PDA

View Full Version : Camera on board!!!!!!!!!!!!!



castor
18/10/2008, 15:18
Με πολυ μερακι για την κουκλα μου!!!!!!http://www.youtube.com/watch?v=BXRCPUSkHh8

p@nos
18/10/2008, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
Με πολυ μερακι για την κουκλα μου!!!!!!http://www.youtube.com/watch?v=BXRCPUSkHh8



ωραιο φαινεται...

αλλα με το νερο πως τα παει?

:D

castor
18/10/2008, 15:27
Ειναι πολυ μεσα στην ζελατινα και δεν βρεχετε με τιποτα ,αλλωστε το μωρο μου βγαινει βολτα μονο οταν ακουσει το δελτιο καιρου,για τις βροχερες μερες εχω ενα DT200R και πολυ κομμαντο!!!!!!!!!

p@nos
18/10/2008, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
Ειναι πολυ μεσα στην ζελατινα και δεν βρεχετε με τιποτα ,αλλωστε το μωρο μου βγαινει βολτα μονο οταν ακουσει το δελτιο καιρου,για τις βροχερες μερες εχω ενα DT200R και πολυ κομμαντο!!!!!!!!!


ναι οντως αν οδηγας σε βροχη λογω της ζελατινας δε θα εχει προβλημα, εγω σκεφτομαι την περιπτωση που θα μεινει παρκαρισμενη σε βροχη...

Corvo
18/10/2008, 16:33
καλη πατεντα αν και δεν ξερω κατα ποσο θα σου ειναι χρησιμη σε ταξιδια και τετοια μιας και δεν νομιζω να φτανει ο ηχος σε εσενα μεσα απο το κρανος και σε υψηλες ταχυτητες

DimChios
18/10/2008, 16:38
συγνωμη κιολας αλλα...

η αποψη μου ειναι οτι...

με πιανει γελιο με κατι τετοια ρε σεις!!!

:lol: :lol: :lol:


Μη με παρεξηγεις και δικαιωμα σου να κανεις ο,τι σε ευχαριστει απλα...

δε ξερω...

:lol: :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer: :wave2:

castor
18/10/2008, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Corvo
καλη πατεντα αν και δεν ξερω κατα ποσο θα σου ειναι χρησιμη σε ταξιδια και τετοια μιας και δεν νομιζω να φτανει ο ηχος σε εσενα μεσα απο το κρανος και σε υψηλες ταχυτητες




Δεν νομιζω κανενας να πιστευει οτι θα ακους μουσικη με 140 η 160 χιλ,ελεος,η ολη φαση ειναι για Easy Rider οδηγηση με 60 η 80 χιλ τουριστικα!!!!!!!!

Corvo
18/10/2008, 17:02
ε ενταξει απλα δεν νομιζω να σε βολεψει και παρα πολυ...τεσπα μπραβο που εκατσες και το εκανες

castor
18/10/2008, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
συγνωμη κιολας αλλα...

η αποψη μου ειναι οτι...

με πιανει γελιο με κατι τετοια ρε σεις!!!

:lol: :lol: :lol:


Μη με παρεξηγεις και δικαιωμα σου να κανεις ο,τι σε ευχαριστει απλα...

δε ξερω...

:lol: :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer: :wave2:





Συγνωμη κιολας αλλα...

η αποψη μου ειναι οτι...Μη με παρεξηγεις και δικαιωμα σου να κανεις ο,τι σε ευχαριστει απλα...




ΕΓΩ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΩ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ,ΚΑΙ ΣΥ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ρε φιλαρακι,το ολο θεμα δεν ειναι η κατασκευει που σε εσενα φερνει γελια,αλλα η αγαπη και η κ@Υλα για την μηχανη που γουσταρει ο καθενας.Ψαχτω λιγο πιο καλα το θεμα...........:a26: .......ΑΝΤΕ......:beer:

Thrakiotis
18/10/2008, 17:24
Μπραβο σου αλλα υπαρχουν και καποια σχεδον ετοιμα...Μια μικρη πατεντα για την αναζητηση των σταθμων χρειαζεται. Πολυ μικρο ενισχυτη σε μεγεθος , που χωραει και κατω απο τη σελα με εισοδο για mp3, και τηλεχειριστηριο στο τιμονι...Για ριξε μια ματια:
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ!!! ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΤΟ (http://www.youtube.com/watch?v=YdxE337HV-I)
Οσο για αποδοση: 130χλμ ακρανος ακουγα μια χαρα ΜΕ ΤΑ ΗΧΕΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΜΕΝΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΜΕΣΑ
και με κρανος και ανοιχτη ζελατινα ανετα μεχρι τα 100-105.

Akatanomastos
18/10/2008, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από castor

ΕΓΩ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΩ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ,ΚΑΙ ΣΥ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ρε φιλαρακι,το ολο θεμα δεν ειναι η κατασκευει που σε εσενα φερνει γελια,αλλα η αγαπη και η κ@Υλα για την μηχανη


:beer:

μπραβο φιλος,
ειναι ωραιο να ασχολεισαι με κατι που αγαπας με τα ΙΔΙΑ ΣΟΥ τα χερια:beer:

ειναι διαφορετικο να αγορασεις το σουπερ κιτ απο το ιντερνετ και να το πας στο μαστορα να το εγκαταστησει και διαφορετικο να φτιαξεις κατι ΜΟΝΟς σου:beer:

castor
18/10/2008, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:beer:

μπραβο φιλος,
ειναι ωραιο να ασχολεισαι με κατι που αγαπας με τα ΙΔΙΑ ΣΟΥ τα χερια:beer:

ειναι διαφορετικο να αγορασεις το σουπερ κιτ απο το ιντερνετ και να το πας στο μαστορα να το εγκαταστησει και διαφορετικο να φτιαξεις κατι ΜΟΝΟς σου:beer:


Ακριβως φιλαρακο μου,το εχεις πιασει το νοημα!!!:a18: :a18:

Thrakiotis
18/10/2008, 17:37
Ναι αλλα σκεψου το μερακι που εχεις ριξει προκειμενου να βρεις,να τροποποιησεις και να εγκαταστησεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ κατι τετοιο σε μια μηχανη που δεν ειναι γι'αυτα, με τροπο ωστε καποιοι κακοπροαιρετοι ψηλομυτες να μη σχολιαζουν...
Οπως και να εχει, μπραβο στο παλικαρι...Εγω απλα υπεδειξα και ενα πιο ευκολο τροπο για καποιον που ενδιαφερεται να τοποθετησει κατι αναλογο.

castor
18/10/2008, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thrakiotis
Μπραβο σου αλλα υπαρχουν και καποια σχεδον ετοιμα...Μια μικρη πατεντα για την αναζητηση των σταθμων χρειαζεται. Πολυ μικρο ενισχυτη σε μεγεθος , που χωραει και κατω απο τη σελα με εισοδο για mp3, και τηλεχειριστηριο στο τιμονι...Για ριξε μια ματια:
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ!!! ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΤΟ (http://www.youtube.com/watch?v=YdxE337HV-I)
Οσο για αποδοση: 130χλμ ακρανος ακουγα μια χαρα ΜΕ ΤΑ ΗΧΕΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΜΕΝΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΜΕΣΑ
και με κρανος και ανοιχτη ζελατινα ανετα μεχρι τα 100-105.


Tο εχω δει δει αυτο και κατι παρωμοιο εκανα και εγω,μονο που σε καθε μηχανη θελει διαφορες πατεντες για να ταιριαξει,θα βαλω και αλλο βιντεακι να φαινεται καλυτερα,απο ηχο ειμαι πολυ καλος,εχω βαλει και τουιτερ και ειμαι σουπερ!!!!!:beer:

xristoforos
18/10/2008, 18:46
ΠΑΤΑΓΟΣ


Τώρα θα λυσσάξει ο άλλως

DimChios
19/10/2008, 06:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
Συγνωμη κιολας αλλα...

η αποψη μου ειναι οτι...Μη με παρεξηγεις και δικαιωμα σου να κανεις ο,τι σε ευχαριστει απλα...




ΕΓΩ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΩ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ,ΚΑΙ ΣΥ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ρε φιλαρακι,το ολο θεμα δεν ειναι η κατασκευει που σε εσενα φερνει γελια,αλλα η αγαπη και η κ@Υλα για την μηχανη που γουσταρει ο καθενας.Ψαχτω λιγο πιο καλα το θεμα...........:a26: .......ΑΝΤΕ......:beer:


Νομιζω οτι εγραψα οσο πιο ευγενικα γινοταν για να καταλαβεις οτι το λεω με καλη διαθεση! Εβαλα και μπυρες στο τελος!

Μαλλον ομως δεν θες να καταλαβεις!

ΔΕΝ ΣΕ ΕΘΙΞΑ, μην τρελαινεσαι!!!

Προσωπικα, και το ξαναλεω, με πιανει γελιο οταν βλεπω πανω σε ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ραδιο, cd και δε ξερω κι εγω τι αλλο! Ειναι απλο!

Αν σε χαλαει η αποψη μου πες να τα σβησω τα μυνηματα να μη σου χαλαμε και το θρεντ!

Δεν μειωσα τη δουλεια και τον κοπο σου παντως σε καμμια περιπτωση!

Και δεν εχω να ψαξω τιποτα! Το εχω ψαξει και εχω καταληξει! Μου προκαλει γελιο, ειναι απλο!

Εσυ προσπαθησε να δεχθεις την αποψη καποιου 3ου σε κατι που εβαλες να το δουν ολοι!

Λεω κατι λαθος? Μηπως και παλι σε προσεβαλα?

:wave2:

castor
19/10/2008, 08:56
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
[B]Νομιζω οτι εγραψα οσο πιο ευγενικα γινοταν για να καταλαβεις οτι το λεω με καλη διαθεση! Εβαλα και μπυρες στο τελος!

Μαλλον ομως δεν θες να καταλαβεις!

ΔΕΝ ΣΕ ΕΘΙΞΑ, μην τρελαινεσαι!!!

Προσωπικα, και το ξαναλεω, με πιανει γελιο οταν βλεπω πανω σε ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ραδιο, cd και δε ξερω κι εγω τι αλλο! Ειναι απλο!

Αν σε χαλαει η αποψη μου πες να τα σβησω τα μυνηματα να μη σου χαλαμε και το θρεντ!

Δεν μειωσα τη δουλεια και τον κοπο σου παντως σε καμμια περιπτωση!

Και δεν εχω να ψαξω τιποτα! Το εχω ψαξει και εχω καταληξει! Μου προκαλει γελιο, ειναι απλο!

Εσυ προσπαθησε να δεχθεις την αποψη καποιου 3ου σε κατι που εβαλες να το δουν ολοι!

Λεω κατι λαθος? Μηπως και παλι σε προσεβαλα?





Δεν νομιζω να εχουμε να πουμε τιποτα αλλο,το υφος και το περιεχομενο αυτον που γραφεις νομιζω οτι σε χαρακτηριζει απολυτα,σε ευχαριστω που εισουν τοσο ευγενικος μαζι μου και που τιμησες βεβαια και το θρεντ μου,ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ!!!!

:a23: :a23:

gcrook
19/10/2008, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Νομιζω οτι εγραψα οσο πιο ευγενικα γινοταν για να καταλαβεις οτι το λεω με καλη διαθεση! Εβαλα και μπυρες στο τελος!



ρε ΝτιμΧιο..ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΣΟΥ!
:beer: :beer: :beer: :beer:

(εβαλα και μπυρες στο τελος) :lol: