PDA

View Full Version : Bmw 1150 Gs ΣΕ ΧΩΜΑ



karavostamo
03/11/2008, 22:35
ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ VIDEO ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ _ ΧΑΝΙΑ

http://www.youtube.com/watch?v=1qUOZOVwHlg
:dizzy:

jasondakar
03/11/2008, 23:55
arnakia katsikia :bigcry: :bigcry: :bigcry:


sorry file alla δεν μπορεσα να κρατηθω με τα αρνακια

dirtbird
04/11/2008, 07:11
:wave2: :wave2:

Mike δικό σου...:winka:

stavrouliasp
05/11/2008, 21:10
Έλα ρε μεγάλε εντουρά! Για τσέκαρε και αυτό (http://www.youtube.com/watch?v=iITomfFclpM) το βιντεάκι και τότε θα καταλάβεις πόσο λίγοι είμαστε όλοι εμείς με τις on - off μηχανές μας...;)

lord_dimos76
06/11/2008, 11:32
όντως ειμαστε λιγοι,αλλα το παλευουμε τουλάχιστον.εγω προετοιμάζομαι πάντως για παυλιανη τη κυριακη off road....:sun:

taxydromos
06/11/2008, 11:46
ωραιο βιντεο!εκανες καλη προσεγιση στο off-roading..:beer:
βεβαιως περιμενουμε και αλλα..:a014:

LARISEOS
06/11/2008, 11:53
και μερικες ακομα απο μενα φοτο με το afrika


147398

LARISEOS
06/11/2008, 11:58
ttr,tenere,afrika

byron
06/11/2008, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
και μερικες ακομα απο μενα φοτο με το afrika

Γιατι μπήκες στο λάκκο; :look:

taxydromos
06/11/2008, 12:00
το πας το africa Λαρισαιε!
μου θυμιζεις τον Χιωτη στα νιατα του..:beer:
btw πολυ ωραιο κρανος εχεις:cool:

LARISEOS
06/11/2008, 12:01
ΑΝΤΙΣΤΑΘΏ! ΑΠΛΑ......ΧΕΧΕΧΕΧΕ:lol:

LARISEOS
06/11/2008, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
το πας το africa Λαρισαιε!
μου θυμιζεις τον Χιωτη στα νιατα του..:beer:
btw πολυ ωραιο κρανος εχεις:cool:

τωρα απο το νεο ετος θα βαλω και χωματινα λαστιχα..........βασικα στην αντιπυρική μονο εγω δεν επεσα.......εχεχεχεχεχεχ

:beer:

byron
06/11/2008, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
βασικα στην αντιπυρική μονο εγω δεν επεσα.......εχεχεχεχεχεχ


Είσαι τεράστιος :beer: Φόρα και κανένα μποτάκι όταν κάνεις αποψίλωση στο βουνό, γιατί το αθλητικούλι είναι ΓΤΠΚ. :wave2:

XJR_Billy
06/11/2008, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Έλα ρε μεγάλε εντουρά! Για τσέκαρε και αυτό (http://www.youtube.com/watch?v=iITomfFclpM) το βιντεάκι και τότε θα καταλάβεις πόσο λίγοι είμαστε όλοι εμείς με τις on - off μηχανές μας...;)

Φίλε αυτό το βιντεάκι όντως είναι απίστευτο!! Έχει κλείσει πολλά στόματα...
Ειδικά εντουράδων του Κεφαλαρίου:lol: :lol: :beer:

LARISEOS
06/11/2008, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
ttr,tenere,afrika


147404

OldMan
06/11/2008, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
εκανες καλη προσεγιση στο off-roading..
Συγγνώμη αλλά όταν λέμε road εννοούμε ασφαλτοστρωμένο δρόμο ..??? :confused:



BTW, τα μαστόδοντα (λόγω βάρους και αναρτήσεων) πηγαίνουν ΠΟΛΥ πιο άνετα στις κροκάλες (και γενικότερα στο "σαθρό") από τα "καθαρόαιαμα" ...:wave2:

Stergios69
06/11/2008, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
BTW, τα μαστόδοντα (λόγω βάρους και αναρτήσεων) πηγαίνουν ΠΟΛΥ πιο άνετα στις κροκάλες (και γενικότερα στο "σαθρό") από τα "καθαρόαιαμα" ...:wave2:
... εκτός βέβαια αν πέσουν, οπότε μετράς τους φίλους σου... :D :bigcry:

rsp
07/11/2008, 00:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Συγγνώμη αλλά όταν λέμε road εννοούμε ασφαλτοστρωμένο δρόμο ..??? :confused:



BTW, τα μαστόδοντα (λόγω βάρους και αναρτήσεων) πηγαίνουν ΠΟΛΥ πιο άνετα στις κροκάλες (και γενικότερα στο "σαθρό") από τα "καθαρόαιαμα" ...:wave2:

Καρνταση, παρε αμεσως αδεια απο την δουλεια και πηγαινε καπου να ηρεμησεις...ΔΕΝ παιζει να απαντησες ΕΣΥ σε αυτο το τοπικ...

vaska
07/11/2008, 11:49
Μηπως τωρα στα γεραματα ψηνεται για καμμια διτροχη νταλικα και αρχισε τα γλυκολογα?:lol:

taxydromos
07/11/2008, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Συγγνώμη αλλά όταν λέμε road εννοούμε ασφαλτοστρωμένο δρόμο ..??? :confused:


οταν μιλαμε για bmw και παρομοια μοτορια ναι..
οταν αναφερομαστε σε 'καθαρα' εννοαμε τα πουρναρια που φαινονται δεξια-αριστερα,κλπ..
βεβαια υπαρχουν και οι 'pathfinders' η 'τυφλοποντικες' που σπανια τους βλεπεις αυτους!
δηλ.δειξε μου τον δρομο σου να σου πω τι φτιαχνεις:rotflmao:

marios8
07/11/2008, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Φίλε αυτό το βιντεάκι όντως είναι απίστευτο!! Έχει κλείσει πολλά στόματα...


Εγώ δεν κατάλαβα γιατί δεν πήρε ένα on-off να κάνει το ταξίδι και ταλαιπωρείται με ακατάλληλο μηχανάκι .

Και φυσικά αυτό που κάνει δεν έχει καμία σχέση με enduro . :wave2:

petrogazz
07/11/2008, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί δεν πήρε ένα on-off να κάνει το ταξίδι και ταλαιπωρείται με ακατάλληλο μηχανάκι .

Και φυσικά αυτό που κάνει δεν έχει καμία σχέση με enduro . :wave2:

Μαζοχισμός :look: :look:

taxydromos
07/11/2008, 13:08
φιγουρατζής είναι ο τύπος η βλαμένος:bigcry: :bigcry:

karavostamo
08/11/2008, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
arnakia katsikia :bigcry: :bigcry: :bigcry:


sorry file alla δεν μπορεσα να κρατηθω με τα αρνακια

karavostamo
08/11/2008, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
arnakia katsikia :bigcry: :bigcry: :bigcry:

αδελφε το μεροs poy ftasame arketoi den to gnvrizoyn einai to shmeio poy oi germanoi eixan topouethsei kapoia apo ta megalhtera kanonia sthn eyrvph shntoma ua balv kai fvto o dromos aytos kai to meros genika einai mexri kai shmera gia arketoys kritikoys agnvsto to perasma ayto to kataskeyasan oi germanoi apo tote mexri kai shmera den exei ginei kamia allagh
sorry file alla δεν μπορεσα να κρατηθω με τα αρνακια

karavostamo
08/11/2008, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Έλα ρε μεγάλε εντουρά! Για τσέκαρε και αυτό (http://www.youtube.com/watch?v=iITomfFclpM) το βιντεάκι και τότε θα καταλάβεις πόσο λίγοι είμαστε όλοι εμείς με τις on - off μηχανές μας...;) file moy apla parauetω gia na doyne oi filoi oti an ues kai me 250 kila kaneis thn plaka soy kai sigoyra entoyras den eimai

karavostamo
08/11/2008, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από lord_dimos76
όντως ειμαστε λιγοι,αλλα το παλευουμε τουλάχιστον.εγω προετοιμάζομαι πάντως για παυλιανη τη κυριακη off road....:sun: kalhspera file mou elpizv na kanonisoyme kati gia thn allh kyriakh h to sabbato an h diadromh einai kalh ieimai mesa:beer:

Bavarian
08/11/2008, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από lord_dimos76
όντως ειμαστε λιγοι,αλλα το παλευουμε τουλάχιστον.εγω προετοιμάζομαι πάντως για παυλιανη τη κυριακη off road....:sun:


Να ρωτήσετε το Νίκο...γιατί θα βρέχει.

stavrouliasp
13/11/2008, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από karavostamo
file moy apla parauetω gia na doyne oi filoi oti an ues kai me 250 kila kaneis thn plaka soy kai sigoyra entoyras den eimai

Φίλε Γιάννη δεν ήθελα να σε θίξω και συγνώμη εαν το έκανα. Απλά θέλω να πω (και για αυτό έβαλα το βιντεάκι) ότι αυτά που κάνουμε εμείς (και εγώ πρώτος από όλους) είναι τόσο λίγα για τις δυνατότητες της μηχανής μας, που και κάποιος έμπειρος, ακόμη και με ss μπορεί να το κάνει καλύτερα.......:wave2:

karavostamo
14/11/2008, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Φίλε Γιάννη δεν ήθελα να σε θίξω και συγνώμη εαν το έκανα. Απλά θέλω να πω (και για αυτό έβαλα το βιντεάκι) ότι αυτά που κάνουμε εμείς (και εγώ πρώτος από όλους) είναι τόσο λίγα για τις δυνατότητες της μηχανής μας, που και κάποιος έμπειρος, ακόμη και με ss μπορεί να το κάνει καλύτερα.......:wave2: KALHSPERA FILE MOY TO KATALABA MOY ARESEI POY EIMASTE ARKETOI KAI TELIKA GOYSTAPOYME AYTO POY OI ALLOI OYTE KAN TO EXOYN FANTASTEI;)

Bavarian
14/11/2008, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από karavostamo
AYTO POY OI ALLOI OYTE KAN TO EXOYN FANTASTEI;)


Χίλια συγγνώμη τρισμέγιστε αλλά δεν το 'ξερα να δώκω 15 χιλιάρικα να τα κάνω όλα αυτά με το "εργαλείο"...τα κάνω και με πέντε :D


και που 'σαι...σε λίγα χρόνια θα το βαρεθείς και θα πάρεις κάμπριο :lol:

karavostamo
14/11/2008, 01:34
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΑ GS ΕΙΝΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΝΑ 1150 ΤΟ ΠΑΙΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ 7000 ΕΥΡΩ ΑΝ ΠΙΑΝΠΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΕΧΝΑ ΤΑ 200 Η 300 Η150 ΕΥΡΩ ΣΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 20 ΕΥΡΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 15 ΤΑ ΜΠΟΥΖΙ ΚΑΙ 10 ΕΥΡΩ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΧΩΜΑ ΘΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ ΒΟΛΤΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΒΡΕΣ ΚΟΥ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΥΘΜΙΣΗ ΒΑΛΒΙΔΩΝ ΣΕ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ :beer:

DimChios
14/11/2008, 05:39
Δε θα γραψω, δε θα γραψω, δε θα γραψω...

:rolleyes:


148021

Bavarian
14/11/2008, 07:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Δε θα γραψω, δε θα γραψω, δε θα γραψω...

:rolleyes:


Οχι γράψε,γράψε :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol:

Bavarian
14/11/2008, 07:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από karavostamo
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΑ GS ΕΙΝΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΝΑ 1150 ΤΟ ΠΑΙΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ 7000 ΕΥΡΩ ΑΝ ΠΙΑΝΠΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΕΧΝΑ ΤΑ 200 Η 300 Η150 ΕΥΡΩ ΣΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 20 ΕΥΡΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 15 ΤΑ ΜΠΟΥΖΙ ΚΑΙ 10 ΕΥΡΩ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΧΩΜΑ ΘΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ ΒΟΛΤΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΒΡΕΣ ΚΟΥ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΥΘΜΙΣΗ ΒΑΛΒΙΔΩΝ ΣΕ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ :beer:



Αχ και να 'ξερες σε ποιον μιλάς :D


:lol: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

DimChios
14/11/2008, 07:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
Οχι γράψε,γράψε :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol:

Ρε φιλε, αυτα που μου πηρε εμενα να μαθω 4 χρονια (και ακομα μαθαινω εννοειται) και οσα εχω κανει...και οσα εχω δει να κανουν, και οσες μλκιες εχω δει να κανουν... κτλ κτλ...

ποσες μερες λες να χρειαζομαι να γραφω ε?

:rolleyes:

LARISEOS
14/11/2008, 09:01
να μπουμε κ εμείς η γεμίσατε????

το θεμα ειναι?? αν τα on off ειναι για off?

stavrouliasp
14/11/2008, 20:44
Το θέμα, ε...? Χμμμμ......? Καλό ερώτημα! Δεν προτείνεις εσύ ένα.....?