PDA

View Full Version : μεταφορα απο τις γενικες



illuminatios
16/12/2003, 16:59
Σου απευθηνα το λογο οταν σου ειπα να αφησεις τους χαρακτηρισμους τυπου κακομοιρο παιδι και πουθενα αλλου.
Το παραπανω ελεγε οτι η μηχανη απο μονη της δεν μας κανει καλους ανθρωπους. Ειδες ομως τη λεξη μαλακας και ψαρωσες. Και μου απαντησες οπως μου απαντησες.
Δεν τρεχει τιποτα.
Σ'ευχαριστω για τον γιατρο.Μου εκανε σπουδαια εκπτωση επειδη με ειχες στειλει εσυ, ο καλυτερος του πελατης.
Μου ειπε να σου πω οτι την τελευταια φορα που σε εξετασε ξεχασε το γαντι του στον κωλο σου και αν μπορεις να του το επιστρεψεις.
Α! και οτι τα φαρμακο για τη μαλακια που σε δερνει ακομα δεν το βρηκε
Κωλε!

TManiac
16/12/2003, 17:32
illu, iremise kalo mou!

xxaaxaxxaxaxaxxaaxxaaxaxa

kai kati akomh! Na xereis pos edoses fonh se polla stomata!

aaxxaxaxxaxaaxaxaaxaxaxaxxaxaxaaxax

BIKENEST
17/12/2003, 11:26
Βρωμανθρωπε απαισιε κυλοτομυριστη βρηκες κυρ μητσους
και τους κραζεις???? θα σου κανω μηνηση!!!!!!!! Α παρακατω το εργαλιο
ειναι για οσους τα παιρνουν!!!! γενικα!!!!!


361

afrotwin
17/12/2003, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Σου απευθηνα το λογο οταν σου ειπα να αφησεις τους χαρακτηρισμους τυπου κακομοιρο παιδι και πουθενα αλλου.
Το παραπανω ελεγε οτι η μηχανη απο μονη της δεν μας κανει καλους ανθρωπους. Ειδες ομως τη λεξη μαλακας και ψαρωσες. Και μου απαντησες οπως μου απαντησες.
Δεν τρεχει τιποτα.
Σ'ευχαριστω για τον γιατρο.Μου εκανε σπουδαια εκπτωση επειδη με ειχες στειλει εσυ, ο καλυτερος του πελατης.
Μου ειπε να σου πω οτι την τελευταια φορα που σε εξετασε ξεχασε το γαντι του στον κωλο σου και αν μπορεις να του το επιστρεψεις.
Α! και οτι τα φαρμακο για τη μαλακια που σε δερνει ακομα δεν το βρηκε
Κωλε!


Καλό μου παιδί
Μαλακία έπρεπε να τραβήξει ο πατέρας σου
Αντί να το κάνη με την μαμά σου και να βγεις εσύ

Και οι υπόλοιποι να με συγχωρέσουν για τα λόγια μου αλά ο τύπος είναι ηλίθιος
Και ανεπιπεδος και μην τον αφήνετε χωρείς το λουρί του.και αν είναι φίλος σας να τον μάθετε να μιλάει πιο ωραία και να σέβεται τον εαυτό του

BICILINDRICO
17/12/2003, 14:30
...να εκνευρίζομαι με τους "τσαμπουκάδες" σας. ’ν θέλετε, μπείτε σε ένα chat και βγάλτε την χολή σας, αλλιώς για να μην πουμε καμμιά βαρια κουβέντα άγιες μέρες κοιτάξτε να χαλαρώσετε...

’ντε μπράβο...


ΥΣ.: Καρφί δεν μου καίγεται για το ποιός έχει δίκιο, ποιός το άρχισε, ποιός το συνέχισε, κ.τ.λ. Τελειώνετε...

illuminatios
17/12/2003, 14:40
τελος παντων στην χαριζω!
Θα ελεγα διαφορα μια και ανεφερες οικογενιες αλλα αντε...χαλαλι σου. Απο κοντα οταν σε δω!
Ανορθογραφε κωλε

BIKENEST
17/12/2003, 18:27
Εχω APRILIA και σας μαμαω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κωλοι: p :p :p :p :p :p :p

swtos
18/12/2003, 10:27
Αδμινιστράτορες φτιάξτε επιτέλους αυτό το chat @%#$^$#@%^

Kαι ο Σώτος θέλει Chat

Julius
18/12/2003, 10:29
soooooon daskale, agorazete kainourgio software.

hornet
18/12/2003, 10:51
Σταματα να κατεβασεις τσοντες απο το net και πηγαινε βρες κανα chatosoftware χαιμενε,αγοραζεται..............και μ@λ@κιες!!!!!!

Julius
18/12/2003, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Σταματα να κατεβασεις τσοντες απο το net και πηγαινε βρες κανα chatosoftware χαιμενε,αγοραζεται..............και μ@λ@κιες!!!!!!


:D ginontai oi diapragmateyseis gia na agorastei to 51% (se metoxes) tis etairias software pou exei kanei development to chat.

DUKASII
18/12/2003, 11:07
JULIE...BRES EKEI ENA CHAT RE TRELLEEEEEEE..NA RIXOUME KANA BRISIDI!!
DEN ...EXO MHXANH...DEN EXO KAI CHAT NA XESPASO...
TELIONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!