PDA

View Full Version : Εκλαπει AfricaTwin



gregk
03/11/2008, 02:56
Κατα τις πρωτες πρωινες ωρες της ΤΕΤΑΡΤΗΣ 29-10-2008 εκλαπει η μοτοσυκλετα μου τυπου AfricaTwin χρωματος Μαυρο-πορτοκαλι φλογες με αριθμο πινακιδας ΚΗΟ-861 απο την περιοχη του Θησειου!
Σας παρακαλω αν καποιος την δει ας με ενημερωσει μεσω mail or private message!
(αν υπαρχει καποιο αλλο σημειο στο forum που θα επρεπε να κανω το post μετακινειστε το αρκει καπου να φαινεται)
Ευχαριστω προκαταβολικα!

Η φωτογραφια ειναι λιγο παλια...

http://img220.imageshack.us/img220/3439/img0267as4.jpg (http://img220.imageshack.us/my.php?image=img0267as4.jpg)

Aikidimi
03/11/2008, 16:06
Na parei o diaolos ta remaleia.
Kali tixi file... elpizo na tin breis.
Nase kala opos kai naxei.
Filika
Aikidimi

DimChios
03/11/2008, 16:10
θα εχουμε το νου μας φιλε με τα κωλοπαιδα!

:mad: :mad: :mad:

winbox
03/11/2008, 17:26
Από την μια μιλάμε ότι δεν τράβαει πλέον τον κόσμο η africa και απο την άλλη τις κλέβουν... Να του κοπούν τα χέρια αυτού που την πήρε....!!! Αι σιχτίρ γαμώ την κοινωνία μας,,,,!!

Aikidimi
03/11/2008, 17:57
...mallon geia antallaktika paei, dystixos.
Spaneia klebete mia mixani mono geia tin bolta. Stin periptosi ayti kapou briskete paratimeni kai... biasmeni.
Nai, na kopoun ta ....xidia apo ta remaleia pou den sebontai ton kopo, tis steriseis kai ton idrota, kapoiou pou kanei geia na apoktisi mia motosykleta.
Kai pali kali tixi.
Aikidimi

gregk
04/11/2008, 02:40
Ας ελπιζω οτι δεν εχει παει για ανταλλακτικα! και οτι εχει παρθει για καμια ληστεια,κοιτα που εχουμε καταντησει να σου κλεβουν την μηχανη και εσυ να παρακαλας να πανε να κλεψουν για να την παρατησουν μηπως και την βρεις! Τι να πω με τα κοπροσκυλα γαμ...!
Ευχαριστω για το ενδιαφερον και μακρια απο εσας(μια τετοια κατασταση)!!!

DimChios
04/11/2008, 13:50
Να σου δωσω μια ελπίδα φιλε μου!

Παραμονη πρωτοχρονιας 2008 κλεψαν του ξαδερφου μου την Αφρικα εξω απο το σπιτι, κλειδωμενη!

Την βρηκε 2 μερες μετα παρατημενη σε ενα στενο στην Καλλιθεα με σπασμενο κεντρικο διακοπτη και κατι αλλα ψιλά!

Τιποτα σοβαρο! Την ειχαν παρει για βολτα μαλλον και εμειναν απο βενζινη...

Σου ευχομαι τα ιδια! Βγες στη γυρα και ψαξε και βεβαιως ενημερωσε αστυνομιες κτλ αν δεν το εχεις κανει, που δε νομιζω!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: ΜΑΚΑΡΙ!!!

:wave2: