PDA

View Full Version : Δείτε



MikeG
17/10/2008, 14:20
Χωρίς πολλά λόγια...


Δείτε εδώ. (http://www.youtube.com/watch?v=-zk45IbL-gU&eurl=http://troktiko.blogspot.com/2008/10/blog-post_4851.html)

Tpap
17/10/2008, 14:51
Ο χιμπατζής μάκης, με την βοήθεια φιλικού του πιθηκοειδούς με πίπα, κτυπάει νουμεράκια.

Δυό-τρεις ''σωστές'' ακόμη επιλογές στους ''καλεσμένους'' στο πάνελ.

Γνωστή η συνταγή, εκρηκτικό το μίγμα.

Και χωρίς κόπο μάλλον κατάφερε την θέαση που ήθελε.

hidefnick
17/10/2008, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Ο χιμπατζής μάκης, με την βοήθεια φιλικού του πιθηκοειδούς με πίπα, κτυπάει νουμεράκια.

Δυό-τρεις ''σωστές'' ακόμη επιλογές στους ''καλεσμένους'' στο πάνελ.

Γνωστή η συνταγή, εκρηκτικό το μίγμα.

Και χωρίς κόπο μάλλον κατάφερε την θέαση που ήθελε.

+ΆΠΕΙΡΟ

Akatanomastos
17/10/2008, 15:39
ρε κοπριτη θα δουλεψεις καθολου εσυ?

MikeG
17/10/2008, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ρε κοπριτη θα δουλεψεις καθολου εσυ?

Έχω γ@μηθεί. & έχω συνάντηση τώρα στις 5 :cry: :cry:

xristoforos
17/10/2008, 16:45
Εγώ πάλι νομίζω ότι ο ‘’ μπουμπούκος ‘’ τη κοπάνισε γιατί δεν ‘’σήκωνε ‘’ άλλη αλήθεια .
Ότι υποστηρίζει ο καθένας μας είναι σωστό και λάθος μαζί .

OzZzZzY
17/10/2008, 20:08
:rotflmao: :lol: :rotflmao: δωωωσε :bawl:

vestromas
18/10/2008, 00:34
Εγω εδω και καιρο προσπαθω να καταλαβω πως ειναι φασιστας ο Αδωνις Γεωργιαδης που ειναι ο μονος που ουρλιαζει για δημοψηφισματα σε ολα τα σημαντικα θεματα που οι κυβερνωντες δεν παιρνουν καν την γνωμη του λαου και πρατουν κατα το δοκουν.
Μολις των βλεπουν ολοι, πριν αρθρωσει λογο του την πεφτουν βριζοντας τον και σηκωνοντε απ τα πανελ απαξιωντας να μιλησουν μαζι του επειδη αυτος ειναι φασιστας και αυτοι δημοκρατες.
Εγω τοσα χρονια, βλεπω εναν σοβαρο νεο ανθρωπο που εχει αγαπη για την Ελλαδα και προσπαθει να πουλησει ωραια βιβλια Ελληνοκεντρικου και οχι μονο χαρακτηρα, εχει προσπαθησει να βαλει τους Ελληνες να ασχοληθουν με την Ιστορια της πατριδας τους και να αγαπησουν τα Αρχαια Ελληνικα.
Απο την αλλη βλεπω εναν αξεστο μπουζουκοταβερνιαρη εναν γεροντο ψωνισμενο γιατρο που ανακαληψε στα γεραματα την τηλεοραση και εναν ξεφωνημενο γκαιη με γνωστο καλιτεχνικο εργο:lol: να βριζουν και να ειρωνευοντε και ενα αρχιλαμογιο δημοσιογραφο να τους αφηνει ανεξελεγτους στο ονομα της δημοκρατιας.
Να θυμηθουμε οτι του (φασιστα) το βιβλιοπωλειο το εχουνε καψει οι γνωστοι αγνωστοι, γυρω στις 11 φορες εαν δεν κανω λαθος.
Τα μπουζουκαδικα και τα τηλεοπτικα στουντιο δεν ενοχλουν την δημοκρατια.
Τα Βιβλια που μιλανε για Ελλαδα Ιστορια κλπ την ενοχλουν.
Ντροπη και αισχος.

epp1640
18/10/2008, 01:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Εγω εδω και καιρο προσπαθω να καταλαβω πως ειναι φασιστας ο Αδωνις Γεωργιαδης που ειναι ο μονος που ουρλιαζει για δημοψηφισματα σε ολα τα σημαντικα θεματα που οι κυβερνωντες δεν παιρνουν καν την γνωμη του λαου και πρατουν κατα το δοκουν.
Μολις των βλεπουν ολοι, πριν αρθρωσει λογο του την πεφτουν βριζοντας τον και σηκωνοντε απ τα πανελ απαξιωντας να μιλησουν μαζι του επειδη αυτος ειναι φασιστας και αυτοι δημοκρατες.
Εγω τοσα χρονια, βλεπω εναν σοβαρο νεο ανθρωπο που εχει αγαπη για την Ελλαδα και προσπαθει να πουλησει ωραια βιβλια Ελληνοκεντρικου και οχι μονο χαρακτηρα, εχει προσπαθησει να βαλει τους Ελληνες να ασχοληθουν με την Ιστορια της πατριδας τους και να αγαπησουν τα Αρχαια Ελληνικα.
Απο την αλλη βλεπω εναν αξεστο μπουζουκοταβερνιαρη εναν γεροντο ψωνισμενο γιατρο που ανακαληψε στα γεραματα την τηλεοραση και εναν ξεφωνημενο γκαιη με γνωστο καλιτεχνικο εργο:lol: να βριζουν και να ειρωνευοντε και ενα αρχιλαμογιο δημοσιογραφο να τους αφηνει ανεξελεγτους στο ονομα της δημοκρατιας.
Να θυμηθουμε οτι του (φασιστα) το βιβλιοπωλειο το εχουνε καψει οι γνωστοι αγνωστοι, γυρω στις 11 φορες εαν δεν κανω λαθος.
Τα μπουζουκαδικα και τα τηλεοπτικα στουντιο δεν ενοχλουν την δημοκρατια.
Τα Βιβλια που μιλανε για Ελλαδα Ιστορια κλπ την ενοχλουν.
Ντροπη και αισχος.

Δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη γιατί δεν έχω ασχοληθεί μαζί του για να ξέρω θέσεις και απόψεις. Αν και το ΛΑΟΣ δεν μου είναι ιδιαίτερα συμπαθές σε κάθε περίπτωση όπως λες και εσύ Δημήτρη οι άλλοι και καλά "δημοκράτες" είναι τρισχειρότεροι και τρισάθλιοι. Αφενώς κάνουν αυτό που κράζουν και αφετέρου έχω βαρεθεί να τους βλέπω σε πάνελ.

vestromas
18/10/2008, 01:49
Δεν το παο πολιτικα, ουτε κανενας κ@ριολης απ αυτους θα με ταισει.
Αλλα δεν μπορω να βλεπω να βαζουνε ταμπελες σε νεα και μορφωμενα παιδια που εχουνε να πουνε κατι και να αφηνουνε στην απ εξω κατι λαμογια της νυχτας κατι γερο ψευτοεπαναστατες γιατρους και κατι συμπλεγματικες αδερφες.
Εχουνε ερθει τουμπα τα παντα με την κολοτηλεοραση και τα κολο Νεφελιμ που την κατευθηνουν.:beer: :wave2:

Tpap
18/10/2008, 01:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
...και να αφηνουνε στην απ εξω κατι λαμογια της νυχτας κατι γερο ψευτοεπαναστατες γιατρους και κατι συμπλεγματικες αδερφες....

ξέχασες το αρχιτσογλάνι/παλιοτόμαρο παρουσιαστή...

Συμφωνώ, ψηλέ.

vestromas
18/10/2008, 02:14
Δεν το ξεχασα το αρχιλαμογιο, των ανεφερα παρα πανω.
Ακου τι ειπε μια μερα απο την εκπομπη του για να δεις πως υποτιμαη την νοημοσυνη του κοσμου.
Επειδη αρχισαν να τον ξεφωνιζουν για τα καγιεν την βιλα στην πολιτεια κα που αμα τα μαθει ο κοσμος θα φριξει, βγηκε με σοβαρο υφος σε κοντινο πλανο και ειπε πως απο εκει που βρισκετε τωρα, δηλαδη στην χλιδα, ο αγωνας του ειναι πολυ πιο δυσκολος απεναντι στο κατεστημενο. :lol:
Ειπε και λεει κα πολλα, αλλα ο κοσμος τετειες ωρες που τα λεει, ειναι κουρασμενος και δεν τα πολυ πιανει. Αρκειτε σε κανενα κουτσομπολιο, σε κανα μπινελικι του τρελο γιατρου και σε κανενα βλαχοκουτοπονηρο του Παππαργυροπουλου.
:beer: :wave2:

mats8282
18/10/2008, 02:20
Εγω ξερω οτι στην περιπτωση του γιατρου,τουλαχιστον,μας πειραζει ο τροπος και οχι η ουσια.

http://www.youtube.com/watch?v=CjXPG-_tmsI&feature=related


ΥΓ Αλλος εδω :) http://www.youtube.com/watch?v=RCXI7Utrf40&feature=related
ΥΓ2 http://www.youtube.com/watch?v=2HNHh_MqNdM&feature=related :lol:
ΥΓ3 Ρε τι βρισκεις :D http://www.youtube.com/watch?v=VB7G5S_0H68&feature=related

xristoforos
18/10/2008, 14:29
Ελληνοφρένια

charlie says
18/10/2008, 16:18
η χουντα του μυαλου μας εχει επιβληθει μεσω του politically correct, του life style και των δανειων.οποιος εχει κατι διαφορετικο να πει, γελειοποιειται αυτοματως.

sergiosm
18/10/2008, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Εγω εδω και καιρο προσπαθω να καταλαβω πως ειναι φασιστας ο Αδωνις Γεωργιαδης που ειναι ο μονος που ουρλιαζει για δημοψηφισματα σε ολα τα σημαντικα θεματα που οι κυβερνωντες δεν παιρνουν καν την γνωμη του λαου και πρατουν κατα το δοκουν.
Μολις των βλεπουν ολοι, πριν αρθρωσει λογο του την πεφτουν βριζοντας τον και σηκωνοντε απ τα πανελ απαξιωντας να μιλησουν μαζι του επειδη αυτος ειναι φασιστας και αυτοι δημοκρατες.
Εγω τοσα χρονια, βλεπω εναν σοβαρο νεο ανθρωπο που εχει αγαπη για την Ελλαδα και προσπαθει να πουλησει ωραια βιβλια Ελληνοκεντρικου και οχι μονο χαρακτηρα, εχει προσπαθησει να βαλει τους Ελληνες να ασχοληθουν με την Ιστορια της πατριδας τους και να αγαπησουν τα Αρχαια Ελληνικα.


Ο φασισμός είναι πολιτική ιδεολογία, όπως π.χ. είναι ο κομμουνισμός, ο σοσιαλισμός, ο εθνικοσοσιαλισμός κλπ κλπ κλπ
Δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τον πολιτισμό της Ελλάδας ή οποιασδήποτε άλλης χώρας.
Το αν είναι φασίστας ή όχι ο Άδωνις Γεωργιάδης θα πρέπει να κριθεί βάσει των πολιτικών (και μόνο) απόψεών του, και όχι βάσει του περιεχομένου των βιβλίων που πουλάει.

:wave2: