PDA

View Full Version : Κουφοβραση......



bikersonly
17/12/2003, 07:37
Έχει σήμερα! Να προσέχετε όλοι σας!

Να πίνετε πολλά και παγωμένα υγρά, να μην φοράτε πολλά και περιττά ρούχα, κράνος πάντα φυσικά μπορεί να σας ενοχλεί με αυτή την ζέστη αλλά πάνω από όλα η ασφάλεια, να αποφεύγετε τον ήλιο όσο μπορείτε, πολλά παγωτά (τι θυμήθηκα τώρα!!!) και ελαφριά γεύματα!!!

Και μετά την δουλειά εγώ προτείνω όλοι μας να πάμε για βραδυνό

ΜΠΑΝΑΚΙ στο Καβούρι και καπάκι Beach Party και ύπνο χύμα στην παραλία!!!

Τι λέτε??? :D Δηλώστε συμμετοχές τώρα!!!!!

almalibera
17/12/2003, 07:49
...τέτοια πρόταση δεν χάνεται με τίποτα!!!!:)

....Εγώ θα φέρω τις μπύρες!!:D ............για το παρτι ντε!!!

Julius
17/12/2003, 07:53
Καλημέρα, θα φέρω αντηλιακά και τον S4 να σας τρίψει χα χα αχχ α χα χ χ

almalibera
17/12/2003, 08:03
...για ΒΡΑΔΥΝΟ θα παμε...

...δεν χρειαζονται τα αντιηλιακα...Το μαγιώ σου μόνο να φέρεις..

οκ??

koula01
17/12/2003, 08:56
Ναι, και εκτός από το καύσωνα ξαφνικά άρχισε να βρέχει και ευρώ 500άρια, και δεν κυκλοφορούν αμάξια και φορτηγά, και το πρωί βρήκα ένα διακόπτη στη πόρτα μου και ένα R1 της κούτας με περίμενε έξω απ' το σπίτι μου, δώρο λέει της αντιπροσωπείας, και πέθανε και η γκεστάπο της γειτονιάς (ο κουτσομπόλης γείτονας), και κληρονόμησα και μία άτεκνη θεία από την Αυστραλία που ήταν εκατομμυριούχα, και πεθάνανε όλοι οι μπάτσοι του κόσμου από τρομοκρατική ενέργεια, και εξαφανίστηκαν και όλες οι λακούβες από τους δρόμους και βρήκα και τον έρωτα της ζωής μου καθώς έβγαινα να τινάξω τα χαλιά μου.
ΤΙ, ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ;

cityfly
17/12/2003, 09:43
πως πως, φυσικά σε πιστεύουμε

τα χαλιά ήταν από μιραράκη;

CyBeRseXX
17/12/2003, 10:02
....

TI PINEIS KAI DEN MAS DINEIS !

Re sy, ksexases to Deltio Hliotherapias pou elege i dimetri ston Ant1.

:cool:

DIT
17/12/2003, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από koula01
Ναι, και εκτός από το καύσωνα ξαφνικά άρχισε να βρέχει και ευρώ 500άρια, και δεν κυκλοφορούν αμάξια και φορτηγά, και το πρωί βρήκα ένα διακόπτη στη πόρτα μου και ένα R1 της κούτας με περίμενε έξω απ' το σπίτι μου, δώρο λέει της αντιπροσωπείας, και πέθανε και η γκεστάπο της γειτονιάς (ο κουτσομπόλης γείτονας), και κληρονόμησα και μία άτεκνη θεία από την Αυστραλία που ήταν εκατομμυριούχα, και πεθάνανε όλοι οι μπάτσοι του κόσμου από τρομοκρατική ενέργεια, και εξαφανίστηκαν και όλες οι λακούβες από τους δρόμους και βρήκα και τον έρωτα της ζωής μου καθώς έβγαινα να τινάξω τα χαλιά μου.
ΤΙ, ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ;

Έχεις σκεφτεί να το γυρίσεις ταινία???

Θα το κατατάξουμε στα φιλμ επιστημονικής φαντασίας!!!

Μιχάλη πάντως χωρίς πλάκα ένα ξαδερφάκι μου πήγε την Δευτέρα για μπάνιο στην Βουλιαγμένη...για να ξυπνήσουν τα αίματα ισχυρήστηκε (πάντως κληρονομικό πρέπει να είναι)

koula01
17/12/2003, 11:54
Αυτά, δυστυχώς είναι απ' αυτά που λένε "Ούτε στις ταινίες δεν γίνονται". Θα ήτανε το όγδοο θαύμα. Θα ήτανε ο ιδανικός κόσμος για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας και να χαρούμε τη ζωή μας. Ας μου πει κάποιος να σταματήσω. Με συνεπήρε το όνειρο πάλι...

koula01
17/12/2003, 11:57
κάτι πήρε το αυτί μου εχθές για όπλα και χειροβομβίδες στις φυλακές, ξέρει κανείς τίποτα επί του θέματος να με διαφωτίσει έτσι επιφανειακά για την ώρα;

DIT
17/12/2003, 12:03
για να σε διαφωτίσω ένα θα σου πω...εμένα μου αρέσουν τα όπλα και του bikersonly οι χειροβομβίδες...σσσσσσ.....μην το βγάλεις παραέξω αλλά χρειαζόμασταν λεφτά για τις γιορτές...οι τρόφιμοι είναι οι καλύτεροι πελάτες!!

koula01
17/12/2003, 12:08
Ααααα, δηλαδή οι απομέσα πλερώσανε τους φύλακες και κάνανε τα κορόιδα... Καλά ξηγηθήκατε ρε κοπέλια κι αυτοί άνθρωποι είναι, να μην παίξουνε καμιά, γιορτινές μέρες έρχονται, γλέντι θα προετοιμάζανε. Ωραίοι...