PDA

View Full Version : επειδη η πατρα ειναι μικρη...



tools
14/10/2008, 15:19
επειδη η πατρα ειναι μικρη αλλα το φορουμ μεγαλο...
θελω να πω ενα μεγαλο ''ευχαριστω'' και να ευχηθω καλη Τυχη στην αναζητηση ενος ζευγους αρχιδιων στο μαλακα που σημερα το μεσΗμερι μου εριξε τη βεσπα κανοντας ολο το δεξι καπακι σαν τα Μουτρα του και στραβωνοντας το τιμονι.''δικος μας '' ηταν,την ειχα πΑρκαρει σε θεσεις για μοτο.ειΝαι πορτοκαλι και παλια,αν τυχον διαβαζει αλλα δεν κατΑλαβε.
η βεσπα δεν εχει κλεισει μηνα που βαφΤηκε.πρεπει να εισαι πολυ αναισθητος για να κανεις τετΟια ζημια και να μην αφησεις ενα τηλεφωνο ρε πουστη μου,λες και θα τα πληρωνε απο την τσεπη τοΥ..
μακαρι να του ριξουν και την δικια του να δει τι ωραια αισθηση.
επισης να χασει απο το πορτοφολι του ενα 100ευρω να δει τι ωραια αισθηση που εχει και αυτο.

vaska
19/10/2008, 18:44
ΣΕ ΜΙΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ GPX ΜΟΥ ΣΕ PARKING ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΗΣΕ ΣΤΟ STAND ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΚΙΣΙΜΟ ΣΤΟ ΤΕΠΟΖΙΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΕΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ. ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΙΝΕΛΙΚΩΣΕ ΔΕΟΝΤΩΣ. ΑΤΑΡΑΧΟΣ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΔΙΑΛΥΤΙΚΟ ΤΗΣ MERC ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΒΑΦΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΟΛΟ ΣΕ ΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΟΥ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΤΡΥΠΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΣΑΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΕΠΟΖΙΤΟ 480.000 ΧΙΛ ΔΡΧ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕ ΑΠΟΛΥΤΑ.

700_Thespieis
19/10/2008, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
ΣΕ ΜΙΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ GPX ΜΟΥ ΣΕ PARKING ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΗΣΕ ΣΤΟ STAND ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΚΙΣΙΜΟ ΣΤΟ ΤΕΠΟΖΙΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΕΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ. ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΙΝΕΛΙΚΩΣΕ ΔΕΟΝΤΩΣ. ΑΤΑΡΑΧΟΣ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΔΙΑΛΥΤΙΚΟ ΤΗΣ MERC ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΒΑΦΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΟΛΟ ΣΕ ΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΟΥ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΤΡΥΠΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΣΑΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΕΠΟΖΙΤΟ 480.000 ΧΙΛ ΔΡΧ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕ ΑΠΟΛΥΤΑ.

kai meta kai meta?:smokin:

vaska
20/10/2008, 15:27
μου αρεσαν πολυ τα μουτρα του οταν ειδε ακομα και το ασταρι της λαμαρινας να ξεφταει. Σκετη απόλαυση.

gixxerpap
20/10/2008, 16:26
και φαντάσου γέλιο, ο λεβέντης να είναι μέλος του φόρουμ και να διαβάζει τώρα ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

απόλαυση ...

Tropeas
20/10/2008, 16:42
είναι δεν είναι...
διαβάζει δεν διαβάζει...
δεν επικροτούνται τακτικές οφθαλμός αντί οφθαλμού! :mad: :yuck:

devil's animal
20/10/2008, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
ΣΕ ΜΙΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ GPX ΜΟΥ ΣΕ PARKING ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΤΗΣΕ ΣΤΟ STAND ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΚΙΣΙΜΟ ΣΤΟ ΤΕΠΟΖΙΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΕΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ. ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΙΝΕΛΙΚΩΣΕ ΔΕΟΝΤΩΣ. ΑΤΑΡΑΧΟΣ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΔΙΑΛΥΤΙΚΟ ΤΗΣ MERC ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΒΑΦΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΟΛΟ ΣΕ ΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΟΥ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΤΡΥΠΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΣΑΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΕΠΟΖΙΤΟ 480.000 ΧΙΛ ΔΡΧ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕ ΑΠΟΛΥΤΑ.



σωστος!
:beer: :beer:

el_hymador
20/10/2008, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
είναι δεν είναι...
διαβάζει δεν διαβάζει...
δεν επικροτούνται τακτικές οφθαλμός αντί οφθαλμού! :mad: :yuck:

Εγω επικροτω και επαυξανω την κινηση του vaska παντως!!!

Στα @@δια που κυκλοφορουν εκει εξω τετοια χρειαζονται!!!

:wave2:

vaska
22/10/2008, 07:12
Tropea αν ήμουν καλός χριστιανός πιθανά να του έλεγα που είναι παρκαρισμένη και η άλλη μου moto για να την ξεπάτωνε κι αυτή. Πιθανά λοιπόν δεν είμαι και ΝΑΙ το απόλαυσα όσο δεν φαντάζεσε. Κι αν μου ξανασυνεβαινε το ίδιο θα έκανα. Για στάσου ρε φίλε μαζί την αγοράσαμε; Με ρωτάς τι ξέσκισμα έφαγα για να την πάρω και τι στέρησα από τον εαυτό μου για να την έχω κούκλα; Και καλά ατύχημα θα πεις, ανθρώπινο συμβαίνουν καθημερινά. Άσε τον αριθμό του τηλ σου πάνω στη μηχανή και δείξε διάθεση να πληρώσεις τη ζημιά, αλλά όχι και να το παίζεις μάγκας και να μπινελικώνεις έναν πιτσιρικά (τοτε) για να γλυτώσεις τις ευθύνες σου. Μωρέ καλά του έκανα του π@@στη.

Respect
22/10/2008, 08:39
Διάβασα το τίτλο και είπα:
Ώπα, τους τσάκωσε σε εκλεκτό μεζεδοπωλείο να μπεκροπίνουν..

Αλλά δυστυχώς.. πάει το βεσπάκι..

tools
22/10/2008, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Διάβασα το τίτλο και είπα:
Ώπα, τους τσάκωσε σε εκλεκτό μεζεδοπωλείο να μπεκροπίνουν..


αυτο κανονιζεται ηδη,εχω ανθρωπο μεσα!:rotflmao:
αν οχι αυτη την βδομαδα,την επομενη...
:wave2: