PDA

View Full Version : ΤΟ Sachs .... Toy ΣΟΥΛΗ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΕΣ



panagiotis dim
04/11/2008, 16:37
Ο Σούλης εγινε αδελφός χωρίς να μας ενώνει ....τίποτα.
Αλλα ενδιαφέροντα αυτός ... αλλα εγώ.
Είμαστε φίλοι χωρίς να ταιριάζουμε , αλλά τελικά οι δυνατές φιλίες είναι αυτές που αντιστέκονται στα χρόνια ,αυτές που δεν σε κανουν να καταριέσαι τη στιγμή που γνωριστήκατε και τελικά αυτές που αν του ζητήσεις δανεικά θα στά δώσει χωρίς να σε ρωτήσει τι και πως και ΄πότε....
Ο σούλης είχε δύο αγάπες
η πρώτη και καλύτερη το μοτοποδήλατο του μπαρπα του ένα SACHS ( δεν ξέρω αν το γράφω και σωστα ...) ΔΊΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕ ΤΑ ΔΕΝΔΡΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΘΥΜΙΑΣΕΙΣ.
Το πούστικο ΄.....έτσι το έλεγε..... είχε μετατροπές αρκετές σε σέλα διαφορετική σε τιμόνια πιο ψηλά ....να φέρνει λίγο απο χαρλει ( είχαν μία στην τροχαία και την ζαχάρωνε). το΄διχρονο μοτερακι βρωμούσε πετρελαια ...έτσι γούσταρε κάθε μεσημέρι και το πετρελαίωνε....
η δεύτερη αγάπη του ήταν ανομολόγητη ..... ΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΊΣΤΡΙΕΣ ...οποιες και αν ήσαν αρκει να ηταν τραγουδίστριες , οσο πιο λαικές τοσο πιο μεγάλη αγάπη τους είχε ....ΑΓΆΠΗ ΟΠΩΣ ΑΓΑΠΑΕΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΙΛΑΜΕ!!!!!
Το πούστικο εφερε ανελλιπώς κάτω απο την ΄σελα ΜΟΒΙΛ ΟΙΛ. Δεν εμπιστευόταν τιποτα αλλο .....!!! μονο αυτό .. Μλκας είσαι :::; θες να μείνω πουθενά και να του ρίξω μέσα τιποτα γιαούρτια να κολλήσω τον Πούσ....τ稨::::;;;; Mπορούσα να του κατηγορήσω την ΜΟΒΙΛ;;; ερωτω΄΄;;;;
ο σούλης θα εφευγε για καναδά . θα πηγαινε στην αδελφή του που είχε παντρευτεί καναδέζο.
έπρεπε λοιπόν να πηγαίνουμε κάθε μέρα 35 χλμ δικάβαλο στο μοτοποδήλατο για μπανιο στην θάλλασσα για να χορτάσει μπανια ..( ΕΚΕΊ ΠΑΝΩ ΜΌΝΟ ΑΡΚΟΥΔΕΣ ΓΥΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΔΕΖΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΕΣ...μονολογούσε)
και κάθε απόγευμα που ΓΥΡΝΟΥΣΑΜΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΊΧΑΝΕ ΦΤΥΣΕΙ ...ΈΝΑ ΚΟΛΟΣΥΝΕΦΟ ΜΑΣ ΚΑΤΑΒΡΕΧΕ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΡΟΦΗ ΠΕΡΙΠΟΥ στην μέση της διαδρομή πεφταμε . Εγώ κουρασμένος απο την θάλασσα μισοκοιμόμουνα απο πίσω κουκουλωμένος με μία πετσέτα και αισθανόμουνα πως το sachs παρα....έγερνε ...και κλάτςςςςςς βρισκόμαστε ξάπλα στην μέση της στροφής ΣΚΑΣΜΈΝΟΙ ΣΤΑ ΚΟΛΟΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΎΛΗ ΝΑ ΛΈΕΙ ΠΩς ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΤΗΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΤΉΣΕΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΟΧΙΈΣ....!!!
Ενα σαββατο φτανοντας στην παραλία βλέπω τον Σόύλη κατακόκκινο ....τι είναι ρε::: ;;;τις βλέπεις εκείνες τις δύο ;;; ναι και λοιπόν ;;; είναι τραγουδίστριες στο σκυλάδικο του .......αποκείνου...και που το ξέρεις εσύ ρε ;;; μην είσαι μλκ /....τις εχω δει σε αφίσα..ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΟΥΛΗ .ΣΕ δυο λεπτά είχε ξαπλώσει δίπλα τους και τα γέλια πηγαίνανε και ερχόντουσαν ...εγώ ντρεπόμουνα μές στον κόσμο ΕΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΦΩΝΑΖΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΕΙΣ ΑΝΤΙΛΗΑΚΟ ...ΚΑΓΚΕΛΟ ΕΓΩ ..
η ώρα περνούσε τα ..κορίτσια μας πειράζανε ησαν και μεγαλύτερές μας και μας χαζεύανε εμείς πρωτάριδες ( εγώ δηλαδή..) ο σούλης όμως μιάς και ,....ΚΑΝΑΔΕΖΟΣ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ...είχε ξεκουμπωσει το σουτιέν της μιας και της έβαζε συνέχεια αντιληακό αυτή δε ...πολύ το ευχαριστίότανε ..ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΛΗΑΚΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.... Ο ΗΛΙΟΣ ΕΚΑΙΓΕ ΑΥΤΗ ΠΑΡΑΠΟΝΙΌΤΑΝΕ ....ΣΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝΤΙΛΗΑΚΟΟΟΟΟ ΠΩΣ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΙΓΟΜΕΕΕΕΕΕΕ ... Ο ΣΟΎΛΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΧΑΤΙΡΙ ..παω φωνάζει και ξυπότητος στην καυτή άμμο φωνάζοντας ετρεχε προς το δρόμο . εγώ μόνος μου με την ντροπή ακόμα θρονιασμένη μέσα μου προσπαθούσαν να μην με δούν γνωστοί που μπανιαριζόντουσαν κοντά μου... Σε τρία λεπτά ο σούλης γυρνάει κρατώντας αντιληακό . οι κοπέλλες μπρούμητα και αυτός να ΦΩΝΑΖΕΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΙΛΗΑΚΑ ΜΟΥ... Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ...ΔΟΛΙΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΟΒΙΛ ΟΙΛ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΕΧΕΙ ΞΕΣΗΚΩΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ...ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ..εκτος απο τις δόλιες τις τραγουδίστριες... ξαπλώνει δίπλα στην φίρμα ..και απλώνει το ΜΟΒΙΛ με στιβαρές κινήσεις στην πλάτη της ...ΕΓΩ ΚΑΓΚΕΛΟ . Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΙΠΛΑ ΝΑ ΣΠΑΡΤΑΡΑΕΙ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΆ ΟΤΑΝ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΜΟΒΙΛ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΑΥΤΗ ....ΚΑΤΑΛΑΒΕ .....
Τι ;;;;της λέει ...αυτό ;;;;; εδώ αντέχει σε θερμοκρασίες στον πούστη ......!!!!!!!!φαντάσου προστασία που κάνει απο τον ήλιο .....!!!!!!τίς τσιρίδες τις θυμάμε ακομα να προσπαθεί να βγάλει το μηχανέλαιο απο την πλάτη της και ο σούλης να προσπαθεί να γλυτώσει απο την φίλης της που μας κυνήγαγε με τα τσόκαρα .......

Road67
04/11/2008, 18:23
Έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :beer: :wave2:

panagiotis dim
04/11/2008, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :beer: :wave2:

τι να κάνω΄΄;;; ασε που οταν βρεθήκαμε πρίν 5 χρόνια μου είπε τι έκανε στον καναδά και ΄παρα λίγο να πάθω εμφραγμα με τον αχαρακτήριστο!!!!

devil's animal
04/11/2008, 22:49
:a23: :a23: :a23:
:a19: :a18: :a20:



:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

mars696
04/11/2008, 23:05
:a20: :a20: Εισαι για περιοδικο λεμε ομως....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dodos 900
04/11/2008, 23:38
:sun: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
04/11/2008, 23:58
Να σαι καλα ρε φιλε ελυωσα λεμε!!!!

Αυτην την μαμημενη στροφη πρεπει να την ξερω και γω εκει πεφτω συνεχεια ..Κ5... λεγεται εε?? :rotflmao: :rotflmao:

ps:Παλι ξυπνησε το μωρο γμτ @ρχιδι@...:sad::cry:

kalesin
04/11/2008, 23:59
σιγουρα τον ελεγαν Σουλη;

μηπως γραφει εδω μεσα σαν Οριζοντας;

:D :D :D

GIXXERAKIAS
05/11/2008, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
σιγουρα τον ελεγαν Σουλη;

μηπως γραφει εδω μεσα σαν Οριζοντας;

:D :D :D

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

vestromas
05/11/2008, 00:21
Πες και την φαση με τον Καναδα τωρα που γουσταρουμε.:a014: :a014: :a014: :beer: :beer: :wave2:

Elle
05/11/2008, 00:29
:bigcry: :bigcry: RESPECT!!!

Λεωνίδας
05/11/2008, 08:57
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

:a20: :a20:

makis206
05/11/2008, 09:16
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a46:

DimChios
05/11/2008, 09:52
panagioti, ΑΤΡΑΞΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΡΕ!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Γ@μανε φιλε οι ιστοριες σου!

Αραδιασε οσες εχεις λεμε!!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


ειδικα αυτη που ειχε και σεξ και τραγουδιαρες μεσα ηταν πολυ πιασαρικη!

Corvo
05/11/2008, 11:24
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

sapila racing
05/11/2008, 12:12
Πργματικά τα κείμενά σου βγάζουν γέλιο και φτιάχνουν τη διάθεση!

:wave2:

TOLISTOLAROS
05/11/2008, 14:04
:bigcry: :lol: :bigcry: :lol:

tai
05/11/2008, 15:33
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dexter
05/11/2008, 18:13
σπαστα όλα



:beer: :beer: :beer:

ΝΑΙΑΣ
08/11/2008, 17:44
Ν'ασαι καλα λεβεντη μου,μου εφτιαξες το κεφι.Συνεχισε να βγαζεις πραμα.Και μην ξεχασεις να μας πεις αν ο παππους εκοψε να δερνει την γιαγια,καθως και το βλαστημιδι οπως και το ξενοκοιταγμα.

Yamaha maniac
08/11/2008, 18:10
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: