PDA

View Full Version : ΠΕΡΙ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ



GOGAGIS
19/10/2008, 22:19
ΤΙ ΛΑΣΤΙΧΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ GS1200ADV.ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΦΟΡΟΥΣΕ ΤΑ ΜΠΡΙΖΕΣΤΟΝΕ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

vestromas
19/10/2008, 22:31
Τι δεν σου αρεσε στα μπριτζεστον και θελεις να το βρεις αλλου;:beer: :wave2:

GOGAGIS
19/10/2008, 22:37
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΣΤΗΝ ΒΡΟΧΗ.ΕΧΩ ΠΑΛΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΜΕΤΖΕΛΕΡ.ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ(VARADERO 1000)GIA TA BMW ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ.

vestromas
19/10/2008, 23:20
Εγω στο vstrom μπριτζεστον τραιαλ γουιν ειχα και ημουν πολυ ευχαριστημενος κατω απ ολες τις συνθηκες αλλα επηρεασμενος απο διαφορες συζητησεις πηρα τα μπατλ γουιν, παλι της μπριτζεστον και τρελαθηκα θετικα απο την οδηγικη συμπεριφορα της μηχανης, ιδιαιτερα στην βροχη.
Εντω μεταξυ ενας φιλος απο αντιδραση στο οτι ολοι πανε και βαζουνε μπατλ γουιν, πηγε και εβαλε, τα αντιστοιχα μετζελερ και το σκυλομετανιωσε απο το γλυστρημα.
Τωρα εαν τα μπριτζεστον στα bmw βγαζουν τοσο χαλια συμπεριφορα, μηπως δεν φταιν τα λαστιχα και φταιη το μηχανακι που νιωθεις αυτη την αισθηση;
Μηπως το βαραντερο παει καλυτερα στην βροχη απ το bmw και θες να χρεωσεις τα λαστιχα που ειναι και φθηνοτερα;:lol: :beer: :wave2:

DimChios
20/10/2008, 04:38
Εγω γενικα BRIDGESTONE ΔΕΝ ξαναβαζω που να μου τα χαριζουν!

ΠΟΥΘΕΝΑ!

Φιλε, κοιτα για τα TOURANCE! Τα απλά ή τα EXP!

:wave2:

AUFGEBRACHT
20/10/2008, 19:08
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
μπριτζεστον τραιαλ γουιν μπατλ γουιν, μετζελερ

Συγγνώμη που το χαλάω...αλλά αυτό το τραιαλ γουιν,μπατλ γουιν μου θυμίζει διαφημίσεις telemarketing τύπου πολυμίξερ ίζι ούλτιμέιτ τσόπερ για να τα παραγγέλνουν οι γέροι που δεν ξέρουν αγγλικά....:lol: :lol: :lol: Από τα Bridgestone Τrailwing έχω τις χειρότερες εντυπώσεις,τα πέταξα πάνω στο χρόνο κι έβαλα τα Metzeler Tourance,συμφωνώ με τον DimChios...Για τα Battlewing έχω ακούσει καλά λόγια κι ακόμα καλύτερα για τα Tourance EXP που αναφέρθηκαν παραπάνω...

liakaros
23/10/2008, 00:42
Οτι ειπε και ο Μητσαρας απο πανω... + τα DUNLOP D607 εγω τα εβαλα στην βαρκα την δικη μου και ειδα απλως αλλο μηχανακι στο στριψιμο...αυτα...:wave2: