PDA

View Full Version : Απλά



Road67
31/10/2008, 17:54
Δε χρειάζεται να θίξω τους λόγους απλά έχω ενοχληθεί. Προσπάθησα να δεχτώ κάποια σχόλια αλλά απλά δε μπορώ. Δεν το κάνω επίτηδες και ούτε θέλω να προκαλέσω καυγά. Γι' αυτό και δεν πρόκειται να κάνω κάποια αναφορά στα εν λόγω σχόλια. Ακόμη και στην απάντηση μου προσπάθησα να είμαι αν μη τι άλλο συγνωμονικός.
Επομένως, δύο είναι τα πιθανά σενάρια. Είτε η αποχώρηση, είτε να δώσω μια εξήγηση ώστε κάθε πλευρά να είναι ευχαριστημένη. Προτιμώ να δώσω μια εξήγηση γιατί μου αρέσει αυτός ο χώρος κι ανάμεσα στα κενά στη δουλειά μου περνάω καλά.
Λοιπόν,
επιβεβαιώνω και παραδέχομαι οτι δεν έχω ιδέα από μηχανές, δεν είχα ποτέ μου μηχανή, ούτε ξέρω να οδηγώ. Το γρηγορότερο πράγμα που έχω οδηγήσει είναι ηλεκτροκίνητο πατίνι και το οποίο μάλιστα έχει τελική 18Km/h κι εγώ φοβήθηκα και με το ζόρι άγγιξα τα 14Km/h. Επιπλέον είμαι κακεντρεχής και επιτίθεμαι σε όσους οδηγούν μηχανή από ζήλεια κι επειδή δεν έχω τίποτε άλλο να κάνω.
Άρα καταλήγουμε στο εξής συμπέρασμα θα γράφω εγώ ο άσχετος και ψεύτης ό,τι θέλω στα ποστ κι όλοι δε θα τους δίνετε καμία σημασία μιας και δεν ξέρω τίποτα, απλά θα ποστάρω.
Ελπίζω να καλύφτηκαν όλοι. Κι όσοι έχετε λάβει από 'μενα απαντήσεις που δεικνύουν πως κάτι ξέρω μπορείτε να λέτε οτι απάντησα στην τύχη, γιατί μάλλον αυτό θα ισχύει. Έτσι δεν είναι ; Ρητορική ερώτηση δε χρειάζεται απάντηση,
Αυτή είναι επισήμως η απάντηση μου και αυτή τη γραμμή ακολουθώ. Καλύτερα να ξέρω πως απαντάω σαν ένας άσχετος παρά όπως σήμερα που νιώθω να έχω ακρωτηριαστεί κι όπου πάω ν' απαντήσω σκέφτομαι ποιον θα ενοχλήσω πάλι εγώ ο άσχετος και ψεύτης.
Λοιπόν αυτή είναι η επίσημη απάντηση από 'κει και πέρα ανεπίσημα το αν οδηγώ, το τι οδηγώ, το πόσα χρόνια οδηγώ δικαίωμα μου, το κρατάω για 'μενα κι εφ' όσον στο εφ' εξής δεν το θέτω υπό συζήτηση ΔΕΝ δέχομαι και καμιά αμφισβήτηση περί αυτού.
Ευχαριστώ.

blackbusa
31/10/2008, 18:00
ρε φιλαρακο εχεις καταλαβει οτι εισαι σε ενα διαδικτυακο/εικονικο κοσμο???τι καθεσαι και χαλιεσαι???κανε την πλακα σου και γραψτα ολα στα @@ σου.....εκτος αν εισαι και εσυ ενας απο τους πολλους που δεν εχουν πραγματικη ζωη και προσπαθουν να φτιαξουν μια......εδω μεσα η σε οποιοδηποτε αλλο site....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:wave2:

XJR_Billy
31/10/2008, 18:31
Αδερφέ μην τα παίρνεις. ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως εδώ μέσα αγαπάμε τις μηχανές και παθιαζόμαστε με αυτές, γι'αυτό το λόγο μπαίνουμε και γράφουμε εδώ τις σκέψεις μας και τις απόψεις μας. (Οι περισσότεροι ελπίζω...)

Λογικό είναι να μην συμφωνούμε όλοι ότι το ΧΤ660 είναι το ιδανικότερο μηχανάκι για την πόλη και για ταξίδια :D :lol: :lol: :lol: :a01: :a01: :a27: , αλλά είμαστε όλοι άτομα με χαρακτήρα και είναι λογικό οι απόψεις μας να έρχονται σε σύγκρουση.

Αλλά αυτό είναι το θέμα? Να δικαιολογήσουμε την τέλεια αγορά μας λέγοντας τους άλλους άσχετους και ανόητους που δεν έκαναν την ίδια επιλογή με μας? Ή να παινευτούμε για τις τέλειες οδηγικές μας ικανότητες, που τι να κλάσει ο Ρόσι αν βρεθεί μπροστά μας...

Μήπως έχουμε όλοι τα ίδια γούστα ή τις ίδιες ανάγκες?

Μιά παρεούλα είμαστε, που συζητάμε, γελάμε και τσακωνόμαστε για τις αγάπες μας.:D

Σε ένα ελεύθερο φόρουμ, είναι φυσικό να υπάρχουν κάποιοι διαξιφισμοί. Αν είσαι τόσο ευαίσθητος που σε είπαν κάποιοι άσχετο, ή αν τα πάρω εγώ που με λένε σαλίγκαρο:lol: , θα αρχίσουμε να αποχωρούμε ένας-ένας.

Το θέμα είναι ότι εγώ ΕΙΜΑΙ σαλιγκάρης(:bigcry: :bigcry: ) και γουστάρω την πλακίτσα...

Μην τα παίρνουμε όλα τόσο σοβαρά...

vestromas
23/11/2008, 00:09
Road 67, δεν γινετε να σε συμπαθουν ολοι. Αλλος τα βλεπει ετσι αλλος αλλιως.

Μην χαλιεσε. Καθε καρυδιας καρυδι ειμαστε εδω μεσα, οπως και σε ολα τα φορουμ.

Συμφωνω με τον Βlackbusa. Tα ειπε τα πραγματα οπως ακριβως ειναι.

Μπυρες για ολους.:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

blackbusa
23/11/2008, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas


Μπυρες για ολους.:beer:

και τσουρεκι κερασμενο απο εμενα να πανε κατω τα φαρμακια....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vestromas
23/11/2008, 02:17
Λυσαξες με τα τσουρεκια!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

blackbusa
23/11/2008, 02:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Λυσαξες με τα τσουρεκια!!!!

οχι ρε...τα δικα μου ειναι απο τα γλυκα.....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vestromas
23/11/2008, 02:25
Δεν το πιασα. Κανε αλλη μια προσπαθεια γιατι ειναι δυσκολες οι ωρες αυτες.:lol:

blackbusa
23/11/2008, 02:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Δεν το πιασα. Κανε αλλη μια προσπαθεια γιατι ειναι δυσκολες οι ωρες αυτες.:lol:

αυτα λεγονται μια φορα....μετα το τσουρεκι πεταξε.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

george72
23/11/2008, 02:56
ρε παιδι.....


καλα σου λενε
στα π@@@ρια σου ρε, μην χαλιεσαι.....

:beer: :beer:

manhunter
23/11/2008, 09:11
Ρε Road67, ίντα παθες?
Ποιος σε πείραξε?

Μιλάς για κάτι συγκεκριμένο???
Έγινε κάτι???

Μην μασας!!!
Καβάλα το fazer και βουρ για βολτούλα


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: