PDA

View Full Version : Έλλειψη τακτ από ορισμένους διαχειριστές



nikonian
16/10/2008, 13:38
Την περασμένη εβδομάδα , θέλησα να επαναφέρω μια παλιά αγγελία , μετά από 9 μήνες, θεωρώντας ότι από τότε μέχρι σήμερα έχουν αλλάξει οι ανάγκες μας και ότι έχουν προστεθεί και αποχωρήσει εκατοντάδες μέλη .

Το νέο ποστ μου διαγράφηκε. Ξαναπροσπάθησα, διαγράφηκε πάλι.

Διάβασα ότι κάποιος προτείνει για την επαναφορά αγγελίας να βάζουμε μια νέα φωτό, ή να μειώνουμε την τιμή:confused:

Θεωρώντας τον όρο αυτό παράλογο, έγραψα ένα νέο ποστ και ζήτησα (κοσμιότατα) εξηγήσεις. Όλα ως εδώ φυσιολογικά λίγο- πολύ.

Όταν όμως είδα και αυτό μου το ποστ, που ζήτησα εξηγήσεις, να διαγράφεται χωρίς απάντηση και χωρίς να μου στείλουν έστω ένα π.μ. , να μου πουν το "γιατί" , "χαλάστηκα"

Θα ήθελα απλά να ξέρω ποιος είναι ο ΑΝΑΓΩΓΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ, γιατί δεν μ'αρέσει να καταφέρομαι κατά δικαίων και αδίκων.

AntoD
16/10/2008, 13:45
Δικιο εχεις...

εγω τις δικες μου τις κατεβασα ....

PortisHead
16/10/2008, 14:07
Κανε κατι πιο απλο.
Βαλε το link της αγγελιας σου...στην υπογραφη σου...οπως κανουμε πολυ απο 'δω μεσα.
Ετσι θα ειναι επικαιρο.
Η αληθεια ειναι ουτε εγω εχω καταλαβει γιατι χαλιουνται τοσο πολυ με posts αγγελιων του τυπου "UP"...λες και δεν υπαρχουν 100δες MB με spam εδω μεσα.
:rolleyes:

KaTaNaS
16/10/2008, 14:10
για το KLR?

Julius
16/10/2008, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikonian
Την περασμένη εβδομάδα , θέλησα να επαναφέρω μια παλιά αγγελία , μετά από 9 μήνες, θεωρώντας ότι από τότε μέχρι σήμερα έχουν αλλάξει οι ανάγκες μας και ότι έχουν προστεθεί και αποχωρήσει εκατοντάδες μέλη .

Το νέο ποστ μου διαγράφηκε. Ξαναπροσπάθησα, διαγράφηκε πάλι.

Διάβασα ότι κάποιος προτείνει για την επαναφορά αγγελίας να βάζουμε μια νέα φωτό, ή να μειώνουμε την τιμή:confused:

Θεωρώντας τον όρο αυτό παράλογο, έγραψα ένα νέο ποστ και ζήτησα (κοσμιότατα) εξηγήσεις. Όλα ως εδώ φυσιολογικά λίγο- πολύ.

Όταν όμως είδα και αυτό μου το ποστ, που ζήτησα εξηγήσεις, να διαγράφεται χωρίς απάντηση και χωρίς να μου στείλουν έστω ένα π.μ. , να μου πουν το "γιατί" , "χαλάστηκα"

Θα ήθελα απλά να ξέρω ποιος είναι ο ΑΝΑΓΩΓΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ, γιατί δεν μ'αρέσει να καταφέρομαι κατά δικαίων και αδίκων.


kathe foroum exei stick sxetiko thread



oso afora tis aggelies
#1 http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=27092


#2 http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=21729



elpizo na voithisa

gixxerpap
16/10/2008, 14:29
είναι απλός ο λόγος ρε παιδια .....αν επιτρεπόταν το up, κάθε μέλος μόλις έμπαινε στο φορουμ θα έκανε up την αγγελια ..... το αποτέλεσμα θα ήταν να έχουμε χιλιάδες σελίδες στις αγγελίες, και όλοι θα παλευαμε ποιος θα έχει την αγγελια του πιο μπροστά ...

τώρα όσον αφορά αγγελία που είχε 9 μηνες να ανανεωθει, συμφωνώ ότι είναι υπερβολικό το να τη σβήσουν ....

SF
16/10/2008, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Κανε κατι πιο απλο.
Βαλε το link της αγγελιας σου...στην υπογραφη σου...οπως κανουμε πολυ απο 'δω μεσα.
Ετσι θα ειναι επικαιρο.


O Μήτσος nikonian όμως δεν είναι σπάμερ, οπότε στράφι πάει το λινκ στην υπογραφή :)
Το κόλπο εξυπηρετεί μόνο τους <καλούς> χρήστες...

Ο χούλιος θα βοηθήσει αν οργανώσει κανένα garage sale μπας και φτιαχτούμε λίγο! Να ασημώσουμε και το θερμοσίφωνο που αγόρασε :rotflmao:

OldMan
16/10/2008, 14:44
Δεν κατάλαβα γιατί ψάχνουμε για "ανάγωγους" διαχειριστές (by the way, ο συγκεκριμένος είναι γλυκούλης...:blush: ) αντί να κάνουμε copy-paste την παλιά αγγελία και να την σβύσουμε μετά (είτε μόνοι μας, είτε με την βοήθεια του γλυκούλη..) ?? :confused:

squirrel
16/10/2008, 14:53
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
[B]Κανε κατι πιο απλο.
Βαλε το link της αγγελιας σου...στην υπογραφη σου...οπως κανουμε πολυ απο 'δω μεσα.
Ετσι θα ειναι επικαιρο.

Δυστυχώς νομίζω οτι ούτε αυτό είναι τόσο πρακτικό.
κάποια στιγμή πρόσφατα είδα μια αγγελία με αυτό τον τρόπο που με ενδιέφερε,όμως χρειάστηκε να κλείσω το pc μου κ απο τότε ψάχνω να την βρώ γιατί δεν θυμάμαι σε ποιό θέμα είχε γράψει ο χρήστης:sick:

byron
16/10/2008, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από squirrel
κάποια στιγμή πρόσφατα είδα μια αγγελία με αυτό τον τρόπο που με ενδιέφερε,όμως χρειάστηκε να κλείσω το pc μου κ απο τότε ψάχνω να την βρώ γιατί δεν θυμάμαι σε ποιό θέμα είχε γράψει ο χρήστης:sick:

:lol: :lol: Τι μηχανάκι πούλαγε θυμάσαι;

fantacid
16/10/2008, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από squirrel
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
[B]Κανε κατι πιο απλο.
Βαλε το link της αγγελιας σου...στην υπογραφη σου...οπως κανουμε πολυ απο 'δω μεσα.
Ετσι θα ειναι επικαιρο.

Δυστυχώς νομίζω οτι ούτε αυτό είναι τόσο πρακτικό.
κάποια στιγμή πρόσφατα είδα μια αγγελία με αυτό τον τρόπο που με ενδιέφερε,όμως χρειάστηκε να κλείσω το pc μου κ απο τότε ψάχνω να την βρώ γιατί δεν θυμάμαι σε ποιό θέμα είχε γράψει ο χρήστης:sick:

υπαρχει κ η ευρεση (http://www.moto.gr/forums/search.php?s=) που σου βρισκει οτι εχεις χασει....


μονο τη μαρικα μου δε μπορει να τη βρει ακομα....:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

nikonian
17/10/2008, 08:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Δεν κατάλαβα γιατί ψάχνουμε για "ανάγωγους" διαχειριστές (by the way, ο συγκεκριμένος είναι γλυκούλης...:blush: ) αντί να κάνουμε copy-paste την παλιά αγγελία και να την σβύσουμε μετά (είτε μόνοι μας, είτε με την βοήθεια του γλυκούλη..) ?? :confused:

Δε με κατάλαβες. Hestica για την αγγελία, (κάτι μπότες είναι, ας μείνουν στη ντουλάπα), με χαλάει το ότι τη σβήνουν δυο φορές αναίτια, χωρίς καμιά αιτιολόγηση, ανοίγω νέο πόστ μόνο και μόνο για να μάθω το γιατί και μου σβήνουν και αυτό το ποστ, χωρίς καμία απάντηση , έστω με π.μ.

ΥΓ: Οι μισοί με γνωρίζουν προσωπικά, θα ήταν απλό ένα π.μ. " ρε Μήτσο το έσβησα γιατί ...στραβοξύπνησα".

squirrel
17/10/2008, 08:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
:lol: :lol: Τι μηχανάκι πούλαγε θυμάσαι;

ενα BMW Κ100 για ανταλλακτικά...:bigcry:

byron
17/10/2008, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από squirrel
ενα BMW Κ100 για ανταλλακτικά...:bigcry:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=62187

rsp
17/10/2008, 09:00
Ο αναγωγος ειμαι εγω, οι λογοι εχουν εξηγηθει επανελειμενα σε πολλα ποστ...Αν εστελνα σε ολους τους χρηστες που κανουν οτι και εσυ πμ τοτε θα επρεπε να μου δωσει ο Julius τουλαχιστον 60% αυξηση...

Παρολαυτα παιζει οπως ειναι λογικο να εχω κανει και λαθος...Αλλα οταν εχεις να καθαρισεις εκατονταδες αγγελιες καθε μερα....

Καλημερα...

Ο γλυκουλης αναγωγος!:wave2:

squirrel
17/10/2008, 10:34
ωραία!!!
λέω να φτιάξουμε ενα θέμα με τίτλο:βάλτε τους διαχειριστές να ψάξουν:rotflmao:
πλάκα κάνω,
ευχαριστώ :beer:

byron
17/10/2008, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από squirrel
ωραία!!!
λέω να φτιάξουμε ενα θέμα με τίτλο:βάλτε τους διαχειριστές να ψάξουν:rotflmao:
πλάκα κάνω,
ευχαριστώ :beer:


Μπα...
Σκεφτόμαστε να καταργήσουμε το search button, με ένα που θα στέλνει ερωτήσεις στον apav :lol: :bawl: :rotflmao:

DimChios
17/10/2008, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Μπα...
Σκεφτόμαστε να καταργήσουμε το search button, με ένα που θα στέλνει ερωτήσεις στον apav :lol: :bawl: :rotflmao:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε μλκ, στο λογο μου μιλαμε...

ΧΤΕΣ το σκεφτομουνα και γελαγα μονος μου!!!!

ελεγα να το ανοιξω και θρεντ στα ανεκδοτα.....

παρεα με ενα photoshop-άκι....

εκεί που λέει "ευρεση" να γραφει apav!!!!!

:lol: :bigcry: :lol:

nikonian
17/10/2008, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp

Παρολαυτα παιζει οπως ειναι λογικο να εχω κανει και λαθος...Αλλα οταν εχεις να καθαρισεις εκατονταδες αγγελιες καθε μερα....

Καλημερα...

Ο γλυκουλης αναγωγος!:wave2:

Επιτέλους, καλύφθηκα:smilea:

THEOD
17/10/2008, 10:54
Ναι ρε παιδί μου...αυτοί οι διαχειριστές δεν διαθέτουν καθόλου SAVOIR-VIBR... :D


145572

DimChios
17/10/2008, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Ναι ρε παιδί μου...αυτοί οι διαχειριστές δεν διαθέτουν καθόλου SAVOIR-VIBR... :D



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

THEOD
17/10/2008, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Ναι ρε παιδί μου...αυτοί οι διαχειριστές δεν διαθέτουν καθόλου SAVOIR-VIBR... :D


ή έστω λίγο τακτ και λίγη ευγένεια στις απαντήσεις... :a27: :D


145575

AntoD
17/10/2008, 11:55
Τι σουργελα ειστε ολοι.....:lol: