PDA

View Full Version : Στον Πουτιν Πουτινιες;



vestromas
06/11/2008, 20:04
Εν οψη Αμερικανικων εκλογων, για να δουμε τι ετοιμαζει ο κοντος:lol:



Ο Πούτιν μπορεί να επιστρέψει στη ρωσική προεδρία μέσα στο 2009

Ο ρώσος πρόεδρος Ντμίτρι Μεντβέντεφ ενδέχεται να παραιτηθεί από τη θέση του μέσα στο 2009 για να ανοίξει έτσι ο δρόμος για την επιστροφή του Βλαντιμίρ Πούτιν στο Κρεμλίνο, σύμφωνα με σημερινό δημοσίευμα της εφημερίδας Vedomosti, που επικαλείται ανώνυμη πηγή, η οποία πρόσκειται στο Κρεμλίνο.

Χθες Τετάρτη, ο Μεντβέντεφ πρότεινε η θητεία του προέδρου να γίνει έξι από τέσσερα χρόνια που είναι σήμερα, ένα βήμα το οποίο η εφημερίδα εκτιμά ότι αποτελεί μέρος του σχεδίου του Βλαντισλάβ Σουρκόφ, επικεφαλής του επιτελείου του ρώσου προέδρου.

Σύμφωνα με το σχέδιο, ο Μεντβέντεφ θα μπορούσε να εισηγηθεί αλλαγές στο Σύνταγμα και αντιλαϊκές κοινωνικές μεταρρυθμίσεις "ώστε ο Πούτιν να επιστρέψει στο Κρεμλίνο για μεγαλύτερη περίοδο", γράφει η εφημερίδα. "Υπό αυτό το σενάριο ο Μεντβέντεφ θα μπορούσε να παραιτηθεί νωρίτερα επικαλούμενος συνταγματικές μεταρρυθμίσεις και να διεξαχθούν προεδρικές εκλογές μέσα στο 2009", σύμφωνα με το δημοσίευμα που επικαλείται την ίδια πηγή.

Η εφημερίδα έγραψε ότι ο Πούτιν, ο οποίος είναι ο σημερινός πρωθυπουργός, θα μπορούσε έτσι να κάνει δύο εξαετείς θητείες, από το 2009 ως το 2021.

Ο εκπρόσωπος του Πούτιν δήλωσε στην εφημερίδα ότι δεν βλέπει τον λόγο να επιστρέψει ο Πούτιν στην προεδρία το 2009.

Πηγή ΑΠΕ

vestromas
07/11/2008, 12:33
Το αντιπαλο δεος ειναι εδω.:lol:
Αυτοι που τον βγαλανε νομιζανε οτι θα κατσει σαν καλο παιδι και θα τον κανουν οτι θελουν, οπως κανανε τον αλκοολα τον Γελτσιν.
Αμ δε!
Εφιαξε δικια του φαμπρικα και την εσπασε αγρια στις αδελφοτητες που φιαχνουν τις μαριονετες τους για να κανουν κουμαντο.
Ιδια μαριονετα ειναι και ο Μπαρακ, ετοιμασμενη για να τους κρατησει υσηχους μετα τις τεχνητες κρισεις και τα τερτιπια της νεας ταξης.
Αν καταφερουν οι αδελφοτητες να τους τσιπαρουν ολους με την βοηθεια του Μπαρακ, θα ειναι πολυ μαγκες .
Ο κοντος παντως που ξερει πεντε πραγματα παρα πανω ετοιμαζετε να μπει στο παιχνιδι πιο δυναμικα. Ειδωμεν. Πολλα ακουγοντε στις πιατσες.
Δεν εχουν βεβαια οι πιατσες αυτες την δημοτικοτητα της Χολυγουντιανης πιατσας και των αλλων Αμερικανικων δικτυων που κανουν την τριχα τριχια, αλλα στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο.
Κατα τα αλλα οι πολλοι κρατιουντε απο την ελπιδα Ομπαμα, για να απογοητευτουν για μια ακομα φορα.:beer: :wave2:

marios8
07/11/2008, 12:51
Προτείνω vestroma για την θέση του πρέσβη στη Μόσχα :beer: :beer: :wave2:

SnakeMJK
07/11/2008, 13:09
Καλά κάνει ο Πούτιν... Να υπάρχει ένα αντίπαλο δέος, γιατί αλλιώς οι αμερικάνοι θα έκαναν ότι γούσταραν...

Anty12
07/11/2008, 15:34
Εμείς κάνα Μικογιάν θα πάρουμε , για τα νταϊλίκια στο Αιγαίο ή τζίφος...?
Για πε....

Bavarian
07/11/2008, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Εμείς κάνα Μικογιάν θα πάρουμε , για τα νταϊλίκια στο Αιγαίο ή τζίφος...?
Για πε....


Αμα πάρουμε κάνα μικόγιαν το επόμενο που θα πάρουμε θα είναι το τρίτο πόδι του αράπη :rotflmao: :rotflmao:

Anty12
07/11/2008, 15:44
Δε μασάμε ρε συνονόματε......:nono:
Τι θα κάνουν δηλαδίς...απόβαση στην Κατερίνη...?
Τους έχουμε όλους λέμεεεεε:D

Bavarian
07/11/2008, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Δε μασάμε ρε συνονόματε......:nono:
Τι θα κάνουν δηλαδίς...απόβαση στην Κατερίνη...?
Τους έχουμε όλους λέμεεεεε:D


:D


:beer: :beer: :beer:

Anty12
12/11/2008, 15:40
Jim...αφιερομένο....:D


147908

vestromas
12/11/2008, 15:44
Τους πηρε το ποταμι, τους πηρε ο ποταμος, τους εκλεισε το σπιτι, ο Πουτιν ο κοντος!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :wave2:

SVX
12/11/2008, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Τους πηρε το ποταμι, τους πηρε ο ποταμος, τους εκλεισε το σπιτι, ο Πουτιν ο κοντος!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :wave2:
ρε VESTROMAS .... Μηπως εισαι εσυ που σηκωνεις τα τηλεφωνικα κεντρα του Λιακο οταν παιρνω να παραγγειλω?:look: :eek: :eyepop:

vestromas
12/11/2008, 18:28
Eγω πλεον δεν παιρνω τηλ. Με παιρνουν αμεσως μολις βγει κατι.:lol: :beer: :wave2:
Με φωναζουν και με το μικρο ονομα και κανουμε και πλακιτσα.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

sergiosm
15/11/2008, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Στον Πουτιν Πουτινιες;

Να ρωτήσω κάτι αφελές;;;

Ο Πούτιν, από που ακριβώς έχει αποκτήσει το δίκαιωμα να κάνει Πουτινιές;

Γιατί όταν ο Πούτιν κάνει Πουτινιές αυτό είναι "οκ" και όταν τις κάνουν οι άλλοι δεν είναι;


:wave2:

div400
15/11/2008, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Να ρωτήσω κάτι αφελές;;;

Ο Πούτιν, από που ακριβώς έχει αποκτήσει το δίκαιωμα να κάνει Πουτινιές;

Γιατί όταν ο Πούτιν κάνει Πουτινιές αυτό είναι "οκ" και όταν τις κάνουν οι άλλοι δεν είναι;


:wave2:


ο Πούτιν είναι με τα Νεφελίμ που του δίνει αυτομάτως το αλάθητο, του αιώνιο και απέραντο συχωροχάρτι και το αμετάκλητο δικαίωμα να κάνει το σωστό!

ενώ ο Μπαρακ OsamabinBama (και όλοι δυτικά του Ατλαντικού) είναι με τα Χερουβίμ και είναι αυτονόητο ότι είναι μαριονέτα (καλά πως είναι δυνατόν σκέφτεσαι κάτι διαφορετικό...τςτςτς) και αυτομάτως, αυταπόδεικτο και εκ ορισμού, ότι κάνει το κάνει για κακό!

έτσι λειτουργεί ο κόσμος..get used to it!

ντα γκασπαζίν, σπασιμπα και ναστρόβιε :rolleyes:

vestromas
15/11/2008, 18:47
div400 δεν τοχεις το θεμα.:lol: Ας το να παει στην ευχη.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

sergiosm πριν τον Πουτιν οι αδελφοτητες κανανε κουμαντο στην Ρωσσια με μαριονετες τον Γελτσιν και πριν τον Κορμπατσοφ, που διαλυσανε την Ρωσσια, με σκοπο να την ενταξουν στο σχεδιο της νεας παγκοσμιας ταξης οπως κανανε και με τις Η.Π.Α.
Ο Πουτιν προοριζοταν για μαριονετα στα συμφεροντα των ολιγαρχων της νεας ταξης και κατ επεκταση του Σατανα και των Νεφελιμ, για οσους τα πιστευουν.
Ο Πουτιν ομως τους χαλασε την μαγιονεζα και ηδη εχουν αρχισει τα μεγαλα γλεντια.
Φορολογισε μαφιες φυλακισε λαμογια και αναγκασε να αυτο εξοριστουν πολλοι αλλοι λαμογιοι που παρασκηνιακα τον στηριξαν.

Ετσι ξαναεκανε την Ρωσσια υπερδυναμη και οι Σατανοσταλτοι, προσπαθουν να τον μαζεψουν με κατι ψιλοτερτιπια, που ο Πουτιν δεν τα μασαη, γιατι ειναι παλιος εκπαιδευμενος καγκεμπιτης. Δεν ειναι ουτε Ομπαμα ουτε Μπους.
Γι αυτο λεμε οτι στον Πουτιν πουτινιες δεν περνανε.:lol:

Τωρα γιατι πολυ χαιρομαστε με τις πουτινιες του Πουτιν και οχι των αλλων;
Γιατι εχουμε διαβασει τα πρωτοκολα του Σαμαελ και ξερουμε το ζοφερο μελλον που ετοιμαζετε για την ανθρωποτητα μεσω της νεας ταξης πραγματων.

Ξερουμε επισης ολα τα κολπα και τα στημενα καθως και ποσο ευκολα μπορουν με την προπαγανδα τους να κανουν το ασπρο μαυρο.
Τελος ξερουμε οποιος αντιστεκετε ποσο ευκολα βγαινει γραφικος συνομοσιολογος κλπ και δεν μας πειραζει καθολου οταν χρεωνομαστε τετοιες ρετσινιες γιατι επαληθευοντε ολα οσα ξερουμε.:lol:

Οταν παρει χαμπαρι και ο υπολοιπος κοσμος τι παιζετε θα ειναι καλυτερα για ολους μας.:beer: :beer: :beer: :wave2:

div400
15/11/2008, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
div400 δεν τοχεις το θεμα.:lol: Ας το να παει στην ευχη.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2: ...

ναι είναι η αλήθεια ότι εσύ τις λές καλύτερα τις παπαριές.....

:lol:

sergiosm
15/11/2008, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
sergiosm πριν τον Πουτιν οι αδελφοτητες κανανε κουμαντο στην Ρωσσια με μαριονετες τον Γελτσιν και πριν τον Κορμπατσοφ, που διαλυσανε την Ρωσσια, με σκοπο να την ενταξουν στο σχεδιο της νεας παγκοσμιας ταξης οπως κανανε και με τις Η.Π.Α.
Ο Πουτιν προοριζοταν για μαριονετα στα συμφεροντα των ολιγαρχων της νεας ταξης και κατ επεκταση του Σατανα και των Νεφελιμ, για οσους τα πιστευουν.
Ο Πουτιν ομως τους χαλασε την μαγιονεζα και ηδη εχουν αρχισει τα μεγαλα γλεντια.
Φορολογισε μαφιες φυλακισε λαμογια και αναγκασε να αυτο εξοριστουν πολλοι αλλοι λαμογιοι που παρασκηνιακα τον στηριξαν.

Ετσι ξαναεκανε την Ρωσσια υπερδυναμη και οι Σατανοσταλτοι, προσπαθουν να τον μαζεψουν με κατι ψιλοτερτιπια, που ο Πουτιν δεν τα μασαη, γιατι ειναι παλιος εκπαιδευμενος καγκεμπιτης. Δεν ειναι ουτε Ομπαμα ουτε Μπους.
Γι αυτο λεμε οτι στον Πουτιν πουτινιες δεν περνανε.:lol:

Τωρα γιατι πολυ χαιρομαστε με τις πουτινιες του Πουτιν και οχι των αλλων;
Γιατι εχουμε διαβασει τα πρωτοκολα του Σαμαελ και ξερουμε το ζοφερο μελλον που ετοιμαζετε για την ανθρωποτητα μεσω της νεας ταξης πραγματων.

Ξερουμε επισης ολα τα κολπα και τα στημενα καθως και ποσο ευκολα μπορουν με την προπαγανδα τους να κανουν το ασπρο μαυρο.
Τελος ξερουμε οποιος αντιστεκετε ποσο ευκολα βγαινει γραφικος συνομοσιολογος κλπ και δεν μας πειραζει καθολου οταν χρεωνομαστε τετοιες ρετσινιες γιατι επαληθευοντε ολα οσα ξερουμε.:lol:

Οταν παρει χαμπαρι και ο υπολοιπος κοσμος τι παιζετε θα ειναι καλυτερα για ολους μας.:beer: :beer: :beer: :wave2:

Vestromas το γεγονός ότι πίσω από τους περισσότερους πολιτικούς υπάρχουν συμφέροντα (οικονομικής πιστεύω φύσης) τα οποία προσπαθούν να επηρεάσουν (και πολλές φορές επηρεάζουν) τις αποφάσεις τους είναι απλά αναμφισβήτητο. Εξάλλου το lobbying έχει γίνει πλέον επιστήμη. Κατά την άποψή μου τα μόνα συμφέροντα που κρίβονται πίσω από διάφορα πολιτικά γεγονότα είναι οικονομικής φύσης σε συνδύασμο με την απόκτηση ισχύς μέσω της εξουσίας, με σκοπό όμως και πάλι το κέρδος.
Ο Πούτιν φυλάκισε και εξολόθρεψε αυτούς με τους οποίους δεν μπορούσε ή δεν ήθελε πλέον να συνεργαστεί και έφτιαξε αυτούς που θέλει.
Μήπως το ίδιο δεν έκαναν και οι αμερικάνοι με τον Λάντεν. Στην αρχή τον εκπαίδευσαν για να πολεμήσει μαζί τους και μόλις τους την έκανε έγινε τρομοκράτης. Νομίζω ότι η ιστορία έχει πολλά τέτοια παραδείγματα.

Η σύνδεση όμως όλων αυτών με το θέο και τον σατανά και συνακόλουθα ο χαρακτηρισμός των μεν ως των καλών και των δε ως των κακών, οι οποίοι πολεμάνε για τα σχέδια του θεού και του κακού αντίστοιχα, προσωπικά δεν μεν πείθει. Δεν θα προσπαθήσω όμως να σε πείσω για το αντίθετο, διότι καθένας έχει δικαίωμα στην άποψή του. Και φυσικά, εγώ τουλάχιστον, δεν θα σου απαγορεύσω να λες τη γνώμη σου.

:wave2:
:beer: :beer:

SVX
15/11/2008, 19:33
o Bladimir δεν ειναι πολιτικος







http://efficientawesomeness.com/blog/2007/10/01/russian-president-vladimir-putin-will-rule-us-all-11-reasons-were-all-pawns-in-his-game-of-pure-badassness/


148115

vestromas
15/11/2008, 19:49
Aμα διαβασετε τα πρωτοκολα, θα παθετε μεγαλη πλακα. Τα αυθεντικα ομως του Σαμαελ.

Εκει θα δειτε αν στην πραγματικοτητα παιζουν οικονομικα συμφεροντα.
Τα οικονομικα, ειναι η επιφανεια. Πισω απ ολα αυτα παιζετε τρελο παιχνιδι εξουσιας σε σκληρο πνευματικο επιπεδο.

Αυτοι που εχουν οικονομικα συμφεροντα ειναι απλες μαριονετες που εχουν τρελαθει απο πλεονεξια και απλως θα τα παρουν στον ταφο τους.
Πισω ομως απ το σχεδιο αυτο καποιοι δεν πεθαινουν δεν διψανε δεν πεινανε δεν εχουν αναγκη το χρημα γιατι το εχουν ολο και διαχειριζοντε ψυχες με αυτο.



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

sergiosm
15/11/2008, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Aμα διαβασετε τα πρωτοκολα, θα παθετε μεγαλη πλακα. Τα αυθεντικα ομως του Σαμαελ.

Άλλη μία αφελής ερώτηση:

Πώς ξέρουμε ότι αυτά είναι τα αυθεντικά;
:wave2:

Elle
15/11/2008, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ο Πούτιν είναι με τα Νεφελίμ που του δίνει αυτομάτως το αλάθητο...
:hypnotize :uplate: :hypnotize :look:
:bigcry: :bigcry:

gcrook
15/11/2008, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Aμα διαβασετε τα πρωτοκολα, θα παθετε μεγαλη πλακα. Τα αυθεντικα ομως του Σαμαελ.


Εγω προσωπικα επαθα πλακα οταν τα διαβασα...και συνειδητοποιησα οτι ο πακιστανος στο Μοναστηρακι μου ειχε πουλησει τα ημιτασιον.:sad: :sad:


Υ.Γ Αληθεια ποσο πρωτοκολλα (και ποια) πρεπει να διαβασουμε για να κατανοησουμε το αυτονοητο.Οτι ολα γινονται για το χρημα και την εξουσια.Ολα ετσι δουλευαν απο αρχαιοτατων χρονων.

Βρε συ βεστρομα φοβαμαι ωρες ωρες να σου πω οτι οταν η μελισσουλα παει στο λουλουδακι εχει πονηρο σκοπο.


Επισης οταν ο Αι βασιλης καθεται πισω απο τον ταρανδο δεν ρυθμιζει βαλβιδες.....:sad:

vestromas
15/11/2008, 23:30
Θα το καταλαβεις αμεσως Θεου θελοντος, πια ειναι τα αυθεντικα.
Πως καταλαβαινεις ας πουμε τα αυθεντικα τα Dainese απ τα φερμουαρ που χαλανε αμεσως;:lol:
Καπως ετσι.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:








gcrook, οι ανθρωποι, απο τον πιο φτωχο εως τον πιο πλουσιο, ζουν ενα τεραστιο σκηνοθετημενο παραμυθι και χορευουν ασταματητα χωρις να το καταλαβαινουν, οχι για παρτι τους αλλα για τον εξω απο δω.
Βεβαια αυτο φαινετε πολυ κουφο για πολλους, αλλα δυστηχως ετσι ειναι.

Οι πραγματικες απαντησεις υπαρχουν για οποιον θελει να τις δει.

Για οποιον δεν θελει οτι και να λεω εγω η οποιοςδηποτε αλλος και οτι αποδειξεις και να βγουν, θα λεμε για Ταρανδους βαλβιδες μοναστηρακια και αλλες π@π@ριες χειροτερες απο αυτες που λεω εγω.:lol: :beer: :wave2:

gcrook
15/11/2008, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
και αλλες π@π@ριες χειροτερες απο αυτες που λεω εγω.:lol: :beer: :wave2:


Χαχαχα το ακουσες αυτο div400; :a17: :a17: :a028: :a028: :a44: :a44: :lol:

thou-vou
16/11/2008, 04:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
με μαριονετες τον Γελτσιν και πριν τον Κορμπατσοφ, που διαλυσανε την Ρωσσια
τη σοβιετική ένωση... Τη ρωσία την διαλύσανε άλλοι το '17...

SVX
16/11/2008, 07:52
RASPUTIN...

sergiosm
16/11/2008, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Οι πραγματικες απαντησεις υπαρχουν για οποιον θελει να τις δει.

έτσι ακριβώς.

αυτό όμως δεν σημαίνει απαραίτητα ότι επειδή θέλεις να δεις κάτι και για το λόγο αυτό το βλέπεις, αυτό το κάτι υπάρχει πραγματικά...

:wave2:

vestromas
16/11/2008, 11:00
Για οσους τα πιστευουν, φιλε sergiosm. Eγω ειμαι απ αυτους που τα πιστευουν.

Δεν τα επιβαλω σε κανεναν. Απλως εκφραζω αυτο που πιστευω.

Φυσικα το εχω ψαξει και το εχω μελετησει.

Δεν ξυπνησα ενα πρωι και ειπα ετσι ειναι.

Απο την αλλη, πολλοι τα μελετανε αυτα και πιο πολυ απο εμενα και βγαζουν διαφορετικα συμπερασματα.

Δεν τρεχει τιποτα. Κουβεντα να γινετε.:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

apav
16/11/2008, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ο Πουτιν ομως τους χαλασε την μαγιονεζα και ηδη εχουν αρχισει τα μεγαλα γλεντια.
Φορολογισε μαφιες φυλακισε λαμογια και αναγκασε να αυτο εξοριστουν πολλοι αλλοι λαμογιοι που παρασκηνιακα τον στηριξαν.

Ετσι ξαναεκανε την Ρωσσια υπερδυναμη και οι Σατανοσταλτοι, προσπαθουν να τον μαζεψουν με κατι ψιλοτερτιπια, που ο Πουτιν δεν τα μασαη, γιατι ειναι παλιος εκπαιδευμενος καγκεμπιτης. Δεν ειναι ουτε Ομπαμα ουτε Μπους.
Γι αυτο λεμε οτι στον Πουτιν πουτινιες δεν περνανε.

ΛΣτρωμά :D καμία επαφή με την πραγματικότητα ε; Δεν καβαλάς μία το ΛΣτρώμι που το έχεις 4 χρόνια και έχει κάνει 25Κχμλ, και να ανηφορίσεις για Ρωσσία να δεις τα new russians και μετά να μας τα πεις και εμάς; :smilea:

Α, πάρε και μια σκηνή θαυμασμού του δικού σου:

«Θα πάω και θα τον κρεμάσω τον Σαακασβίλι από τα αρχ...» είπε ο Ρώσος πρωθυπουργός στον Ν.Σαρκοζί, ο οποίος ρώτησε έκπληκτος: «Να τον κρεμάσεις;». Σύμφωνα με το γαλλικό περιοδικό, ο Βλ.Πούτιν απάντησε: «Γιατί όχι; Μήπως και οι Αμερικανοί δεν κρέμασαν τον Σαντάμ Χουσεΐν;»

Ψύχραιμος, ο Γάλλος πρόεδρος σχολίασε: «Θέλεις λοιπόν να καταντήσεις σαν τον Μπους;», οπότε έλαβε την απάντηση από τον Βλ.Πούτιν: «Σε αυτό που λες έχεις κάποιο δίκιο».

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=957943 :a26:

vestromas
16/11/2008, 13:44
Eιπα εγω οτι ο Πουτιν ειναι κανενας Αγιος;:lol:

Ειναι γνωστα αυτα που λες.

Ψαξε λιγο και τα αγνωστα και αυτα που δεν τα μαθαινεις ετσι ευκολα.

Εισαι ο βιογραφος μου μηπως και ξερεις τα χλμ που εχω κανει ψαρουκλα;:lol: :beer: :wave2:

apav
16/11/2008, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Eιπα εγω οτι ο Πουτιν ειναι κανενας Αγιος;:lol:

Ειναι γνωστα αυτα που λες.

Ψαξε λιγο και τα αγνωστα και αυτα που δεν τα μαθαινεις ετσι ευκολα.

Εισαι ο βιογραφος μου μηπως και ξερεις τα χλμ που εχω κανει ψαρουκλα;:lol: :beer: :wave2:

Δεν είπες ότι είναι ΆγιοC αλλά λες ότι είναι το μέλλον, η λύση, κουλουπού. :winka:

Γνωστά-άγνωστα, πες μας ότι είναι η άλλη πλευρά του ίδιου νομίσματος και ότι δεν θα αλλάξει το παραμικρό και τότε να το υποστήριξουμε το παιντί. :beer:

Βιογράφος; :bigcry: Αλλά μας λες και μας ξαναλές για την αξιοπιστία του ΛΣτρωμ και κάνεις 5Κχλμ τον χρόνο, 15 χλμ την ημέρα; :D

Ψάρια; :rotflmao:

vestromas
16/11/2008, 19:05
Τον υποστηριξεις η οχι, αυτος θα κανει τα δικα του συμφωνα με ολα τα γραφομενα.
Ολοι εχουν τα σχεδια τους για το πλανητη:evil: :evil: :evil:
Το μεγαλο αφεντικο ομως εχει την τελευταια λεξη:lol: :beer: :wave2:



Τα χιλιομετρα που εχω στο βιογραφικο μου, ολη μερα καβαλα να εισαι, δυσκολα θα τα πλησιασεις apav:a9: :beer: :beer: :beer: :wave2:

sergiosm
16/11/2008, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Για οσους τα πιστευουν, φιλε sergiosm. Eγω ειμαι απ αυτους που τα πιστευουν.
Δεν τα επιβαλω σε κανεναν. Απλως εκφραζω αυτο που πιστευω.


Εγώ είμαι από αυτούς που δεν τα πιστεύουν.
Πρώτος όμως εγώ είπα ότι

Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Δεν θα προσπαθήσω όμως να σε πείσω για το αντίθετο, διότι καθένας έχει δικαίωμα στην άποψή του. Και φυσικά, εγώ τουλάχιστον, δεν θα σου απαγορεύσω να λες τη γνώμη σου.

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

div400
16/11/2008, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Χαχαχα το ακουσες αυτο div400; :a17: :a17: :a028: :a028: :a44: :a44: :lol:

ναι οκ αποδέχομαι την ήττα μου....:sad:

ΚΑΙ Ο GCROOK ΛΕΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!

:a35: