PDA

View Full Version : Μου πατησε το ποδι το γαμωκουτο..



700_Thespieis
22/10/2008, 17:43
Ειμαι σε φαναρι μεσογειων και εχω σταματησει διπλα σενα Μερσεντες..Πρασινο και χεκιναει 1ος και μου παταει το ποδι..
Φοραγα ευτυχως τις Sidi και δεν καταλαβα τπτ(μεχρι τωρα τουλαχιστον)
εφυγε,τον προλαβα πιο μετα και μου ειπε πως δεν εφταιγε..Τουλαχιστον σταματησε να συζητησουμε..

Εχει περασει κανα 2ωρο και με ποναει λιγο το καλαμι μου..μαλλον απο την αποτομη κινηση και που στηριχτηκα στη ροδα του..

1η μαλακια που μου συμβαινει:sad:

Sapadak
22/10/2008, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
1η μαλακια που μου συμβαινει:sad:

και τελευταια ευχομαι φιλαρακι!!!


Περαστικα

alximistis
22/10/2008, 17:54
περαστικά... συμβαίνουν αυτά σε μία πόλη που όλοι βιαζόμαστε... :( ευτυχώς δεν φορούσες κανά άλλο παπούτσι. :)

tai
22/10/2008, 17:56
παλι καλά :sick:

Operater
22/10/2008, 18:05
Προσοχή! :)

700_Thespieis
22/10/2008, 18:11
Ο καημενος αργω να ξεκινησω στα φαναρια οπως μου εχετε υποδειξει..

Που να το φανταστω οτι 8α περασει απο πανω μου:uplate:

Τεσπα ολα καλα,ευχαριστω για τις απαντησεις σας..(παντως πηρα τα στοιχεια του μηπως και..)

:wave2:

sakisvolos
22/10/2008, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
......1η μαλακια που μου συμβαινει:sad:

Ας είναι και η τελευταία! :(

epp1640
22/10/2008, 19:01
:sick: περαστικά και αγύριστα.. είσαι πολύ τυχερός (μάλλον δεν είναι θέμα τύχης) που φορούσες μπότες και έτσι γλύτωσες τα χειρότερα.. όσο για την καθυστέρηση στο φανάρι τι να πω.. γύρισα από την Γαλλία όπου συνήθως πας ήρεμα στον προορισμό σου και σε κάθε φανάρι πρέπει να έχω τον κάγκουρα δεξιά που έχει σταθεί λάθος και μαρσάρει στον διάδρομο για απογείωση, τον ταρίφα πίσω που κορνάρει αν έχει ανάψει το φανάρι για ένα ms και ένα jeep με φιμέ τζάμια από αριστερά που αν καθυστερήσεις θα περάσει από πάνω σου.. έτσι γιατί μπορεί.. :wave2:

700_Thespieis
22/10/2008, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:sick: περαστικά και αγύριστα.. είσαι πολύ τυχερός (μάλλον δεν είναι θέμα τύχης) που φορούσες μπότες και έτσι γλύτωσες τα χειρότερα.. όσο για την καθυστέρηση στο φανάρι τι να πω.. γύρισα από την Γαλλία όπου συνήθως πας ήρεμα στον προορισμό σου και σε κάθε φανάρι πρέπει να έχω τον κάγκουρα δεξιά που έχει σταθεί λάθος και μαρσάρει στον διάδρομο για απογείωση, τον ταρίφα πίσω που κορνάρει αν έχει ανάψει το φανάρι για ένα ms και ένα jeep με φιμέ τζάμια από αριστερά που αν καθυστερήσεις θα περάσει από πάνω σου.. έτσι γιατί μπορεί.. :wave2:

:lol:

Λεωνίδας
22/10/2008, 23:15
εμένα με είχε πατήσει λεωφορείο :eyepop:

arxaios
22/10/2008, 23:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:sick: περαστικά και αγύριστα.. είσαι πολύ τυχερός (μάλλον δεν είναι θέμα τύχης) που φορούσες μπότες και έτσι γλύτωσες τα χειρότερα.. όσο για την καθυστέρηση στο φανάρι τι να πω.. γύρισα από την Γαλλία όπου συνήθως πας ήρεμα στον προορισμό σου και σε κάθε φανάρι πρέπει να έχω τον κάγκουρα δεξιά που έχει σταθεί λάθος και μαρσάρει στον διάδρομο για απογείωση, τον ταρίφα πίσω που κορνάρει αν έχει ανάψει το φανάρι για ένα ms και ένα jeep με φιμέ τζάμια από αριστερά που αν καθυστερήσεις θα περάσει από πάνω σου.. έτσι γιατί μπορεί.. :wave2:

Παρίσι, κέντρο οδήγησες ;;;:uplate: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zephyr1
22/10/2008, 23:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
Ο καημενος αργω να ξεκινησω στα φαναρια οπως μου εχετε υποδειξει..



Πεστους εναν-εναν.:evil:

epp1640
23/10/2008, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Παρίσι, κέντρο οδήγησες ;;;:uplate: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:lol: :lol: :lol: Ξέχασα να το εξαιρέσω αυτό Κωστή.. Εκεί έλεγες μάλλον δεν είμαι Γαλλία.. Στην δε αψίδα του θριάμβου ήταν σαν να βρίσκεσαι σε αερομαχία στο star wars.. πρόσεξε από δεξιά, όχι απο αριστερά, όχι μπροστά.. :rotflmao:

makis206
23/10/2008, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
εμένα με είχε πατήσει λεωφορείο :eyepop:

Πιο βαρύ είναι το Μερσεντέ με τόσα ηλεκτρονικά καλούδια :lol:

georgis4
23/10/2008, 08:56
Μην ανησυχειτε και χωρις καλο παπουτσι δεν παθαινεις τιποτα...Και εμενα με ειχε πατησει το ποδι με αθλητικο παπουτσι κιολας......Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ!χαχαχα σπρωχναμε το αμαξι να παρει σκαστο και δεν καταλαβε οτι στριμωχτηκα σε ενα φραχτη με αποτελεσμα να περασει η μπροστινη πανω απο το ποδι μου...δεν καταλαβα και πολλα να πω την αληθεια..Το προβλημα θα ηταν να γινει με κανενα βαρυ οχημα!!!

yannis24
23/10/2008, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Μην ανησυχειτε και χωρις καλο παπουτσι δεν παθαινεις τιποτα...Και εμενα με ειχε πατησει το ποδι με αθλητικο παπουτσι κιολας......Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ!!


XAXAXAXA !!
και εγω το ιδιο.....με πατησε ο πατερας μου και φορουσα αθλητικο παπουτσι !
και η πλακα ειναι οτι μετα δεν με πιστευε που του το ειπα.......
:p :p

GABBER
23/10/2008, 11:15
Εμενα μου εχει τυχη το αλλο κορυφαιο!!

Σταματημενος διπλα σε "συμπαθέστατη" δεσποινιδα , οπου εξασκω την "γοητεια" μου ακουμποντας στο παραθυρο της, για να δει την ομορφια μου(:smokin: :smokin: :smokin: ) ,τουπε και υφος η δικια σου ,πρασινο και ...σφεντονα στιτα γκαζια δικε μου ,η δικια σου !!!

Στο τσακ η πιο ηλιθια σαβουρα ever...

Το σωσαμε...Τερμα το καμακι...

700_Thespieis
23/10/2008, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από GABBER
Εμενα μου εχει τυχη το αλλο κορυφαιο!!

Σταματημενος διπλα σε "συμπαθέστατη" δεσποινιδα , οπου εξασκω την "γοητεια" μου ακουμποντας στο παραθυρο της, για να δει την ομορφια μου(:smokin: :smokin: :smokin: ) ,τουπε και υφος η δικια σου ,πρασινο και ...σφεντονα στιτα γκαζια δικε μου ,η δικια σου !!!

Στο τσακ η πιο ηλιθια σαβουρα ever...

Το σωσαμε...Τερμα το καμακι...

:rotflmao:

Road67
23/10/2008, 12:32
Περαστικά φιλαράκι κι αγύριστα :beer: ....

ntontos
23/10/2008, 13:56
Περαστικά και να μη σου ξανατύχει τπτ

Εμένα με είχε πατήσει ένα μ@λ@κιστήρι με ένα golf, ευτυχώς κατάλαβε τι έγινε και δεν έφυγε, οπότε τον έβρισα με την ησυχία μου!!
Βέβαια οι υπόλοιποι έχασαν το φανάρι :D
Πάντως τα μποτάκια της bering έκαναν καλή δουλειά, ούτε μελανιά.

sergiosm
23/10/2008, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
εχω σταματησει διπλα σενα Μερσεντες..

Δεν θέλω να σε πληγώσω, αλλά αφού ήσουν δίπλα του και σου πάτησε το πόδι, σημαίνει ότι εσύ είχες βάλει το πόδι σου κάτω άπο τη Μερσεντες.
Άρα μάλλον δικό σου είναι το λάθος ...
:wave2:

o_gavros
24/10/2008, 01:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
εμένα με είχε πατήσει λεωφορείο :eyepop:

σ'εχω λέμε!
τραμ!:smokin:

Λεωνίδας
24/10/2008, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
σ'εχω λέμε!
τραμ!:smokin: :a53: :a53: :a53: :a53: :a53:

700_Thespieis
24/10/2008, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Δεν θέλω να σε πληγώσω, αλλά αφού ήσουν δίπλα του και σου πάτησε το πόδι, σημαίνει ότι εσύ είχες βάλει το πόδι σου κάτω άπο τη Μερσεντες.
Άρα μάλλον δικό σου είναι το λάθος ...
:wave2:

Λες ρε Σεργιο?:confused:

Εγω παντως νομιζα πως τουλαχιστον νομικα εχω δικιο,αφου ειμαι μπροστα του και αυτος 8εωρητικα πισω μου(εστω και για λιγο).

:wave2:

arxaios
24/10/2008, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
σ'εχω λέμε!
τραμ!:smokin:

Έτσι εξηγούνται ............................................................


















































οι απόψεις σου περί ποδοσφαίρου !!!


Γερή η κουτουλιά !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sergiosm
24/10/2008, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
Λες ρε Σεργιο?:confused:

Εγω παντως νομιζα πως τουλαχιστον νομικα εχω δικιο,αφου ειμαι μπροστα του και αυτος 8εωρητικα πισω μου(εστω και για λιγο).

:wave2:

Μισό λεπτό, είπες ότι ήσουν ΔΙΠΛΑ του

Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
εχω σταματησει διπλα σενα Μερσεντες

και όχι μπροστά του.

Πού τελικά ήσουν; με ποια ρόδα σε πάτησε; την μπροστινή ή την πίσω;
Γιατί αν ήσουν μπροστά (και όχι δίπλα όπως είπες στην αρχή) το πράγμα μπορεί να είναι διαφορετικό..

:wave2:

o_gavros
24/10/2008, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:a53: :a53: :a53: :a53: :a53:


κι όμως!
και εγώ κάπως έτσι ήμουνα μετά τον τσαμπουκά αλλά ντάξει,καλά να'μαστε.



Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Έτσι εξηγούνται ............................................................



οι απόψεις σου περί ποδοσφαίρου !!!


Γερή η κουτουλιά !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μου κατέστρεψες τα νεφρά κύριος!
:lol:

700_Thespieis
24/10/2008, 15:07
Με την μπροστινη με πατησε

Διπλα μου ηταν αλλα σκεψου πως για να με πατησει,προφανως ημουν σχετικα μπροστα του..

sergiosm
24/10/2008, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
Με την μπροστινη με πατησε

θα μπορούσε να σε είχε πατήσει με την πίσω, και για να πω την αλήθεια αυτό κατάλαβα στην αρχική περιγραφή σου.



Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
για να με πατησει,προφανως ημουν σχετικα μπροστα του..

αφού ήσουν μπροστά του τότε αλλάζουν τα πράγματα ...

αν έχεις χτυπήσει κάντου καμία κουβέντα :wave2:

700_Thespieis
24/10/2008, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
θα μπορούσε να σε είχε πατήσει με την πίσω, και για να πω την αλήθεια αυτό κατάλαβα στην αρχική περιγραφή σου.




αφού ήσουν μπροστά του τότε αλλάζουν τα πράγματα ...

αν έχεις χτυπήσει κάντου καμία κουβέντα :wave2:

Η αλη8εια ειναι πως δε χτυπησα λογω μποτας.Μονο το καλαμι μου εχει μια μελανια που 8α περασει-στηριχτηκα στη ζαντα του φαντασου για να μην πεσω..

:wave2:

Xristos67
24/10/2008, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
Ο καημενος αργω να ξεκινησω στα φαναρια οπως μου εχετε υποδειξει..

Που να το φανταστω οτι 8α περασει απο πανω μου:uplate:

Τεσπα ολα καλα,ευχαριστω για τις απαντησεις σας..(παντως πηρα τα στοιχεια του μηπως και..)

:wave2:

kai mallon ka8os perimenes dipla tou eixes kai to podi sou kato apo tin grammi pou 8a akolou8ouse o troxos tou...auto simainei oti isoun para poli konta sto autokinito...

993cc
02/12/2008, 13:54
Με είχε πατήσει βαν μεσαίου μεγέθους (μάλλον ..άδειο -μου φάνηκε πολύ ελαφρύ!). Σε μποτιλιάρισμα είχα απλωθεί πολύ είναι αλήθεια και δεν τον κυνήγησα. Φορούσα στρατιωτικό άρβυλο (του ναυτικού συγκεκριμένα) το οποίο δεν είναι και ότι σκληρότερο υπάρχει αλλά δεν κατάλαβα σχεδόν τίποτα :smilea:

Dr Luv
02/12/2008, 14:32
Μάλλον τη γλύτωσες φίλε, αν δεν έχεις άλλες ενοχλήσεις μετά από τόσες ώρες...

Με έχουν πατήσει και μένα παλιότερα, αλλά δεν έπαθα τίποτα αν και δεν φορούσα τις μπότες. Τελικά δεν ξέρω ρε παιδιά τι είναι πιο επικίνδυνο, να περιμένεις ένα τσακ το μαλάκα που θα περάσει με κόκκινο ή το μαλάκα δίπλα σου που θα περάσει πάνω απ' το πόδι σου ή θα σου πάρει το τιμόνι/αγκώνα με τον καθρέφτη του... :confused:

SnakeMJK
02/12/2008, 14:44
Νομίζω αν έχουμε το νου μας στο φανάρι και ξεκινάμε χωρίς καθυστέρηση στο πράσινο δεν διατρέχουμε κίνδυνο να μας πατήσει κανείς! Αλλά και εμένα που με είχε πατήσει νορμάλ μεγέθους αυτοκίνητο και ήμουν με τα πουμάκια τα αθλητικά, δεν έπαθα κάτι ιδιαίτερο!

sergiosm
05/12/2008, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
ξεκινάμε χωρίς καθυστέρηση στο πράσινο δεν διατρέχουμε κίνδυνο να μας πατήσει κανείς!

Διατρέχουμε όμως κίνδυνο να μας πατήσει ο καθυστερημένος του άλλου φαναριού της διαστάυρωσης ...

:wave2:

Scandal
11/12/2008, 14:01
Με έχει πατήσει η θεία μου με το παλιό της το 2CV! Μιλάμε για πολύ ελαφρύ αυτοκίνητο - δεν κατάλαβα τίποτα! :P

Όσο για αυτά που λένε ότι ήσουν κοντά του κτλ... τι σημασία έχει; δηλαδή επειδή είσαι κοντά του να περάσει και από πάνω σου αν μπορεί; Άν ήσουν με αυτοκίνητο και είχες σταματήσει λίγο λοξά στο φανάρι κοντά του τι θα έκανε; Θα περίμενε να ξεκινήσεις πρώτος ή θα ερχόταν και θα σε χτυπούσε γιατί "βιάζεται"; Δεν την καταλαβαίνω την λογική σας... Που είναι ο σεβασμός;