PDA

View Full Version : παραεισαγωγεις(οι)



bar-code
13/10/2008, 23:45
καλησπερα σε ολους!ειμαι μολις 1-2 μηνες μακρια απο την αγορα μηχανης.θα παρω ss οσο ειμαι ακομα μικρος και αντεχει η μεση μου!η θα ξυλωθω και θα μεινω ταπι με ταπι παιρνωντας ducati 848 η θα βολευτω με gsxr600 που μου αρεσει και αυτη αρκετα.ψαχνωντας επεσα και σε παραεισαγωγεις και η απορια μου ειναι η εξης=καλυπτονται αυτα τα μηχανακια απο την αντιπροσωπεια οσον αφορα την εγγυηση και μηπως εχουν καποιο ιδιαιτερο <<θεμα>> τα μηχανακια αυτα?ευχαριστω....!

Locksmith
13/10/2008, 23:48
Το συγκεκριμένο θέμα έχει συζητηθεί αρκετές φορές, κάνε μια έρευνα στις συζητήσεις και θα βρεις πολλές πληροφορίες... Αυτό που θα διαπιστώσεις είναι ότι οι απόψεις διύστανται... Καλές αγορές.:smilea:

bar-code
14/10/2008, 00:05
εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι.βεβαια δεν ειμαι και εξοικειωμενος με αυτα τα search στο forum.αν μπορει καποιος να βαλει 1 link....πως διυστανται οι αποψεις???!!!!η σου στελνει η αντιπροσωπεια τα απαραιτητα εγγραφα μετα κανα μηνα η οχι.

bar-code
14/10/2008, 01:01
ξαναεψαξα και βρηκα!εχεις δικιο,της π@@τ@νας γινεται!μαλλον αντιπροσωπεια μερια με κοβω...

bar-code
14/10/2008, 11:20
η λογικη που λεει οτι αγοραζω καινουργια μηχανη και η εταιρεια σουτζουκι πρεπει να με καλυψει με εγγυηση 2 χρονων και ως εκφραστης της μαμας εταιρειας ειναι η εδω αντιπροσωπεια,που χολενει?αν κανεις εχει καποια γνωμη....

Locksmith
14/10/2008, 11:30
:a6: Βασικά ζήτα από έναν από τους Διαχειριστές (bartlal, crs-k, hornet, Julius, rsp, sniper) να σου μεταφέρει το thread αυτό στο κατάλληλο χώρο του forum γιατί εδώ δεν θα πάρεις πολλές απαντήσεις έως καθόλου.

bar-code
14/10/2008, 11:32
οκ,ευχαριστω:)

bartlal
14/10/2008, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Locksmith
:a6: Βασικά ζήτα από έναν από τους Διαχειριστές (bartlal, crs-k, hornet, Julius, rsp, sniper) να σου μεταφέρει το thread αυτό στο κατάλληλο χώρο του forum γιατί εδώ δεν θα πάρεις πολλές απαντήσεις έως καθόλου.

done :winka: