PDA

View Full Version : 'ΟΣΟΙ ............



arxaios
23/10/2008, 19:53
...... δεν γουστάρουν το moto.gr, δεν είναι υποχρεομένοι να βρίσκονται εδώ !!!
Μπορούν να γραφτούν σε άλλα φόρουμ και να μας απαλλάξουν από την παρουσία τους .........

NikosKK
23/10/2008, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
...... δεν γουστάρουν το moto.gr, δεν είναι υποχρεομένοι να βρίσκονται εδώ !!!
Μπορούν να γραφτούν σε άλλα φόρουμ και να μας απαλλάξουν από την παρουσία τους .........


:a2:

kalant
23/10/2008, 20:13
τουλαχιστον 8 σελιδες...

:beer:

micele
23/10/2008, 20:17
:a014:

gixxerpap
23/10/2008, 20:41
....πενήντα χιλιάδε δίσκοι ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

airamhag
23/10/2008, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
:a2:

so u think u can dance? (http://www.youtube.com/watch?v=k8TBmeK9Abg)

:D :wave2:

stefanos
23/10/2008, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
...... δεν γουστάρουν το moto.gr, δεν είναι υποχρεομένοι να βρίσκονται εδώ !!!
Μπορούν να γραφτούν σε άλλα φόρουμ και να μας απαλλάξουν από την παρουσία τους .........

Εγώ είμαι γραμμένος και σε άλλα.:p

NikosKK
23/10/2008, 20:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
so u think u can dance? (http://www.youtube.com/watch?v=k8TBmeK9Abg)

:D :wave2:


:D :D :D

byron
23/10/2008, 21:00
Εχουν γνώση οι φύλακες. :lol:

Να δούμε ποιός έχει θα χάσει με τα καραγκιοζιλίκια.:wave2:

MikeG
23/10/2008, 21:03
:confused: :confused:

devil's animal
23/10/2008, 21:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
....πενήντα χιλιάδε δίσκοι ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τσε βαλε...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Corvo
23/10/2008, 21:47
:confused: :confused: :confused:

epp1640
24/10/2008, 00:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
...... δεν γουστάρουν το moto.gr, δεν είναι υποχρεομένοι να βρίσκονται εδώ !!!
Μπορούν να γραφτούν σε άλλα φόρουμ και να μας απαλλάξουν από την παρουσία τους .........

Τι έγινε Κώστα? Έχασα επεισόδεια?? :look:

vestromas
24/10/2008, 00:46
Οπα; Α ενταξει υπαρχω ακομα.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Μηπως να μαθαιναμε τιποτα και εμεις οι κουτσομποληδες;:lol: :beer: :wave2:

harvester
24/10/2008, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Οπα; Α ενταξει υπαρχω ακομα.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Μηπως να μαθαιναμε τιποτα και εμεις οι κουτσομποληδες;:lol: :beer: :wave2:
+10000 σε ολα :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
24/10/2008, 08:29
και 'γω μάλλον κάτι έχασα :cry: :cry:

edmarios
24/10/2008, 08:39
:a014:

manhunter
24/10/2008, 08:41
Ελα έλα σε παρακαλώ
Πες μας και εμάς
:confused: :smilea: :confused: :smilea:

arxaios
24/10/2008, 08:44
Δεν έχετε χάσει κάτι ....................
απλά τελευταία κυκλοφορούν στο φόρουμ κάποιοι με περίεργη συμπεριφορά και λόγο ..... ή μάλλον χωρίς λόγο (γραπτό)
Οι ίδιοι γνωρίζουν καλύτερα απ' όλους τα "γιατί" της συμπεριφοράς τους και αν θέλουν ας μας τα εκθέσουν για να δούμε και εμείς τα αίτια ............. να συμφωνήσουμε ή να διαφωνίσουμε μαζί τους, βρε αδελφέ !!!
Αλλιώς ας μας αφήσουν στην ησυχία μας ...........

filipp0s
24/10/2008, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios

απλά τελευταία κυκλοφορούν στο φόρουμ κάποιοι με περίεργη συμπεριφορά και λόγο ..... ή μάλλον χωρίς λόγο (γραπτό)
.........


μάλλον δεν θα μας ξαναενοχλήσει ο συγκεκριμενος....

blackbusa
24/10/2008, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
και 'γω μάλλον κάτι έχασα :cry: :cry:

και στα λεγαμε....μην τον βλεπεις ετσι....με τοσους αιωνες στην πλατη του....τα κυνηγαει τα αγορακια....ειναι ''πονηρος'' αυτος ο ΤΑΙ......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ.ελπιζω εστω να το ευχαριστηθηκες.....και να μην πονεσες πολυ.....:lol:

Λεωνίδας
24/10/2008, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
και στα λεγαμε....μην τον βλεπεις ετσι....με τοσους αιωνες στην πλατη του....τα κυνηγαει τα αγορακια....ειναι ''πονηρος'' αυτος ο ΤΑΙ......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ.ελπιζω εστω να το ευχαριστηθηκες.....και να μην πονεσες πολυ.....:lol: τι μλκς :bigcry:
ρε τον tai λες να περίμενα :confused:

:rotflmao: :rotflmao:

thou-vou
24/10/2008, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
υ.γ.ελπιζω εστω να το ευχαριστηθηκες.....και να μην πονεσες πολυ.....:lol:
:confused:
:confused:
:confused:
:confused:
:confused:
:confused:
:confused:
:confused:
:confused:

blackbusa
24/10/2008, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
:confused:



σε τρωει και εσενα ο κωλος σου εεεεεεεεεε????αλλα να μην λες και εσυ μετα οτι δεν ηξερες.....


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

thou-vou
24/10/2008, 10:44
:eyepop:

τι έγινε βρε παπαρα... τι γίνεται εδω μέσα... πάλι τοιχο τοιχο θα πηγαίνουμε :confused:

Ktm.Prestige
24/10/2008, 11:36
:a55:

vestromas
24/10/2008, 12:15
Κωστα, μια και το ανοιξες το θεμα, δωσε κατι παραπανω να σπαμαρουμε, μια και το θεμα σιγουρα εχει ψωμακι.:lol: :beer: :wave2:

Road67
24/10/2008, 12:29
Δώστε ψωμί στο λάο :beer:

Κανένας
24/10/2008, 12:42
αν λέει για τον χάχα τον ντιρλαντα :evil: να συνεισφέρω και εγώ :smokin:

Αν δεν λέει
συγχαρητήρια στον υπεύθυνο που τον μπάναρε :beer: :a10::beer:


:a55:

vestromas
24/10/2008, 12:48
Πειτε κατι ακομα ρε παιδια, θα ζητησω την βοηθεια του κοινου.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

makis206
24/10/2008, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Πειτε κατι ακομα ρε παιδια, θα ζητησω την βοηθεια του κοινου. :rotflmao: :beer: :wave2:

Τη σφεντόνα στην κωλότσεπη του Βύρωνα την είδες ;:D


:lol:

vestromas
24/10/2008, 12:59
Mε μενα τα εχει βαλει ο αρχαιος; Δενθυμαμαι να μανουριασαμε πουθενα;:lol: :beer: :wave2:

arxaios
24/10/2008, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Κανένας
αν λέει για τον χάχα τον ντιρλαντα :evil: να συνεισφέρω και εγώ :smokin:

Αν δεν λέει
συγχαρητήρια στον υπεύθυνο που τον μπάναρε :beer: :a10::beer:


:a55:

Αυτόν έλεγα ..............:wave2: :wave2: :wave2:

Τελικά οι Κωστήδες είμαστε και πολύ μεγάλα μυαλά !!!:lol: :lol: :lol:

arxaios
24/10/2008, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Mε μενα τα εχει βαλει ο αρχαιος; Δενθυμαμαι να μανουριασαμε πουθενα;:lol: :beer: :wave2:

Γιατί να τα έχω μαζί σου ;;; Η πλάκα και το χιούμορ είναι επιθυμητά !!!
:wave2: :wave2: :wave2:

blackbusa
24/10/2008, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
:eyepop:

τι έγινε βρε παπαρα... τι γίνεται εδω μέσα... πάλι τοιχο τοιχο θα πηγαίνουμε :confused:

φορα εσυ το καλο (καθαρο) σου σωβρακο (ξερεις εσυ:winka: ) και θα την βρουμε την ακρη....
















































υ.γ.μην ξεχασεις να μου φερεις το ζελε στο ΔΣ σημερα εεεεεεεεεεεε.....:lol:

Tpap
24/10/2008, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Αυτόν έλεγα ..............:wave2: :wave2: :wave2:

γιατί ρε, τι σας έκανε το παλλικάρι...?

ίσως κάποιοι είναι καλλίτερα να βάζουν μόνο εμόσιον. Ακόμα δεν καταλαβαίνω.

vestromas
24/10/2008, 18:07
A τωρα καταλαβα!:lol: Ελα μωρε, τωρα, το παιδι μπορει να ητανε δυσλεκτικο και να ειχε προβλημα στην εκφραση.:rotflmao:
Η μπορει να ντρεποτανε για την ορθογραφια επειδη οι φιλολογοι του φορουμ ξεφωνιζουν συνεχεια:rotflmao: :rotflmao:
Μην κοιτατε που εμεις οι αγραματοι δεν εχουμε τσιπα κα γραφουμε οπως μας βγει, αλλοι ντρεποντε.:bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

NikosKK
24/10/2008, 18:10
Απ'οτι ειδα εγω παντως πουλαγε αρκετα προσλβητικο e-νταηλικι σε ενα παλικαρι που τον εκραξε
επειδη "ξεθαψε" ενα θεμα που ας πουμε δε θα επρεπε να ξεθαψει...

Αν ηταν γι αυτο κ οχι κατι που εχω χασει τοτε καλος επραξε με τη σφεντονα :smokin:

charlie says
24/10/2008, 18:49
το σιγουρο ειναι οτι εχει ενα μονο λογοριασμο ,για το συγκεκριμενο φορουμ:rolleyes:

Silver_Rider
24/10/2008, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
...... δεν γουστάρουν το moto.gr, δεν είναι υποχρεομένοι να βρίσκονται εδώ !!!
Μπορούν να γραφτούν σε άλλα φόρουμ και να μας απαλλάξουν από την παρουσία τους .........

Κάπιοι απο εδο σίγουρα δεν γουστάρουν το μότο.γρ. Εγώ το γουστάρω αλλά αυτή δεν το γουστάρουν και δεν με πάνε κι εμένα ξερουν πιοι είναι. Εμέμα μου αρέση το πρόγραμα το μοτο μπράβο σας κανετε καλή δουλιά και τζάμπα κιόλας σας συχέρω για τη δουλιά που κάνετε ησαστε πολύ καλή!:sun:

vestromas
24/10/2008, 19:52
Eπ σε πιασαμε . Παμε γρηγορα διπλα στις αντιπαραθεσεις και σε ψαχνει το μισο φορουμ να μιλησει μαζι σου.:lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:

NikosKK
24/10/2008, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Silver_Rider
Κάπιοι απο εδο σίγουρα δεν γουστάρουν το μότο.γρ. Εγώ το γουστάρω αλλά αυτή δεν το γουστάρουν και δεν με πάνε κι εμένα ξερουν πιοι είναι. Εμέμα μου αρέση το πρόγραμα το μοτο μπράβο σας κανετε καλή δουλιά και τζάμπα κιόλας σας συχέρω για τη δουλιά που κάνετε ησαστε πολύ καλή!:sun:


Ωωωω εκλεκτε :a23: :a23:

Bavarian
24/10/2008, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Silver_Rider
Κάπιοι απο εδο σίγουρα δεν γουστάρουν το μότο.γρ. Εγώ το γουστάρω αλλά αυτή δεν το γουστάρουν και δεν με πάνε κι εμένα ξερουν πιοι είναι. Εμέμα μου αρέση το πρόγραμα το μοτο μπράβο σας κανετε καλή δουλιά και τζάμπα κιόλας σας συχέρω για τη δουλιά που κάνετε ησαστε πολύ καλή!:sun:



σ' ωραίος ρε :look:

zolotas
24/10/2008, 20:20
aaaaaaa...............:sad: και γω νομιζα ηταν ο FZR600R .........τι εγινε αυτη η ψυχη???

tai
24/10/2008, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
και στα λεγαμε....μην τον βλεπεις ετσι....με τοσους αιωνες στην πλατη του....τα κυνηγαει τα αγορακια....ειναι ''πονηρος'' αυτος ο ΤΑΙ......
υ.γ.ελπιζω εστω να το ευχαριστηθηκες.....και να μην πονεσες πολυ.....:lol:

τι εγινε ρε παιδιά????:confused:
πήδηξα και δεν το θυμάμαι :rolleyes:

γαμώτο με αυτο το αλτσχάιμερ

ολα τα καλά τα χάνω:sick:

dammed_kittin
25/10/2008, 00:07
3 σελιδες μονο?
πανε οι παλιες καλες εποχες


:mad:

vestromas
25/10/2008, 05:22
Καδρονια, ωραιο το σκεπτικο σου, αλλα αν συνεχισεις με τα γκρικλις θα μας καψεις και αυτο το λιγο μυαλο που εχουμε για να σπαμαρουμε.:lol:
Ασε που θα σε μπαναρουν και μετα δεν θα εχουμε αντιπολιτευση.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

Μικρή Λουλού
25/10/2008, 09:20
βρε,βρε,βρε.....:smokin:

Road67
25/10/2008, 09:30
Σε παρακαλώ arxaie αν και δε γνωριζόμαστε, θα σου στείλω και πμ αν θες να σε θερμοπαρακαλέσω ό,τι κι αν πει ο kadronias μη τον μπανάρεις, δεν μπορείς να καταλάβεις ... Το φόρουμ έχει αποκτήσει συλλεκτική αξία πλέον με τη Vespa AMG.












:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

arxaios
25/10/2008, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Σε παρακαλώ arxaie αν και δε γνωριζόμαστε, θα σου στείλω και πμ αν θες να σε θερμοπαρακαλέσω ό,τι κι αν πει ο kadronias μη τον μπανάρεις, δεν μπορείς να καταλάβεις ... Το φόρουμ έχει αποκτήσει συλλεκτική αξία πλέον με τη Vespa AMG.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν έχω διάθεση να "μπανάρω" κανέναν ................. άλλωστε δεν μπορώ κιόλας ........
:wave2:

filipp0s
25/10/2008, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Σε παρακαλώ arxaie αν και δε γνωριζόμαστε, θα σου στείλω και πμ αν θες να σε θερμοπαρακαλέσω ό,τι κι αν πει ο kadronias μη τον μπανάρεις, δεν μπορείς να καταλάβεις ... Το φόρουμ έχει αποκτήσει συλλεκτική αξία πλέον με τη Vespa AMG.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


καλα ο συγκεκριμένος μόνο βέσπα δεν έχει...:winka:

zolotas
25/10/2008, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
3 σελιδες μονο?
πανε οι παλιες καλες εποχες


:mad:

ναι ...........οι γκριζοι λυκοι πηραν συνταξη .........:look:

the who
25/10/2008, 11:35
Τα καλυτερα εχω χασει ρε π@υστη μου με τους κ@λοπαροχους.Παντως το μοτο ειναι μικρογραφια του κοσμου μας(μοτοσυκλετιστικου και οχι μονο),οποτε υπαρχουν απ ολα τα καλα.:wave2:

Λεωνίδας
25/10/2008, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Τα καλυτερα εχω χασει ρε π@υστη μου με τους κ@λοπαροχους.Παντως το μοτο ειναι μικρογραφια του κοσμου μας(μοτοσυκλετιστικου και οχι μονο),οποτε υπαρχουν απ ολα τα καλα.:wave2: ποιος σε καθυστερεί :confused: :look:

the who
25/10/2008, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ποιος σε καθυστερεί :confused: :look:

Τι εννοει ο ποιητης?

Road67
25/10/2008, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Παντως το μοτο ειναι μικρογραφια του κοσμου μας(μοτοσυκλετιστικου Μπα! Αν ήταν θα έβλεπες πιο πολλά κράνη στο δρόμο :(

Λεωνίδας
25/10/2008, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Τι εννοει ο ποιητης? ποιος πάροχος

Corvo
25/10/2008, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ποιος πάροχος

λογικα θα εννοει για τον παροχο του ιντερνετ θα αντιμετωπιζε καποια προβληματα

the who
25/10/2008, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ποιος πάροχος
Τους θες αλφαβητικα?ΟΤΕ,Ον,χολ και παει λεγοντας.Ετσι τους εκανα περα και πλεον συνδεομαι ασυρματα.Προς το παρον σερνεται αλλα σε λιγο θα παιζει σφεντονα και χωρις παγια κλπ.

Road67
25/10/2008, 14:26
Λες οτι είστε άνθρωποι γιατί προσέχετε τον μουρλό της γειτονιάς αλλά από την άλλη γελάτε και με την ψυχή σας. Οξύμωρο δεν είναι;

Όσον αφορά το βεσπάκι εγώ δεν έκρινα το αν το πείραξες ή όχι δε με αφορά αλλά όταν αναφέρεις μια προσωπική εκτίμηση σχετικά με τη βέσπα και το TDM σκαλώνω κάπως, γιατί αν η βέσπα και ολόκληρο ιπποφορβείο να έχει στο μοτέρ άμα πέσει στη λακούβα ξέρουμε τι θα γίνει.

Επιπλέον όσον αφορά τα πειράγματα να ξέρεις ένα πράγμα : Πάρα πολλοί μπορούν να πειράξουν μια μηχανή και να την κάνουν γρηγορότερη από άλλες, αλλά ελάχιστοι μπορούν να τη ζυγιάσουν καλύτερα απο το εργοστασιακό στήσιμο κι εγώ ξέρω πως δεν ανήκω σε αυτούς. Επομένως προτιμώ τη στοκαρία μου γιατί εμένα προσωπικά δε μου λέει τίποτα να τη φτιάξει ο μηχανικός. Αν δε μπορώ να τη φτιάξω εγώ προσωπικά δεν έχει αξία, μόνο για να το παίξω χεράς.
Το αν εσύ παίζεις μ' ένα κατσαβίδι και μπορείς μαγκιά σου και μπράβο σου που ξέρεις.

the who
25/10/2008, 15:22
Βεσπες,χαμουρεματα,μπηχτες...
Παει για αντιπαραθεσεις η ειναι ιδεα μου?

Road67
25/10/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Βεσπες,χαμουρεματα,μπηχτες...
Εσύ πάλι γιατί ξεχνάς τις λακούβες :rotflmao: :rotflmao:

Corvo
25/10/2008, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Εσύ πάλι γιατί ξεχνάς τις λακούβες :rotflmao: :rotflmao:



:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Κανένας
25/10/2008, 17:48
το θέμα δεν αξίζει για να χαλάμε φαιά ουσία Αλλά μιας και είπα ότι θα συνεισφέρω
διότι Εμέσα, με αφορά και εμένα το θέμα

Η φανταστική αυτή, ιστορία έχει ως εξής

Έχω μια σελίδα αδιάβαστα θέματα, που έτσι και αλλιώς δεν με ενδιέφεραν και βγαίνω έξω, για κάποια δουλειά
Όταν ξαναέρχομαι και ανοίγω τον αλεπουδιαρη, βλέπω ότι υπάρχουν 9 σελίδες αδιάβαστα θέματα και μάλιστα σε ώρα, που οι σπάμερ μας, είναι ντεφορμε :smokin:

Οπα λέω, εδώ κάτι συμβαίνει, γιατί οι περισσότεροι τίτλοι μου φαινόντουσαν γνωστοί
Ότι νήμα άνοιγα, υπήρχε ένα μήνυμα από τον χάχα του ντιρλαντα, χωρίς κανένα σχόλιο, αλλά μόνο με τον χάχα να χάσκει και τα περισσότερα ήσαν παρά πολύ παλιά

Νήματα από το 2003 και 2005 σε κάθε είδους κατηγορία και μάλιστα από μέλη που δεν συμμετέχουν σχεδόν από τότε

Ψάχνω να βρω νήματα που δεν είναι ο ντιρλανατας τελευταίος
Όμως κάποιοι είχαν απαντήσει, σε κάποιο πανάρχαιο μήνυμα που είχε ξεθάψει ο ντιρλαντας και από κάτω πάλι, ένα μήνυμα του ντιρλαντα, με τον χάχα να χάσκει και μια υπενθύμιση για το πόσο παλιό είναι το νήμα και με την ειρωνεία εμφανή ότι την πάτησε το κοροΐδο (μέχρι να το ανοίξω εγώ το μήνυμα, είχε προλάβει να απαντήσει αφού την είχε στημένη για τα κοροΐδα και την κοροϊδία)

Μέχρι εκείνη την στιγμή αναρωτιέμαι ποιος και γιατί, έχει φλουνταρει το μότο γρ με ασύδοτο και ανούσιο σπαμ ( είναι κάποιος πικραμένος από μπαν? είναι κάποιος που θέλει να κάνει ζημιά ? είναι γνωστός – η - άγνωστος, κάτω από την επίδραση ψυχοτρόπων ουσιών ? και άκρη δεν βρίσκω )

Σχεδόν 90 μηνύματα με ένα χάχα να χάσκει σε κάθε ένα από αυτά
:mad:

Κανένας
25/10/2008, 17:52
Το θέμα όμως έγινε και ανόσιο, όταν βλέπω, ότι έχει ξεθάψει μηνύματα του Διονύση -wizard και της Κωνσταντίνας- kas77, και γελάει με τον χάχα του (οι οποίοι είναι νεκροί, μετά από ένα αποτρόπαιο και φρικιαστικό δυστύχημα )


Παθαίνω ταπειροκρανιωση και βλέπω ταυτόχρονα, ότι πολυγραφότατο μέλος, του έχει κάνει αφιέρωμα, με τίτλο , έχει ξεθάψει τα πάντα, και σπάνε πλάκα με άλλους,
γιατί όπως έγραφε το τελευταίο μήνυμα πριν απαντήσω

Συνεχίζει ακάθεκτος !!!!
Είπε να πάρει το φόρουμ από την αρχή

Και απαντώ εγώ

Μόνο που έχει ξεθάψει και νεκρούς το όρνεο
Και δεν είναι καθόλου αστείο
Με λινκ σε απάντηση του σε ποστ της kas77
(Η λέξη όρνεο, ήταν η πιο επιεικής που θα μπορούσα να γράψω, για κάποιον που κάνει κάτι τέτοιο για να σπάσει πλάκα εις βάρος είτε ζωντανών είτε νεκρών, είτε το ξέρει , είτε όχι )

Και αντί ο μαγκακος να πει συγνώμη ρε παιδιά δεν ήξερα ότι οι φίλοι σας είναι νεκροί, αρχίζει να με στολίζει επειδή τον αποκάλεσα όρνεο (πτωματοφαγο πτηνό για τους μη φυσιοδίφες )

απαντα λοιπον
που ακριβως ενοχληθηκες ………(βρισιά) ?

απαντώ εγώ
Στο ότι ένα όρνεο σαν εσένα, δεν το έχουν μπαναρει ακόμα
Μιας και είσαι και γνωστός- άγνωστος σου εύχομαι τα χειρότερα

Και απαντάει αυτός με ακόμα χειρότερες βρισιές

Δεν το συνεχίζω και βγαίνω από το φόρουμ
:mad:

rsp
25/10/2008, 17:58
:a55:

Κανένας
25/10/2008, 18:01
Όταν ξαναμπήκα το περίεργο ήταν,

ότι βρεθήκαν άτομα να τον υποστηρίζουν- αντί να τον κράζουν

και ότι άρχισαν να τα βαζουν με εμένα, επειδή έγραψα, ότι έπρεπε να μπαναρουν έναν μαγκακο ντιρλαντα, που επιτίθεται στο φόρουμ έχοντας το, φλουνταρει με 90 μηνύματα (με έναν χάχα να χάσκει) μέσα σε λίγη ώρα με ένα με μόνο σκοπό- να σπάσει πλάκα (και να ακυρώσει έμμεσα την λειτουργικότητα του φόρουμ )

Μου ζήτησαν και τον λογο, που του έγραψα, ότι του εύχομαι τα χειροτέρα
και πριν προλάβω να εξηγήσω τι εννοούσα,
το όλο ποστ είχε φύγει άπατο, μιας και είχε λογκαρει μοντ, είχε δει τι έχει γίνει και έσβηνε μηνύματα του ντιρλαντα,
για να φέρει λίγο το φόρουμ στα ίσια του, μέσα στο χάος που επικρατούσε

Αφού έσβησε πάρα πολλά μηνύματα του ντιρλα, ο μοντ ξελογκαρε και καπάκι μπήκε ο ντιρλας, να συνεχίσει τον χαβά του


Περιέργως, σε μια στιγμή παροξυσμού, αφού έβαλε τον χάχα να γελάει, με αυτά που έγραφαν οι συμμετέχοντες στο θέμα με τον φοιτητή και την ζαρντινιέρα , έκανε το λάθος να γράψει και τις θέσεις του (υπερ της ζαρντινιερας) και εκεί γέλασε ο κάθε πικραμένος, με το κράξιμο που έφαγε

Έγραψε δε, ότι είναι αναξιοπαθών φοιτητής ιατρικής που λαδώνει-έμμεσα, για να περάσει τα μαθήματα του, αντί να διαβάζει και ότι συν τοις αλλοις, δουλεύει τον κόσμο, σε ένα νοσοκομείο και επειδή έχει φρικάρει και μέχρι να τελειώσει η βάρδια του, μπήκε στο μότο γρ να σπάσει πλάκα και μας ευχαρίστησε που τον διασκεδάσαμε

Φυσικά και αυτά, έφυγαν την άλλη μέρα
και η ευχή μου, στο φόρουμ για αυτόν -για τα χειρότερα- πραγματοποιήθηκε
είχε μπαναριστει

η παραπάνω ιστορία είναι εντελώς φανταστική και ουδεμια σχέση έχει με πραγματικά πρόσωπα και καταστάσεις

κλείνω
με το μοναδικό ανέκδοτο που ο φανταστικός μας φίλος, θα μπορούσε να έχει κάποια σχέση
είναι αυτό
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?postid=1287365#post1287365

:smokin:

blackbusa
25/10/2008, 19:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Κανένας
Το θέμα όμως έγινε και ανόσιο, όταν βλέπω, ότι έχει ξεθάψει μηνύματα του Διονύση -wizard και της Κωνσταντίνας- kas77, και γελάει με τον χάχα του (οι οποίοι είναι νεκροί, μετά από ένα αποτρόπαιο και φρικιαστικό δυστύχημα )


Παθαίνω ταπειροκρανιωση και βλέπω ταυτόχρονα, ότι πολυγραφότατο μέλος, του έχει κάνει αφιέρωμα, με τίτλο , έχει ξεθάψει τα πάντα, και σπάνε πλάκα με άλλους,
γιατί όπως έγραφε το τελευταίο μήνυμα πριν απαντήσω

Συνεχίζει ακάθεκτος !!!!
Είπε να πάρει το φόρουμ από την αρχή

Και απαντώ εγώ

Μόνο που έχει ξεθάψει και νεκρούς το όρνεο
Και δεν είναι καθόλου αστείο
Με λινκ σε απάντηση του σε ποστ της kas77
(Η λέξη όρνεο, ήταν η πιο επιεικής που θα μπορούσα να γράψω, για κάποιον που κάνει κάτι τέτοιο για να σπάσει πλάκα εις βάρος είτε ζωντανών είτε νεκρών, είτε το ξέρει , είτε όχι )

Και αντί ο μαγκακος να πει συγνώμη ρε παιδιά δεν ήξερα ότι οι φίλοι σας είναι νεκροί, αρχίζει να με στολίζει επειδή τον αποκάλεσα όρνεο (πτωματοφαγο πτηνό για τους μη φυσιοδίφες )

απαντα λοιπον
που ακριβως ενοχληθηκες ………(βρισιά) ?

απαντώ εγώ
Στο ότι ένα όρνεο σαν εσένα, δεν το έχουν μπαναρει ακόμα
Μιας και είσαι και γνωστός- άγνωστος σου εύχομαι τα χειρότερα

Και απαντάει αυτός με ακόμα χειρότερες βρισιές

Δεν το συνεχίζω και βγαίνω από το φόρουμ
:mad:


εχεις χιλια δικια για τα παιδια που εφυγαν :sad: αλλα ρε φιλε ο τροπος σου ηταν ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ....γιατι???γιατι τωρα βγαζει νοημα εκεινο το ποστ σου....και δεν πιστευω να εχεις απαιτησει να ξερουν ολοι η να καταλαβαινουν ολοι τι εννοουσε μετον τροπο που το εγραψες....το σχολιο του Ντιρλανταντα ασχολιαστο....

Road67
25/10/2008, 20:12
Εγώ δεν τα ήξερα τα παιδιά που χάθηκαν άλλωστε αν δείτε και την ημερομηνία εγγραφής μου είναι αρκετά πρόσφατη. Παρόλ' αυτά, δε θα διαφωνήσετε πως οι περισσότεροι έχουμε χάσει φίλους. Ξέρω το συναίσθημα ΚΑΝΕΝΑΣ.

Δεν ήμουνα εδώ γιατί στην επαρχία που έχω μετακομίσει δεν έχω ακόμα νετ μιας κι η περιοχή που μένω δεν υποστηρίζει 3g για να βάλω άλλο πάροχο. Μπορεί όποιος θέλει να τσεκάρει και την ΙΡ μου οτι αυτή τη στιγμή μπαίνω από Αθήνα. Τέλος πάντων, η ουσία είναι πως αγνοώ τα γενόμενα και ποιός ήτο ο Ντιρλανταντάς και τα thread στα οποία αναφέρεσαι.

Όμως κι εγώ κοιτάω παλιά θεματάκια κατά καιρούς. Δεν ξέρω αν τα μέλη ζουν ή έχουν πεθάνει, δε μπορώ να το ξέρω. Επομένως, αν δεν το έγραφε κάπου δε θα μπορούσε και ο Ντιρλανταντάς να ξέρει για τα παιδιά. Θέλω να σου πω οτι μπορεί να βρω σε κάποιο θέμα απάντηση της Kas77 με την οποία να διαφωνώ και να σχολιάσω. Εφ' ΄οσον δε γνωρίζω για το θέμα αυτό πιστεύω με δικαιολογεί. Φυσικά και δε γνωρίζω με τι τρόπο σχολίασε το μέλος αυτό. Ξαναλέω οτι καταλαβαίνω το συναίσθημα σου. Αλλά δε μπορείς ν' αγνοείς την πιθανότητα να μην ήξερε. Το αν το συνέχισε ή όχι είναι άλλο θέμα.

Προσωπικά σα mod σε κάποιο φόρουμ και μην το πάρεις αρνητικά μόνο βάσει των συμφραζομένων θα μπάναρα οριστικά τον Ντιρλανταντά και θα μπλόκαρα την ΙΡ του κι εσένα φίλε μου θα σου ζητούσα να ηρεμήσεις για 2-3 μέρες πριν ξαναμπείς στο φόρουμ. Κι επίσης αναγνωρίζω οτι σ' αρέσει αυτός ο χώρος και τον αγαπάς, τουλάχιστον αυτό καταλαβαίνω απ' όσα γράφεις. Για 'σενα δε θα ήταν ποινή αλλά εν μέρει κι εσύ προκάλεσες και ουσιαστικά αυτοπροκλήθηκες.

Πάντα βάσει των συμφραζομένων. Ελπίζω να μην κούρασα.

Φιλικά.

Bavarian
25/10/2008, 20:17
Τώρα έβγαλα κάποια άκρη !!.Εγινε πτάνα το φόρουμ 2-3 μέρες και δεν πήρα χαμπάρι γμτ :( .Αυτό που κατάλαβα είναι ότι ΚΑΝΕΝΑΣ και Ντιρλαντάς δεν είχαν τι να κάνουν και ασχολούνταν με το φόρουμ όλη μέρα μπινελικώθηκαν και ο ένας μπαναρίστηκε.Ωραία μέχρι εδώ...Ο ένας μπαν και δεν μπορεί να απαντήσει ο άλλος όμως συνεχίζει να γράφει.Ο,τι και να έγινε ειρήνη υμίν.Το moto.gr δεν νομίζω να κινδυνεύει να χαλάσει από κανέναν χρήστη,το διαβάζουν χιλιάδες χρήστες κάθε μέρα.Ολοι μας έχουμε τσακωθεί και παρεξηγηθεί με κάποιους άλλους,άνθρωποι άλλωστε είμαστε πίσω από τα πληκτρολόγια,κάποια στιγμή τα βρίσκουμε άλλες φορές όχι.
Γι' αυτό δώστε τόπο στην οργή και πάρτε μια γύρα :beer: ...η ζωή είναι μικρή για να τη χαλάνε τόσο μικρά πράγματα.



ΥΓ.Κανένα φόρουμ δεν χρειάζεται αυτόκλητους υπερασπιστές.Ολα φτιάχνουν με τη σειρά τους.

Respect
25/10/2008, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καλα τα λεει ο αφρο.:lol:
Τα σεβη μου.:a10: :rotflmao:

charlie says
25/10/2008, 20:35
περα απο ολα αυτα, δεν ειναι και οτι καλυτερο ,ενας μοτοσυκλετιστης να ευχεται τα χειροτερα για καποιον αλλον μοτοσυκλετιστη, ολοι σε δυο ροδες ισορροπουμε στην τελικη.

Road67
25/10/2008, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από charlie says
περα απο ολα αυτα, δεν ειναι και οτι καλυτερο ,ενας μοτοσυκλετιστης να ευχεται τα χειροτερα για καποιον αλλον μοτοσυκλετιστη, ολοι σε δυο ροδες ισορροπουμε στην τελικη. το ίδιο έχω επισημάνει σε όσους εύχονται αρρώστιες και θανάτους στα κλεφτρόνια αλλά δεν το πιάνουν.

Tpap
25/10/2008, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
ΥΓ.Κανένα φόρουμ δεν χρειάζεται αυτόκλητους υπερασπιστές.

Θα συμφωνήσω.

Έχω την αίσθηση ότι ο φίλος Κανένας φέρθηκε λίγο υπερβολικά, καθώς θεωρώ και ότι ο Ντιλραντάς κακώς αποβλήθηκε.

Δεν νομίζω ότι εβλαψε κάποιον ο ντιρλαντάς. Είτε ήταν είρωνας είτε έκανε πλάκα, είτε συμφωνώ με τις θέσεις του (όταν έγραφε), είτε διαφωνώ έχει κάθε δικαίωμα να εκφράζεται. Και αν κάτι δεν συνάδει με τους κανόνες αναλαμβάνει ο αρμόδιος μοντ.

Όλοι έχουν την ελευθερία λόγου.

Ή όχι?

arxaios
26/10/2008, 00:20
Επειδή εγώ άνοιξα το θρεντ ...............
ΠΡΙΝ μπαναριστεί οποιοσδήποτε και ΜΟΛΙΣ είχε αρχίσει το θέμα να παίρνει διαστάσεις .......... εξηγώ λίγο καλύτερα ...........
ο Ντιρλαντάς είχε 90 ποστ απλά και μόνο βάζοντας :lol: και ξεθαύοντας ποστ .........
ΔΕΝ είχε αρθρώσει λόγο παρά μόνο για να βρίσει !!!
Αν δείτε το δεύτερο ποστ μου σ' αυτό το θρεντ ............ ακριβώς αυτό λεω ............ ας αρθρώσει λόγο ώστε αν είναι να έχει και αντίλογο !!!
Ξεκάθαρα ........ το μόνο που ήθελε ήταν να αποδιοργανώσει το φόρουμ και να δημιουργήσει έκρηκτικό κλίμα ..............
Μην είσαστε τόσο αθώοι .............. δεν είναι κάποιος άγνωστος ............ παλιός γνωστός είναι !!!
Αλλά δεν έχει το τσαγανό να πει ποιός είναι .............. και δεν είναι και ο μόνος που κυκλοφορεί με αλλαγμένο nickname !!!
Και ο αρμόδιος μοντ ανέλαβε υπηρεσία πιστεύω γι' αυτούς τους λόγους που έγραψα ......... δεν ξέρω ποιός και δεν με νοιάζει κιόλας ................
Ξαναλέω εδώ ότι ελευθερία δεν είναι το να κάνεις και να λες ότι γουστάρεις .............. αυτό είναι ΑΣΥΔΟΣΙΑ και ΑΥΘΑΔΕΙΑ του λόγου !!! Η ελευθερία δεν υπάρχει αν δεν υπάρχει ο σεβασμός ..........
:wave2:

Bavarian
26/10/2008, 00:29
Ναι ρε φίλε εντάξει μπορεί να έχεις τα δίκια σου δεν αντιλέγω,αλλά πολλοί από εμας δεν είδαμε τα βρισίδια που ίσως πέσανε επειδή προφανώς σβήστηκαν...μόνο γελάκια είδα εγώ.Και δεν νομίζω να ήταν κάποιος γνωστός,μάλλον κάποιος που δεν είχε τι να κάνει ήταν.Αλλά και να ήταν γνωστός θα ήταν αφέλεια να του λέγαμε να βάλει το όνομά του γιατί απλά δεν θα το έκανε.
:wave2: :beer:

Tpap
26/10/2008, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
ο Ντιρλαντάς είχε 90 ποστ απλά και μόνο βάζοντας :lol: και ξεθαύοντας ποστ .........


Ε και, ρε Κώστα?? και τι μ'αυτό?

από πότε απαγορεύεται κάτι τέτοιο?


Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
δεν είναι κάποιος άγνωστος ............ παλιός γνωστός είναι

αν ξέρεις γιαδεν μας λές...?



Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
...δεν ξέρω ποιός και δεν με νοιάζει κιόλας ........

:confused: :sick:

arxaios
26/10/2008, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Ε και, ρε Κώστα?? και τι μ'αυτό?

από πότε απαγορεύεται κάτι τέτοιο?



αν ξέρεις γιαδεν μας λές...?




:confused: :sick:
Ρε Τάσσο, μην παίζουμε την κολοκυθιά ......... γι 'αυτό άλλωστε έγραψα στην αρχή
" 'ΟΣΟΙ δεν γουστάρουν το moto.gr, δεν είναι υποχρεομένοι να βρίσκονται εδώ !!!"
Όταν κάποιος ΘΕΛΕΙ να δημιουργήσει μανούρα, τότε βρίσκεται σε χώρο που ΔΕΝ γουστάρει !!!

Ας πει ο ίδιος ............... εγώ δεν είμαι ΑΚΟΜΑ 100% σίγουρος γι' αυτό κρατώ μια πισινή .....

Για το τελευταίο εννοώ τον μοντ που έκανε το μπανάρισμα !!!

Κανένας
26/10/2008, 00:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εχεις χιλια δικια για τα παιδια που εφυγαν :sad: αλλα ρε φιλε ο τροπος σου ηταν ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ....γιατι???γιατι τωρα βγαζει νοημα εκεινο το ποστ σου....και δεν πιστευω να εχεις απαιτησει να ξερουν ολοι η να καταλαβαινουν ολοι τι εννοουσε μετον τροπο που το εγραψες....το σχολιο του Ντιρλανταντα ασχολιαστο.... Την ιστορία έκατσα και την έγραψα, επειδή ακριβώς σου χρωστούσα μια απάντηση, σε εκείνο το ποστ, που εξέφραζες, με τον ίδιο εύλογο τρόπο την απορία σου
Όμως δεν πρόλαβα, γιατί όταν έφυγε η απάντηση, πήρα ένα αυτόματο μήνυμα από το φόρουμ, ότι δεν έχω επιλέξει μήνυμα για απάντηση (ο μοντ ήδη έσβηνε μηνύματα και δεν το είχα καταλάβει )

Κανένας
26/10/2008, 01:00
Με εμένα λοιπόν, συν τοις αλλοις, μου συμβαίνει μια ιδιομορφία, η οποία είναι γνωστοποιημένη και σε παλαιότερα μηνύματα μου

Εχω ελαφριάς μορφής δυσλεξία, στην γραφή με αποτέλεσμα άλλο να θέλω να γράψω και άλλο πληκτρολογώ με απίστευτα ορθογραφικά λάθη και νοητικές ασυναρτησίες- γιατί εκεί καταλήγω, μέχρι να γράψω ένα μεγάλο κείμενο, γράφοντας το, με ένα δάκτυλο

Οπότε, οποιοδήποτε μακροσκελές κείμενο, απαιτεί αρκετή ώρα να γραφεί και ακόμα περισσότερη να διορθωθεί στον κειμενογράφο και ακόμα και τότε έχει λάθη
Αφού λοιπόν το δημοσιεύσω , πάλι βρίσκω λάθη και κάνω 5-6 φορές edit
σε μικρά πραγματάκια, για να καταλαβαίνουν οι άλλοι και μερικές φορές και εγώ τι σκεφτόμουνα όταν έγραφα
Για αυτό, προτιμώ να γράφω, κάτι μεγάλο η σοβαρό, βράδι, ώστε να μην υπάρχει άμεση παράθεση, για να μπορέσω να διορθώσω ατέλειες
Τα κείμενα λοιπόν που έγραψα πιο πριν τα έγραφα από νωρίς το απόγευμα
ενώ αυτά τα άρχισα στις 22.00
Ταυτόχρονα έχω πολλά χαλασμένα mouse από δεξί κλικ μιας και αντιγράφω πολλά κείμενα, για τα έχω μαζί μου όταν ταξιδεύω (ναυτικός γάρ)

Αποτέλεσμα όλης αυτής της συνωμοσίας, είναι, ότι μερικές φορές, ειδικά όταν αντιγράφω μικρά κείμενα, να πέφτω θύμα ελλιπούς αντιγραφής (στο παρελθόν έχω υπάρξει αντικείμενο χλευασμού )

Κανένας
26/10/2008, 01:06
Το κείμενο λοιπόν, που ήταν γραμμένο στον κειμενογράφο, έγραφε

Μιας και είσαι και γνωστός- άγνωστος, σου εύχομαι τα χειρότερα στο φόρουμ, ουφο ε ουφο

προτίμησα όμως να του το ζωγραφίσω με 3 αλιεν, παραλείποντας το ουφο ε ουφο,
αλλά έλα που είχα παραλείψει και το φόρουμ
και λόγω άμεσης παράθεσης, δεν μπορούσε να το διορθώσω

Ολα αυτά, τα θεώρησα απαραίτητα να τα γράψω, όχι για να δικαιολογηθώ, μιας και αν ένοιωθα ενοχές, θα μπορούσα να ζητήσω συγνώμη η δεν θα έγραφα τίποτα, για το παρασκήνιο που παίχτηκε, αλλά για να εξηγήσω ορισμένα πράγματα, από την δική μου σκοπιά
Αλλωστε αν ήθελα να γράψω κάτι πιο σοβαρό εναντίον του
θα έγραφα
σου εύχομαι τα χειρότερα στη πραγματική σου ζωή (και που τα χειρότερα είναι κάτι γενικό και αόριστο αν δεν διευκρινισθεί) και δεν θα είχα κανένα μα κανένα ηθικό πρόβλημα απέναντι σε ένα άτομο, που ενώ του γράφω ότι στηλιτεύει νεκρούς και αντί να πει
- συγνώμη δεν το ήξερα- και να τελειώνει εκεί το θέμα, αρχίζει και με βρίζει

Κανένας
26/10/2008, 01:08
προς Road67, Bavarian, charlie says, Tpap
μην εστιάζεστε, στο αν αντάλλαξα εγώ μερικές κουβέντες με το συγκεκριμένο άτομο, επειδή θεώρησα ότι προσβάλει την μνήμη ανθρώπων που έτυχε να γνωρίζω

χάνουμε το δάσος
και το δάσος βρίσκεται στο αρχικό ποστ του αρχαίου

άλλωστε δεν νομίζω ότι τον μπανάρισαν επειδή έβρισε εμένα,
ούτε εγώ νομίζω, ότι είμαι στο απυρόβλητο, επειδή είμαι στο φόρουμ από τα πιο παλιά μέλη και για αυτό μου την χάρισαν
ούτε μπορώ να σας πω, πως σκέφτεται ο μοντ η ο αντμιν για μένα

σκεφτείτε μόνο, τι θα λεγάτε αν μπαίνατε σε ένα άλλο - οποιοδήποτε φόρουμ και βλέπατε ως χρήστες ότι ένα άτομο, πρόσφατα εγγεγραμμένο, έχει απαντήσει σε 90 περίπου νήματα μέσα σε λίγη ώρα, πλημμυρίζοντας το φόρουμ, με άσκοπα μηνύματα του στυλ ένας χάχας που χάσκει
και σκεφτείτε πως θα ενεργούσατε εσείς, αν στο ίδιο φόρουμ είσαστε μοντ η αντμιν και νομίζω ότι έχετε την απάντηση σας

ο τύπος με το εικονικό προφίλ, με το χαρακτηριστικό ψευδώνυμο ντιρλαντας,
δεν είναι μοτοσικλετιστής ακόμα και αν έχει κάποια μηχανή

δεν μπορώ να φανταστώ, έναν μοτοσικλετιστή, να κάνει το κόπο να γραφτεί σε ένα φόρουμ μοτοσυκλετιστικο, για να το κάνει μαντάρα, έστω και για λίγο, μόνο και μόνο για θεραπεύσει την ψυχασθένεια του

αν ήθελε να ξεφύγει από αυτό που τον κυνηγά, θα μπορούσε να το κάνει σε οποιδήποτε φόρουμ, χωρίς καν να γράψει ούτε ένα μήνυμα

Edit οταν όλα αυτά γράφτηκαν, δεν είχα δει τα μηνύματα μετά τις 21, 50

vestromas
26/10/2008, 03:11
Πριν μαθω ακριβως τι παιχτηκε το θεωρησα μ@λ@κια που μπαναριστικε ο ντιρλανταντα.
Τωρα ομως κανει μπαμ μαγκες οτι το ατομο ηταν κακοπροερετο.
Ολοι μας αν μπαναριστουμε, μπορουμε να μπουμε πλαγιως και να το κανουμε μπαχαλο το φορουμ, αλλα δεν ειναι ουτε αντρικιο ουτε κερδιζουμε τιποτα να παρουμε το πρωταθλημα της μ@λ@κιας.
Κ εγω οταν μπαναριστικα εκανα κανα δυο μαιμουδιες για χαβαλε, αλλα καρφωνομουνα επιτυδες για να σπασω τον παγο και να γυρισω κυριλε.
Εφοσον καταλαβα οτι το παρατραβηξα και επειδη γουσταρα να μοιραζομε πραγματα εδω μεσα μιλησα ωραια με τους διαχειριστες νεφελιμ και τον αρχιδαιμονα τον Ιουλιο Αυγουστο Τιβεριο, και χωρις πολλα πολλα βλεποντας οτι δεν ειμαι λαμογιο, τα παιδια, αμεσως με αποκαταστησανε στην κοινωνια του φορουμ.
Σημειωτεον οτι δεν ξερω κανεναν προσωπικα απο τους ιδιοκτητες και διαχειριστες.
Το μονο που ξερω ειναι οτι ζουν υπογειος καπου στην Κινα, κατω απο μια πυραμιδα, στην ερημο τακλα μακαν, στην επαρχια ξιν γιαν.:lol:
Αν ο ντιρλαντας, η ο οποιοςδηποτε ντιρλαντας νιωθει αδικημενος και δεν ειναι λαμογιο, θα αποκαλυφθει κυριλε και αν ξηγηθει ωραια και θελει να μοιραστει την παρεα εδω μεσα, ειμαι σιγουρος πως με τις αναλογες εξηγησεις κανενας δεν θα του στερουσε το δικαιωμα να συμετεχει.
Eπειδη ομως δεν το βλεπω για ετσι, δικαιως βρισκετε στα ταρταρα.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Οποιος διαφωνει μαζι μου, μπορει να ανοιξει ενα θεματακι στις αντιπαραθεσεις και θα τον περιποιηθω δεοντος.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :wave2:

charlie says
26/10/2008, 08:38
much ado about nothing:sick:

makis206
27/10/2008, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Κανένας
Παθαίνω ταπειροκρανιωση και βλέπω ταυτόχρονα, ότι πολυγραφότατο μέλος, του έχει κάνει αφιέρωμα, με τίτλο , έχει ξεθάψει τα πάντα, και σπάνε πλάκα με άλλους,
γιατί όπως έγραφε το τελευταίο μήνυμα πριν απαντήσω
Συνεχίζει ακάθεκτος !!!!
Είπε να πάρει το φόρουμ από την αρχή

Για να ξεκαθαρίσω τη δική μου θέση -μιας και το πολυγραφότατο μέλος είμαι εγώ- η δικιά μου η πρόθεση δεν ήταν να επιβαρρύνω μια για κάποιους αδιάφορη ενώ για κάποιους άλλους δυσσάρεστη απ'ότι φαίνεται κατάσταση, αντιθέτως μάλιστα το πράγμα ήταν πολύ πιο απλό.

Μπήκα στο φόρουμ και πέρασα πρώτα από τ'ανέκδοτα και είδα ένα κατεβατό από θρεντς του αγίου τάδε στην πρώτη σελίδα ανεβασμένα από το παλικάρι, άνοιξα ένα-δυο για να καταλάβω ότι πρόκειται για ανασκαφή και μού'ρθε η ιδέα να το ρίξω στον χαβαλέ μιας και μέχρι τότε έβλεπα έναν ντιρλαντά να γελάει μόνο, χαβαλεδιάρης θά'ναι σκέφτηκα..

Για όλα τα υπόλοιπα δεν ήξερα τίποτα μέχρι πριν λίγο που τα διάβασα εδώ.:beer:

Webmaster
27/10/2008, 09:26
apo Julius

Kardonias, proin Afro bannaristike (mia kai o leonides einai pleon monima ektos forum)


episeis kai opoioi alloi xristes (proin mpanarismenoi, nyn klp) mpenoun gia na dimiourgisoun apla "fasaria" trogonte mazi me ta post toys

DimChios
27/10/2008, 12:16
...εν τω μεταξύ, αυτό το θρεντ εντελως συμπτωματικά ανοιχτηκε τη μερα που εφυγα εγω!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρε Αρχαίε, εσυ με εδωσες?

:rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
27/10/2008, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
...εν τω μεταξύ, αυτό το θρεντ εντελως συμπτωματικά ανοιχτηκε τη μερα που εφυγα εγω!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Βρε βρε βρε ο φρεσκοπλυμμένος, καλό το ντουζάκι ρε ;:D

Καλά, μοσχοβολάει Camay το φόρουμ έτσι ;:rotflmao:

blackbusa
27/10/2008, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Βρε βρε βρε ο φρεσκοπλυμμένος, καλό το ντουζάκι ρε ;:D

Καλά, μοσχοβολάει Camay το φόρουμ έτσι ;:rotflmao:

οντως..... (http://www.youtube.com/watch?v=AFtS1Z48UvI)


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
27/10/2008, 12:46
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σταμάταααααααααα!!!!!!! :blush:



μη με προκαλειτε ρε σεις, ειπα να αγιασω και δε μπορω να αντισταθω ευκολα! :cry:

arxaios
27/10/2008, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
...εν τω μεταξύ, αυτό το θρεντ εντελως συμπτωματικά ανοιχτηκε τη μερα που εφυγα εγω!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρε Αρχαίε, εσυ με εδωσες?

:rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer: :beer:

Εσύ δεν χρειάζεσαι κανέναν να σε δώσει ............... δίνεσαι απο αμοναχός σου !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Χρόνια πολλά Μήτσο .........

DimChios
27/10/2008, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Εσύ δεν χρειάζεσαι κανέναν να σε δώσει ............... δίνεσαι απο αμοναχός σου !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Χρόνια πολλά Μήτσο .........


Nαι ρε γμτ, φαινομαι εντελως! :sad:

Προεξεχουν τ αυτιά μου και η μύτη μου γμτ!

:bawl: :bawl: :bawl:


Αφου να φανταστεις, κανει κρυο στη Λάρισα και παθαινω συναχι ενω ειμαι στην Αθηνα!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
27/10/2008, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Nαι ρε γμτ, φαινομαι εντελως!

Προεξεχουν τ αυτιά μου και η μύτη μου γμτ!



τελικα μονο αυτα τα δυο εεεεεεεεεε???γιατι αλλα μας εδινες να καταλαβουμε....:evil:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
27/10/2008, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τελικα μονο αυτα τα δυο εεεεεεεεεε???γιατι αλλα μας εδινες να καταλαβουμε....:evil:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


βλεπεις που εισαι καφρος?

Προσπαθω να ειμαι φρονιμος και με τσιγκλάς!

:mad: :mad: :mad:

makis206
27/10/2008, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
βλεπεις που εισαι καφρος?
Προσπαθω να ειμαι φρονιμος και με τσιγκλάς!
:mad: :mad: :mad:

Άμα είχες αγιάσει θα γυρνούσες και το άλλο μάγουλο...:o :a13:



:rotflmao:

DimChios
27/10/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άμα είχες αγιάσει θα γυρνούσες και το άλλο μάγουλο...:o :a13:



:rotflmao:


ή εναλλακτικά 8α του εδινα και το άλλο μου @δι!

:evil:

makis206
27/10/2008, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ή εναλλακτικά 8α του εδινα και το άλλο μου @δι!
:evil:

Αυτή είναι άκρως σατανική σκέψη !:evil:

Δεν πέτυχε το λούι λούι !:evil: :rotflmao:

blackbusa
27/10/2008, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
βλεπεις που εισαι καφρος?

Προσπαθω να ειμαι φρονιμος και με τσιγκλάς!

:mad: :mad: :mad:

και???για να μην τρελλενεσε και μας παθεις τιποτα......




μπορεις παντα.... (http://www.youtube.com/watch?v=WUSTxTO5zqQ)


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sotpag
27/10/2008, 15:10
δεν μπορω να σας παρακολουθησω αλλα δεν εχει σημασια.....




.....για τον tai εχετε δικιο ...... συμφωνω .... ξερω τι εχει κανει στον Λουι...


και τελος δεν μου αρεσει το moto γρ αλλα θα μπαινω.....

vaska
28/10/2008, 08:45
Τελικά μου αρέσετε ούλο και πιο πολύ ούλοι σας. Σας διαβάζω και δεν σας καταλαβαίνω. Μου θυμιζετε τα νιάτα μου στο λύκειο με τα αρχαία. Πάλι τα διάβαζα και δεν τα καταλάβαινα. Ο καθένας μπορεί να γράφει ότι λαλακίες θέλει, να τις τυπώνει, να τις δημοσιοποιεί ακόμα ακόμα κι αν δεν μας αρέσουν απλά θα πούμε " να ένας μαλάκας ακόμα". Αυτό είναι το μεγαλείο της δημοκρατίας. Μπορείτε απλά να τον αγνοήσετε και όλα καλά. Μπορεί να φταίει και τ στρες η ζωή στη μεγαλούπολη, τα ληγμένα ......ή ακόμα και η κυβέρνηση "Ρουσόπουλος, Μονη Βατοπεδίου" υπομονή κάποτε ο κόσμος θα γίνει καλύτερος:bigcry: