PDA

View Full Version : MOTO GP 08 (game)



Σελίδες : [1] 2

zephyr1
03/11/2008, 00:09
Η capcom ξανανελαβε την δημιουργια του θρυλικου motogp.:beer: :lol:


Παρτε μια μυρωδια. :eek:

http://www.youtube.com/watch?v=qBbDDMasOZg&feature=related


147047

zephyr1
03/11/2008, 00:09
:p


147048

zephyr1
03/11/2008, 00:10
:D


147049

zephyr1
03/11/2008, 00:15
+


147050

bikerted
03/11/2008, 01:27
Το έχω :beer: :evil: :beer: :smokin:

makis206
03/11/2008, 07:22
Στο μυαλό μου είσαι Πάνο !

Το Σάββατο το πήρα γι'αυτό μ'έχασε το φόρουμ το ΣΚ :lol: :rotflmao:


Απίστευτο σε όλα του, μόνο ο Διατσίδης λείπει απο'κεί μέσα :lol: :beer:

kalant
03/11/2008, 07:45
παιδια τι απαιτησεις εχει το παιχνιδι?

αν με παιρνει παω και το παιρνω σημερα κιολας...

:beer:

zephyr1
03/11/2008, 07:53
Το παιζω σε 1 P4 3G ,vga 7800gs agp kai 2 giga ram, αψογα.:beer:

DimChios
03/11/2008, 10:51
παιζει σε πισι αυτο?

δε ξερω, ειμαι ασχετος!

Που το βρισκουμε?

:a30: :a30: :a30: :a30:

DimChios
03/11/2008, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Το παιζω σε 1 P4 3G ,vga 7800gs agp kai 2 giga ram, αψογα.:beer:



:hypnotize

στη μανα σου το πες?

:confused:

road spirit
03/11/2008, 11:02
σας έχω όλους
:smokin:

manhunter
03/11/2008, 11:17
Να ρωτήσω και εγώ τώρα κάτι

Έχω το προηγούμενο, και είναι πολύ simulator, αλλά σε εκνευριστικό βαθμό.
Θέλει καιρό να το μάθεις

Κάποιος που είχε το προηγούμενο και πήρε το καινούριο υπάρχει??

Να μας πει εντυπώσεις βρε αδερφέ

:smokin: :smokin: :smokin:

makis206
03/11/2008, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Να ρωτήσω και εγώ τώρα κάτι
Έχω το προηγούμενο, και είναι πολύ simulator, αλλά σε εκνευριστικό βαθμό.
Θέλει καιρό να το μάθεις

Το καλό είναι ότι έχει τρεις διαφορετικούς τρόπους να το παίξεις ρυθμίζοντάς το απ'τα options, στο Arcade δεν πέφτει η μοτοσυκλέτα, στο Advanced πέφτει μόνο σε κάποια χοντράδα (άμα κάνεις απότομο άνοιγμα γκαζιού με 59 μοίρες κλίση τα θέλει ο πωπός σου :lol: ) και στο Simulation που πρέπει νά'σαι ο Ρόσσης του joystick :lol:

Ξεκινάς με το χαλαρό και ανεβαίνεις όταν αποκτάς εμπειρία :beer:

manhunter
03/11/2008, 11:57
Thanks Makis

Θα πάω να το πάρω, και θά πάρει φωτιά το xbox!!!

(Και να μην μου αρέσει, μονο κια μόνο για συλλκετικούς λόγους, θα το τσιμπήσω)


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


Πάντως, γαμάτο παιχνίδι με μηχανές και αυτοκίνητα, είναι το PGR4!
Εχει πάρα πάρα πολλές επίσημες μοτο και γίνεται χαμός
Μπορούν στην ίδια πίστα να είναι και αυτοκινητα και μηχανές, με ότι αυτό συνεπάγεται (:smokin: )

Σκέψου τώρα να στρίβεις (και να στίβεις) ένα Κ7 1000 ,και να σε περνάει στο στροφιλίκι η 350 !!!!
Μιλάμε για το γέλιο


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kachius
03/11/2008, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Το παιζω σε 1 P4 3G ,vga 7800gs agp kai 2 giga ram, αψογα.:beer:

XP ή Vista?

Μας πορώσατε Δευτεριάτικα...

manhunter
03/11/2008, 12:19
:D :D :D :D :D :D
































To παρήγγειλα
Αύριο θα το έχω στο γραφείο
59?
Indianapolis, σου έρχομαι



:lol: :bawl: :lol:

makis206
03/11/2008, 12:53
Να κάνω μια διευκρίνηση σε όσους θα το πάρουν για το pc, στις κονσόλες όπως το PS3 και το XBOX τα πλήκτρα δίνουν τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσει ο παίχτης την ευαισθησία που έχει η οδήγηση μιας μοτοσυκλέτας όσο αναφορά το στρίψιμο, το άνοιγμα του γκαζιού και το πάτημα των φρένων. Όσο πατάς για παράδειγμα το πλήκτρο του γκαζιού τόσο επιταγχύνει και η μοτοσυκλέτα ενώ το απότομο πάτημα μέχρι το τέρμα έχει σαν αποτέλεσμα το ανεπιθύμητο σπινάρισμα (κι αυτό είναι ουσιαστικά η μεγαλύτερη απόλαυση στο παιχνίδι), τι γίνεται όμως με το pc στην περίπτωση που χρησιμοποιείται το πληκτρολόγιο για τον έλεγχο της μοτοσυκλέτας ;:winka:

Το αναφέρω για όσους δεν έχουν σκεφτεί ότι με ένα joystick μάλλον πως θα το απολαύσουν καλύτερα, εγώ το έχω στο PS3 και προτιμώ να οδηγάω στην τηλεόραση παρά στο δρόμο :lol:


Α ! Road Spirit θά'θελες :D

Valemakis206 :rotflmao:

Και κάτι τελευταίο, έκανα 5 ολόκληρους γύρους με τον Stoner ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ !:rotflmao:

DimChios
03/11/2008, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Να κάνω μια διευκρίνηση σε όσους θα το πάρουν για το pc, στις κονσόλες όπως το PS3 και το XBOX τα πλήκτρα δίνουν τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσει ο παίχτης την ευαισθησία που έχει η οδήγηση μιας μοτοσυκλέτας όσο αναφορά το στρίψιμο, το άνοιγμα του γκαζιού και το πάτημα των φρένων. Όσο πατάς για παράδειγμα το πλήκτρο του γκαζιού τόσο επιταγχύνει και η μοτοσυκλέτα ενώ το απότομο πάτημα μέχρι το τέρμα έχει σαν αποτέλεσμα το ανεπιθύμητο σπινάρισμα (κι αυτό είναι ουσιαστικά η μεγαλύτερη απόλαυση στο παιχνίδι), τι γίνεται όμως με το pc στην περίπτωση που χρησιμοποιείται το πληκτρολόγιο για τον έλεγχο της μοτοσυκλέτας ;:winka:

Το αναφέρω για όσους δεν έχουν σκεφτεί ότι με ένα joystick μάλλον πως θα το απολαύσουν καλύτερα, εγώ το έχω στο PS3 και προτιμώ να οδηγάω στην τηλεόραση παρά στο δρόμο :lol:


Α ! Road Spirit θά'θελες :D

Valemakis206 :rotflmao:

Και κάτι τελευταίο, έκανα 5 ολόκληρους γύρους με τον Stoner ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ !:rotflmao:


Θες να μας βαλεις σε εξοδα ρε κΙαρατα ε?

:mad:

makis206
03/11/2008, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Θες να μας βαλεις σε εξοδα ρε κΙαρατα ε?
:mad:

Εγώ απλώς σου είπα να πάρεις ένα τζοϊστικάκι για να χαρείς το παιχνίδι καλύτερα !

Θα προτιμούσα όμως να πάρεις ένα PS3 να πληρώσεις την 500άρα και βάλε μαζί με το παιχνίδι για να σε :a021: στο multiplayer online :evil:


:lol: :lol:

DimChios
03/11/2008, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
στο multiplayer online :evil:


:lol: :lol:


Γινεται κι αυτο???? :eyepop:

Πως το βαζεις ον λαιν?

Επισης, αυτο ειναι προκληση*! :evil:




*μιας και στο Σούγια-Χανιά εισαι μεγαλη κουλατζα!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

catmaster
03/11/2008, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
.......τι γίνεται όμως με το pc στην περίπτωση που χρησιμοποιείται το πληκτρολόγιο για τον έλεγχο της μοτοσυκλέτας ;:winka:

Το αναφέρω για όσους δεν έχουν σκεφτεί ότι με ένα joystick μάλλον πως θα το απολαύσουν καλύτερα .........



joystick ;;; :nono: :nono:


:D :D :D :smokin:
|
|
|
|
|
\ / (τις σκανδάλες τις βλέπεις Μάκη ;;; ) :D












:smokin:


147072

deusXT
03/11/2008, 13:03
εεεεεεεεεμ. μια μικρη βοήθεια.
επειδη τελευταιο παιχνιδι που επαιξα στον υπολογιστη ηταν πριν αρκετα χρονια.
αυτες ειναι εικονες απο gameplay ή απο τα βιντεο του παιχνιδιου?

σε κοσνόλα αυτο το ρημάδι παιζεται εύκολα ή πάμε για μεταμοσχευση εξτρα δεικτων και αντιχειρα?
Βγαινει στις δυο μεγάλες?
μερσι για την υπομονή και την κατανοηση

VANDA
03/11/2008, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206

Και κάτι τελευταίο, έκανα 5 ολόκληρους γύρους με τον Stoner ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ !:rotflmao:


Με τον de Puniet δοκίμασες;

makis206
03/11/2008, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Γινεται κι αυτο???? :eyepop:
Πως το βαζεις ον λαιν?
Επισης, αυτο ειναι προκληση! :evil:

Το PS3 μπορεί να συνδεθεί στο ίντερνετ και με καλώδιο και ασύρματα (το ασύρματο δεν το ήξερα), πριν μια βδομάδα που το πήρα, κάνοντάς του τις ρυθμίσεις του προφίλ κλπ κλπ μου είπε ότι βρήκε το ρούτερ μου και κατάφερα και το σύνδεσα μόνος μου, πανεύκολο ήταν :lol:

Κάπως γίνεται να παίξεις με κάποιον άλλον online αλλά αυτό πρέπει να το ψάξω :o :lol:

DimChios
03/11/2008, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Το PS3 μπορεί να συνδεθεί στο ίντερνετ και με καλώδιο και ασύρματα (το ασύρματο δεν το ήξερα), πριν μια βδομάδα που το πήρα, κάνοντάς του τις ρυθμίσεις του προφίλ κλπ κλπ μου είπε ότι βρήκε το ρούτερ μου και κατάφερα και το σύνδεσα μόνος μου, πανεύκολο ήταν :lol:

Κάπως γίνεται να παίξεις με κάποιον άλλον online αλλά αυτό πρέπει να το ψάξω :o :lol:


Βαζω καλοριφερ ρε κ@ργιολη! Γιατι με βαζεις και σε αλλα εξοδα?????


:bigcry: :bigcry: :bigcry:

makis206
03/11/2008, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
joystick ;;; :nono: :nono:
(τις σκανδάλες τις βλέπεις Μάκη ;;; ) :D
:smokin:

Ωχ πυροβολάει κιόλας ; (σε περίπτωση που ο Ντιμ μας βγει γΛήγορος) :lol:

manhunter
03/11/2008, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Το PS3 μπορεί να συνδεθεί στο ίντερνετ και με καλώδιο και ασύρματα (το ασύρματο δεν το ήξερα), πριν μια βδομάδα που το πήρα, κάνοντάς του τις ρυθμίσεις του προφίλ κλπ κλπ μου είπε ότι βρήκε το ρούτερ μου και κατάφερα και το σύνδεσα μόνος μου, πανεύκολο ήταν :lol:

Κάπως γίνεται να παίξεις με κάποιον άλλον online αλλά αυτό πρέπει να το ψάξω :o :lol:



Το ίδιο γίνεται και στο xbox360.
Άμα θέλεις να παίξεις με τους φίλους σου, τους κάνεις add
Επίσης, μπαίνοντας στο multiplayer mode, μπορεις να διαλέξεις διάφορες κατηγορίες online παιχνιδιών (Δεν έχω παίξει το συγκεκριμμένο, αλλά φαντάζομαι ότι κάπως έτια θα είναι όπως όλα)

Εχει πολύ πλάκα, να είναι μπροστά τις κονσόλες τους, 5 φίλοι, ο καθένας από το σπίτι του, και να πηγαίνουν μαλιά κουβάρια και να βρίζονται και να κάνουν χαβαλέ από το σετ ακουστικά-μικρόφωνο

Στο PES να δείτε τι γίνεται

όποιος έχει xbox360 και θέλει να παίζουμε, να με κάνει add
manhunter(κενό)gr


:wave2: :wave2: :wave2:

makis206
03/11/2008, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Βαζω καλοριφερ ρε κ@ργιολη! Γιατι με βαζεις και σε αλλα εξοδα?????
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Βάλε PS3 να σε ζεστάνω στις πίστες μα εκεί που πήγε το πετρέλαιο συμφέρουν τα trackdays :lol:

catmaster
03/11/2008, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ωχ πυροβολάει κιόλας ; (σε περίπτωση που ο Ντιμ μας βγει γΛήγορος) :lol:



το βάζεις σε 6- axis mode .....με τη μια σκανδάλη ελέγχεις προοδευτικά το γκάζι και με την άλλη το μπροστινό φρένο .... :smokin: και έχει και force feedback ....






:ZZZ: (θα σου στείλω το βραδάκι οδηγίες για το στήσιμο online κονσολίτσας ... ) :smokin:



(και μετά πρέπει να βρούμε και κανα κουλάδι να τα "πάμε" .... ):smokin:

makis206
03/11/2008, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Το ίδιο γίνεται και στο xbox360.
Άμα θέλεις να παίξεις με τους φίλους σου, τους κάνεις add
Επίσης, μπαίνοντας στο multiplayer mode, μπορεις να διαλέξεις διάφορες κατηγορίες online παιχνιδιών (Δεν έχω παίξει το συγκεκριμμένο, αλλά φαντάζομαι ότι κάπως έτια θα είναι όπως όλα)
Εχει πολύ πλάκα, να είναι μπροστά τις κονσόλες τους, 5 φίλοι, ο καθένας από το σπίτι του, και να πηγαίνουν μαλιά κουβάρια και να βρίζονται και να κάνουν χαβαλέ από το σετ ακουστικά-μικρόφωνο
Στο PES να δείτε τι γίνεται
όποιος έχει xbox360 και θέλει να παίζουμε, να με κάνει add
manhunter(κενό)gr
:wave2: :wave2: :wave2:

Άψογος !:a46:

:a51: :a51:

DimChios
03/11/2008, 13:15
[briza mode on]
γ@μιοληδες!!!!!!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

[briza]

makis206
03/11/2008, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
:ZZZ: (θα σου στείλω το βραδάκι οδηγίες για το στήσιμο online κονσολίτσας ... ) :smokin:
(και μετά πρέπει να βρούμε και κανα κουλάδι να τα "πάμε" .... ):smokin:

Άκη σε PS3 το έχεις κι εσύ ή σε pc ;

Θα μπορούσαν άραγε να συνδεθούν αυτά μεταξύ τους ; Μπα ε ; :look: :wacko: :wacko:

makis206
03/11/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
[briza mode on]
γ@μιοληδες!!!!!!
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:
[briza]

Έλα βρε μην κάνεις έτσι, και το καλοριφέρ απόλαυση είναι άμα το χρησιμοποιήσεις σωστά :lol:

catmaster
03/11/2008, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άκη σε PS3 το έχεις κι εσύ ή σε pc ;

Θα μπορούσαν άραγε να συνδεθούν αυτά μεταξύ τους ; Μπα ε ; :look: :wacko: :wacko:




πλέον έχω ps3 και xbox 360 ..... αλλά αυτές τις μέρες κόλλησα με το overclocking του τετραπύρηνου που πήρα ...


για μεταξύ τους αν παίζουν ... δεν νομίζω .... είναι διαφορετικές οι πλατφόρμες .... ίσως με κάνα client side patch ..... θα ψάξω να δω αν υπάρχει κάτι ...

:wave2:

makis206
03/11/2008, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
ίσως με κάνα client side patch ..... θα ψάξω να δω αν υπάρχει κάτι ...
:wave2:

Προς Θεού δεν τό'πα για να σε βάλω σε μπελάδες !:eyepop:

Αφού έχεις και PS3 σε πατάω κι έτσι δεν έχω πρόβλημα :lol: :lol: :beer:

Αν θέλει να με κάνει κάποιος add θα με βρει σαν makis206 γιατί εγώ δεν ξέρω να ψάχνω :p

AntoD
03/11/2008, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
:p

Καυλα……παω για ψαξιμο και το βραδυ με βλεπω να αποβλακωνομαι…..

Χρονια εχω να παιξω μοτοπαιχνιδι ή γενικοτερα παιχνιδι σε pc!!

makis206
03/11/2008, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
*μιας και στο Σούγια-Χανιά εισαι μεγαλη κουλατζα!!!!

Επ τώρα τό'δα αυτό παλιο-υποχθόνιε :evil:


Πρώτον σε δημόσιο δρόμο δεν κάνουμε καγκουριές :a05: και δεύτερον του Βαλεντίνου τα φαίρινγκ τα πλΕρώνει άλλος άμα πέσει :lol:

manhunter
03/11/2008, 13:27
Οι κονσόλες δεν παίζουν μεταξύ τους με την καμία
Κάποια παιχνίδια έιναι διαφορετικά από κονσόλα σε κονσόλα, ακόμα και αν εμάς μας φαίνονται ίδια

Το να σύνδέσεις το ps3 online είναι πολύ εύκολο χάρης στο ενσωματωμένο wifi που διαθέτει
Ειναι σαν να κάνεις μια νέα ασύρματη σύνδεση με το pc σου

To xbox360 , λόγω έλειψης wifi, συνδέεται ενσύρματα στο router. Υπάρχει και η δυνατότητα ασύρματου ανάπτορά που κυμαίνεται ανάμεσα σε 60 και 70 ευρώ. Στην περίπτωση επίσης του xbox360, η σύνδεση με το router μέσω ενός καλωδίου ethernet , γίνεται άμεσα (plug & play πραγματικά, χωρίς ρυθμίσεις)

Υπάρχουν στα περισσότερα παιχνίδια, multiplayer modes . Ειτε παίζεις με αγνώστους, είτε με φίλους σου.
Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι το ιδιαίτερο, απλώς μπαίνεις και παίζεις.
Συνήθως το multiplayer κομμάτι των παιχνιδιών, διαφέρει παρασσάγγας από το story ή arcade ή adventure mode.

Κάποια παιχνίδια είναι απλά καταπλήκτικά με το online που παρέχουν, και σε κάνουν να νιώθεις πάλι παιδί (βλ Call Of Duty 4).

Φαντάσου Μάκη, να τρέχεις ένα αγώνα στην Laguna Seca, και όλοι οι υπόλοιποι αναβάτες να είναι φίλοι σου και ο καθένας από το σπίτι του. Και να παίζεται και το πρωτάθλημα.
Απλά φαντάσου.....

DimChios
03/11/2008, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Επ τώρα τό'δα αυτό παλιο-υποχθόνιε :evil:


Πρώτον σε δημόσιο δρόμο δεν κάνουμε καγκουριές :a05: και δεύτερον του Βαλεντίνου τα φαίρινγκ τα πλΕρώνει άλλος άμα πέσει :lol:



ναι οκ, συμφωνω αλλα...

ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΛΑΤΖΑ κι αυτο δεν αλλαζει!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

makis206
03/11/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Φαντάσου Μάκη, να τρέχεις ένα αγώνα στην Laguna Seca, και όλοι οι υπόλοιποι αναβάτες να είναι φίλοι σου και ο καθένας από το σπίτι του. Και να παίζεται και το πρωτάθλημα.
Απλά φαντάσου.....

Έννοια σου και τό'δα εγώ το όνειρο, ότι θα ξεχειμωνιάσω μέσα στο σπίτι λέει...:uplate:

:lol:

makis206
03/11/2008, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ναι οκ, συμφωνω αλλα...
ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΛΑΤΖΑ κι αυτο δεν αλλαζει!
:rotflmao:

Αλλάζει αλλάζει, με αλλουνού μηχανάκι κάνω θαύματα :lol:

DimChios
03/11/2008, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αλλάζει αλλάζει, με αλλουνού μηχανάκι κάνω θαύματα :lol:


Παρε οποιου θελεις! Δε με νοιαζει!

Ετσι κι αλλιως το δικο μου αποκλειεται να το καταφερεις ΕΙΔΙΚΑ με τα τακουνια!

:smokin:

devil's animal
03/11/2008, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios


το δικο μου ...με τα τακουνια!



πεσαν και τα τελευταια καστρα αντρισμου.:rolleyes:



:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

DimChios
03/11/2008, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
πεσαν και τα τελευταια καστρα αντρισμου.:rolleyes:



:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


αμα σΕ ριξω καμμια με το ροζ τσοκαρακι μου στο κεφαλι θα σου πω εγω που θα μΕ πεις εσυ εμενα!


:mad: :mad: :mad:

devil's animal
03/11/2008, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
αμα σΕ ριξω καμμια με το ροζ τσοκαρακι μου στο κεφαλι θα σου πω εγω που θα μΕ πεις εσυ εμενα!


:mad: :mad: :mad:

γι'αυτο πουλας το BMW???:confused:

δεν ταιριαζει το ροζ με το κιτρινο??
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



το σκισαμε παλι το θεμα...:lol:

makis206
03/11/2008, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
γι'αυτο πουλας το BMW???:confused:

Πλάκα πλάκα ρε Μήτσε για δεν το βάζεις στο σαλόνι για κεντρική θέρμανση να σου μείνουν τα φράγκα απ'τα καλοριφέρ για PS3 ;:rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
το σκισαμε παλι το θεμα...:lol:

Μόλις το ξανάφερα στα ίσια του :a08: :lol:

DimChios
03/11/2008, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
γι'αυτο πουλας το BMW???:confused:

δεν ταιριαζει το ροζ με το κιτρινο??
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Ναι, μου το προτεινε ο στυλιστας μου!

:blush: :o



Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
το σκισαμε παλι το θεμα...:lol:


αφου δε σκιζουμε τπτ αλλο ρε φιλεναδα!

:blush:












:bigcry: :bigcry: :bigcry:

devil's animal
03/11/2008, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
αφου δε σκιζουμε τπτ αλλο ρε φιλεναδα!

:blush:

:bigcry: :bigcry: :bigcry:



:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

zephyr1
03/11/2008, 16:07
@Kachius

Xp.

Οι εικονες ειναι μεσα απ'το παιχνιδι στο χ360.

ktm640lc4
03/11/2008, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


Αν θέλει να με κάνει κάποιος add θα με βρει σαν makis206 γιατί εγώ δεν ξέρω να ψάχνω :p

Σε κανω εγω add το βραδυ ή αυριο το βραδυ να παιξουμε αν θες.

Δεν ψαχνεις τιποτα για να κανεις καποιον add. Απλα πας τερμα δεξια στο XMB (cross media bar) και εκει που λεει ADD FRIEND βαζεις το nickname (PSN ID, PlayStation Network) του.

Invites στο παιχνιδι δεν παιζουν δυστηχως οπως και voice chat αλλα μπορεις να κανεις το εξης. Πας στο multiplayer/custom match και βρισκεις το ονομα του φιλου σου που εχει πριν φτιαξει δωματιο στο multiplayer/create room. Eκει πατας Χ και μπαινεις στο δωματιο.

Δικο μου PSN ID για οποιον θελει: OST9

Υ.Γ.: Για το voice chat μπορουμε να μιλησουμε μεσω MSN ή ακομα καλυτερα μεσω skype που υποστιριζει και παραπανω απο 2 ατομα για voice chat.

Υ.Γ.2 Βαλε καλυτερα καλωδιο για να συνδεσεις το PS3 στο δυκτιο. Καλο το wifi αλλα παιζει να χανεις σε αποδοση. Nα λαγκαρει χωρις λογο.

Υ.Γ.3 Στο simulation απλα ειναι ακατορθωτο να κρατηθεις ορθιος. Ισως μετα απο πολλεεεεεες ωρες να καταφερω να βγαλω εναν γυρο χωρις να πεσω.

NikosKK
03/11/2008, 17:14
Downloading τωρα :D θα συνδεσω και το Xbox gamepad που πηρα και σας παω ολους :a25: :a25: :a25:








:rotflmao: :rotflmao:

ktm640lc4
03/11/2008, 17:17
Ελπιζω οι περισσοτεροι απο εδω να εχουν Ps3 και οχι 360.

:D

Tα λεμε PSN....... :winka:

makis206
04/11/2008, 07:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Σε κανω εγω add το βραδυ ή αυριο το βραδυ να παιξουμε αν θες.
Δεν ψαχνεις τιποτα για να κανεις καποιον add. Απλα πας τερμα δεξια στο XMB (cross media bar) και εκει που λεει ADD FRIEND βαζεις το nickname (PSN ID, PlayStation Network) του.
Invites στο παιχνιδι δεν παιζουν δυστηχως οπως και voice chat αλλα μπορεις να κανεις το εξης. Πας στο multiplayer/custom match και βρισκεις το ονομα του φιλου σου που εχει πριν φτιαξει δωματιο στο multiplayer/create room. Eκει πατας Χ και μπαινεις στο δωματιο.
Δικο μου PSN ID για οποιον θελει: OST9
Υ.Γ.: Για το voice chat μπορουμε να μιλησουμε μεσω MSN ή ακομα καλυτερα μεσω skype που υποστιριζει και παραπανω απο 2 ατομα για voice chat.
Υ.Γ.2 Βαλε καλυτερα καλωδιο για να συνδεσεις το PS3 στο δυκτιο. Καλο το wifi αλλα παιζει να χανεις σε αποδοση. Nα λαγκαρει χωρις λογο.
Υ.Γ.3 Στο simulation απλα ειναι ακατορθωτο να κρατηθεις ορθιος. Ισως μετα απο πολλεεεεεες ωρες να καταφερω να βγαλω εναν γυρο χωρις να πεσω.

Τα μισά κινέζικα κατάλαβα !:hypnotize :a11: :lol:

Αυτό το PSN ID που το φτιάχν'ς ;:look:

Θα δοκιμάσω το απόγευμα (χτες είχα δουλειά) να σε κάνω add μέσα απ'το παιχνίδι βάζοντας τον κωδικό που έβαλες και βλέπουμε τι θα πετύχουμε.

Στο Mugelo με τον Rossi άντεξα τρεις ολόκληρους γύρους χωρίς πτώση ! Βγήκα πρώτος αλλά οι χρόνοι δεν ήταν αυτοί που πιάνω στο Advanced εννοείται, έπαιζα και στο easy mode αλλιώς δεν είχα ελπίδα να μην αγοράσω χωραφάκι :lol:

Με το wifi δεν έχω πρόβλημα μέχρι στιγμής, τουλάχιστον στο ίντερνετ μπαίνει μια χαρά, βλέπω και μερικά βιντεάκια στο youtube χωρίς να δείχνει προβληματική η σύνδεση αν και δεν ξέρω τι θα παίξει στο multiplayer, πάντως υπάρχει και καλώδιο έτοιμο να συνδεθεί αν μου κάνει νερά, ευχαριστώ για τα tips και προπονήσου !!:evil:

:beer: :lol:

p@nos
04/11/2008, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
πλέον έχω ps3 και xbox 360 ..... αλλά αυτές τις μέρες κόλλησα με το overclocking του τετραπύρηνου που πήρα ...


για μεταξύ τους αν παίζουν ... δεν νομίζω .... είναι διαφορετικές οι πλατφόρμες .... ίσως με κάνα client side patch ..... θα ψάξω να δω αν υπάρχει κάτι ...

:wave2:

και ps3 και xbox και τετραπυρινο που θες να του κανεις και overclock kιολας?

:bawl: :bawl: :bawl:

p@nos
04/11/2008, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
Downloading τωρα :D θα συνδεσω και το Xbox gamepad που πηρα και σας παω ολους :a25: :a25: :a25:

:rotflmao: :rotflmao:



για πισι το κατεβαζεις?

με το δικο μου σε εχω, ειναι πιο γρηγορο

:a22: :a22: :a22: :a22: :a22:

manhunter
04/11/2008, 08:31
:D :D :D :D


Xbox360 Rules!!!!!!



:D :D :D :D

makis206
04/11/2008, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
:D :D :D :D
Xbox360 Rules!!!!!!

Κατάλαβα, δεν θά'χουμε μόνο στα μηχανάκια κόντρες :lol:




:evil: :evil: :lol:


147183

makis206
04/11/2008, 08:37
Το ΧΒΟΧ το κάνει αυτό ;:evil:


:rotflmao: :rotflmao:


147185

manhunter
04/11/2008, 08:46
Α ρε Μάκη. έλιωσα με την φωτό
Τι έκανε ο τύπος


Α και μην ξεχνιόμαστε





















































:D :D :D :D

Xbox360 Rules!!!!!!!!!

:D :D :D :D

p@nos
04/11/2008, 08:49
και παιδια οσοι εχετε ps3 ενα ειναι το παιχνδι...

το τερματισα ηδη(χωρις να εχω playstation δικο μου :lol: )

:smokin:


147186

manhunter
04/11/2008, 08:55
Συμφωνώ για το MGS 4 . Απλά καταπληκτικό.
Δυστυχώς αποκλειστικότητα του PS3

Αλλά εμέις στο xbox360 έχουμε αυτό


147188

makis206
04/11/2008, 09:14
Έχετε πάντως υπόψη σας και αυτό, πολύ καλό όπως το Moto GP. Kαι σε ΧΒΟΧ και σε pc !:winka:

:beer:


147190

Vvag
04/11/2008, 10:17
Το περιμένω πως και πως να το φέρουν για Wii (!)...

...γιατί άμα ισχύει αυτό: http://www.youtube.com/watch?v=L8myFzMZ_vc

...έχει να πέσει πολύ γέλιο...!!!!

:p

makis206
04/11/2008, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vvag
...έχει να πέσει πολύ γέλιο...!!!!
:p

...έχουν να πέσουν πολλά μηχανάκια :lol: :lol:

ktm640lc4
04/11/2008, 10:26
Μακη το PSN Id το φτιαχνεις στο XMB στο μενου του PS3 δηλαδη. Θα φτιαξεις λογαριασμο με το nickname σου. θα σε ρωτησει κατι ασχετα, κλασσικα, σαν να γραφεσαι σε mail service και εισαι ΟΚ.

Μετα θα πας τερμα δεξια στην τελευταια στηλη και στα πανω εικονιδια εχει ενα που λεει ADD FRIEND εκει θα βαλεις το δικο μου PSN Id που ειναι OST9. Τωρα ειμαστε ΟΚ ΟΚ. :)



Υ.Γ1. MGS4 rules. Στο 360 απλα δεν παιζει. Και λογο hardware και λογο του οτι το παιχνιδι εχει αρκετες ''μπηχτες'' για το 360. Βλεπε bluray και λοιπα και λοιπα.......

Υ.Γ.2 Για να μην ξεχνιομαστε εμεις στο PS3 εχουμε αυτο και για οποιον το ψαξει ή το εχει ψαξει θα καταλαβει για τι παιχνιδι προκειται...




αααα PS3 rules......


147196

Vvag
04/11/2008, 10:26
Στάνταρ λέμε!!! :lol: :lol: :lol:

makis206
04/11/2008, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Μακη το PSN Id το φτιαχνεις στο XMB στο μενου του PS3 δηλαδη. Θα φτιαξεις λογαριασμο με το nickname σου. θα σε ρωτησει κατι ασχετα, κλασσικα, σαν να γραφεσαι σε mail service και εισαι ΟΚ.
Μετα θα πας τερμα δεξια στην τελευταια στηλη και στα πανω εικονιδια εχει ενα που λεει ADD FRIEND εκει θα βαλεις το δικο μου PSN Id που ειναι OST9. Τωρα ειμαστε ΟΚ ΟΚ. :)

Α ωραία, αυτό το έχω κάνει απλά δεν είδα κάπου τέτοιον κωδικό ή δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή τουλάχιστον κάτι παρόμοιο που να δηλώνει την ταυτότητά μου στην "κοινότητα". Την κίνηση στο "add friend" την έχω εύκολα, από σήμερα είμαι φίλος σου ΚΑΙ εκεί :cool: :lol:

:beer: :beer:

Το Killzone και το MGS4 τα σπάνε, και το Call of duty 4 με τρέλανε !

ktm640lc4
04/11/2008, 10:45
Ωραια το βραδακι θα ειμαι σπιτι και θα σε κανω add και εγω.

Επισης δες το Little big planet. Εxclusive φυσικα και παιχνιδαρα. Τρομερα addicted...... Δες το. Εγγυηση.

Εχεις μικροφωνο; Για να μιλησουμε. Αν δεν εχεις μπορουμε να μιλαμε και μεσω msn.
Αλλα αξιζει το bluetooth. Βαλτο στα υποψιν.






Σταυρος. PSN ID: OST9
Eλα οι PS3ακιδες να κανουμε κανα παιχνιδακι MOTOGP....:) :beer: :wave2:

makis206
04/11/2008, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Εχεις μικροφωνο; Για να μιλησουμε. Αν δεν εχεις μπορουμε να μιλαμε και μεσω msn.
Αλλα αξιζει το bluetooth. Βαλτο στα υποψιν.

Μπορείς να μου πεις δυο πραγματάκια γι'αυτό ; Χοντρά χοντρά και θα τη βγάλω την άκρη. Υπάρχει τίποτα τέτοιο για το PS3 η μπορώ να πάω σε κάτι, της Logitech για παράδειγμα ; Είναι μαζί με ακουστικά φαντάζομαι ; Τιμή περίπου ; Συνδέεται με bluetooth στην κονσόλα ; Σε τάραξα ; Θα το βρω στα καταστήματα εύκολα ; Αξίζει ;:hypnotize :lol:

Σε ρωτάω γιατί με το MSN δεν τό'χω και πολύ :D :beer:

manhunter
04/11/2008, 10:55
Φίλτατε ktm640lc4
Δεν παίζει το MGS4 στο xbox360 γιατί πολύ απλά είναι αποκλειστικότητα του ps3 σαν game και τίποτα άλλο.

Δεν ξέρω αν έχεις δεί το Gear Of War που πόσταρα παραπάνω, αλλά τότε θα καταλάβεις γραφικά. Υπάρχουν πολλοι τίτλοι σαν αποκλειστικότητες και στις 2 κονσόλες
Για παράδειγμά η κονάμι με το πρό. Είδε ότι το ps3 δεν έχει πουλήσει, και στράφηκε προς το xbox. Παίζαμε pro στου κολλητού το ps3, και εκεί που πάς για να φτιάξεις το κοντρολάκι σου, είχε το κοντρόλ του xbox για παράδειγμα.
Το ps3 θα αξιοποιηθεί σε 1-2 χρόνια τελείως.
Το xbox360 ήταν καινοτομία και παραμένει, και πλασάρεται και σε ποιο καλή τιμή.

Μέχρι και το GTA IV , πρώτα βγήκε για xbox360.

Το μεγάλο πλεονέκτημα του ps3 είναι το blyeray, και εκεί βγήκε ουσιαστικά νικητής στην κόντρα με το xbox. H microsoft πόνταρε στο HD format, το οποίο πέθανε και επικράτησε το BR.

Αν θέλετε να αναλύσουμε χαρακτηριτικά, προδιαγραφές, δυνατότητες ,υπέρ και κατά της μίας με την άλλη κονσόλα, εδώ είμαστε

ΥΓ: Σήμερα μου έρχεται το MotoGp2008, και το περιμένω πως και πως



:wave2: :wave2: :wave2:

manhunter
04/11/2008, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Α ωραία, αυτό το έχω κάνει απλά δεν είδα κάπου τέτοιον κωδικό ή δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή τουλάχιστον κάτι παρόμοιο που να δηλώνει την ταυτότητά μου στην "κοινότητα". Την κίνηση στο "add friend" την έχω εύκολα, από σήμερα είμαι φίλος σου ΚΑΙ εκεί :cool: :lol:

:beer: :beer:

Το Killzone και το MGS4 τα σπάνε, και το Call of duty 4 με τρέλανε !


Μακράν το καλύτερο online παιχνίδι (κατ εμέ) που έχει βγει ποτέ.
Επαναπροσδιόρισε τον όρο ''multiplayer''
CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE for ever
Άλλωστε αυτός ήταν και ο λόγος που πήρα το xbox360. Μέχρι τότε δεν έπαιζα παιχνίδια


:wave2: :wave2:

makis206
04/11/2008, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
ΥΓ: Σήμερα μου έρχεται το MotoGp2008, και το περιμένω πως και πως
:wave2: :wave2: :wave2:

Πάρε ρε ένα PS3 να σε πατήσουμε και σένα... έεελααα... !:lol: :lol:

Με το καλό γκαζοφονιά !:beer: :beer:

ktm640lc4
04/11/2008, 11:05
Ωραια. :)

Λοιπον πας πλασιο και παιρνεις αυτο http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1054716&catalog=22&category=69978020

Τo PS3 εχει και bluetooth φυσικα και βρισκει το 99% των συσκευων. Οποτε με αυτο θα εισαι οκ. Εγω εχω ενα jabra πολυ φτηνο που ειχε μεσα το Warhawk. Νομιζω και αυτο αν το βρεις μονο του κανει 25 ευρω περιπου.

Pairing κανεις με την καμια. Αριστερα στις ρυθμισεις πας στο accesories και bluetooth devices. Εκει πατας Χ και μολις βρει το ακουστικο δινεις και τον κωδικο που συνηθως ειναι 0000 ή θα το γραφει μεσα στη συσκευασια. Μολις το βρει δεν το ξαναψαχνει ποτε. Οποτε ανοιγεις το bluetooth, θα συνδεεται αυτοματα με το PS3.

Αξιζει πιστεψε με. Αν παρεις και την καμερα δε, εκει να δεις γελιο. Το video chat του PSN υποστηριζει μεχρι και 6 καμερες ταυτοχρονα. 6 ατομα να μιλανε με καμερες χωρις lag. Βεβαια εχω 24αρα συνδεση αλλα και ενας φιλος με 1mbit δεν εχει κανενα προβλημα.

Θα σε βαλω στα κολπα εγω αν γουσταρεις το PS3 γενικοτερα. Εμενα ειναι η πρωτη μου κονσολα δεν ειχα ουτε PS1 ουτε PS2. Mε το PS3 κολλησα ομως. :wave2:

makis206
04/11/2008, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Ωραια. :)
Λοιπον πας πλασιο και παιρνεις αυτο http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1054716&catalog=22&category=69978020

Αμ τώρα το κατάλαβα (μέχρι να ξυπνήσει το μουσκάρι...:lol: ), με μια οποιαδήποτε συσκευή bluetooth για κινητά τηλέφωνα δηλαδή θα κάνω δουλειά, έχω ήδη αυτό που επισυνάπτω οπότε μένει η κάμερα !:a30:

Ευχαριστώ για τον κόπο σου ρε Σταύρο, με βλέπω να καίω φλάντζες με το διαόλι που κουβάλησα στο σπίτι μου :lol:

:beer:


147200

makis206
04/11/2008, 11:33
Καλωδιωμένο με βλέπω να κάθομαι μπροστά στην τηλεόραση όποτε ανοίγω το ρημάδι :lol:


:uplate:


147201

ktm640lc4
04/11/2008, 11:37
Εχω καψει φλατζες με πολλα και περισσοτερο με COD4. Εκει να δεις τι γινεται στο online κομματι. Μονο online το εχω παιξει. Εκει ειναι ολα τα λεφτα. :)

Η καμερα κανει 40 ευρω περιπου. Και ειναι αυτη στην φωτο.

Ενα μαγαζι που φερνει παιχνιδια για κονσολες για PC για 360 και γενικα εχει πολυ πραγμα ειναι το gamezone στον πειραια. Αν εισαι απο εκει κοντα...

Νομιζω εκει κανει 40 ευρω η καμερα. Προς το παρων εισαι μια χαρα με το ακουστικο που εχεις. Το βραδακι μιλαμε κιολας να σου πω τα μυστικα του online gaming. Kαι γενικα τι παιζει με τα trophys που μπορεις να δεις εδω τι ειναι ακριβως. http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Network.



:beer: :wave2:

Κοιτα τι μπορεις να κανεις με την καμερα. Ψαξε να δεις τι παιχνιδια εχουν βγαλει και θα παθεις πλακα. http://uk.youtube.com/watch?v=opUEXlX8iwo

:rotflmao: :rotflmao:


147202

makis206
04/11/2008, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Κοιτα τι μπορεις να κανεις με την καμερα. Ψαξε να δεις τι παιχνιδια εχουν βγαλει και θα παθεις πλακα. http://uk.youtube.com/watch?v=opUEXlX8iwo
:rotflmao: :rotflmao:

Kαλά θα μας τρελάνουν τελείως στο τέλος μ'αυτά τα πράγματα, θα μπορώ άραγε να ξεφουσκώνω και τα λάστιχα του Stoner στο μέλλον ;:look: :D :lol:

Στα Χανιά μένω Σταύρο αλλά κάπου θα τη βρω και την κάμερα, υπάρχουν αρκετά μαγαζιά τριγύρω με τέτοια ήδη αποκλειστικά αλλιώς υπάρχουν και οι Κοτσόβολοι, Ηλεκτρονικές Αθηνών κλπ κλπ, στη χειρότερη θα προχωρήσω σε παραγγελία από e-shop, plaisio.. άκρη θα βρω πάντως !

:beer: :beer:

ktm640lc4
04/11/2008, 12:06
Ωραιος. Οποτε μιλαμε το βραδυ για τα υπολοιπα.... :beer:



:wave2:

DimChios
04/11/2008, 13:58
εσεις οι δυο θα αποκαείτε!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zuki1000k5
04/11/2008, 14:42
To ειχα νοικιασει gia to xbox360...Απιστευτο παιχνιδι ειδικα στο simulation mode...Βy the way το nick μου για το online του 360 ειναι Cosmo GR opoios thelei as me kanei add...:winka:


Eidika sto PES 09 den exete kamia elpida mazi mou...:smokin: :smokin:

makis206
04/11/2008, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Eidika sto PES 09 den exete kamia elpida mazi mou...:smokin: :smokin:

Ναι εγώ με τα ποδοσφαιράκια δεν τα πάω καλά αλλά θα σου βάζω γκολ με έντο όπως στη διαφήμιση ρε !:evil:

:lol: :lol:

manhunter
04/11/2008, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
To ειχα νοικιασει gia to xbox360...Απιστευτο παιχνιδι ειδικα στο simulation mode...Βy the way το nick μου για το online του 360 ειναι Cosmo GR opoios thelei as me kanei add...:winka:


Eidika sto PES 09 den exete kamia elpida mazi mou...:smokin: :smokin:


Οκ

Και εγώ είμαι ο manhunter(κενό)gr

Το βράδυ θα παίξουμε ντέρμπι, έτσι zuki???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zuki1000k5
04/11/2008, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Οκ

Και εγώ είμαι ο manhunter(κενό)gr

Το βράδυ θα παίξουμε ντέρμπι, έτσι zuki???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Οποτε θελεις σε εχω...:smokin:


Για σημερα το βραδυ λιγο δυσκολο γιατι θα ειμαι γυμναστηριο...Γενικοτερα μπορω μετα τις 11 το βραδυ...Στειλε κανα πμ να κανονισουμε κανα ματσακι να δεις ποσα γκολακια θα φας...:smokin: :lol:


:beer:


:wave2:

makis206
04/11/2008, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Ωραιος. Οποτε μιλαμε το βραδυ για τα υπολοιπα.... :beer:
:wave2:

Α μωρέ μα εγώ είμαι χάκερ τελικά :lol:

Σταύρο μόλις σύνδεσα το bluetooth και σου έστειλα request, για να μη μπερδευτείς ο makis206 είμαι :hypnotize

:lol: :beer: :lol:

ktm640lc4
04/11/2008, 20:37
Ok σε εκανα. Ελα motogp. :beer:

DimChios
04/11/2008, 20:44
Θελουμε ανταποκριση ποιος κερδισε!

:beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
04/11/2008, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Θελουμε ανταποκριση ποιος κερδισε!
:beer: :beer: :beer: :beer:

Καλά τό'πες εσύ ότι θα πέσει αποκάψιμο :lol:

Λοιπόν εγώ χρειάζομαι προπόνηση, ειδικά στο simulation μέτρησα 12 τούμπες σε τρεις γύρους, ο Hayden το κλαίει ακόμα το μηχανάκι του κι ας το πληρώνει άλλος :lol:

Απίθανη εμπειρία δεν το συζητώ, ευχαριστώ κι απο'δώ τον Σταύρο που μου άνοιξε τα μάτια. Στο επανιδείν !

:beer: :beer: :beer:

zephyr1
05/11/2008, 04:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Καλά τό'πες εσύ ότι θα πέσει αποκάψιμο :lol:

Λοιπόν εγώ χρειάζομαι προπόνηση, ειδικά στο simulation μέτρησα 12 τούμπες σε τρεις γύρους, ο Hayden το κλαίει ακόμα το μηχανάκι του κι ας το πληρώνει άλλος :lol:

Απίθανη εμπειρία δεν το συζητώ, ευχαριστώ κι απο'δώ τον Σταύρο που μου άνοιξε τα μάτια. Στο επανιδείν !

:beer: :beer: :beer:

ΚΟΥΛΑΔΙ.:evil:

makis206
05/11/2008, 06:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
ΚΟΥΛΑΔΙ.:evil:

Έπρεπε να με δεις στη βροχή !:evil:


Σταύρο μίλα κι εσύ ρε :lol:

ktm640lc4
05/11/2008, 07:36
Παιξαμε πανω απο 17-18 αγωνες αν δεν κανω λαθος. Εγω πηρα περιπου 3 και ενας φιλος απο χιο αλλους τοσους τους αλλους αγωνες τους πηρε ο μακης. Μπροστα συνεχεια ηταν.

Εκει που πηρα το αιμα μου πισω ηταν στο simulation. Το παιχνιδι τα σπαει. Πολυ γελιο και περιμενω να παιξουμε ξανα μπας και παρω καναν αγωνα παραπανω. :)

Το εχεις μια εβδομαδα και πας ετσι ρε θηριο; Δηλαδη σε κανα μηνα τι θα κανεις;;;; Πολυ καλος. Ευγε. :D



Υ.Γ.1 Εχει πολλα ακομα κολπα μακη το εργαλειο. Σιγα σιγα θα τα βρουμε. ααααααα μην ξεχασω, κατεβασε skype.

:beer: :beer: :wave2:

DimChios
05/11/2008, 09:25
Πες γι αυτον τον φιλο σου απο τη Χιο!
Πες στο ΚΟΥΛΑΔΙ να δει τι βγαζει η μαστιχα!!!!

ΠΕΣ ΠΕΣ!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ktm640lc4
05/11/2008, 10:19
Τι να του πω;;;; :lol:

Πες μου οτι εχεις και εσυ PS3 γιατι απο χιο εχω καμια 10ρια φιλους περασμενους μεσα. Αυτο μονο. ΤΕΛΟΣ. :rotflmao: :rotflmao:

Παντως ο μακης τσακιζει. Simulation λιγη προπονηση και παει για κυπελο. :beer:

DimChios
05/11/2008, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Τι να του πω;;;; :lol:

Πες μου οτι εχεις και εσυ PS3 γιατι απο χιο εχω καμια 10ρια φιλους περασμενους μεσα. Αυτο μονο. ΤΕΛΟΣ. :rotflmao: :rotflmao:

Παντως ο μακης τσακιζει. Simulation λιγη προπονηση και παει για κυπελο. :beer:


ΔΕΝ εχω λεμε αλλα με εσας που εχω μπλεξει...

:sick:

ktm640lc4
05/11/2008, 10:38
Eυκολα.....:lol: :lol:

Χτυπα το να χτυπιομαστε στις ψηφιακες πιστες. Φοβερο παιχνιδι και πανω απο ολα χωρις lag. Ουτε ιχνος.

Καλες αγορες. :winka:

DimChios
05/11/2008, 10:42
βαζω καλοριφερ λεμε! εχω εξοδα!!!!!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry:

makis206
05/11/2008, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Τι να του πω;;;; :lol:

Καλά έπαθα νταμπλά με το ακουστικό μιλάμε, όταν έφυγες για λίγο μιλούσα με τον Στέφανο και νόμιζα ότι ήσουνα εσύ, όλο Σταύρο και Σταύρο το έλεγα το παλικάρι γιατί με το κωλοακουστικό δεν άκουσα καθαρά ποιος ήταν ο ένας και ποιος ο άλλος :rotflmao:

Έβλεπα εσένα στη μεσαία εικόνα αλλά νόμιζα ότι ήταν ο Στέφανος ενώ από κάτω έγραφε το δικό σου ID και λέω "με δουλεύουνε αυτοί", ξεκινάει ο Στεφανής να μου μιλάει για θύρες κλπ κλπ κλπ και σκεφτηκα "μαφία ο Σταύρος" και να'σου τα "Σταύρο μου και Σταύρο μου", πως δεν με καντηλοφόρτωσε ο Χιώτης απορία το έχω, μάλλον θα είχε κι αυτός χάλια ακουστικό :rotflmao:

Βασικά μπερδεύτηκα γιατί δεν άκουσα καθαρά την απάντηση όταν ρώτησα ποιος απ'τους δυο σας φοράει τη μπλούζα του 0-300 :winka:

Πάντως κι ο Στέφανος μια χαρά το πάει το μηχανάκι, εγώ στο simulation θέλω πολύ δουλειά ακόμα, μπορώ να το κρατήσω όρθιο αλλά θα μένω πίσω από χρόνο, θα εξασκιστώ πάντως :uplate: :rotflmao:

Η όλη εμπειρία ήταν μοναδική !:beer:

makis206
05/11/2008, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
βαζω καλοριφερ λεμε! εχω εξοδα!!!!!!!!!
:cry:

Μωρέ καλά κάνεις κι έχεις έξοδα, αξιοποίησέ τα σωστά όμως !:rotflmao:

DimChios
05/11/2008, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μωρέ καλά κάνεις κι έχεις έξοδα, αξιοποίησέ τα σωστά όμως !:rotflmao:

"Σωστη αξιοποιηση εξοδων" λεμε οταν εχεις βρει μια γκομενα που τα κανει εκεινη για σενα!

:smokin:

makis206
05/11/2008, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
"Σωστη αξιοποιηση εξοδων" λεμε οταν εχεις βρει μια γκομενα που τα κανει εκεινη για σενα!
:smokin:

Αν αλλάξεις το "σωστή αξιοποίηση" με το "αλόγιστη σπατάλη"...:D :lol:

manhunter
05/11/2008, 12:10
Μόλις ήρθε, και προβλέπεται λιώσιμο
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


147309