PDA

View Full Version : Ποιος ειναι ο TazRider?



manhunter
21/10/2008, 09:45
Παρακαλώ όπως αποκαλύψει την ταυτότητα του

Ευχαριστώ



:smokin: :smokin: :smokin:

gixxerpap
21/10/2008, 09:57
θες να του πούμε κάτι? που τον είδες εσύ? ποιός σου είπε ότι είναι μέλος του φόρουμ?:D

dirtbird
21/10/2008, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
θες να του πούμε κάτι? που τον είδες εσύ? ποιός σου είπε ότι είναι μέλος του φόρουμ?:D

Φιλαράκι ωραίο avatar...... τι παίζει? :D :cool:

manhunter
21/10/2008, 10:10
...μου το είπε κανείς
Υποθέτω ότι είναι μέλος του φόρουμ...από τα συμφραζόμενα

Απλά μου ήρθε ένα dvd στα χέρια μου

....:smokin:

makis206
21/10/2008, 10:16
:confused:



:look:



:lol:


145944

manhunter
21/10/2008, 10:23
....ενα παλικαρι απο την εταιρεια που εργάζομαι για να πληρώσει ένα λογαριασμο

Ανεβαινει πάνω στο ταμείο, μαζί με ένα φίλο και συνάδελφο
Ειχαν πιάσει κουβέντα κάτω για μηχανές. Ο φίλος μου του εξήγησε οτι δεν έχει ιδεα και ότι δεν ασχολείται ,αλλά έχει ένα φίλο πάνω που ασχολείται
Ανεβαίνουν πάνω, μου λένε για ένα DVD, μου το δίνει ο φίλος μου (που του το είχε δώσει ο πελάτης), και έτσι βάζοντας το να το δω, μου γεννήθηκε η απορία ποιος να είναι αυτός

Το μυαλό μου πήγε σε έναν...αλλά δεν ήμουν σίγουρος

Πάντως το παλικάρι πάει κόφτες το μηχάνημα....στην αριστερή βοηθητική της ΕΟ

:rotflmao: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :rotflmao:

apav
21/10/2008, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Πάντως το παλικάρι πάει κόφτες το μηχάνημα....στην αριστερή βοηθητική της ΕΟ

Έφτιαξαν και στην Ελλάδα αριστερή βοηθητική στην εθνική; :uplate:

SpineshankD
21/10/2008, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
Έφτιαξαν και στην Ελλάδα αριστερή βοηθητική στην εθνική; :uplate:


οπως πηγαινεις τερμα απεναντι εννοει! :look:

manhunter
21/10/2008, 13:18
...Σωστή παρατήρηση

Εννοώ το μικρό εκείνο κοματάκι που περισευει ανάμεσα στην αριστερη λωρίδα και το ενδιάμεσο διάζωμα
και ειδικα οταν στην αριστερη ειναι αυτοκινητο.

Απλά ο τυπος πηγαινε εκει, την ωρα που ηδη ηταν αυτοκινητα στην αριστερη λωριδα
:eyepop:

Λεωνίδας
21/10/2008, 20:46
φέρε το DVD αύριο :smilea:

gixxerpap
22/10/2008, 01:18
δεν είναι μέλος του φορουμ...

το 'χει παραξηλώσει πάντως, και είναι κρίμα ....

πλέον ρισκάρει πολύ, και δεν παίζει μόνο τη δική του ζωούλα κορώνα γράμματα ...

manhunter
22/10/2008, 06:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
φέρε το DVD αύριο :smilea:



Οκ!:smilea:

DimChios
22/10/2008, 07:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
δεν είναι μέλος του φορουμ...

το 'χει παραξηλώσει πάντως, και είναι κρίμα ....

πλέον ρισκάρει πολύ, και δεν παίζει μόνο τη δική του ζωούλα κορώνα γράμματα ...


:confused:

manhunter
22/10/2008, 07:21
Δημητρη, μάλλον ο pap έχει δει κάποιο dvd του
Εμένα αυτό που έπεσε στα χέρια μου έλεγε ''Vol III''
Οπότε αποτελεί μέρος ''τριλογίας''


:winka:

DimChios
22/10/2008, 07:27
A, μαλιστα! Θενξ!

Παιζει κανενα βιντεακι στο youtube να παρουμε μια ιδεα?

Με τι μοτορι?

:beer: :beer: :beer:

byron
22/10/2008, 07:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
...Σωστή παρατήρηση

Εννοώ το μικρό εκείνο κοματάκι που περισευει ανάμεσα στην αριστερη λωρίδα και το ενδιάμεσο διάζωμα
και ειδικα οταν στην αριστερη ειναι αυτοκινητο.

Απλά ο τυπος πηγαινε εκει, την ωρα που ηδη ηταν αυτοκινητα στην αριστερη λωριδα
:eyepop:


Εμπρός στον δρόμο της μαλακίας που χάραξε ο Ghost rider :a31: :a31:

manhunter
22/10/2008, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Εμπρός στον δρόμο της μαλακίας που χάραξε ο Ghost rider :a31: :a31:


+1300
:uplate:

manhunter
22/10/2008, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
A, μαλιστα! Θενξ!

Παιζει κανενα βιντεακι στο youtube να παρουμε μια ιδεα?

Με τι μοτορι?

:beer: :beer: :beer:




Μπα...στο youtube δεν βρήκα κάτι
Ειναι με ένα gsxr

NikosKK
22/10/2008, 17:09
Νομιζω πως εννοεις αυτο (http://www.youtube.com/watch?v=3KHdu0iBPnE&feature=related) το video σωστα? :D

apav
22/10/2008, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
Νομιζω πως εννοεις αυτο (http://www.youtube.com/watch?v=3KHdu0iBPnE&feature=related) το video σωστα? :D

:a53: :a53: :a53:

Τι βοηθητική στην αριστερή λέγατε πιο πάνω, εδώ δεν υπάρχει καν χώρος και περνάει με 270+! :eyepop:

NikosKK
22/10/2008, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
:a53: :a53: :a53:

Τι βοηθητική στην αριστερή λέγατε πιο πάνω, εδώ δεν υπάρχει καν χώρος και περνάει με 270+! :eyepop:

ειναι "βοηθητικη" απλα το κενο αναμεσα στη γραμμη και το διαζωμα :smokin:
παιζει να μαζευει και τον αγκωνα για να μην τον ξυσει το παλικαρι :eyepop:

Tpap
22/10/2008, 18:10
Θελει περισσότερες από μερικές φάπες ο οδηγός.
Μάλλον όταν ήταν μικρός, οι γονείς του δεν του δώσαν την δέουσα προσοχή.

NikosKK
22/10/2008, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Θελει περισσότερες από μερικές φάπες ο οδηγός.
Μάλλον όταν ήταν μικρός, οι γονείς του δεν του δώσαν την δέουσα προσοχή.

αμφιβαλω αν ειναι μικρος...ηλικιακα τουλαχιστον..

Παντως δε λεω καλα τα γκαζια...εντυπωσιακο να το βλεπεις αλλα πολυ παρα τραβηγμενο ρε γμτ :mad:

GreenBill
22/10/2008, 18:17
Eχει και σπονσορα...

NikosKK
22/10/2008, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από GreenBill
Eχει και σπονσορα...

Εχουν και αλλα βιντεο με διαδρομη Αγ.Ιωαννη που μπαινουν με τιγκα slides και με ΠΟΛΛΑ..και αυτο εντυπωσιακο αλλα παλι παρατραβηγμενο..

Το "αστειο" ειναι οτι στην αρχη των βιντ λενε οτι ολα γινονται σε ελεγχομενο περιβαλλον :smokin:

Operater
22/10/2008, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
....

Το "αστειο" ειναι οτι στην αρχη των βιντ λενε οτι ολα γινονται σε ελεγχομενο περιβαλλον :smokin:

μάλλον πρόκειται για τρικυμία εν κρανίω...

byron
22/10/2008, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από GreenBill
Eχει και σπονσορα...

Συγνώμη ρε σεις? Ο παπασταύρου του δίνει και χρήματα για να τραβήξει αυτό το έγκλημα?

Ο "άνθρωπος" είναι απίστευτος μαλάκας !!!!

manhunter
22/10/2008, 23:23
Το dvd μου φαίνεται ίδιο με το βιντεακι, χωρις τους χορηγους και το gear indicator.
Θα το τσεκαρω αυριο απο το γραφειο και θα σας πω.

Πάντως ο τυπος που μου το εδωσε, φαινοταν γυρω στα 30+


Τι να πω...ξέρω γω...
Και μου το εδωσε και με ενα υφακι.....

liakaros
22/10/2008, 23:23
Εγω γιατι αραγε αν ημουν εισαγγελεας,αυτου του Παπασταυρου shop θα του το ειχα κλεισει το σπιτι και το μαγαζι?? :rolleyes:

zephyr1
22/10/2008, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Εγω γιατι αραγε αν ημουν εισαγγελεας,αυτου του Παπασταυρου shop θα του το ειχα κλεισει το σπιτι και το μαγαζι?? :rolleyes:


Εγω θα τον κρεμουσα απ'το καμπαναριο του Αι Γιαννη του ροσι.:rolleyes:

:lol:

NikosKK
23/10/2008, 00:04
To βιντεακι το ειχα βρει παλαιοτερα σε DVD απο ενα περιοδικο με μοτο,τωρα θα σας γελασω πιο ακριβως...θα το ψαξω!

devil's animal
23/10/2008, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Συγνώμη ρε σεις? Ο παπασταύρου του δίνει και χρήματα για να τραβήξει αυτό το έγκλημα?

Ο "άνθρωπος" είναι απίστευτος μαλάκας !!!!



Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Εγω γιατι αραγε αν ημουν εισαγγελεας,αυτου του Παπασταυρου shop θα του το ειχα κλεισει το σπιτι και το μαγαζι??


ναι,οταν βλεπετε το RC8 ή τον σουπερ δουκα στις επισημες διαφημισεις της KTM να κανουν τα απιστευτα καγκουριλικια μεσα στις πολεις δεν σας νοιαζει...:rolleyes:

και να προωθουνται με σλογκαν στυλ "Κυριαρχος της Πολης"...
και οχι μονο η ΚΤΜ,αλλα και αλλες...

any publicity,it's good publicity!
:wave2:

byron
23/10/2008, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ναι,οταν βλεπετε το RC8 ή τον σουπερ δουκα στις επισημες διαφημισεις της KTM να κανουν τα απιστευτα καγκουριλικια μεσα στις πολεις δεν σας νοιαζει...:rolleyes:

και να προωθουνται με σλογκαν στυλ "Κυριαρχος της Πολης"...
και οχι μονο η ΚΤΜ,αλλα και αλλες...

any publicity,it's good publicity!
:wave2:

Re devil´s πλάκα κάνεις;Τι σχέση έχουν τα βιντεο των επίσημων διαφημίσεων της ΚΤΜ της aprilia κλπ με αυτή την επίδειξη παράνοιας;
Ποιός σου είπε ότι καταδικάζω τις καγκουριές ή την γρήγορη οδήγηση που δεν βάζουν σε κίνδυνο τους άλλους αλλα μόνο εμένα;
Που στον φούτσο είδες καγκουριές στο βίντεο; Ενα παρανοϊκό είδα εγώ που κότσαρε μια κάμερα και περνάει με 300 ανάμεσα στην μπαριέρα και στο αμάξι, ή από δεξιά τον μοτοσυκλετιστή δίπλα στην δεξιά μπαριέρα.

Θέλεις και τα λες ή σου ξεφεύγουν;

manhunter
23/10/2008, 12:42
Λοιπόν, τώρα που το ξαναείδα έχω να επισημάνω τα εξής :

Δεν είναι το ίδιο βίντεο
Δεν έχει χορηγό
Ξεκινάει μετά τα διόδια δεξιά, μαζί με άλλα δύο gixxer

Ειναι σαφώς το ίδιο άτομο και το ίδιο μηχανάκι

Στο τέλος αφού κάτεβαίνει κάνει κάτι καγκουριές μπροστά στην κάμερα.
Σηκώνει τα χέρια, κάνει το σήμα της νίκης και τέτοια.
και καλά, σας γ@μησα όλους


Αναφέρει τέλος, ότι διενυσε 49χλμ, σε 11 λεπτά και με μέση ωριαία ταχύτητα 272χλμ


Τέλος να επισημάνω ότι αυτό που μου έδωσε είναι το VOL III, άρα ειχε και προηγούμενα ''επεισόδια'' η τριλογία. Απλά πολύ φοβάμαι ότι η τριλογία, κάποια στιγμή θα καταλήξει ''τραγωδία''. Ειτε για αυτόν είτε για τους άλλους.

PortisHead
23/10/2008, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Re devil´s πλάκα κάνεις;Τι σχέση έχουν τα βιντεο των επίσημων διαφημίσεων της ΚΤΜ της aprilia κλπ με αυτή την επίδειξη παράνοιας;
Ποιός σου είπε ότι καταδικάζω τις καγκουριές ή την γρήγορη οδήγηση που δεν βάζουν σε κίνδυνο τους άλλους αλλα μόνο εμένα;
Που στον φούτσο είδες καγκουριές στο βίντεο; Ενα παρανοϊκό είδα εγώ που κότσαρε μια κάμερα και περνάει με 300 ανάμεσα στην μπαριέρα και στο αμάξι, ή από δεξιά τον μοτοσυκλετιστή δίπλα στην δεξιά μπαριέρα.

Θέλεις και τα λες ή σου ξεφεύγουν;

Ενταξει μωρε....υποψήφιος για ηλεκτρονικο μνυμόσυνο κιαυτός :lol:
Τουλάχιστον...αμα φαει τα μουτρα του...ας τα φαει για τα καλα....μην χρεωνει τον φορολογουμενο πολίτη με 10.000 ευρω την ημερα που στοιχίζει η νοσηλεία στην εντατική.

Tpap
23/10/2008, 13:01
Απορώ γιατί δεν έχει ''φύγει'' ακόμη.

Μήπως για να παίρνουν καλό παράδειγμα ολοένα και περισσότεροι...? :confused: :confused:

Διώξτε το, κύριοι. Τι ακριβώς περιμένουμε? :mad: :mad:

manhunter
23/10/2008, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Απορώ γιατί δεν έχει ''φύγει'' ακόμη.

Μήπως για να παίρνουν καλό παράδειγμα ολοένα και περισσότεροι...? :confused: :confused:

Διώξτε το, κύριοι. Τι ακριβώς περιμένουμε? :mad: :mad:




What?
:wacko:

yannis24
23/10/2008, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
What?
:wacko:

προφανως εννοει το λινκ και οχι τον ανθρωπο !

Tpap
23/10/2008, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
προφανως εννοει το λινκ και οχι τον ανθρωπο !

πλάκα μου κάνετε?

ούτε το λινκ εννοώ, ούτε τον άνθρωπο...( τον ποιόν...?)



ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΕΝΝΟΩ.

manhunter
23/10/2008, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
πλάκα μου κάνετε?

ούτε το λινκ εννοώ, ούτε τον άνθρωπο...( τον ποιόν...?)



ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΕΝΝΟΩ.







Ναι βρε παιδί μου, και εγώ το θρεντ κατάλαβα

Αλλά γιατί?

Δεν μπορεί δλδ να σβηστεί ή να επεξεργαστεί μονο το ποστ με το βίντεο???

byron
23/10/2008, 13:25
Edit δεν κάνω. Αν θελει αυτός που το έβαλε ας κάνει. Ας δουν και άλλοι αν είναι για κλωτσιές ο τύπος ή μου φαίνεται μόνο εμένα.

gixxerpap
23/10/2008, 13:28
μη διαδίδετε φήμες χωρίς να γνωρίζετε .....

κανείς δεν πληρώνει κανένα, για να γυρίζονται τέτοια βίντεο ....

όσον αφορά το βιντεο του αι γιάννη, δεν έχει καμια σχέση σε βαθμό επικινδυνότητας και δε συμμετέχει ο συγκεκριμένος οδηγός ...

manhunter
23/10/2008, 13:34
Εγω λέω να μείνει
όποιος είναι ικανός να παει να μιμηθεί τον τύπο, επειδη ειδε το βιντεο, να παει να το κανει και να φαει το κεφαλι του. Αν ειναι επειδη βλεπουμε ενα βιντεο, να παμε να σκοτωθουμε, να παμε να γ@μηθουμε κιολας

και εγω λεω να μεινει,μπας και το βλεπει κανεις καμια φορα και καταλαβει


Εγω ανατριχιασα παντως οταν περναγε ξυστα
Για φαντασου να εισαι και ο τυπος που οδηγουσε ενα απο τα αυτοκινητα



:evil: :eyepop: :evil: :eyepop:

devil's animal
23/10/2008, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Re devil´s πλάκα κάνεις;Τι σχέση έχουν τα βιντεο των επίσημων διαφημίσεων της ΚΤΜ της aprilia κλπ με αυτή την επίδειξη παράνοιας;
Ποιός σου είπε ότι καταδικάζω τις καγκουριές ή την γρήγορη οδήγηση που δεν βάζουν σε κίνδυνο τους άλλους αλλα μόνο εμένα;
Που στον φούτσο είδες καγκουριές στο βίντεο; Ενα παρανοϊκό είδα εγώ που κότσαρε μια κάμερα και περνάει με 300 ανάμεσα στην μπαριέρα και στο αμάξι, ή από δεξιά τον μοτοσυκλετιστή δίπλα στην δεξιά μπαριέρα.

Θέλεις και τα λες ή σου ξεφεύγουν;


δεν εχεις δει εσυ στις διαφημισεις των ΚΤΜ, aprilia, να κανουν σουζες, παντηλικια, εντο κλπ??
εγω θυμαμαι συγκεκριμενα για το σουπερ δουκα οτι ο τυπος εμπαινε παντου με αναποδα, εβγαινε με power drift και μολις ισιωνε το σηκωνε και μια καντηλατη!:eyepop:
και ολα αυτα μεσα στην πολη!
αν μιλαμε για προβολη politically correct πραξεων, τοτε μπορουμε να καταδικασουμε και τις 2 εταιρειες διοτι μας προτρεπουν με τις διαφημισεις τους να κανουμε τα ιδια μεσα σε περιβαλλον πολης. σωστα?

και μιλησα καθαρα για το βιντεο που (προφανως) σπονσοραρισε ο παπασταυρου και εξελισσεται στον γνωστο Αγιο.

εχω δει και τον τυπο που πηγαινει με 300 και ειναι στο ιδιο dvd...αλλα δεν μου εκανε καμια εντυπωση. αυτα τα κανουμε ολοι μας,ισως με λιγοτερα χλμ...
:wave2:

makis206
23/10/2008, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δεν εχεις δει εσυ στις διαφημισεις των ΚΤΜ, aprilia.......

Σταύρο, κι ο Σβαρτζενέγκερ γαμεί και δέρνει όταν βγαίνει με τον ανώδυνο στο Νιου Γιορκ και σκορπάει τον θάνατο, γαμώ τους τυπάδες πσσσσσ μάγκα μου κι ουάου ! :lol:

Εγώ και με φλόμπερ να βγω να κάνω το ίδιο πράγμα στο Σύνταγμα θα είμαι οπωσδήποτε μαλάκας..:lol:

byron
23/10/2008, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
κανείς δεν πληρώνει κανένα, για να γυρίζονται τέτοια βίντεο ....

όσον αφορά το βιντεο του αι γιάννη, δεν έχει καμια σχέση σε βαθμό επικινδυνότητας και δε συμμετέχει ο συγκεκριμένος οδηγός ...

Δεν μίλησα για τον Αι Γιάννη pap, αλλά για το Ελευσίνα Κόρινθος. Δεν ξέρω αν τον πληρώνει, αλλά προφανως έχει την συγκατάθεση του αφού υπάρχει το logo και διαφήμιση στο τέλος


Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δεν εχεις δει εσυ στις διαφημισεις των ΚΤΜ, aprilia, να κανουν σουζες, παντηλικια, εντο κλπ??
εγω θυμαμαι συγκεκριμενα για το σουπερ δουκα οτι ο τυπος εμπαινε παντου με αναποδα, εβγαινε με power drift και μολις ισιωνε το σηκωνε και μια καντηλατη!:eyepop:
και ολα αυτα μεσα στην πολη!
αν μιλαμε για προβολη politically correct πραξεων, τοτε μπορουμε να καταδικασουμε και τις 2 εταιρειες διοτι μας προτρεπουν με τις διαφημισεις τους να κανουμε τα ιδια μεσα σε περιβαλλον πολης. σωστα?

και μιλησα καθαρα για το βιντεο που (προφανως) σπονσοραρισε ο παπασταυρου και εξελισσεται στον γνωστο Αγιο.

εχω δει και τον τυπο που πηγαινει με 300 και ειναι στο ιδιο dvd...αλλα δεν μου εκανε καμια εντυπωση. αυτα τα κανουμε ολοι μας,ισως με λιγοτερα χλμ...
:wave2:

Δεν μίλησα για τον Αγιο. Βλέπε παραπάνω.
Αν εσύ βλεπεις στην τηλεόραση μια διαφήμιση και βάζεις τον εαυτό σου στη θέση του stunt rider δικαίωμα σου. Και ξαναλέω ότι δεν μιλάω για την γρήγορη οδήγηση για τις καγκουριές. Μιλάω για το συγκεκριμένο βίντεο.
Δλδ για να καταλάβω..... Το είδες και σου φάνηκε νορμάλ;

devil's animal
23/10/2008, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σταύρο, κι ο Σβαρτζενέγκερ γαμεί και δέρνει όταν βγαίνει με τον ανώδυνο στο Νιου Γιορκ και σκορπάει τον θάνατο, γαμώ τους τυπάδες πσσσσσ μάγκα μου κι ουάου ! :lol:

Εγώ και με φλόμπερ να βγω να κάνω το ίδιο πράγμα στο Σύνταγμα θα είμαι οπωσδήποτε μαλάκας..:lol:

χαχαχαχ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ναι ρε φιλε δεν αντιλεγω οτι θα εισαι οπωσδηποτε μ@λακας.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αλλα το νοημα ειναι οτι γινονται τα ιδια πραγματα σχεδον...τεσπα..το χεσαμε παλι...

μαλλον θελει και ενα ξυρισμα να ειναι σενιο.:winka:

618RR
23/10/2008, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αλλα δεν μου εκανε καμια εντυπωση. αυτα τα κανουμε ολοι μας,ισως με λιγοτερα χλμ...
:wave2:

Λυπάμαι που το διαβάζω...

Δεν το παίζω - ούτε μου αρέσουν όσοι το παίζουν οσίες παρθένες, αλλά εγω δεν τα έχω κάνει και δεν αντλώ καμία ευχαρίστηση βάζοντας τον ευατό μου στη θέση του κάθε επίδοξου Rossi

:wave2:

devil's animal
23/10/2008, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δλδ για να καταλάβω..... Το είδες και σου φάνηκε νορμάλ;

πρεπει να ειναι στο ιδιο dvd με αυτα του Αγιου.
και ναι δεν μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση.
παει γρηγορα σε στενα σημεια και γενικα ειναι "τσιλιαδορος".οκ, so what?:confused:

byron
23/10/2008, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και ναι δεν μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση.
παει γρηγορα σε στενα σημεια και γενικα ειναι "τσιλιαδορος".οκ, so what?:confused:

Καλά κρασα :wave2:

devil's animal
23/10/2008, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από 618RR
Λυπάμαι που το διαβάζω...

Δεν το παίζω - ούτε μου αρέσουν όσοι το παίζουν οσίες παρθένες, αλλά εγω δεν τα έχω κάνει και δεν αντλώ καμία ευχαρίστηση βάζοντας τον ευατό μου στη θέση του κάθε επίδοξου Rossi

:wave2:

αν κανεις κατι..οτι κανεις δλδ...το κανεις πρωτα για την παρτυ σου και την ευχαριστηση σου.

δεν το λεω για σενα. γενικα μιλωντας απλα επειδη εσυ εκανες την παραθεση.

δεν παει να πει επειδη ειδες καποιον να κανει stunts ή να πηγαινει με 400 οτι θα πας να το κανεις και εσυ...

αν εχεις ορεξη και λιθγο τρελα,μπορεις να πας γρηγορα κανοντας σφηνες και περνωντας στο εκατοστο απο τον αλλον. επειδη το θελεις ομως και το γουσταρεις και οχι επειδη το ειδες και θες να το κοπιαρεις.
:wave2:

manhunter
23/10/2008, 13:56
Αποκλείεται να μην ξέρει τίποτα ο σπόνσορας?
Αποκλείεται να είναι κάποιος υπάλληλος κάποιος γνωστός του?

Και γιατι να μην βάλει την διαφήμιση του?
Το θέμα δεν είναι τι έκανε ο χορηγός, το θέμα είναι τι έκανε ο οδηγός

Γουστάρω να τα βλέπω, όπως βλέπω μια ταινία δράσης, ή παίζω ένα video game
Τα κοιτάω με ένα επιφώνημα, αλλά δεν πρόκειται να τα κάνω ποτέ. Απλά.

Θα οδηγήσω γρήγορα, αλλά με ένα όριο, όχι σώζον εαυτό σωθητω και να μπαίνω ανάμεσα από τα αυτοκίνητα δίχως αύριο

Ημαρτον....

ΥΓ: Μήπως πρέπει να του κόψω το internet να μην ασχολειται με τέτοια???

byron
23/10/2008, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αν εχεις ορεξη και λιθγο τρελα,μπορεις να πας γρηγορα κανοντας σφηνες και περνωντας στο εκατοστο απο τον αλλον. επειδη το θελεις ομως και το γουσταρεις και οχι επειδη το ειδες και θες να το κοπιαρεις.
:wave2:

Ρε Devil τη παλεύεις; Τι είναι αυτά που λες; :confused:

fantacid
23/10/2008, 14:06
βυρωνα, πες ρε οτι το τουνο δε παει μια κ ασε το προλογο!
:smokin:













































:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:wave2:

devil's animal
23/10/2008, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Τι είναι αυτά που λες; :confused:

τιποτα Βυρωνα.
:a3: για μενα.




:wave2:

AlDel Corfu
17/02/2016, 21:27
Βλέπω κάποιοι δεν ξέρετε να σέβεστε, και αυτό με στενοχωρεί αφάνταστα. Αυτά που κάνει το παλικάρι, δεν θα μπορούσε να τα κάνει κάποιος άλλος. Το πιο πιθανό (αν δοκιμάσει κάποιος να τον μιμηθεί) είναι η να πάει αδιάβαστος, η (στην καλύτερη των περιπτώσεων) να καταλήξει στο νοσοκομείο. Διάβασα κάτι για καγκουριλίκια και τέτοια πιο πάνω. Το παλικάρι (όπως όλοι θα παρατηρήσετε),φοράει σε όλα τα βίντεο κράνος, στολή Αναβάτη, γάντια, τσάντα αναβάτη, κλπ. (Κάγκουρας ειναι αυτός που κάνει σούζες και γενικότερα επίδειξη ικανοτήτων, χωρις καμία προστασία). Ο TAZRIDER κέρδισε τον σεβασμό μου (και οχι μόνο τον δικό μου), με τον τρόπο του. Ούτε μαγκιές, ούτε πονηριές. Απλά τρέχει, και προσπαθεί με διάφορους τρόπους, και με πολλών ειδών προσπεράσεις, αν και επικίνδυνα , να φτάσει στον προορισμό του, όσο πιο γρήγορα μπορεί. Ουσιαστικά δοκιμάζει τις αντοχές οχι μόνο τις δικές του, αλλά και της μηχανής. Σκεφτήκατε ποτέ πόσο δύσκολο πρέπει να είναι όλο αυτό? Τι πίεση του ασκείται απ τον αέρα, την πίεση κλπ? Καλό θα ήταν να τα σκέφτεστε και αυτά πριν μιλήσετε. Θέλει κότσια, θάρρος και λίγη τρέλα για να το καταφέρεις αυτό.
Εσάς που σας χάλασε το βιντεάκι, ξυδάκι! Επίσης θα μπορούσατε απλά να μη ξαναδείτε παρόμοια βιντεάκια! Το παλικάρι είναι πιλότος!!!!! Να είναι καλά εκεί που είναι!!! Και να ξέρετε, εντός ολίγων ημερών, θα ξαναγυρίσει με νεα βιντεάκια!!!
Όσο σχετικά με κάποιες απορίες που έχετε: 1.Δεν είναι πιτσιρικάς! 2. ΖΕΙ και Βασιλεύει!
Και να θυμάστε κάτι! Αυτός ο άνθρωπος, ειναι ο Έλληνας Βασιλιάς του Ghost Drive!!
Τον θαυμάζουν και τον ζηλεύουν μικροί και μεγάλοι!!!
Υ.Γ Μην προσπαθείτε! Δε θα του μοιάσετε ΠΟΤΕ!!!

tzimidis
17/02/2016, 21:51
....
Υ.Γ Μην προσπαθείτε! Δε θα του μοιάσετε ΠΟΤΕ!!!

η πιο σωστή ευχή -ΚΑΝΕΙΣ να μην του μοιάσει.

Μόλις τελειώσεις το δημοτικό και μπεις γυμνάσιο , έλα να ξαναμιλήσουμε

sniper
17/02/2016, 22:05
8 χρόνια αργότερα...