PDA

View Full Version : Συνεργειο για cb500 !



vaspiou
28/10/2008, 09:29
Καλημερα και χρονια πολλα.

Ψαχνω συνεργειο για cb500. Μεχρι στιγμης οπως και πολυ αλλοι δεν εχω μεινει ικανοποιημενος απο τα προηγουμενα συνεργεια.
Το cb θα το παω πρωτη φορα συνεργειο. Ετσι θελω να μου πει καποιος κατοχος της ιδιας μηχανης, καποιον μαστορα που να εχει σχεση με cb και να ξερει πανω κατω τις ιδιοτροπιες του. Οχι οτι ειναι δυσκολο και ζημιαρικο μηχανακι.
Οποιος εχει καποιο τσεκαρισμενο συνεργειο στο νου του , παρακαλω να μου πει μηπως βρω ακρη και δεν τρεχω παλι απο δω και απο κει...
Περιοχη Αττικης.

Ευχαριστω πολυ!

:beer:

vaspiou
29/10/2008, 06:42
κανεις? παει το 4 ημερο τωρα.... δουλεια...:yuck:

vaspiou
30/10/2008, 22:22
ξανα ποσταρω οχι για να παει στα up αλλα γτ τι συνεργειο δεν το γλυτωνω...
σημερα μου το εριξαν κατω το cbακι !
Απολογισμος: μανετα συμπλεκτη, γρατζουνιες πανω στο αυτοκολητο πισω και γδαρσιματα στα grips.

Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω απο που σκ@τα να παω να αγορασω καινουργια μανετα.

Να παω σε original HONDA την μαμισια, ή μπορω να βαλω κατι αλλο καλυτερο?

Ξερει κανεις κανενα μαγαζι στην Αθηνα, να παω να κοιταξω?

Ευχαριστω.

:beer:

H0NDAKIAS
05/11/2008, 15:44
για ρίξε μια ματια στο ΤΟΓΕΛΟ ΛΙΟΣΙΩΝ 284 ΚΑΙ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ 2 εχει και αυθεντικα honda και

imitation. Η για μεταχειρισμενα εγω συνηθως βρισκω στον Τσικνη Λενορμαν 36 η στον

Αναπολιτάκη. Επίσης λαδακια μανετες φλασακια φιλτρα μαρσπεδιες κλπ πάω στον ΝΙΚΟΛΟ

Μπουμπουλίνας 50 Δάφνη

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Α! και συνεργειο δεν ξέρω τι να σου πω Ο ΘΕΟΣ μαζίσου . . . Good Luck . . .

Anritsu
05/11/2008, 15:59
Καλά τα λέει ο φίλος από πάνω αν και τον Τογελο κομματάκι φαρκακεμπορα τον έχω κόψει . Αν θες να κάνεις το τυπικό μεγάλο σέρβις , λάδια φίλτρα βαλβίδες κλπ νομίζω ότι όλοι λίγο πολύ αναλαμβάνουν . Το αν θα στα κάνουνε πραγματικά ειναι μια άλλη πονεμένη ιστορία ιστορία . Αν σε βολεύει συνεργείο στο κέντρο ριξε πμ για πληροφορίες να σε στείλω να τον κουβεντιάσεις . Το δικό μου το πάω σε ένα παλιό αγωνιζόμενο που έχει συνεργείο στου Γκύζη . Γενικά είμαι ικανοποιημένος ...

Bavarian
05/11/2008, 18:09
Για διάφορα ανταλλακτικά Honda στο Moto Madness Θηβών 479 Ιλιον έχει πολλά πράγματα που δεν τα έχει ούτε ο Σαρακάκης σε στοκ και σε καλές τιμές.Για συνεργείο καλό Honda έχω τσεκάρει τον Βαγγέλη Θαλασσινό στη Β.Κωνσταντίνου 14 στους Αγίους Αναργύρους.

vaspiou
05/11/2008, 18:15
thnx παιδες για τις απαντησεις.....