PDA

View Full Version : Ο ΚΩΛΟΣ ΤΟΥ BUSA K8 ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ



billsouzas
21/10/2008, 10:53
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟ Κ8 HAYABUSA ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ LIBERTY?

Ο ΚΩΛΟΣ ΧΑΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ,ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΥΜΜΑ ΤΥΠΟΥ BAGSTER ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ.

ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ BASTARD-BUSA ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ,ΠΟΛΥ ΑΝΩΤΕΡΟ ΣΕ ΟΜΟΡΦΙΑ.

ΣΥΓΝΩΜΗ

xysterman
21/10/2008, 13:28
ΕΣΥ ΤΙ ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΕΙΣ

golis
22/10/2008, 09:01
ΤΟΥΜΠΑΝΗ

SeNNinhA
22/10/2008, 10:02
Το BUSA ποτέ δεν σχεδιάστηκε για να αρέσει οπτικά.

Ο σχεδιασμός του είναι καθαρά προσανατολισμένος στην βέλτιστη ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ και την επίτευξη της μέγιστης δυνατής ΤΕΛΙΚΗΣ καθώς και προστασίας του αναβάτη (για SPORT TURING).

Όλες αυτές οι καμπύλες, από το σχεδόν 50% καλυμένο εμπρός και πίσω τροχό την προεξέχουσα μούρη τα μεγάλα πλαστικά έως και την ουρά, δεν έχουν γίνει τυχαία. Έχει με διαφορά την καλύτερη αεροδυναμική από κάθε άλλη μοτοσυκλέτα.

Εαν ψάχνεις την πιο όμορφη τότε δεν ψάχνεις για BUSA. Εαν θέλεις μινιμαλιστικά πλαστικά πάς σε SS και Supersport.

Εαν ψάχνεις όμως να πηγαίνεις με 250+ όντας ΧΑΛΑΡΟΣ και να πιάνεις τα 300 και η μηχανή να είναι σταθερή σαν τραίνο τότε η BUSA και η σχεδιασή της είναι μονόδρομος. Δυστυχώς όλα έχουν πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα.

Πάντως αλλάζοντας την ουρά χάνει την συνοχή του το σχέδιο και ναι μεν γίνεται πιο ανάλαφρη οπτικά η ουρά αλλα δεν δένει με το υπόλοιπο σύνολο. Συν ότι θα χάσεις κάτι από την σταθερότητα στα πολλά.

billsouzas
22/10/2008, 13:53
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ HAYABUSA 05 ΑΛΛΑ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ.
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΑ.
ΑΥΤΟΣ Ο ΚΩΛΟΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥ Κ8 ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ,ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΝΕ.ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΒΑΣΙΛΗΣ

byron
22/10/2008, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ HAYABUSA 05 ΑΛΛΑ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ.
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΑ.
ΑΥΤΟΣ Ο ΚΩΛΟΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥ Κ8 ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ

Ρε billsouza.......





Είσαι σίγουρος ότι μόνο βόλτες κάνεις τα μηχανάκια;;,:look: :look:

LePa
23/10/2008, 08:32
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ !!!

ΑΗΔΙΑΑΑΑΑΑ !!!!!

gixxerpap
23/10/2008, 09:37
μα τι λέει .... (http://www.bikepics.com/pictures/1316336/)

εγω γι' αυτόν τον κώλο το αγόρασα .... χρειάζομαι γιατρό .....:lol:

..δε βρίσκω κια καμια καλη φωτο ρε γμτ .......ΛΕΩΝΙΙΙΙΙΙΙΔΑΑΑΑΑΑ!!!!!!θα το φτιάξουμε το γαμω pc φέτος??????

GABBER
23/10/2008, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μα τι λέει .... (http://www.bikepics.com/pictures/1316336/)

εγω γι' αυτόν τον κώλο το αγόρασα .... χρειάζομαι γιατρό .....:lol:

Καλα εσυ Pap εισαι ειδικη περιπτωση:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Παντως το νεο Busa ειναι "ιδιαιτερο" οπτικα , οντως

Υ.Γ Pap , δημητρης ( με το cbr 900 - full extra )

zephyr1
23/10/2008, 10:36
Μαλλον το busa 05 εβλεπε για πολυ ωρα τον κωλο του 08 και αναγκαστικα αρχισε να φαινεται ασχημος.:D

Road67
23/10/2008, 10:41
Εγώ ποτέ δεν αγοράζω μηχανή για ν' αρέσει στους άλλους και για να είναι μεταπωλήσιμη με βάση τη σχεδιαστική της ομορφιά. Όταν πήρα το fazer τους περισσότερους τους ξένιζε και σχεδόν τρία χρόνια μετά έχει γεμίσει ο τόπος FZ6.
Τείνω να συμφωνήσω με τον SeNNinhA. Ούτε 2 μήνες πιο πριν έλεγα πως είναι δυνατόν κάποιος να αγοράσει ένα τέτοιο θωρηκτό σαν τη Haya και πως τόσο μακρύ και βαρύ δεν παίζει να οδηγείται άνετα από κάποιον μέσου σωματότυπου σαν κι εμένα. Κι ουσιαστικά είναι μια ρατσιστική μηχανή που απευθύνεται σε πολύ λίγους κι οτι ο μέσος άνθρωπος δε μπορεί να τη βολτάρει.
Και μετά βρέθηκε ένας άνθρωπος που άκουσε τις μαλ@κείες μου και δε φοβήθηκε να δώσει σ' έναν σχεδόν ξένο μια μηχανή που έχει καινούργια όσο μισή γκαρσονιέρα και μάλιστα με απόλυτη σιγουριά.
Και τα είδα όλα. Κατ' αρχήν να σκίζει ένα ''φράγμα'' αέρα και να το διαπερνάει σα να κινείται με αέρα μηδέν μποφόρ σε μια ταχύτητα που νόμιζα οτι ήταν 100 χιλιόμετρα (γιατί τη δίνει αυτή την αίσθηση) άσχετο αν ήταν πολύ πολύ παραπάνω. Και το αστείο αυτό το κτήνος που καθόμουν αρχικά σ' ένα φανάρι και μονολογούσα πως σιγά μη στριβεί όχι με την έννοια να στρίβει αλλά βάσει βάρους. Έχετε οδηγήσει ποτέ σκούτερ πενηντάρι που στρίβουν σαν πούπουλα λόγω βάρους; Φανταστείτε να είστε πάνω σ' ένα τανκ το οποίο όταν στρίβει δε νιώθεις κανένα βάρος και πλαγιάζει τόσο πολύ που αν κοιτάξεις το δρόμο μπορείς να διακρίνεις τις μικρές οπές στην άσφαλτο.
Και μετά μονολογούσα πάλι πως το θηρίο σε προδιαθέτει να πηγαίνεις τρέχοντας και μόνο κι απλά κατέβασα ταχύτητα και ελλάττωσα το γκάζι και απλά μεταμορφγώθηκε σ' ένα όχημα που αν δεν κοίταγες και δεν ήξερες τι είναι θαρρείς πως βρισκόσουνα σε κάτι άλλο0 σχεδιασμένο να πηγαίνει μόνο αργά που παρόλ' αυτά ένα απλό άνοιγμα μπορεί πάλι να το κάνει τέρας όχι απότομα όμως και χωρίς να με φοβήσει.
Καλά μέσα στην πόλη ήταν πολύ άστοχο να κινηθώ αλλά δε με νοιάζει κι ιδιαίτερα να την οδηγώ μέσα στην πόλη, τώρα που μένω επαρχία κι έρχομαι Αθήνα μια στο τόσο δε θα πάθω τίποτα αν παρκάρω σ' ένα parking και πάω με τα πόδια.
Και όσον αφορά τον κώλο της εμένα μ' αρέσει απλά και καθαρά. Αλλά και να μη μου άρεσε με κερδίζουν όλα τ' άλλα.

billsouzas
23/10/2008, 11:44
ΦΙΛΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ Κ5 ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ Κ8 ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ.
ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ Κ8 ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ,ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ ΒΟΛΤΑΣ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ.
ΑΣ ΜΗΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΝΑΙ ΤΟ Κ8 ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΤΕΡ,ΕΛΑΤΕ ΟΝΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΕΝΑ POWER COMMANDER,K&N,ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥ Κ8 ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΤΟ Κ8 ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ,THAT`S ALL.

ΒΑΣΙΛΗΣ

zephyr1
23/10/2008, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas

ΑΣ ΜΗΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΝΑΙ ΤΟ Κ8 ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΤΕΡ,ΕΛΑΤΕ ΟΝΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

Επιτελους κοντρα.:a46: :a10:

pap.:look:

:wave2:

kalesin
23/10/2008, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μα τι λέει .... (http://www.bikepics.com/pictures/1316336/)

εγω γι' αυτόν τον κώλο το αγόρασα .... χρειάζομαι γιατρό .....:lol:

..δε βρίσκω κια καμια καλη φωτο ρε γμτ .......ΛΕΩΝΙΙΙΙΙΙΙΔΑΑΑΑΑΑ!!!!!!θα το φτιάξουμε το γαμω pc φέτος??????


ωραιο δεντρο....

:D

Road67
23/10/2008, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΦΙΛΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ Κ5 ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ Κ8 ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ.
ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ Κ8 ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ,ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ ΒΟΛΤΑΣ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ.
ΑΣ ΜΗΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΝΑΙ ΤΟ Κ8 ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΤΕΡ,ΕΛΑΤΕ ΟΝΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΕΝΑ POWER COMMANDER,K&N,ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥ Κ8 ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΤΟ Κ8 ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ,THAT`S ALL.

ΒΑΣΙΛΗΣ Ναι αλλά να έχει και το Κ8 τα ίδια πραγματάκια έτσι; Η και τα δύο στοκ ή και τα δύο στον ίδιο βαθμό γαργαλημένα. Στοκ κ5 δεν παίζει να το περνάς. Από 'κει και πέρα είναι θέμα οδηγού. Αν ο άλλος είναι τυρί ή αν δεν είναι τυρί αλλά εσύ είσαι τρελός (δε σε λέω τρελό, υποθετικό είναι) και βαράς απίθανα χωσίματα κι ο άλλος λογικά κολώνει γιατί στο δρόμο παίζει και κάτι που λέγεται κουτί και οι κουτάκηδες είναι στην κοσμάρα τους ε τότε μπορεί. Αλλά στοκ και τα δύο ή ακριβώς στα ίδια σημεία γαργαλημένα, απλά ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ.

:beer:


EDIT :
Δεν έχω καβαλήσει το Κ5 αλλά από Κ1 που θα το πάρω και Κ7 κάτι ξέρω κι εγώ.

reinmeister
23/10/2008, 12:28
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

zephyr1
23/10/2008, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Εσυ εχεις Κ8? :rotflmao:

billsouzas
23/10/2008, 13:01
ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΤΟ Κ8 ΕΧΕΙ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΤΟ Κ1 ΕΩΣ ΚΑΙ Κ7 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ Κ8 ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΙΣΙΑ.ΔΕΝ ΜΟΝΟΜΑΧΩ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ.

ΒΑΣΙΛΗΣ

Tpap
23/10/2008, 13:08
χμμ...πλακώσανε πάλε οι γρήγοροι με τα χίλια-τρακό.

yannis24
23/10/2008, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ Κ8 ΝΑ ΜΕ ΖΑΛΙΖΟΥΝ ΠΟΥΛΑΤΟ ΡΕ,ΠΟΥΛΑΤΟ ΡΕ,ΤΙ ΛΕΤΕ ΟΡΕ ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?ΣΙΓΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΑ ΟΡΕ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕΣ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΕΞΩ ΠΡΟΚΑΛΩ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ Κ8 HAYABUSA ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΡΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΟΣ.

μαλλον σε εσενα τοτε πρεπει να εριξα προχτες στα αυτια !!

καποιος γρηγοριδης με προκαλουσε......και τον πατησα !!!
απλα πραγματα !!!

Αντε γεια !!

byron
23/10/2008, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΕΞΩ ΠΡΟΚΑΛΩ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ Κ8 HAYABUSA ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΡΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.


Η αλήθεια είναι ότι ο κώλος του Κ8 είναι σκέτη πρόκληση...:wacko:

Tpap
23/10/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΡΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΚΟΣ.

Εγώ συγγνώμη, μπιλ. :o :(

Δεν κατάλαβα ότι το έκανες προς αναζήτηση της Αλήθειας.

gixxerpap
23/10/2008, 13:23
κανονίστε το σήμερα, μετά τις 22:00 όμως ....

όποιος θέλει να αντικρύσει την αλήθεια, είναι ευπρόσδεκτος!


Παπ.-

fantacid
23/10/2008, 13:59
αν κ τα μπουσα δεν ειναι του στυλ μου
προτιμω το 8αρι οπτικα απο καθε αλλο προγονο του....

zephyr1
23/10/2008, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
κανονίστε το σήμερα, μετά τις 22:00 όμως ....

όποιος θέλει να αντικρύσει την αλήθεια, είναι ευπρόσδεκτος!


Παπ.-

Παραλιακη-videowall με ''η πολη ποτε δεν κοιμαται'' και τα busa να ξηλωνουν την ασφαλτο.

Βασιλη εισαι μεσα ? ,αντε ρε που ειναι ωραια βραδια για κοντρα.

Και μετα ο χαμενος κερναει μπυρες λαυριο.:beer:

blackbusa
23/10/2008, 18:44
:look: :look: :look:


κανονιστικε κατι μεσω πμ η να παω να φερω κανα καλαμποκι?????....πουλ πουλ πουλ πουλλλλλλλ.....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AntoD
23/10/2008, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ρε billsouza.......





Είσαι σίγουρος ότι μόνο βόλτες κάνεις τα μηχανάκια;;,:look: :look:


:lol: σ'ωραίος......

Ντιρλαντάς
23/10/2008, 18:52
:lol:

gixxerpap
23/10/2008, 19:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ Κ8 HAYABUSA,ΒΓΑΛΑΝΕ BGASTER ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΚΥΚΛΟ.
ΤΟ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΩ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ.


μπορείς να μας βοηθήσεις, αν παραδεχτείς ότι τόση ωρα κανεις πλακα...:lol:

dirtbird
23/10/2008, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
αν κ τα μπουσα δεν ειναι του στυλ μου
προτιμω το 8αρι οπτικα απο καθε αλλο προγονο του....


Παρομοίως......
















































φτάνει να μην έχει το 'μονόσελο' πάνω γιατί μπερδεύω το μπρος με το πίσω....:bigcry: :bigcry: :lol: :lol: :lol:

gixxerpap
23/10/2008, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Παρομοίως......
















































φτάνει να μην έχει το 'μονόσελο' πάνω γιατί μπερδεύω το μπρος με το πίσω....:bigcry: :bigcry: :lol: :lol: :lol:

μωρέ καλά κάνω και δεν τ' αλλάζω το αβαταρ ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
24/10/2008, 05:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μωρέ καλά κάνω και δεν τ' αλλάζω το αβαταρ ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πάντως .... όποτε θέλεις μπορείς να έχεις το δικό μου (ή κόπια του)......:bigcry: :bigcry: :lol: :lol:

billsouzas
24/10/2008, 13:16
ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ Κ8?ΟΒΕΡ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.

ΑΣ ΜΗ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ ΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΡΙΧΝΩ ΧΩΡΙΣΤΡΕΣ ΜΕ ΤΟ Κ5.

gixxerpap
24/10/2008, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ Κ8?ΟΒΕΡ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.

ΑΣ ΜΗ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ ΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΡΙΧΝΩ ΧΩΡΙΣΤΡΕΣ ΜΕ ΤΟ Κ5.

ναι βρε αντράκι μου, δίκιο έχεις, αλλά έλα να μας το δείξεις μια μέρα και απο κοντα να το δούμε live...

Gi_4ce
24/10/2008, 13:40
Αχ θεε μου...

Ρε ΤΑΚ ΑΤΤΑCK (μαλλον εσυ εισαι ο φιλος του με το busa bastard) ελα πες στο παιδι οτι εδω δεν κανουμε κοντρες...

Θα φτασει 500 σελιδες το θρεντ... σαν τον σιλβερ...

manhunter
24/10/2008, 13:43
Oh Fucking Shit Mate

Here it goes again.......


:eek: :eek:

blackbusa
24/10/2008, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ναι βρε αντράκι μου, δίκιο έχεις, αλλά έλα να μας το δείξεις μια μέρα και απο κοντα να το δούμε live...


πουλ πουλ πουλ πουλ πουλ πουλλλλλλλλλλλλλλ....παλιοκοτα.......:lol:

gixxerpap
24/10/2008, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
πουλ πουλ πουλ πουλ πουλ πουλλλλλλλλλλλλλλ....παλιοκοτα.......:lol: σε λάθος άτομο έκανες την παράθεση γιέ μου ...

blackbusa
24/10/2008, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
σε λάθος άτομο έκανες την παράθεση γιέ μου ...

οχι πατεραααααααα....απλως εγραψα αυτο που σκεφτοσουν.....αλλα ως γνωστον αλλαξες παλι γνωμη....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
24/10/2008, 14:10
billsouza...ασε τα κ8 αγορι μου...σερνονται...ελα να ανοιξουμε παρεα...κ3 εχω εγω...ιδιο με το δικο σου...φιλτρο ,εξατμιση...

blackbusa
24/10/2008, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
billsouza...ασε τα κ8 αγορι μου...σερνονται...ελα να ανοιξουμε παρεα...κ3 εχω εγω...ιδιο με το δικο σου...φιλτρο ,εξατμιση...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα.........εμφανιστηκε και ο κυριος χαμομηλης.......χαχαχαχαχαχαχα

παιδια...παιδια....σιγα με τα ροφηματα γιατι θα ξεμεινουμε.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
24/10/2008, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
billsouza...ασε τα κ8 αγορι μου...σερνονται...ελα να ανοιξουμε παρεα...κ3 εχω εγω...ιδιο με το δικο σου...φιλτρο ,εξατμιση... δεν τα λες όλα .....έχεις βγάλει και καθρέπτες .... μην κλέβεις ....:nono:

billsouzas
24/10/2008, 14:35
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΗΜΟ ΤΟ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ BUSA ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΑΦΗΝΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΚΟΚΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΙΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ TEAM-CLUB-BUSA.

ΟΛΑ ΤΑ HAYABUSA.

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΗΡΞΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΑ HAYBUSA-CLUB ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ,ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ,ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ.
ΥΠΗΡΞΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΟΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΕΛΛΑΔΑ.
ΕΔΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ CLUB SCOOTER ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ BUSA ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ?
ΟΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΜΕ BUSA ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ,ΑΜΑΝ ΠΙΑ.............

ΛΟΙΠΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ CLUB-BUSA?

cheos13
24/10/2008, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΗΜΟ ΤΟ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ BUSA ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΑΦΗΝΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΚΟΚΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΙΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ TEAM-CLUB-BUSA.

ΟΛΑ ΤΑ HAYABUSA.

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΗΡΞΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΑ HAYBUSA-CLUB ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ,ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ,ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ.
ΥΠΗΡΞΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΟΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΕΛΛΑΔΑ.
ΕΔΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ CLUB SCOOTER ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ BUSA ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ?
ΟΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΜΕ BUSA ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ,ΑΜΑΝ ΠΙΑ.............

ΛΟΙΠΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ CLUB-BUSA?


φιλος μας πηρες τα αυτια.....πατα caps lock.....κ συνεχισε.....


φιλικα....:beer:

blackbusa
24/10/2008, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΗΜΟ ΤΟ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ BUSA ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΑΦΗΝΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΚΟΚΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΙΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ TEAM-CLUB-BUSA.

ΟΛΑ ΤΑ HAYABUSA.

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΗΡΞΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΑ HAYBUSA-CLUB ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ,ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ,ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ.
ΥΠΗΡΞΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΟΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΕΛΛΑΔΑ.
ΕΔΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ CLUB SCOOTER ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ BUSA ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ?
ΟΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΜΕ BUSA ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ,ΑΜΑΝ ΠΙΑ.............

ΛΟΙΠΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ CLUB-BUSA?

δηλαδη δεν εχει τσαγακι????τσαμπα τοσος χρονος χαμενος????:sad: :sad: :sad:


πλακα κανω...οπως και εσυ σιγουρα λεγοντας για τα Κ8.....αυτο που θες υπαρχει κιολας.... (http://www.busa.gr/)


:wave2:

billsouzas
24/10/2008, 15:03
ΕΙΔΑ ΤΟ SITE CLUB BUSA ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ.

ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΔΕΣΣΑ.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 3 ΑΤΟΜΑ.ΚΑΙ ΓΑΜΩ...................

ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ.

3 ΑΤΟΜΑ CLUB-HAYABUSA,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ε??????????????????????

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΚΟΠΗ.

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

blackbusa
24/10/2008, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΕΙΔΑ ΤΟ SITE CLUB BUSA ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ.

ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΔΕΣΣΑ.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 3 ΑΤΟΜΑ.ΚΑΙ ΓΑΜΩ...................

ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ.

3 ΑΤΟΜΑ CLUB-HAYABUSA,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ε??????????????????????

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΚΟΠΗ.

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

δεν καταλαβα ακριβως πως και τι εννοεις και θα το αφησω ασχολιαστο....

καλο κουραγιο και σε εσενα....

Road67
24/10/2008, 15:13
Ήμουνα μια μέρα με το fazer και φυσικά με πέρασε μια haya κι όπως κοίταγα την κ@λάρα της σκεφτόμουν μόνο ένας κομπλεξικός θα είχε τέτοια μηχανή καθώς έβλεπα την κ@λάρα να εξαφανίζεται και ήταν κ8 και το επόμενο πρωί εγώ που δεν :D είμαι κομπλεξικός ήμουνα έξω από μια suzuki κολλημένος στη βιτρίνα. Γι' αυτό φιλέ με όλο το θάρρος πότε σε τσάγιασε το κ8 ενώ εσύ φανταζόσουν οτι τα 'χετε στήσει κι ο άνθρωπος απλά δε σου 'δωσε σημασία; Γιατί ακόμη κι εγώ που είμαι ο πλέον άσχετος με το μοντέλο οδηγώντας το κ7 και μετά το κ1 απλά ξενέρωσα (άλλο που δε μπορώ να πάρω άλλο από το 01) οπότε γίνεται ήλιου φαεινότερο οτι το κ8 απέχει έτη από το κ5.

Elle
24/10/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟ Κ8 HAYABUSA ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ LIBERTY?

Ο ΚΩΛΟΣ ΧΑΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ,ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΥΜΜΑ ΤΥΠΟΥ BAGSTER ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ.

ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ BASTARD-BUSA ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ,ΠΟΛΥ ΑΝΩΤΕΡΟ ΣΕ ΟΜΟΡΦΙΑ.

ΣΥΓΝΩΜΗ

Συγχωρεμένος! Μια χαρά είναι όμως ο κώλος του Haya εσύ το βλέπεις έτσι
γιατί βαρέθηκες να το βλέπεις! Το μπροστά το βλέπεις μόνο όταν είναι παρκαρισμένο!
:D :D

Elle
24/10/2008, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΥΜΜΑ ΤΥΠΟΥ BAGSTER ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ.

Μήπως να του βάλουμε καμμιά φλοκάτη; Καμμιά πικεδένια;
Κανένα άσπρο κεντημένο καρεδάκι σαν αυτό που βάζει και
η γιαγιάκα πάνω απο την τηλεόραση;

Road67
24/10/2008, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Μήπως να του βάλουμε καμμιά φλοκάτη; Καμμιά πικεδένια;
Κανένα άσπρο κεντημένο καρεδάκι σαν αυτό που βάζει και
η γιαγιάκα πάνω απο την τηλεόραση; και ακριβώς πάνω στην κ@λάρα και κάτω απ' όλα αυτά ένα αυτοκόλλητο ''είδη προικός''







:bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

Elle
24/10/2008, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
είδη προικός'







:bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:


ΔΙΑΛΙΕΧΤΕ!!!!!!!!:beer: :beer: :lol: :lol: :lol:

manhunter
24/10/2008, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΕΙΔΑ ΤΟ SITE CLUB BUSA ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ.

ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΔΕΣΣΑ.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 3 ΑΤΟΜΑ.ΚΑΙ ΓΑΜΩ...................

ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ.

3 ΑΤΟΜΑ CLUB-HAYABUSA,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ε??????????????????????

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΚΟΠΗ.

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.



Ρε φιλαράκι την παλευεις?
Την ετήσια μάλλον δεν την πρόσεξες έτσι??

Μάλλον κοίταξες αλλού

Για κοίτα λίγο καλύτερα

Elle
24/10/2008, 21:09
Βρε billsouza την παλεύεις ρε;
Σε όσα μηνύματα έχεις στείλει στο φόρουμ τέτοια λες!
Μήπως είσαι με τους Bullets???
Ο αδερφός του Silver Rider??? Τουλάχιστον αυτόν τον
πάμε γιατί αυτός το κάνει με στυλ!
Mπες στις αντιπαραθέσεις και δημιούργησε ένα θέμα!

Road67
24/10/2008, 21:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Mπες στις αντιπαραθέσεις και δημιούργησε ένα θέμα! Πιθανός τίτλος : ''Βαρέθηκα να πηγαίνω με το τσάλι με 54 πάνω στο πεζοδρόμιο και να μου κλείνουν το δρόμο τα μάνκι'' :rotflmao: :lol: :beer:

KaSTeLaNo
08/11/2008, 02:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΕΙΔΑ ΤΟ SITE CLUB BUSA ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ.

ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΔΕΣΣΑ.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 3 ΑΤΟΜΑ.ΚΑΙ ΓΑΜΩ...................

ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ.

3 ΑΤΟΜΑ CLUB-HAYABUSA,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ε??????????????????????

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΚΟΠΗ.

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.


επειδη στην παρουσα εκδρομη των 3 ατομων ημουν παρων,θα σε παρακαλουσα να πας σε κανεναν οφθαλμιατρο να δεις λιγο τα ματακια σου,αν βλεπεις ακομα.φατσα καρτα ηταν η πανεληνια που πηγαμε στο ΠΗλιο και εσυ βρηκες και ειπες τις Εδεσσας.Αλλα πρεπει και λιγο να κοβει γενικως και το μυαλο για να πεις γιατι μονο 3 ατομα?Ποτε αραγε να φτιαχτηκε το σιτε.το παλικαρι που εφτιαξε/φτιαχνει το busa.gr το φτιαχνει απο μονος του ο οποιος δεν ηξερε για το greekbusas.forumotion.com αλλα εχει γραφτει και εκει.Και πηγαμε και στον Βολο.


Α και δεν μου λες 20-25 busa για Πηλιο καλα ειναι ή και αυτο ειναι και γαμω....κυριε Γρηγοριδη πως σε ειπε ενα παλικαρι πιο πανω.........



:rotflmao:


Υ.Γ και να σε πω την αληθεια πολυ μπλας μπλας μου φαινεσε και χιλια χρονια να μην γραφτεις για μενα στο σιτε μας.Με το συμπαθειο αλλα τετοια ατομα δυστυχως δεν μου κανουν κεφι

madox
08/11/2008, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΕΙΔΑ ΤΟ SITE CLUB BUSA ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ.

ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΔΕΣΣΑ.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 3 ΑΤΟΜΑ.ΚΑΙ ΓΑΜΩ...................

ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ.

3 ΑΤΟΜΑ CLUB-HAYABUSA,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ε??????????????????????

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΚΟΠΗ.

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.



Καλα θα μας τρελανεις.Αυτο που ειδες ηταν μια απλη βολτα και απλα ειχε ποσταρισμενες φωτο οπως η παγια τακτικη του φορουμ επιβαλλει προαιρετικα.Στο κατω κατω μιλαμε για μια μοτο που δεν βρισκεται στην πρωτη θεση των γενικων πωλησεων.

Εσυ τι περιμενες δηλαδη καμμια δεκαρια χιλιαδες μπουσα να βγαινουν βολτα?
Ελεος:bigcry: :bigcry:

Road67
08/11/2008, 16:44
Μια συνάντηση δεν είναι επιτυχημένη αν μαζευτούν πολλά άτομα αλλά αν τα όσα άτομα πήγανε στο τέλος της ημέρας μπορούν να πουν οτι περάσανε πραγματικά καλά.

Tak-Attack
27/11/2008, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gi_4ce
Αχ θεε μου...

Ρε ΤΑΚ ΑΤΤΑCK (μαλλον εσυ εισαι ο φιλος του με το busa bastard) ελα πες στο παιδι οτι εδω δεν κανουμε κοντρες...

Θα φτασει 500 σελιδες το θρεντ... σαν τον σιλβερ...


Είμαι ο καμένος με το Busa Bastard αλλα το παλικάρι δεν το ξέρω.

Και κάτι άλλο... εδω δεν κάνουμε κόντρες....


...κόντρες κάνουμε ΕΔΩ (http://www.youtube.com/watch?v=ib3IbP9R56g) :eyepop: :rotflmao:

panjimnakos
28/11/2008, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ Κ8?ΟΒΕΡ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.

ΑΣ ΜΗ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ ΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΡΙΧΝΩ ΧΩΡΙΣΤΡΕΣ ΜΕ ΤΟ Κ5.


XA XA XA XA...................
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

john74
12/12/2008, 20:10
edo to BUSA FORUM ------> http://hayabusazone.4umer.com/forum.htm

Endo 300
14/12/2008, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
ΕΙΔΑ ΤΟ SITE CLUB BUSA ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ.

ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΔΕΣΣΑ.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 3 ΑΤΟΜΑ.ΚΑΙ ΓΑΜΩ...................

ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ.

3 ΑΤΟΜΑ CLUB-HAYABUSA,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ε??????????????????????

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΚΟΠΗ.

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.
Στη συγκεκριμενη εκδρομη ημουν και εγω..κατι κανεις η κοιτας λαθος..ηταν 24 μηχανακια

Endo 300
14/12/2008, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tak-Attack
Είμαι ο καμένος με το Busa Bastard αλλα το παλικάρι δεν το ξέρω.

Και κάτι άλλο... εδω δεν κάνουμε κόντρες....


...κόντρες κάνουμε ΕΔΩ (http://www.youtube.com/watch?v=ib3IbP9R56g)
:eyepop: :rotflmao:
Το οτι εσπασε μετα δεν το δειχνει ....

Tak-Attack
11/02/2009, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Endo 300
Το οτι εσπασε μετα δεν το δειχνει ....

Φίλε Δημήτρη λυπάμαι που θα σε στεναχορέσω αλλα...
το μηχανάκι μου δεν έσπασε! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kokos08
28/04/2009, 12:31
Ρε παιδια για ποια ομορφια μιλαμε,ειναι οτι του αρεσει του καθενος! Εδω στην κοπελα μου αρεσει ο bruce Willis!!! :eyepop:

irinia
18/05/2009, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
κανονίστε το σήμερα, μετά τις 22:00 όμως ....

όποιος θέλει να αντικρύσει την αλήθεια, είναι ευπρόσδεκτος!


Παπ.-


ΔΕ ΛΕΜΕ ΤΗ ΜΙΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑ..........


Ή όλη ή καθόλου.....

Μή κλέβεις.....!!!!

STOCK............είπαμε......!!!!!


Νορμάλ περνάει τό καινούργιο...??

Καί πόσο....??







:wave2:

gixxerpap
18/05/2009, 18:06
αν είναι και τα δυο νορμαλ, φαντάσου ότι στην 5η η διαφορά θα κοντεύει κολώνα ...

irinia
18/05/2009, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
αν είναι και τα δυο νορμαλ, φαντάσου ότι στην 5η η διαφορά θα κοντεύει κολώνα ...


ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΛΩΝΑ.........ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΡΩΣΤΟΣ


Άλλά γιά τό ότι στρίβει καλύτερα,έχει ένα κιβώτιο βούτυρο πού θυμίζει
Χόντα καλών έποχών,τό ότι έχει τά τρία προγράμματα, ίμομπιλάιζερ,
καλύτερο ύποπλαίσιο καί θέση όδήγησης λίγο πιό όρθια........καί άνετη
σέ συνδυασμό μέ τό ότι ή παλιά.........ΠΑΛΙΩΣΕ ΠΙΑ........
χωρίς βέβαια νά έχει κάποιο άλλο ψεγάδι.....

ίσως είναι λόγοι γιά κάποιον πού, ΔΕΝ ΕΧΕΙ..........τό παλιό .........

ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ..........γιατί πάμε μπροστά καί όχι πίσω..!!


Δέν ξέρω βέβαια.........πού είναι τά 20-25 άλογα διαφορά....

Μιά κολώνα στήν 5η...?? ΜΟΝΟ...???

Έμειναν μήπως στά κιλά...??

Άλήθεια πόσο βαρύτερη είναι ή καινούργια...??


Όμολογώ πάντως πώς είναι καλύτερη μοτοσυκλέττα,καί δέ θά μπορούσε νάναι άλλιώς

Άλλοίμονο άν μετά άπό 10 χρόνια έμπειρίας δέν έβγαινε καλύτερη......

ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΩ ΠΩΣ,.............

ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.......!!!

Όταν όμως παίζεις χωρίς άντίπαλο,μαλάκας είσαι νά δώσεις πολλά παραπάνω...??

Δίνεις τόσα όσα χρειάζεται γιά νά διατηρήσεις τόν μύθο....!!!

Σέ μιά έποχή μάλιστα πού όλοι στρέφονται πιά πρός τά χιλιάρια...!!!

Παρόλα αύτά............είναι


ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ............πολύ μπροστά άπό τόν άνταγωνισμό....!!!!


Τά λέω αύτά τώρα πού τό καβάλλησα..........100 χιλιόμετρα ήταν άρκετά γιά νά καταλάβω,
όταν είχα τόν προκάτοχο του γιά 4,5 χρόνια....









:wave2:

gixxerpap
18/05/2009, 19:14
εγώ φταίω που προσπαθώ να είμαι διακριτικός, για να μην ξανανάψουν τα αίματα ...