PDA

View Full Version : Καλημερα σας..



delichoussein
16/12/2003, 10:34
Σας χαιρετω επισημα πλεον (ο γαϊδαρος) μετα απο τοσο καιρο... Ειμαι εγγεγραμμενος εδω και 2-3 μηνες αλλα λογω του οτι ο αγιος ΟΤΕ μου ειχε κοψει το τηλεφωνο, δεν ειχα αμεση επαφη με το Ιντερνετ.
Τελος παντων να μην πολυλογω..
Σας καλημεριζω ολους και θα τα λεμε καθημερινα...
Ειναι πολυ ευχαριστη η παρεα σας...(Δεν ξερω αν βρωμανε τα ποδια σας βεβαια...αλλα οσο δεν εχει εφευρεθει και συσκευη οσμης μεσω διαδικτυου, ειμαστε ασφαλεις...)



ΥΓ: Μια ερωτηση.. εχω στειλει καναδυο μυνηματα ξεκαρφωτα..Και στα πλαϊνα που απεικονιζονται κατι φακελοι,στα δικα μου μονο μυνηματα εχει μια βουλα μαυρη στο κετντρο των φακελων...Σημαινει τιποτα το ιδιαιτερο;;....

Julius
16/12/2003, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από delichoussein
Σας χαιρετω επισημα πλεον (ο γαϊδαρος) μετα απο τοσο καιρο... Ειμαι εγγεγραμμενος εδω και 2-3 μηνες αλλα λογω του οτι ο αγιος ΟΤΕ μου ειχε κοψει το τηλεφωνο, δεν ειχα αμεση επαφη με το Ιντερνετ.
Τελος παντων να μην πολυλογω..
Σας καλημεριζω ολους και θα τα λεμε καθημερινα...
Ειναι πολυ ευχαριστη η παρεα σας...(Δεν ξερω αν βρωμανε τα ποδια σας βεβαια...αλλα οσο δεν εχει εφευρεθει και συσκευη οσμης μεσω διαδικτυου, ειμαστε ασφαλεις...)


kalostona ton mastora


Αρχικά δημιουργήθηκε από delichoussein

ΥΓ: Μια ερωτηση.. εχω στειλει καναδυο μυνηματα ξεκαρφωτα..Και στα πλαϊνα που απεικονιζονται κατι φακελοι,στα δικα μου μονο μυνηματα εχει μια βουλα μαυρη στο κετντρο των φακελων...Σημαινει τιποτα το ιδιαιτερο;;....

Nai, oti exeis lavei meros sthn sizitisi

:D

almalibera
16/12/2003, 10:58
...σου λύνει όλες τις απορίες!!!!


Ε, παρεπιπτόντως ειναι και admin τουτου εδω του χώρου:D :D

Julius
16/12/2003, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
...σου λύνει όλες τις απορίες!!!!


Ε, παρεπιπτόντως ειναι και admin τουτου εδω του χώρου:D :D

enas aplos moderatoras eimai, alla thelo na gino admin sthn thesh toy admin xe xe xe (satanico gelaki, paralila me tripsimo ton xerion kai vlema ypoxthonio)


356

petridist
16/12/2003, 16:31
Και την άλλη φορά που θα αλλάξουμε τα πετρέλαια στη μοτό μου... θα ξυπνήσεις αοπ τις 8, θα μου έχεις ετοιμο καφέ και κουλουράκια!!!


’ντε καλή διαμονή ρε και καλώς ξαναinternetιαστηκες!!!

CyBeRseXX
16/12/2003, 18:12
kalosirthes kai koita na plironeis ton OTE apo edo kai pera..:D