PDA

View Full Version : Χρονια πολλά Wizard!!!!!!



KAS77
17/12/2003, 06:45
Χρόνια πολλά και καλά Διονύση!!!

Πολύχρονος - Πολύχρωμος!!!!:D :D :D
Ότι ποθείς να το πάθεις!!!!!:) :)

kalgeorge
17/12/2003, 07:01
Χρονια πολλα και καλα, παντα υγεια και οτι επιθυμεις.

bikersonly
17/12/2003, 07:19
Και καλά, και ευτυχισμένα, και με πολλά χιλιόμετρα, και με μοτό της προκοπής, και μόνο άσφαλτο ο,τι ποθείς να το βρεις και όλα τα παραπάνω εννοείται να προσπαθήσεις................
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
έχεις αγωνία ε?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
Δεν πειράζει ρε κουφαλίτσα......άντε θα σου πω
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ΩΧ!.
.
.
.
.
.
.
Το ξέχασα..................χα!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ρε θα στο χαλάσω το scroll στο mouse που θα πάει
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
έλα τέρμα οι χαζομάρες..............λοιπόν όπως έλεγα......
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
για να γίνουν όλα τα παραπάνω να προσπαθήσεις να μένεις
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ΞΕΜΕΘΥΣΤΟΣ
.
.
.
.
Υ.Γ Όσο στα έγραφα άκουγα Frank Sinatra!Φαντάσου να άκουγα καμιά ροκιά!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!! :mad: :eek: :) :D

almalibera
17/12/2003, 07:54
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΣΦΑΛΗ ΧΛΜ!!!!!!!!


:) :)

ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ (Ο ΤΟΝΟΣ ΣΤΟ -ΡΟΣ :) ) ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ!!!! ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ!!!!

ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ Κ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ!!!!

Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α !!!!

koula01
17/12/2003, 07:59
Χρόνια πολλά και από μένα κύριε Διονύση Wizard!
Επειδή δεν ξέρω αν γιορτάζεις ή αν έχεις γενέθλια στην μια περίπτωση σου εύχομαι να χαίρεσαι τη γιορτή σου και στην άλλη πολύχρονος. Και γενικότερα, σου εύχομαι να υποτάξεις τους μεγαλύτερους φόβους σου και να πραγματοποιήσεις τους μεγαλύτερους στόχους σου. Ωραίο, ε; Μόνη μου το σκέφτηκα! (και είναι και πρωί ακόμα). Και μην ακούς τι σου λέει ο φίλος σου για μεθύσια και ξεμεθύσια. Εμάς εδώ κάτω (Κρήτη) όλοι οι καλοί μας άντρες πίνουνε και όλα λειτουργούν μια χαρά, όλα βαίνουν καλώς. Αν εξαιρέσεις βέβαια, κάτι μαχαιρώματα (γιατί έκανε φασαρία στο μαγαζί (κολόμπαρο) του συντέκνου του), κάτι φονικά λόγω βεντέτας (μας είχανε κλέψει κάτι μπαρμπάδες του στη κατοχή 2 πρόβατα), κάτι σκοτωμούς λόγω "γιάντα με ξανοίγεις, μπρε;"(μτφ. τι κοιτάς, ρε), κάτι σφηνώματα πυρομαχικών στα κεφάλια λόγω λίγο παραπάνω κεφιού στο γλέντι του γάμου, δεν συνεχίζω γιατί μπορεί να δημιουργηθεί εσφαλμένη εντύπωση για τον τόπο μας κάτι που δεν θα το ήθελα και σας τονίζω ότι αυτές οι περιπτώσεις είναι οι εξαιρέσεις και μόνον του κανόνα. Έχω τα κέφια μου πρωί-πρωί απ' ότι βλέπω και έχω ξεφύγει κατά πολύ από το θέμα μας. Ανασυγκροτίζω (μετά δυσκολίας) τη σκέψη μου και συνοψίζω:
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Julius
17/12/2003, 08:19
Διονύση να χαίρεσαι την ονομαστική σου ερωτήν, και σου εύχομαι…..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.
.
.
(θα κάνω το κόλπο του Bikers-Mike-Only)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Σύντομα με τακουνάτο μοτοσακό να οργώνεις τα όρη και τα βουνά

Wizard13
17/12/2003, 08:54
Πολύχρωμος και εντοιχισμένος συνπαρατσουκλονόματε!!!!

Να είσαι καλά, όρθιος και με πολλά πολλά χιλιόμετρα στις ρόδες σου! :)

illuminatios
17/12/2003, 09:16
Χρονια πολλα Διονυση!!!!
(να κλεισω για ποικιλια αλλαντικοτυρων??)

Loudovikos
17/12/2003, 09:50
....και καλά!!!

Να χαίρεσε την γιορτή σου!!!

CyBeRseXX
17/12/2003, 09:50
... Dionisiou, Daniil pr., 3 Paidon!

Dionisi X R O N I A P A R A P O L L A

me ola osa epithimeis.

VAL-MPARIERINO
17/12/2003, 10:02
ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!

Ρε julius ο άλλος ο Διονύσης που χάθηκε ξέρεις;;; Ναι ρε αυτός που τρέχατε στην Αγ. Αννα!!!

Χρονια του πολλά και αυτουνου του Διονύση!!!

Todi
17/12/2003, 11:00
XRONIA POLLA ORE DIONYSI
POLLA KAI KALA

KAI POU SAI >> TIN ALLI BDOMADA EIMAI KATO
NA PAME NA PIOUME #GUINNES# GIATI PROKOPI SE AYTO TO FOROUM DEN BLEPO

Julius
17/12/2003, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
Ρε julius ο άλλος ο Διονύσης που χάθηκε ξέρεις;;; Ναι ρε αυτός που τρέχατε στην Αγ. Αννα!!!

Χρονια του πολλά και αυτουνου του Διονύση!!!

’γνωστο, έχω δοκιμάσει να τον πάρω τηλέφωνο μερικές φορές αλλά το έχει κλειστό, Χρόνια πολλά και στον φίλο RuffCut όπου και να βρίσκετε να είναι καλά.

DIT
17/12/2003, 11:21
όσοι γιορτάζουν.

Μάγε να είσαι πάντα καλά, να έχεις καλά χιλιόμετρα, καλά πιώματα , πάντα να την βρίσκεις με τον Γουίλι και τον στόλο του πολεμικού ναυτικού, να μη μασάς στην δουλειά, να πάρεις επιτέλους ένα καλό μοτοσακό ώστε τα επόμενα χριστούγεννα να μην χρειαστεί να σου ξανακάνω δώρο έμπλαστρα για την μέση.Πρέπει κάποια στιγμή να πάψεις να σπρώχνεις το ρημάδι σου

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

wizard
17/12/2003, 11:56
Σας ευχαριστώ όλους..

..και τον καθένα ξεχωριστά.. :)

Πάμε λοιπόν!


kas77: δεν έχω λόγια.. με ξέρεις λιγώτερο απ'όλους (μ'έχεις δει μια φορά) κι όμως με θυμήθηκες.. σ'ευχαριστώ, και νάσαι σίγουρη πως όλοι μας θα το πάθουμε αυτό που ποθούμε!


bikersonly: επειδή είναι πρωί, δε σημαίνει πως δεν είμαι τύφλα από χτες το βράδυ.. (χικ!) :eek: Πάντως σ'ευχαριστώ και εύχομαι σύντομα με ΤΑΝΚΕΡ! (..η μοναδική σου ελπίδα να αποκτήσεις μηχανάκι ΓΚΑΖΑΔΙΚΟ!! ΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ...)


almalibera: σ'ευχαριστώ.. ..σύντομα και πάλι καβάλα στο ελαφάκι - οι κάμποι και οι ραχούλες ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ!! Τώρα πια, θα τα βλέπεις με ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ.. ;)


koula01: ..θα σε παρακαλέσω άλλη φορά όταν ξυπνάς με κέφια ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΤΗ ΜΕΡΑ!! Νάσαι καλά - τα ξέρω τα έθιμα τσι Κρήτης (την έχω φέρει τούμπα πάνω από μία φορές.. ;) ) και ταιριάζουμε μια χαρούλα - μόνο με τα χωριά του Ψηλορείτη και τις ρακές δεν τα πολυέχω βρει, γιατί εκεί δεν πίνετε βρε παιδάκι μου, ΑΝΑΠΝΕΕΤΕ ΜΕ ΡΑΚΕΣ.. Και πάλι καλώς όρισες στο φόρουμ του άκρατου παλιμπαιδισμού (λα-λα-λόλα..)..



Julius: Thanks. Θέλω ΚΑΙ ένα τέτοιο.. Μήπως... για τη γιορτή μου λέω.. έλεγα.. εμμμ... να.... όχι ε; καλά, δεν πειράζει.. :(



Wizard13: Σ'ευχαριστώ και σένα - που μούχεις κάνει τη ζωή πατίνι! (..όλοι μου λένε "τι το θες τέτοιο μηχανάκι που πας να πάρεις, δεν πας να σε δει ο γιατρός" και άλλα τέτοια..). Στο τέλος θα βάλω κι εγώ παραγγελία για να τους δικαιώσω.. :p



Illuminatios: κλείσε! και εγώ θα κανονίσω για επάρκεια frangiskaner!! (..να πώ ένα φορτηγό η δύο; των Διεθνών με TIR..)



Loudovikos: Σ'ευχαριστώ Λουί - και μην ξεχνάς: ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ! (..πότε νάρθω για κάνα δανειάκι;.. :D )


cbrxxgr: νάσαι καλά-και-εσύ-ότι-επιθυμείς.. (..μου εξηγείς κάτι; πως γίνεται να έχεις ίδιο μηχανάκι με τον Μιχάλη και να μην δικαιούσαι και συ τον τίτλο του Καπετάνιου;.. περίεργο.. φαίνεται πως είναι ο συνδυασμός που "παίζει".. :p )


Val-mparieriono: Thanx.. (..έχουν κάνει κάτι καινούριες μπάρες στη Ναύπακτο - μήπως να περάσουμε να τις δούμε τώρα πριν.. πας από κει;.. :D )


Todi999R: Να κατέβεις και να πάμε.. ’στα ρε Πρέσβυ, έχω μπλέξει με μηχανόβιους που πίνουν αμίτα ένερτζυ - ούτε στα έργα δε γίνονται αυτά.. Κάτι σαν τον "Τζο ο Λεμονάδας.." (..τόχετε δει; τσεχοσλοβάκικο γουέστερν, το γέλιο της αρκούδας.. )




..νάσαστε όλοι καλά, όρθιοι (εκτός από τους "σκυφτούληδες" του φόρουμ.. χεχε..) και καλά χιλιόμετρα να έχουμε.. ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!

wizard
17/12/2003, 12:03
Ωπ!! ..ήρθε και ο καθυστερημένος.. :cool: Ρε συ DITάκο, δεν το σπρώχνω το μηχανάκι - απλά το κλειδώνω όπου μείνει και το ξαναπαίρνω το ..καλοκαίρι με τον ήλιο.. Για να δούμε, υποτίθεται πως το λύσαμε το πρόβλημα (πάμε βροχή;.. για δοκιμή - κι άμα μείνει με φέρνεις πίσω, λέει.. :) )

Thanx πάντως, και να χαίρεσαι το souza.gr!!! (άπαιχτα βιντεάκια..)

DIT
17/12/2003, 12:04
πάντα ευτυχίες!!:D :D

Wizard13
17/12/2003, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
Wizard13: Σ'ευχαριστώ και σένα - που μούχεις κάνει τη ζωή πατίνι! (..όλοι μου λένε "τι το θες τέτοιο μηχανάκι που πας να πάρεις, δεν πας να σε δει ο γιατρός" και άλλα τέτοια..). Στο τέλος θα βάλω κι εγώ παραγγελία για να τους δικαιώσω.. :p
Και δεν το παίρνεις??? Θα χαρώ πολύ! Τότε να δω πως θα μας ξεχωρίζουν :p . Όχι τίποτα άλλο, έβαλα και το 13 δίπλα και όλοι με περνάνε για βάζελο :D


Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
Val-mparieriono: Thanx.. (..έχουν κάνει κάτι καινούριες μπάρες στη Ναύπακτο - μήπως να περάσουμε να τις δούμε τώρα πριν.. πας από κει;.. :D )
:D :D :D :D :D LOOOOOOOOOL
Ωχ η κοιλιά μου! Sorry Βαλάντη, αλλά δεν μπορούσα να μη γελάσω! Μην το πάρεις προσωπικά, απλά μου άρεσε το χιούμορ του Διονύση :cool:

TManiac
17/12/2003, 12:31
Simera to proi htypaei to xipnithri.... Arxizei to radio:

"trialari trialaro"... (tragoudi re einai afto)

Stamataei h mousiki... "Simera giortazoun oi Dionisides, XRONIA SAS POLLA!"

Akougete mia fonh mesa ston ipno me kleista akomh ta matia... "Re giortazei o Wiz simera...." htan o DIT!

Re ego na giortaza den tha me thimotan etsi amesos!!!!

Erota sou ehei! EROTAAAAA! axaxaxaxaxaaxaxa

O,ti epithimeis MAGE na eisai panta polu kala kai na zeis mia magemenh zoh!:D :D :D

TManiac
17/12/2003, 12:36
poios ta travixe ta videakia?...... Toulahiston ta eghoria...

Giafto einai apehta! :p

(Apegnosmenh prospatheia apospashs ths prosohis sas legete afto! :p )

xaaxxaaxaaxaxaaxaa

Ante kalo meshmeri!

koula01
17/12/2003, 12:37
"Φρόνιμοι και νοικοκύρηδες δεν ζουν στο Ψηλορείτη
μα οι κουζουλοί την κάνανε αθάνατη τη Κρήτη!"

Και επειδή δεν μπορώ να σκεφτώ τόση ώρα μια μαντινάδα που να κολλάει στη γιορτή σου σου στέλνω μια ανθοδέσμη

"Από το κήπο της καρδιάς μια ανθοδέσμη κόψε
φεγγάρι μου σε παρακαλώ να του τη πας απόψε!"

Και πάλι Χρόνια Πολλά και Καλά!

VAL-MPARIERINO
17/12/2003, 12:46
Να πάτε πριν πάω εγώ ρε, γιατί αν περάσω πρώτος δεν θα τις προλάβετε χαχαχαχαχαχαχαχαχα:p

WIZARD 13 μην αγχώνεσαι και εγώ γελάω με τα χάλια μου...... ε εε ε με το χούμορ του Διονύση ήθελα να πω!!!!:D :D

superfour
17/12/2003, 12:47
ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΣ ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΜΠΕΚΡΟΥΛΙΑΚΑ!

ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΕ Η AMSTEL ΚΑΙ Η HEINEKEN!!!!

Και να σε δούμε πρόσφατα και σε οικονομική συσκευασία (u know...βαρελάκι 11 lt!!!!)

petridist
17/12/2003, 14:02
Και ότι επιθυμείς!!! Να'σαι καλά και να τρώγεσαι με τον bikers!!!1:D :D :D :D


άντε γιατι δεν βλεπω πολυ κίνηση τωρα τελευταία και αγχωνομαι!!


Και πάλι πολύχρονος και να το κάψετε σήμερις!!!!

kosdros
17/12/2003, 15:31
πολλά, χαρούμενα και υγιή! Θα τα πούμε και από κοντά μάλλον το βράδυ ;)

wizard
17/12/2003, 17:21
..πάμε λοιπόν..


TM: "..αμοιβαίααα τα αισθήματαααα μωρρρρρόοοό μου.." (..το ρρρρρ είναι γιατί το τραγουδάει ο ΧΑΤΖΗΣ σε ρεμίξ - λέει.. :p ) Έρωτα;; Ρε πας καλά; ο DIT θέλει να μου φάει τη σπλήνα βουτηγμένη στο νωτιαίο μυελό (μιαμμ!.. :) ). Αλλά έτσι είναι οι μεγάλοι έρωτες - έρχονται εναλλάξ με τα μεγάλα μίση (και κάπου εκεί καραδοκεί και το %&μίσι, οπότε πέστου να πηγαίνει τοίχο-τοίχο όταν είμαι κοντά... :confused: )


S4: καλά, μιλάς κι εσύ;... εδώ πήγανε την άλλη μέρα στο μαγαζί που βάζεις μουσική για σέρβις στα μηχανήματα, και βγάλανε οχτώ ΚΡΑΣΟΨΑΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΟΥΖΟΚΕΦΑΛΟ ΚΑΡΧΑΡΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΤΩ, κομπλέ με το φυσικό τους περιβάλλον.. :D


petridist: ευχαριστώ, αλλά με τον bikers-solo δεν τρωγόμαστε... ΤΟΥ ΤΡΩΩ Τ'ΑΥΤΙΑ, χαλαρά - αφού τον έχω ότι ώρα θέλω.. εεεμμμ, στην ελεύθερη πτώση εννοώ.. ;)


kosdros: στη λαδόκολλα!! στη λαδόκολλα!!! θέλω τούρτα στη λαδόκολλα!!! (..πάμε παντα-πέφτει; :) να το σπάσω να το αποτελειώσω να ησυχάσουμε..)


ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΟΥΤΡΑΑΑΑ... όσους δεν δω, σας ευχαριστώ και πάλι από καρδιάς.. (koula01 - thanx για την ανθοδέσμη, τα έβαλα στο νεράκι να κρατήσουνε.. :) )

flavor
17/12/2003, 17:38
xρόνια πολλά ωρέ νιόνιο.πολύχρονος
να σαι πάντα καλά φίλε να οργώνεις τα βουνά και μέσα από τα γραφόμενα σου να μας κάνεις να γελάμε.

DEMINIO
17/12/2003, 22:33
Να χαίρεσαι τ' όνομά σου, την΄πάρτη σου, και γενικότερα ο,τι θες εσύ να χαίρεσαι....
Και εννοείται, να σε χαίρονται όσοι σ' αγαπάνε...;)

dela
18/12/2003, 08:40
Διονυση χρονια πολλα με υγεια ,χαρα
και απειρα ασφαλη χιλιομετρα...

hornet
18/12/2003, 09:36
Χρονια πολλα και ευτυχισμενα με ενα βαρελι καλο jack daniels μαζι με τις ταπες γιατι ετσι μας αρεσει.

ireneepi
18/12/2003, 21:46
Χρονια Πολλα φιλαρακι μου...καθυστερημενα ισως συγγνωμη ...


καθε ευτυχια ευχομαι...!