PDA

View Full Version : Poia Einai ayti me to z750!!!!!!



jp79
28/02/2005, 09:44
Kyriaki mesimeri... kathos feygoyme gia epidayro gia ena kafedaki kai anebainontas tin siggroy gia tin paralabi toy tritoy ston agio sosti emfanizetai ena z750 me tin pinakida kolimeni stin oura... to olotheama den tha eixe kanena parapano endiaferon an pano se ayto to z750 den itan mia ginaika... Mia entiposiaki ginaika me mayra malia kotso me kafe antaygies kai fisika dermatina (mono to kranos eleipe kai eytixos poy eleipe kai tin eida!) i opoia molis bgike stin sigkroy toy edose kai katalabe... makari na itan o dromos moy apo ekei... an kai pisteyo oti tha eixa sobaro problima na tin akoloythiso... ayta exo na po... poli kalimera sas!

stako
28/02/2005, 09:57
Έχω πετύχει κι εγώ μια με Z750 στο δρόμο για Σούνιο......... Δεν ξέρω αν ήταν η ίδια πάντως! :)

Λές να τις τραβάει τις Ζ? :)

life_dab
28/02/2005, 11:47
Το Ζ ειναι ενα ευκολο μηχανακι για καθημερινη χρηση...ειναι ασφαλες και ανδυκνειται για γυναικεια χρηση.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
28/02/2005, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από life_dab
Το Ζ ειναι ενα ευκολο μηχανακι για καθημερινη χρηση...ειναι ασφαλες και ανδυκνειται για γυναικεια χρηση.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Τα Ζ είναι για γυναίκες και ντIDIδες....

Είναι αποδεδειγμένο πλέον....

Ευχαριστούμε Νικηφόρε :lol: :lol:

periklisk
28/02/2005, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τα Ζ είναι για γυναίκες και ντIDIδες....

Είναι αποδεδειγμένο πλέον....

Ευχαριστούμε Νικηφόρε :lol: :lol:


AXAXAXAXAXAX

που σαι ρεεεεεεεεεεε ντIDI????????????????

αχαχαχαχ:rotflmao:

sniper
28/02/2005, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
AXAXAXAXAXAX

που σαι ρεεεεεεεεεεε ντIDI????????????????

αχαχαχαχ:rotflmao:

Θα ψάχνει να τη βρει να γίνουνε πολλές :rotflmao: :rotflmao: :lol:

idi
28/02/2005, 12:23
σας κλανω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SF
28/02/2005, 12:25
Εγώ ακόμα ψάχνω εκείνη τη μικρόσωμη κούκλα με το GS1150(!!!) και με ασορτί φόρμα-κράνος (ανοιγόμενο)... Περνούσα πεζός, ενώ περίμενε το φανάρι στην Β. Σοφίας. Επίσης παίζει ξανθό μωρό με Ducati SS. Ευτυχώς που εμφανίζονται σπάνια και δεν ταραζόμαστε πολύ

:hypnotize :rotflmao:

stako
28/02/2005, 13:10
Το καλύτερο που έχω δει εγώ είναι σε DT200 WR πριν 5-6 χρόνια στην Θεσσαλονίκη....... Τότε το WR ήταν κορυφαίο, μάλιστα το είχε και προσεγμένο, το είχε ψηλώσει, χούφτες, εξατμισούλα........ Και ήταν και θεά οπότε το θέαμα ήταν super.......!!! :)

Γενικά ο συνδυασμός ωραία γυναίκα με επίσης ωραία μηχανή είναι ότι καλύτερο!

Βασικά αναρωτιέμαι πως το βλέπουν και από την αντίθετη πλευρά? Καμιά γυναίκα να απαντήσει υπάρχει εδώ μέσα???

illuminatios
28/02/2005, 13:29
Πριν δυο κυριακες τηνείδα απ την καντινα στα λιμανακια...
και μάλιστα το χα σχολιάσει...

Αυτή ή μπατσίνα είναι ή ηλίθια ματαιόδοξη ...είχα πεί. Το ένα βέβαια δεν αποκλείει το άλλο αλλα όπως και να χει την αποκλείει απ τον όποιο θαυμασμό μου.


Αλλη μια με μηχανη

OldMan
28/02/2005, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Το καλύτερο που έχω δει εγώ είναι σε DT200 WR πριν 5-6 χρόνια στην Θεσσαλονίκη....... Τότε το WR ήταν κορυφαίο, μάλιστα το είχε και προσεγμένο, το είχε ψηλώσει, χούφτες, εξατμισούλα........ Και ήταν και θεά οπότε το θέαμα ήταν super.......!!! :)

Λες για την Αλέκα (όχι επίθετο, όχι τηλέφωνο, εντάξει ??).

Τώρα κυκλοφοράει Husaberg FE 650 SM ( το DT το βγάζει μόνο στο βουνό).....

Και ΝΑΙ, παραμένει ΘΕΑ !!!!
:hypnotize :look: :hypnotize

:wave2: :beer: :wave2:

Spike
28/02/2005, 13:46
Εγώ ακόμα ψάχνω εκείνη τη μικρόσωμη κούκλα με το GS1150(!!!) και με ασορτί φόρμα-κράνος (ανοιγόμενο)... Περνούσα πεζός, ενώ περίμενε το φανάρι στην Β. Σοφίας. Επίσης παίζει ξανθό μωρό με Ducati SS. Ευτυχώς που εμφανίζονται σπάνια και δεν ταραζόμαστε πολύ

Tin typissa me to KITRINO GS pou eides, tin lene Caroline , einai 30 xronon kai tin paei mamiontas tin mixani .
Exei kanei mathimata odigisis stin gallia gia polla xronia syn tou oti einai melos tou BMW international group kai pigainei ekdromes se olo ton kosmo.

Kai apo emfanisi ... apla den paizetai ...

stako
28/02/2005, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Λες για την Αλέκα (όχι επίθετο, όχι τηλέφωνο, εντάξει ??).

Τώρα κυκλοφοράει Husaberg FE 650 SM ( το DT το βγάζει μόνο στο βουνό).....

Και ΝΑΙ, παραμένει ΘΕΑ !!!!
:hypnotize :look: :hypnotize

:wave2: :beer: :wave2:

Τι λες τώρα!!! Το τελευταίο που περίμενα μετά από τόσα χρόνια ήταν να υπάρξει άνθρωπος που να ξέρει για ποια λέω! Και μάλιστα να την ξέρει κι όλας! Μπράβο της που το συνεχίζει με τις μηχανές ακόμα!

Τι να πω, ελπίζω να την ξαναθαυμάσω πάλι σε καμιά βόλτα Θεσσαλονίκη........ Αν και θα με σκίσει μες την πόλη με το Husaberg και το βλέπω να τσακίζομαι σε κανά κουτί με το GSXR για να την προλάβω! :)

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Μήτσος1
01/03/2005, 01:06
Αχχχχ τι μου θυμίσατε μάγκες....

Πρίν πολλά χρόνια (ίσως περισσότερα και από 5) ήμουν αραγμένος πάνω στα βράχια στα Λιμανάκια Κυριακή πρωί. Με φόντο τη θάλασσα, έβλεπα τους σαλεμένους να περνάνε αέρα (πρίν γεμίσει η καντίνα εικονοστάσια) και γούσταρα πίνοντας 3-4 red bull σε 2 ώρες.

Παπιά, εντουράκια, SS, απ'ολα είχε ο μπαξές, ξέρετε τώρα. Κάποια στιγμή γυρίζω και κοιτάω πρός Αθήνα γιατί άκουσα 2πλο κατέβασμα σε μηχανάκι με σχεδόν ελεύθερη εξάτμηση. Ερχόταν αέρα με σπασμένη 3η από τη προηγούμενη δεξιά και τις κατέβασε και τις 2 για να στρίψει αριστερά στη καντίνα. Και τότε την είδα:

Γκόμενα καραμούν@ρος, κοντό μαλλί καρέ, Oakley γυαλί και ξεκράνωτη ετοιμαζόταν να μπεί στο πάρκινγκ. Μιλάμε οτι πρέπει να σταμάτησαν ΟΛΟΙ για να τη χαζέψουν... Μιλάμε τα σαγόνια είχαν χτυπήσει πάτωμα όπως στα κινούμενα σχέδια. Η γκόμενα παρκάρει, παίρνει καφέ από τη καντίνα, και αράζει στα βράχια μόνη της για να χαζέψει τη κίνηση...

Μιλάμε οτι από εκείνη την ώρα και μετά, όσοι ήταν εκεί κοίταζαν περισσότερο στα βράχια, παρά στο δρόμο

Εκείνο το βράδυ είχα ονείρωξη...

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

free rider
01/03/2005, 05:57
καλά λέμε απο σεξουαλικές φαντασιώσεις το φλόρουμ πετάει..


ρε cosmopolitan γίναμε
ρεεεεεεεεεεεε

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κανένας
01/03/2005, 09:54
Ρε παιδιά εγώ νόμιζα ότι ήταν ο idi με extensions :lol:

Το Σούλι το έχουμε ακόμα η μας το πήρανε πίσω ?

:p

idi
01/03/2005, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
Ρε παιδιά εγώ νόμιζα ότι ήταν ο idi με extensions :lol:


ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΡΟΒΕΡ ΜΟΥ!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

periklisk
01/03/2005, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
Ρε παιδιά εγώ νόμιζα ότι ήταν ο idi με extensions :lol:

Το Σούλι το έχουμε ακόμα η μας το πήρανε πίσω ?

:p


AXAXAXAXAXAXAAAA

ΡΕ Γιωρίκα σε πήρανε χαμπάρι!!!!

Έλα βάλε τη φωτό με τα extensions!:lol:

milaber
01/03/2005, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Λες για την Αλέκα (όχι επίθετο, όχι τηλέφωνο, εντάξει ??).

Τώρα κυκλοφοράει Husaberg FE 650 SM ( το DT το βγάζει μόνο στο βουνό).....

Και ΝΑΙ, παραμένει ΘΕΑ !!!!


Πότε είπαμε θα κάνουμε την επόμενη συνάντηση στην Θεσσαλονίκη;

Αν θυμάμαι καλά τονίσαμε πως θα είναι αφιερωμένη σε χωματερούς τύπυς και όμορφες γνωστές τους!

:lol: :blush: :blush: :lol:

stako
02/03/2005, 08:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Πότε είπαμε θα κάνουμε την επόμενη συνάντηση στην Θεσσαλονίκη;

Αν θυμάμαι καλά τονίσαμε πως θα είναι αφιερωμένη σε χωματερούς τύπυς και όμορφες γνωστές τους!

:lol: :blush: :blush: :lol:

Παιδιά προλαβαίνω να το αλλάξω το GSXR???? :lol: :lol: :lol:

Μπαααααααα.................ποτε! :beer: :beer: :beer:

idi
02/03/2005, 13:59
http://www.riderforums.com/showthread.php?s=&threadid=15027

αι αμ ιν λαβ!!!! :beer:

jp79
02/03/2005, 14:08
Re si... stin fotografia tis z tis tipisas eides esi poythena eksatmiseis... giati ego tis psaxno kai den tis brisko!!!!

idi
02/03/2005, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από jp79
Re si... stin fotografia tis z tis tipisas eides esi poythena eksatmiseis... giati ego tis psaxno kai den tis brisko!!!!

εχει ακραπα φουλ με ενα τελικο :beer:

Spike
02/03/2005, 14:37
Re sy idi bale tin foto tis typisas na tin doume giati prospathisa na tin do kai thelei eggrafi sto forum !!!!!

jp79
02/03/2005, 16:15
Ego protimo to z1000 me dio telika... an mporoysa tha exo balei kai sto z750 moy...

idi
02/03/2005, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
Re sy idi bale tin foto tis typisas na tin doume giati prospathisa na tin do kai thelei eggrafi sto forum !!!!!

το μηχανακι της ειναι στη φωτο οχι η ιδια...

αυτο ειναι:


9623

Spike
02/03/2005, 16:45
RE PALABE ... EKTOS APO THN KOUZINA TO BAZEIS KAI STO SALONI ??????

KAI TA XALIA ?? DEN GLYSTRAEI STA XALIA ???