PDA

View Full Version : Γαμω την γρουσουζια μου!!!



jimtarasxt660x
15/10/2008, 17:12
Μου επεσε η μηχανη απο το σταντ και εσπασε η μια χουφτα και μου γρατζουνισε τη δισκοπλακα και το πιρουνι...:evil:
Με φαγανε ρε πουστη μου.

jimtarasxt660x
15/10/2008, 17:20
Και σαν να μην εφτανε αυτο...περνω το husqvarna ενος φιλου και μενει και απο βενζινη...με μουτζωσανε πρωι-πρωι???

Julius
15/10/2008, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Μου επεσε η μηχανη απο το σταντ και εσπασε η μια χουφτα και μου γρατζουνισε τη δισκοπλακα και το πιρουνι...:evil:
Με φαγανε ρε πουστη μου.


exei pesei epidimia kleistou stand


pou thn eixes parkarei dipla se fkremo??? pos skata gratzounistike h diskoplaka?!?!?!?

jimtarasxt660x
15/10/2008, 17:26
Ειχε ενα χαντακι και τσουλισε η μπροστα η ροδα και επεσε...χεστα!
Ξερω και εγω ρε φιλε τι να σου πω?το καλο ειναι οτι δεν εκανε την γρατζουνια πανω εκει που πιανουν τα φρενα...παλι καλα!!!
Να την προσεχεις σαν τα ματια σου και να σου πεφτει απο μια τετοια μα@@κια!!!

zolotas
15/10/2008, 17:31
τα σταντ ειναι για τα ποδηλατα ...........μονο διπλο κανει δουλεια ........over ..........ενας μεθυσμενος να περασει στην γκρεμισε ........over.......

jimtarasxt660x
15/10/2008, 17:32
Εχεις δικιο φιλε μου...πρεπει να μπει διπλο...σε βολευει ενα διπλο σε πολλα πραγματα!

devil's animal
15/10/2008, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
τα σταντ ειναι για τα ποδηλατα ...........μονο διπλο κανει δουλεια ........over ..........ενας μεθυσμενος να περασει στην γκρεμισε ........over.......



Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Εχεις δικιο φιλε μου...πρεπει να μπει διπλο...σε βολευει ενα διπλο σε πολλα πραγματα!


ναι,τωρα θα το αιτηθουμε και επισημα στο Akashi να βαλουν και στο καινουργιο ΖΧ10.
:rotflmao: :rotflmao:

περαστικα στην τσεπη σου και προσεχε.
οταν κατεβαινεις,κουνα την για να εισαι σιγουρος.πιανει.
:wave2:

jimtarasxt660x
16/10/2008, 07:06
Μωρε ειναι να μην σου τυχει...παντα προσεχα που την αφηνα αλλα εχθες ειχα κατι τρεξιματα με κατι χαρτια και δεν εδωσα πολυ σημασια...και δεν αργησε να γινει το κακο...
Οπως ειπες περαστικα στην τσεπη μου...αλλα πρεπει να την καλοπιασω τωρα...να της παρω ενα διπλο...:D

XJR_Billy
16/10/2008, 07:49
Περαστικά ρε Τζιμάκο!! Στη ματιάσανε ρε φίλε τόσο όμορφη που'ναι!
Έσπασε η χούφτα???:confused:
Δεν έχει εσωτερική μεταλλική επένδυση?

Και η δισκόπλακα??
Πως γρατζουνίστηκε ρε φίλε?

Πρέπει να'πεσε πολύ. Να προσέχεις περισσότερο που την αφήνεις ρε φιλαράκι...

Έλα ΣΚ στο πάρτυ της Μοτοδυναμικής ν'αγοράσεις καινούργιες χούφτες.:winka:

Εύχομαι αυτά να'ναι τα χειρότερα...:beer: :wave2:

jimtarasxt660x
16/10/2008, 08:25
Δεν εχει μεταλλικη επενδυση αλλα και να ειχε παλι θα εσπαζε...εχει σπασει στην κατω μερια...χεστα...
Θα βαλω παλι τις ιδιες η κατι αλλες acerbis που εχω δει!
Η δισκοπλακα δεν εχει γρατζουνιστει πανω εκει που πιανουν τα φρενα...πιο μεσα αλλα ειναι το γαμωτο..και δεν ξερω πως τα καταφερε να γρατζουνιστει και η δισκοπλακα!