKOPEUEIS NA TOU ALAXEIS TA FOTA
:lol: :lol: :lol:


9524

rsp
01/03/2005, 12:58
Λοιπον για αρχη old man οπως θα σου επιβεβαιωση ο ngaxrv750 δεν με παιρνει πια να τσακωνομαι αλλα σιγουρα δεν υπαρχει και λογος να τσακωθουμε..κανουμε πλακα και οπως ξανα ειπα σιγουρα απο κοντα θα κανουμε ακομα πιο καλη πλακα!! Spike θα κρατησω καποιες επιφυλαξεις γι αυτο που λες γιατι νομιζω οτι δεν ειναι μαμα τα μηχανακια, μπορει ομως να εχεις δικιο..
Λοιπον η ιδεα που ειχα ηταν μολις καλμαρει λιγο ο ΄πουστοκαιρος να κανονισουμε να βρεθουμε απο κοντα αμα κανετε κεφι..

rsp
01/03/2005, 13:02
Να επιτελους και κατι που δεν ειχα σκεφτει..Ηξερα οτι υπηρχε για αυτοκινιτα και ειχαμε βαλει σε ενα βιταρα αλλα δεν το ειχα σκεφτει για το μηχανακι!!! Κανει μεγαλη διαφορα στα Ι.Χ οποτε λογικα θα ειναι καλο και στα μηχανακι
Thank u Spike...:D

Spike
01/03/2005, 13:05
Anytime ... glad to be of help .. :sun: :sun: :sun: :wave2:

transalpboy
02/03/2005, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
οσο αφορα τα κακοβουλα σχολια...De gustibous et coloribus non disputandum... Μαλλον με λαθος ορθογραφια αλλα καταλαβατε..
Τωρα το μηχανακι εχει επανω.. τριβαλιτσο τησ Givi, εξατμησεις απο λαιμο Remus, συναγερμο Honda, μεγαλη ζελατινα με εξτρα φινακι Touratech, Touratech προβολακια (xenon), μπαρακι τιμονιου, βαση GPS, Bagster γιασαρης, σε λιγο αναρτησεις WP...Νομιζω αυτα ειναι ολα!! Ψαχνω αν υπαρχει κατι αλλο να βαλω σα κλασσικο θυμα και αν ξερει κανεις τι γραναζοκαδενο να βαλω?

afou evales th vash gps kairos na valeis kai to gps nomizw

transalpboy
02/03/2005, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
File xifias , exo ena binteo pou mou steilane apo tin australia pou deixnei ena pragmatiko test ride tis 1200 stin afriki pou egine kai me to mixanima kanane 75,000 xlm kai to mono pou zitise itan frena kai lastixa..
An theleis mporo na sto antigrapso se DVD kai den tha to pisteueis ... !!!!
An to deis pos estribe kai sto xoma alla kai stin asfalto (apo epagelmaties odigous bebaia oi opoioi striboun kai patini me ayta ta xiliometra) tha entyposiasteis pragmatika. Auto to video eixa dei otan itan na alaxo mixani kai peistika....
Sou milao gia thermokrasies mexri 50 'Celcium kai o typos na pigainei tin mixani sta kokkina KAI ektos dromou.
Gia bale to VARADERO pou leei to palikari se 35 Celcium na douleuei se aytes tis synthikes tis afrikis kai meta pes mou gia liomena plastika kai antoxi ylikon.... kai akoma kalytera na deis gia pote pairneis tin "alysida" sto xeri !!!!
Tora an thelei o kathenas na katigoriopoiei ta pragmata einai kathara thema goustou....

auta ...
:beer:


mh ta paraleme re paidia eipame oti to gs to 1200 omws,einai kalytero mhxanaki apo to varadero alla oxi ki etsi re file.mh to gamhsoumee to 8ema.mhn akouw gia liwmena plastika kai malakies.egw prin to transalp eixa to 650 gs to opoio omologw oti eixe synarmogh plastikwn ypodeesterh tou transalp,asxeta an ta plastika htane kalyterhs poiothtas.apo synarmogh kamia sxesh,sto xwma trizane foul

:wave2: :wave2: :wave2:

rsp
02/03/2005, 23:26
Ωπα ποτε ειπαμε οτι το GS ειναι καλυτερο απο το Βαραντερο...Μη τρελαθουμε κι ολας...Που δηλαδη ειναι καλυτερο?? Στα γκαζια?? Στο στριψιμο??Στην προστασια απο αερα και βροχη?Στην αξιοπιστια?Που??????? Μονο σε αυτον που το πουλαει ειναι καλυτερο...!!!!

xifias
03/03/2005, 04:19
στα γκαζια, στο στριψιμο και στο χωμα

GST
03/03/2005, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από xifias
στα γκαζια, στο στριψιμο και στο χωμα

ε ειναι και 50 κιλα ελαφρυτερο , εχει και καλυτερες αναρτησεις ....αλλα μαλλον ολοι οσοι το βγαλανε απο τα καλυτερα μηχανακια της χρονιας ηταν ασχετοι με το θεμα ...:lol: :lol:

Spike
03/03/2005, 10:01
TRANSALPBOY ... DES TO THREAD ME TA LIOMENA PLASTIKA POU ANAFERETAI STA "MONTELA" . TO LEEI KATOXOS VARADERO AYTO ....



OSO GIA TO AN EINAI KALYTERO TO GS APO TO VARADERO .... TI NA SOU PO ... ... EPHDH TO ENA TO EIXA DANEIKO GIA 7 MHNES (VARADERO) KAI TO ALLO TO EXO TORA .... PISTEPSE ME OTI TO VARADERO DEN EXEI KAMIA SXESH OUTE SE STRIPSIMO , OUTE SE BAROS , OUTE SE GAZIA ALLA OUTE KAI EKTOS DROMOU (KALA AYTO KAI AN DEN EINAI TO VARADERO, MONO GIA KOLONAKI XORIS KRANOS EINAI... ANTE KAI KAMIA LAKOUBA ... ) OUTE ME THN POIOTHTA KATASKEUHS KAI IDIOS THN AXIOPISTIA ME TO BMW !!!!!

antonis111
03/03/2005, 11:38
άκουσα κάτι για κόντρα με βαραντέρο... γουστάρω. όμως όχι σε ευθεία, είναι άδικο, η βέσπα μου έχει μόνο 8 άλογα. Σε κλειστό στροφιλίκι - αν είναι κατηφόρα ακόμα καλύτερα- βάζω και λεφτά.
Αν και πιο δίκαιο θα ήταν -λόγω όλων αυτών των αξεσουάρ που έχεις- να έρθω με ένα στέσιον βάγκον που έχω.

rsp
03/03/2005, 12:12
Λοιπον θα συμφωνησω οτι στο χωμα το Βαραντερο υστερει απο το GS αλλα μονο εκει..Στα γκαζια και στο στριψιμο εχω χοντρες αμφιβολιες....:nono: Και ειδικα οταν μιλαμε για αξιοπιστια, ρε παιδια τα παλια BMW ναι με τα χιλια αλλα τα καινουργια δεν ειναι πια το ιδιο.Και δεν ξερω αν θυμαστε οτι το 2004 στη Γερμανια καιλυτερο ον οφ ψηφιστηκε το Βαραντερο, και αν κοιταξει κανεις τα ποσοστα πωλησεων στη Γερμανια θα δει τι προτιμα ο λαος που τα φτιαχνει..(αλλο αν γινοντε στη Ιταλια)......Τωρα οσο αφορα τον Αντωνη111 θα σε παραπεμψω σε παλιοτερη κουβεντα στο ιδιο φορουμ οσο αφορα τισ κοντρες και αν θα ασχοληθω να παιξω με βεσπα ή GS ή οτι αλλο....

Spike
03/03/2005, 12:21
File rsp... to 2004 nomizo oti kaneis lathos giati itan i xronia pou protobgike to r1200GS kai bgike pampsifi Best mega ON-OFF bike .... kai malon to idio problepetai kai gia to 2005 ...

Oso gia to stripsimo kai tin dynami ... tha sou symbouleua mias kai den me pisteueis na pas se mia antiprosopeia BMW kai na kaneis ena test ride me to 1200 kai na syzitisoume ek neou ef oson to exeis dokimasei ...

rsp
03/03/2005, 12:37
Αγαπηε φιλε Spke

Οσο αφορα τη χρονια 2004 ειμαι σιγουρος και αν ψαξω θα βρω το περιοδικο που το αναφερει..Παντως θα σου πω οτι λογο φιλου που εχει μαγαζι και ειναι σαν δικο μου, εχω οδηγησει τα παντα και το GS αρκετα και ενω χειροκροτω το μπροστινο φρενο!!!Στο συνολο δεν μου ειπε τιποτα παραπανω απο το Βαραντερο

Spike
03/03/2005, 12:41
An to VARA se kanei xaroumeno den tha diafoniso katholou man ....


9656

antonis111
03/03/2005, 13:05
υπέρχει μία παρανόηση. τα BMW είναι αξιόπιστα αν τα οδηγάς σαν... ΓΙΑΤΡΟΣ, και τα προσέχεις σαν γιατρός, και είσε και 45 χρονών, διαφορετικά... στα 30.000 είναι χάρχαλα.
αξιόπιστα ας πούμε είναι τα παπάκια (τα χόντα), το DTάκι που σκίζει ο πιτσιρικάς μέρα νύχτα, το gsxr του ινδιάνου, η βέσπα μου!!! το africa twin. οι Harley D. λόγου χάρι δεν είναι αξιόπιστες, για υτό και όταν πάνε θεσσαλονίκη, τις βάζουν στο τρένο.
όσον αφορά κάτι προπολεμικές BMW που έβγαζαν 27 άλογα από 750 κυβικά στις 3650 στροφές, ναι, αυτές ήταν αξιόπιστες, δεν θα μπορούσαν να είναι και αλλιώς, είναι απλά μαθηματικά, δεν είναι άξιες θαυμασμού.

DUKASII
03/03/2005, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis111
υπέρχει μία παρανόηση. τα BMW είναι αξιόπιστα αν τα οδηγάς σαν... ΓΙΑΤΡΟΣ, και τα προσέχεις σαν γιατρός, και είσε και 45 χρονών, διαφορετικά... στα 30.000 είναι χάρχαλα.


ακριβώς αυτο μου ειπε και φιλος μου που δουλευει στο Βαγιανέλη....

nikoskkk
03/03/2005, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis111
υπέρχει μία παρανόηση. τα BMW είναι αξιόπιστα αν τα οδηγάς σαν... ΓΙΑΤΡΟΣ, και τα προσέχεις σαν γιατρός, και είσε και 45 χρονών, διαφορετικά... στα 30.000 είναι χάρχαλα.
αξιόπιστα ας πούμε είναι τα παπάκια (τα χόντα), το DTάκι που σκίζει ο πιτσιρικάς μέρα νύχτα, το gsxr του ινδιάνου, η βέσπα μου!!! το africa twin. οι Harley D. λόγου χάρι δεν είναι αξιόπιστες, για υτό και όταν πάνε θεσσαλονίκη, τις βάζουν στο τρένο.
όσον αφορά κάτι προπολεμικές BMW που έβγαζαν 27 άλογα από 750 κυβικά στις 3650 στροφές, ναι, αυτές ήταν αξιόπιστες, δεν θα μπορούσαν να είναι και αλλιώς, είναι απλά μαθηματικά, δεν είναι άξιες θαυμασμού.

Έχω 40000 χλμ και πάω μόνο στα καθορισμένα σερβις
Ούτε ένα πρόβλημα στα δυο χρόνια σε αντίθεση με κάτι Honda kai ktm
Sorry (katanas)

DUKASII
03/03/2005, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikoskkk
Έχω 40000 χλμ και πάω μόνο στα καθορισμένα σερβις
Ούτε ένα πρόβλημα στα δυο χρόνια σε αντίθεση με κάτι Honda kai ktm
Sorry (katanas)

και εγω γιατρε μου ποναω στο στηθος....τι λες να φταιει??

Spike
03/03/2005, 13:23
OK eseis malon pou tha exete dokimasei toses mixanes kai me tin empeiria pou exete tha xerete kalytera ... oso gia tis BMW ... min tis agorazete ... den einai axiopistes

Parte KTM, Aprillia kai Varadero .... an sas kanei esas .. emena mou perisseuei ...

File Niko , o kathenas exei to prosopiko tou gousto kai den axizei na xalame tis kardies mas gia to poia einai kalyteri/grigoroteri/axiopisti.... an sou kathetai kala kai tin goustareis ... partin ... kai an sou bgei mapa ... esy tha tin lousteis stin teliki....

xifias
03/03/2005, 13:34
σωστος.Για επιδοσεις και αξιοπιστια παιρνεις gsxr

και το K100 που εχει τη φημη οτι δε σπαει με τιποτα, ειναι ενα μοτερ αυτοκινητου τοποθετημενο σε μοτοσυκλετα

1000 κυβικα υποτετραγωνο, με 90 ιππους, με κοκκινο στις 8.500

Και λογω ροπης και αρνηση του κινητηρα να ανεβασει γρηγορα, το οδηγας σα γιατρος θες δε θες

Υπαρχει ομως και αξεπεραστη ποιοτητα κατασκευης

Και στο μοτερ ασ πουμε, οι κυλινδροι εχουν ηλεκτροχημικη επιστρωση,
ο πειρος του εμβολου δεν παταει απευθειας πανω στη μπιελα οπως στα γιαπωνεζικα, αλλα σε αντικαθιστωμενο δακτυλιδι
η τρομπα νερου και λαδιου(μια ειναι) εχει μεταλλικη φλαντζα που διαβρωνεται πολυ δυσκολα.( kαμια σχεση με την τρομπα των goldwing)

Και αλλες μικρολεπτομερειες που δειχνουν οτι το μηχανακι σχεδιαστηκε για να μεινει

δεν ειναι αξιο θαυμασμου οτι οι βαλβιδες την πρωτη ρυθμιση συνηθως τη θελουν μετα απο τα πρωτα 100.00xlm?

την ιδια εποχη οι γιαπωνεζοι κυνηγουσαν τις επιδοσεις.Οι γερμανοι ειχαν ξεκαθαρισει τι φτιαχνουν και σε ποιον απευθυνονται

zeli
03/03/2005, 13:46
Φίλε spike μια επιθετική διαθεση διακρίνω....

Για μένα οπου μεγάλωσα πάνω σε BMW( o πατέρας μου κάτοχος μιας R51 του 1965) οι moto αυτές και ο boxer ήταν πάνα όνειρο.Το κακό τωρα με την βαβαρική εταιρία είναι οτι αντίμετοπίζει τους ανθρώπους ρατσιστικά και εξηγούμαι.Στο προηγούμενο GS πρέπει να ήσουν «πιθηκάνθρωπος» αναστήματος 190cm για να μπορεσεις να την σηκώσεις και να κρατάς καλά τα grips.
Στην 1200 τα πραγματα είναι σαφώς καλύτερα και πολυ ποιο ευχάριστα.(την είχα κερδίσει σε κλήρωση για ενα σκ).Δυνατός μπασος ήχος,ασαφή αλλα πολυ δυνατά φρένα και γενικότερα ευχάριστη moto.

ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ VALUE FOR MONEY ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΑΡΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΝ 16000+€ ΓΙΑ ΕΝΑ ON-OFF???
Για να μην αναφερθώ στη συντήρηση....

Αυτα τα ολίγα...Πάντως nice bike mate...

idi
03/03/2005, 13:47
ξεκολατε!!!!

Spike
03/03/2005, 14:36
oxi file zeli den exo kamia epithetiki diathesi .... se pliroforo oti otan protoirta edo stin ellada , efyge enas filos mou gia gallia kai epidi den eixa mixani (xereis sterisi... etreman ta xeria mou...) mou edose to diko tou caponord gia 2 mines na kykloforo... To mixanaki to odigousa kyrios poli alla kai se merikes ekdromes kai se nisi...
mporo na po omos (kathoti proerxomai apo xora me pollyyyyy xoma ) oti otan tin ebgala ektos ... i aisthisi den itan oti kalytero ...
Ston dromo kai statheri itan alla kai grigori kai exei ekpliktika frena .... omos otan apofasisa na paro mixani kai eida kai odigisa to BMW ... e ,.. auto itan ... mono kai mono to gegonos oti itan 30 kila elafryteri kai mporouses aneta na tin xeiristeis san... papaki , akoma kai orthios se 180 moires strofi... tin dialexa me kleista matia...

sxetika prosfata , ekana mia diadromi pou eixa kanei kai me to caponord alla kai me to varadero pou argotera eixa gia 7 mines (nai eimoun zitianos mixanon eos otou apokatastatho pliros ... ) kai i mixani den eixe kamia sxesi me tis alles dyo....
nai isos eimai prokateilimenos me tis bmw apo ekei pou proerxomai giati tipote allo (xoris axona) den antexei gia poly alla ayti mou ekane klick kai aytin pira ... den thelo na alaxo gnomi se kanenan kai gia ayto to logo eipa ayta pou eipa parapano....

Kai na eisai sigouros oti otan bro eukairia (oikonomika) tha paro kai mia pio ... "skyfti" mixani gia allou eidous odigisi...

afrotwin
03/03/2005, 14:37
RE EXETE TRELA8I TELIOS AKOMA GIA VARADERO MILATE?
DEN SAS ARESOUN I MIXANES?
:rotflmao: :rotflmao:

ALAKSTE SIZITISI GIATI I TAFOPLAKES INE ANATRIXIASTIKO 8EMA ANTE MPRAVO

VARADERO FTOU FTOU!!!:hypnotize :yuck:

OldMan
03/03/2005, 16:04
:lol: :lol: :lol:

Εγώ πάντως ξέρω ΓΙΑΤΡΟ (Νευρολόγο) που κυκλοφοράει Mikuniασμένο Bol d'Orάκι με Φλοκάτη στη σέλα.

ΔΕΝ οδηγούνε ΟΛΟΙ οι γιατροί BMW (νομίζω...).

:lol: :beer: :lol:

milaber
03/03/2005, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από xifias
σαλονικια κοκκοτα?

Σεμνά για τις Σαλονικιές, ε;

:lol: :lol: :lol:

Spike
03/03/2005, 16:29
ακριβώς αυτο μου ειπε και φιλος μου που δουλευει στο Βαγιανέλη....

O Bagianelis einai o xeiroteros dealer kai synergeias BMW stin Ellada kata tin diki mou gnomi alla kai ton perissoteron BMW users pou exo milisei... opote den apotelei gia emena simeio anaforas.....

An milame gia ton Panagiotopoulo ... tote euxaristos na syzitisoume ...

DUKASII
03/03/2005, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
O Bagianelis einai o xeiroteros dealer kai synergeias BMW stin Ellada kata tin diki mou gnomi alla kai ton perissoteron BMW users pou exo milisei... opote den apotelei gia emena simeio anaforas.....

An milame gia ton Panagiotopoulo ... tote euxaristos na syzitisoume ...


ΦΙΛΕ ΜΟΥ??
Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ..ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΒΑΓΙΑΝΕΛΗ..ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΑ BMW...

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ.....

Spike
03/03/2005, 16:43
To synergeio den einai mono o idios o bagianellis alla kai aytoi pou douleuoun ekei kai anexontai tin douleia pou kanei ...

Pes tou na alaxei synergeio ...

DUKASII
03/03/2005, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
Pes tou na alaxei synergeio ... ΑΝ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ..

Δ Ε Ν ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΒΑΓΙΑΝΕΛΗ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟ...ΕΚΕΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΛΕΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ..ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΑ ΒΜW[NOMIZΩ ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΠΩΛΗΤΗΣ] ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ!

Spike
03/03/2005, 16:47
an kaneis ton kopo na xanadiabaseis ti leei apo pano please...

DUKASII
03/03/2005, 16:51
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ''ΔΩ'' ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ..ΔΗΛΑΔΗ..ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ??

ΝΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΒΑΓΙΑΝΕΛΗ..ΟΤΙ ΚΟΙΤΑ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΚΑΙ ΤΟ..ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΛΟΝΑ ΤΟΝ ΠΩΣ ΤΟΝ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ??ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝΕ ΑΥΤΑ??


ΤΕΣΠΑ ΑΣΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΩΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΑ ΒΜW KAI TI ΔΕ ΚΑΝΟΥΝΕ...


ΘΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ!

Spike
03/03/2005, 16:53
ISOS PREPEI NA XESKONISO TA ELLHNIKA MOU ... TELOS PANTON ...

transalpboy
04/03/2005, 18:03
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ωπα ποτε ειπαμε οτι το GS ειναι καλυτερο απο το Βαραντερο...Μη τρελαθουμε κι ολας...Που δηλαδη ειναι καλυτερο?? Στα γκαζια?? Στο στριψιμο??Στην προστασια απο αερα και βροχη?Στην αξιοπιστια?Που??????? Μονο σε αυτον που το πουλαει ειναι καλυτερο...!!!! [/QUOS

STA GAZIA,STO STRIPSIMO,STO XWMA,ISWS KAI STH KALYPSH APO TON AERA EPEIDH WS GNWSTON H ZELATINA TOU VARADERO KANEI STROVILISMOUS.APLA ISWS H VARADERO NA EXEI KALYTERH POIOTHTA KYLISHS(KATI SA MERCEDES ENA PRAGMA)LOGW VAROUS AFOU EINAI KAI 40-50 KILA VARYTERH,ISWS NA EINAI KAI KOMATAKI PIO AKSIOPISTH

transalpboy
04/03/2005, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
TRANSALPBOY ... DES TO THREAD ME TA LIOMENA PLASTIKA POU ANAFERETAI STA "MONTELA" . TO LEEI KATOXOS VARADERO AYTO ....



OSO GIA TO AN EINAI KALYTERO TO GS APO TO VARADERO .... TI NA SOU PO ... ... EPHDH TO ENA TO EIXA DANEIKO GIA 7 MHNES (VARADERO) KAI TO ALLO TO EXO TORA .... PISTEPSE ME OTI TO VARADERO DEN EXEI KAMIA SXESH OUTE SE STRIPSIMO , OUTE SE BAROS , OUTE SE GAZIA ALLA OUTE KAI EKTOS DROMOU (KALA AYTO KAI AN DEN EINAI TO VARADERO, MONO GIA KOLONAKI XORIS KRANOS EINAI... ANTE KAI KAMIA LAKOUBA ... ) OUTE ME THN POIOTHTA KATASKEUHS KAI IDIOS THN AXIOPISTIA ME TO BMW !!!!!

ENOEITAI OTI DEN EINAI OUTE KATA DIANOIA GIA XWMA TO VARADERO KAI ENOEITAI OTI TO GS EXEI SYNOLIKA KALYTERH ODIKH SYMPRIFORA SE KA8E TERAIN.SE AKSIOPISTIA NOMIZW OTI PAIZOUNE PERIPOU STA IDIA

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: