PDA

View Full Version : V-strom 2009



simonpro1
31/10/2008, 13:20
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ) ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΤΟ VSTROM 650 2009 ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΗ...ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ Η ΤΙΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ?(7195?)....ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ..? ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΤΟΤΕ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΤΑ 2008 ΜΟΝΤΕΛΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

yannis24
31/10/2008, 14:36
εχει ηδη συζυτηθει το θεμα αυτο και εχουν μπει και φωτογραφιες στην κατηγοραι το v-strom....δες εκει !
:beer:

simonpro1
31/10/2008, 14:59
ΟΚ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

simonpro1
31/10/2008, 15:19
ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ

yannis24
31/10/2008, 15:32
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=68649


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=65935

:wave2: :wave2:

simonpro1
31/10/2008, 15:58
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..:winka:

table920
31/10/2008, 23:21
ΑΠΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ

simonpro1
01/11/2008, 15:10
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..

ΠΗΓΑ ΣΤΗ SUZUKI ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥ 2008 ΜΟΝΤΕΛΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΩΣ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛ 7195? ΕΝΩ ΤΟΥ 2009 ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ....ΓΥΡΩ ΣΤΑ 150 ΜΕ 200? ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΠΑΝ....

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΜΗΠΩς ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΤΟΥ V STROM ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ Η ΜΟΝΟ ΤΑ 6 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΨΗΦΙΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ....ΔΗΛ ΣΤΟΝ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ Η ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΛΕΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ Η ΜΟΝΟ ΤΑ 6 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....:rolleyes:


ΚΑΙ........ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΤΝΗΜΑΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΕΩΝ ΤΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ???:uplate: :uplate: :uplate: :winka:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ:beer:

Elle
01/11/2008, 15:48
Δηλαδή 7.400 το Κ9?

simonpro1
01/11/2008, 20:12
ΝΑΙ .....ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ....ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΑΥΞΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ....:bigcry: :bigcry:

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ (SERVICE - MANUAL) ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ V STROM???ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ???:smilea: :smilea:

WWW
01/11/2008, 20:38
Λεβέντες η παγκόσμια οικονομική κρίση χτυπάει και τις αντιπροσωπείες. Μάλιστα λίγα λεφτά ζητούν μια και πλέον έχει ενισχυθεί το γιεν έναντι του Ευρώ. Επομένως οι κύριοι κύριοι αντιπρόσωποι, πλήρωναν τόσα χρόνια σε γιεν και εισέπραταν από εμάς σε Euro.

Έτσι κονομούσαν διπλά. Και από την διαφορά ισοτιμίας και από εμάς τους μαλάκες (μεταξύ τους κι εγώ που το 2004 έσκασα 11.000 ευρώ για αγορά το DL-1000 όταν την ίδια περίοδο στο Αμέρικα είχε 8500 Dollars και όχι Euro.

Τώρα οι μαγκιές αυτές τελείωσαν και θα πάει η πείνα σύννεφο. Εδώ δεν έχει ο κόσμος χρήματα να κινηθεί και να καλύψει τις ανάγκες του, θα τρέχει να αγοράζει ή να αλλάζει μηχανές ?

Τι να πεις ρε φίλε. Μου φαίνεται πως ό,τι πήραμε πήραμε. Σήμερα, που το χρήμα είναι ακριβό, αν έχουμε παραδάκι στην τσέπη πρέπει να το διαφυλάξουμε σε προθεσμιακές καταθέσεις πάση θησία. Ακριβό χρήμα δεν σημαίνει ακριβό κατά τον δανεισμό, αλλά και υψηλή αξία των χρημάτων που έχουμε στην τσέπη.

Τώρα αν γουστάρουμε να το κάνουμε μηχανές ε ... γούστα είναι αυτά και πληρώνονται πλέον πολύ ακριβότερα.

simonpro1
01/11/2008, 20:53
ΠΑΝΤΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΧΑΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.....ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ - ΚΑΛΗ ΣΟΥ.....
:D :D

ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ????:confused: :confused: :confused:

yannis24
01/11/2008, 21:41
πηγαινε παρε ενα παραεισαγωγης με €6800, με τις εγγυησεις του και τα σχετικα του απο το ΜΟΤΟ ΤΖΑΠΑΝ και ξεμπερδευεις...

αμαν πια αυτο το κολλημα με τις αντιπροσωπειες.......

την τσεπη μας κοιταμε .......

simonpro1
03/11/2008, 14:25
ΜΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΜΕ 68ΟΟ ΕΝΩ ΤΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΕΧΕΙ 7195?

ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΕΥΣΕΙΣ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΤΛ..ΓΙΑ 400?!! :eyepop: :eyepop:

yannis24
03/11/2008, 19:13
ναι αλλα το €6800 ειναι μοντελο 2009......το αντιστοιχο απο την αντιπροσωπεια ειναι €7400..

και θα σου κανουν και τιποτα δωρακια που αξιζουν 100-200 ευρω οποτε στο τελος θα σου βγει κανα 1000ευρω παραπανω.....

η αγορα ειναι ελευθερη !
θες να παρεις απο την αντπροσωπεια....πηγαινε παρε το να ξεμπερδευεις...
θες να το παρεις απο αλλον εμπορα......πηγανε παρε το απο εκει....εγγυησεις και τα σχετικα τουλαχιστον στην ΥΑΜΑΗΑ ισχυαν μια χαρα !

εγω σαν Γιαννης......δεν θα επαιρνα καινουργιο μηχανακι !!
απο την στιγμη που μοντελα 2007 τα βρισκεις ΦΟΥΛ ΕΞΤΡΑ με €5000-€5200 δεν προκειται να επαιρνα καινουργιο..........

simonpro1
03/11/2008, 21:22
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ Κ9 ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ....

ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ....ΘΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ.......

simonpro1
03/11/2008, 21:24
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ Κ9 ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ....

ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ....
ΘΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ...

yannis24
04/11/2008, 09:08
κοιτα εδω :

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=69033

φουλς εξτρα, καλη ευκαιρια ειναι, 4 μηνων με λιγα χιλιομετρα !!

:eyepop:

αυτα ειναι ευκαιριες....

subman21
06/11/2008, 22:26
Καλησπέρα παιδιά
από ερώτηση στο Βύνιο, διότι εγώ ήδη περιμένω το δικό μου Κ9, οι πρώτες παραλαβές δεν θα έχουν διαφορετική τιμή από το Κ8, μακάρι δλδ γιατί έχουμε στεγνώσει από μαρούλι.

falcon20
07/11/2008, 15:13
δηλαδη φιλε μου το εχεις παραγγειλει, απο τον εν λογω εμπορο?και σε τι τιμη εαν επιτρεπεις?εαν επισης καποιος μπορει να παραθεσει τελικες τιμες για το Κ9 θα βοηθησει πολυ..(απο οποιονδηποτε εισαγωγεα η επισημο..)παντως ειναι εξωφρεινικος ο τροπος αντιμετωπισης των υποψηφιων αγοραστων δικυκλων...ειδατε η Citroen και η jeep στην αγορα αυτοκινητων? ,φαντασου λεει ο αντ/πος suzuki να εγγυωταν επαναγορα σε 2 χρονια με την τιμη αγορας με υποχρεωση μονο αγορας νεου μοντελου με την διαφορα!!καλα θα ηταν!

yannis24
07/11/2008, 15:25
μοντελο 2009 απο ΜΟΤΟ JAPAN €6800

μην τα ξαναλεμε !!

:nono: :nono: :nono:

:mad: :mad: :mad:

simonpro1
10/11/2008, 14:39
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ.......ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΜΠΟΡΟΥΣ ΕΝΝΟΩ...

ΠΗΓΑ ΣΤΟ MOTOJAPAN ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ Κ9 6950? ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΤΛ....

ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΚΑΝΟΥΝ......ΣΤΗ ΚΛΕΨΙΑ ......ΜΠΕΣΑ ΜΗΔΕΝ!!!!:mad: :mad:

MARKOS-V
10/11/2008, 16:47
ολοι σκ@τα ειναι.σου ταζουν πολλα και αμα στα παρουν σου δινουν λιγοτερα.
εμενα ο βυνιος οταν την αγοραζα του ειπα οτι σε αυτο το ποσο ολα θα ειναι περασμενα;και μου λεει ναι.κ μολις μου ζητησε προκαταβολη μου ειπε οτι θελει και 30 ευρω για να περασει ο ηλεκτρολογος τον συναγερμο.τελικα το κατεβασα στα 15.ασε που το κεντρικο σταντ μου το εδωσε στο χερι για να μου το βαλει καποιο απο τα συνεργεια την γιαμαχα στη θυσεως.τελικα το εβαλα μονος μου
τα ειπα και ...ξεθυμανα.ουφ στο δι@ολο να πανε οι φουστιδες

tazakos
10/11/2008, 19:46
είναι λαικοί ελληνάρες επιχειρηματίες που θα εκλείψουν όσο δημιουργούν τέτοιες εντυπώσεις για τον επαγγελατισμό τους, στις διαφημίσεις στα περιοδικά πρώτοι είναι αλλά ακόμη δεν έχουν μάθει την δύναμη του ίντερνετ και των φόρουμ...η καταγγελεία σας εδωμέσα για τον τρόπο που φέρεται κάθε "εξυπνος" αρκεί για τιμωρία...και σώζει στο μέλλον ανυποψίαστους...έυγε μαγκες!

falcon20
10/11/2008, 20:51
μα αυτος ειναι και ο λογος που θα πρεπει,εαν καποιος σκοπευει να αγορασει το κ9 να μας ενημερωνει για την τελικη τιμη αγορας,τυχων προσφορες κλπ,ωστε να διαμορφωσουμε μια γνωμη ,και να καταλαβουμε επιτελους την δυναμη του καταναλωτη..ειδικα κατω απο αυτες τις συγκυριες...ξερει κανεις τιποτε για μοτοαυτοκινηση?ειχα παρει το κ5 ακο κει ,και ημουν πολυ ευχαριστημενος..(γραφω απο εξωτερικο)..δεν ξερω τι γινεται τωρα..

subman21
10/11/2008, 21:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από falcon20
δηλαδη φιλε μου το εχεις παραγγειλει, απο τον εν λογω εμπορο?και σε τι τιμη εαν επιτρεπεις?εαν επισης καποιος μπορει να παραθεσει τελικες τιμες για το Κ9 θα βοηθησει πολυ..(απο οποιονδηποτε εισαγωγεα η επισημο..)

Ναι το ΕΙΧΑ παραγγείλει υποτίθεται 7200? και οτι θα ερχόταν πρίν από 15 μέρες.
Τελικά σήμερα ενημερώθηκα οτι η τελική τιμή θα είναι από 7600? έως 7800? και
το μηχανάκι θα έρθει τέλος του μήνα.
Φυσικά και ακύρωσα την παραγγελία και τελικά θα πάρω το Κ8 με 7200?.
Θα το πρότεινα και σε όσους ενδιαφέρονται διότι όπως είναι γνωστό οι διαφορές είναι
τα αυτοκόλλητα, το χρώμα των φλάς και το χρώμα στο προστατευτικό της εξάτμισης
τα οποία δεν δικαιολογούν την άνοδο της τιμής ούτε για 100? όχι για τα 400?-600?
που τελικά θα ανέβει.

simonpro1
11/11/2008, 19:18
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ SUBMAN 21....

Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ 400 ΜΕ 600 ? ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ 4 ΦΛΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ:nono: :nono: :nono: ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΚΤΛ ΠΟΥ ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ

ΠΛΕΟΝΕΚΤΙΚΗ ΘΕΣΗ ,ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ CASH ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ

ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ....ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ ΤΙΜΗΣ... :winka: :winka:

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ...:beer:

tasosz750
19/12/2008, 15:24
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟ Z750 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΟΥ. ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΥΝΙΟ. Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΜΠΟΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ .Η ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΜΕΣΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ. ΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΔΩΡΟ ΜΟΥ ΕΞΟΠΛΗΣΑΝ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΤΙΚΑ . ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΩΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΗΤΑΝ ΥΠΟΔΙΕΣΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΓΑΝ ΣΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΔΕΝ ΔΩΣΑΝ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΣΤΟ ΒΥΝΙΟ. ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΔΩΣΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΜΕ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ.

simonpro1
02/01/2009, 00:17
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΨΑΧΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ V-STROM ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ...Ο ΒΥΝΙΟΣ ΣΤΗ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΠΗΓΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΡΕ ΦΙΛΕ....ΕΙΧΕ ΕΝΑ V STROM ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΚΤΛ..ΤΗΝ ΕΧΟΥ ΔΕΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΤΟΥΣ.....ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ V STROM ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΥΝΙΟ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ Ε!!
:smilea: :p